Page 368 of 470 FirstFirst ... 268318358364365366367368369370371372378418468 ... LastLast
Results 9,176 to 9,200 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #9176
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,744
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    po naljepnicama se vidi da su djeca
    Iskljucenje mozga samo osta.

  2. #9177
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._5962412_n.jpg

    Osudjeni Stefan Velickovic je pobijedio jedan od zakona fizike. U isto vrijeme je bio na dva razlicita mjesta.
    Da nije tuzno, bilo bi smijesno.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  3. #9178
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,744
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._5962412_n.jpg

    Osudjeni Stefan Velickovic je pobijedio jedan od zakona fizike. U isto vrijeme je bio na dva razlicita mjesta.
    Da nije tuzno, bilo bi smijesno.
    kakvi ste raspadi uopste vam ne treba davat podrsku protiv efesa pola utakmice ste vikali picko ciganska....a po gradu svuda grafiti podrska grobarima cz....
    Iskljucenje mozga samo osta.

  4. #9179
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,985
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Neki pismeni mu je pisao prijavu.. Isto k'o ovaj MilosNk.
    Slazem se.

  5. #9180
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grundeljski View Post
    kakvi ste raspadi uopste vam ne treba davat podrsku protiv efesa pola utakmice ste vikali picko ciganska....a po gradu svuda grafiti podrska grobarima cz....
    Ne lupetaj, samo zaobidji.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  6. #9181
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,744
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ne lupetaj, samo zaobidji.
    Ne prosipaj pamet po forumu da te zamolim ..
    Iskljucenje mozga samo osta.

  7. #9182
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grundeljski View Post
    Ne prosipaj pamet po forumu da te zamolim ..
    Ajde ne lupetaj, van si svega, i samo zaobidji.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  8. #9183
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,744
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ajde ne lupetaj, van si svega, i samo zaobidji.
    ti me uputi molim te otvori mi oci....
    Iskljucenje mozga samo osta.

  9. #9184
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._5962412_n.jpg

    Osudjeni Stefan Velickovic je pobijedio jedan od zakona fizike. U isto vrijeme je bio na dva razlicita mjesta.
    Da nije tuzno, bilo bi smijesno.
    Za neke koji ne znaju o cemu se radi. Na ovom linku je dokaz, tj. kazna za saobracajni prekrsaj koji je nacinio Stefan Velickovic, u vrijeme dok je trajala tuca na Obilicevom vijencu. Ulica je cini mi se negdje iza Terazija, u svakom slucaju neko drugo mjesto od Obilica. Zbog te tuce Stefan je osudjen na 12 godina, a ovo je jasan dokaz da on nije bio ni prisutan. Na sudjenju je prikazan ovaj dokaz, i policajac koji ga je legitimisao je svjedocio, ali je sud sve to ignorisao.

  10. #9185
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ulica je iza trga republike...ulica u kojoj je "Politika", a konkretno cini mi se da je ovo pored pizze trg...

  11. #9186
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MilosNk View Post
    Evo uradili ovi naljepnice.Najace mije je ovo vojvode 1988:lolblue:.Mogli su i staviti 1943 kad su se partizani probili sutjesku :?
    ovi sto sebe danas nazivaju vojvodama nemaju blage veze sa navijacima sutjeske s kraja osamdesetih i pocetka devedesetih godina. ovi su 'nastali' nakon referenduma 2006 kao obicna skupina placenika i to svi znaju koji su iole upuceni

    takodje fk sutjeska se i dan danas najstrasnije blamira isticuci u zvanicnom grbu broj 1927 kao godinu nastanka kluba a osnovani su 1945 kao i vecina klubova u bivsoj drzavi

    jednom rijecju - tragikomedija

  12. #9187
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cssr View Post
    ovi sto sebe danas nazivaju vojvodama nemaju blage veze sa navijacima sutjeske s kraja osamdesetih i pocetka devedesetih godina. ovi su 'nastali' nakon referenduma 2006 kao obicna skupina placenika i to svi znaju koji su iole upuceni
    Apsolutno se slazem sa tobom.Samo kad im pogledas neke ljudi sto im dolaze na tribinu,sve mladi kadar DPSa.Znaju u gradu ljudi kako su im davane pare da bi kasnije takozvane vodje ispijale u dzin fizu.NaJJace je bilo kad mi je jedan od njihovih starijih likova rekao jesenas kao navijamo na gostovanja dok nam placaju buseve,a ako ne budu idemo u bojkot,a naJJace je sto je taj lik kao bitan na tribini.Mislim moze se o njima pricat 10 dana al nema potrebe,dovoljno je to sto ih 90% grada mrzi,tj. prezire.
    Last edited by MilosNk; 31-01-11 at 22:38.
    "A poganima i rdjama ljuckim vjecno u zemlju gdje i treba"
    Fap Masina Niksic!

  13. #9188
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MilosNk View Post
    Apsolutno se slazem sa tobom.Samo kad im pogledas neke ljudi sto im dolaze na tribinu,sve mladi kadar DPSa.Znaju u gradu ljudi kako su im davane pare da bi kasnije takozvane vodje ispijale u dzin fizu.NaJJace je bilo kad mi je jedan od njihovih starijih likova rekao jesenas kao navijamo na gostovanja dok nam placaju buseve,a ako ne budu idemo u bojkot,a naJJace je sto je taj lik kao bitan na tribini.Mislim moze se o njima pricat 10 dana al nema potrebe,dovoljno je to sto ih 90% grada mrzi,tj. prezire.
    Jes, odrali su se koliko su para potrosili, sve su ljudi dolazili i davali Vojvodama pare...Ajde ne prdite, da vas zamolim. Momci su iz svog dzepa platili 50% gostovanja. Ne znate sta cete od zivota pa ste raspleli ko neke zhenetine...

  14. #9189
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bez vrijedjanja
    Last edited by DIDI; 01-02-11 at 06:38.

  15. #9190
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Jes, odrali su se koliko su para potrosili, sve su ljudi dolazili i davali Vojvodama pare...Ajde ne prdite, da vas zamolim. Momci su iz svog dzepa platili 50% gostovanja. Ne znate sta cete od zivota pa ste raspleli ko neke zhenetine...
    Jes kako ne.Kukavci od svojih su usta uzimali pare da bi platili autobuse Ne sprdajte se ljudi sami sa sobom.Oni ne mogu skupit 50 ljudi upravo zbog djela takozvanih m vodja koji zajedno nemaju 30 utakmica na navijackoj tribini.Samo neka mi odgovore ako znaju sta im znaci ovo 1988(kad budu kroz grad pocelo na ***** vas nosam)
    "A poganima i rdjama ljuckim vjecno u zemlju gdje i treba"
    Fap Masina Niksic!

  16. #9191
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    poceli su oni tih godina da navijaju,ali niko od ovih sad nema veze sa tadasnjim vojvodama.vojvode su osnovali 4 momka-2 grobara i dvojica delija(tada su obje ekipe bile vrh) i pratili sutjesku na svakoj utakmnici i bili su odlicna ekipa.kasnije su isti ti osnovali sokole navijace ibona.

  17. #9192
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  18. #9193
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Armage_Don View Post
    poceli su oni tih godina da navijaju,ali niko od ovih sad nema veze sa tadasnjim vojvodama.vojvode su osnovali 4 momka-2 grobara i dvojica delija(tada su obje ekipe bile vrh) i pratili sutjesku na svakoj utakmnici i bili su odlicna ekipa.kasnije su isti ti osnovali sokole navijace ibona.
    Bilo nas je vise tada. Od Grobara sam bio ja, V.P. radi u Monteni, I.M., odavno je van grada, jos je neko bio, zaboravio sam. Od Cigana je bio pok. N.K., M. zaboravio sam prezime, odavno je u Nemackoj, J.V.(aktivni politicar) i jos cetvrti, ali sam pozaboravio ko je u pitanju. Bilo je to fino vrijeme, fina urbana gradska ekipa.

    Ja sam isao i na utakmice kao jako mlad dok je Sutjeska igrala u drugoj ligi, i to sto se tada desavalo nije nikad i niti ce bilo gdje u ex Yu.

    Nedavno me V.P. sreo i onako unezvijeren kaze da se prica da su neki drugi osnovali Vojvode, tacnije ovi sto sam im stavio inicijale, ali liku krivo sto njega ili mene niko ne pominje

    Tadasnji dualitet u smislu navijanja za vise klubova nije bio nas specijalitet, u tadasnjem ogromnom zamahu navijanja to je bila uobicajena stvar. Prosto, ti ljudi u NK ili bilo gdje nisu sa marsa pali, nego se islo na utakmice u Beograd.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  19. #9194
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    J.V.(aktivni politicar)
    Ne ide mu vise ni navijanje ni politika izgleda Salim se, odlican momak i znam da vam je odlicna ekipa bila tad ali isto je i cijeli grad "dizao" i zbog najmanje frke sa gostujucim navijacima i naravno bila je mnogo urbanija prica nego sad!!

  20. #9195
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ekipa prva liga! Tesko da se opet takva luda ekipa moze okupiti!na zalost ima i pokojnih

  21. #9196
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Giske 001 !!!! !!!!!!

  22. #9197
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,985
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cssr View Post
    ovi sto sebe danas nazivaju vojvodama nemaju blage veze sa navijacima sutjeske s kraja osamdesetih i pocetka devedesetih godina. ovi su 'nastali' nakon referenduma 2006 kao obicna skupina placenika i to svi znaju koji su iole upuceni

    takodje fk sutjeska se i dan danas najstrasnije blamira isticuci u zvanicnom grbu broj 1927 kao godinu nastanka kluba a osnovani su 1945 kao i vecina klubova u bivsoj drzavi

    jednom rijecju - tragikomedija
    Prvi klub u Niksicu formiran je 1927. Nosio je ime Hajduk, kasnije je ime promijenjeno u Hercegovac, a uochi rata je promijenjeno u Obilic. U toku rata iz redova tog kluba poginulo je 15 fudbalera medju kojima i trojica narodnih heroja. Ime Sutjeska dobila je upravo zbog tih fudbalera-boraca, 17. februara 1945. godine, kada su osnivani klubovi sa "komunistichkim" imenima, Crvena Zvezda, Partizan itd..




    Quote Originally Posted by MilosNk View Post
    Apsolutno se slazem sa tobom.Samo kad im pogledas neke ljudi sto im dolaze na tribinu,sve mladi kadar DPSa.Znaju u gradu ljudi kako su im davane pare da bi kasnije takozvane vodje ispijale u dzin fizu.NaJJace je bilo kad mi je jedan od njihovih starijih likova rekao jesenas kao navijamo na gostovanja dok nam placaju buseve,a ako ne budu idemo u bojkot,a naJJace je sto je taj lik kao bitan na tribini.Mislim moze se o njima pricat 10 dana al nema potrebe,dovoljno je to sto ih 90% grada mrzi,tj. prezire.
    Mladi kadar DPS? Hahahah, pa ti si presmijeshan chovjek. Ajde poshalji mi u inbox koji ti je to "stariji lik" rekao, kad je toliko bitan, poshalji mi ime i prezime u inbox. 90% grada mrzi Sutjesku,? Mrzi je 10 % komplekasha kao shto si ti i ovih dushmana shto im je blizhi Beograd od svog grada.

    ".. Zato je obozavaju i vole svi stanovnici Niksica, oni najmladji, pa pioniri, omladinci, livci, valjaci, rudari... svi je u srcu nose. Vole je brojni navijaci sirom nase zemlje i to sa razlogom - Sutjeska je znala, zna i znace samo za korektnu sportsku borbu, gdje dostojanstvo, cast i fer plej uvijek moraju biti ispred takmicarskih rezultata. Zato je sa simpatijama prihvatana i pozdravljana na stadionima od Triglava do Djevdjelije... "
    "Sutjeska kroz istoriju" (jun 1984)

    Quote Originally Posted by MilosNk View Post
    Jes kako ne.Kukavci od svojih su usta uzimali pare da bi platili autobuse Ne sprdajte se ljudi sami sa sobom.Oni ne mogu skupit 50 ljudi upravo zbog djela takozvanih m vodja koji zajedno nemaju 30 utakmica na navijackoj tribini.Samo neka mi odgovore ako znaju sta im znaci ovo 1988(kad budu kroz grad pocelo na ***** vas nosam)
    Kukavci su ove godine sami finansirali svako gostovanje i na svako se pojavili, bilo 30-40-50 ljudi. Bitno je da smo tu. Vidim da si ti iskusni huligan... Aj odmori malo.

    A za ovo 1988.. Bojim se da ti ne budesh nosan.. Ali ne na *****
    Slazem se.

  23. #9198
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I meni se sve nesto cini ....

  24. #9199
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Prvi klub u Niksicu formiran je 1927. Nosio je ime Hajduk, kasnije je ime promijenjeno u Hercegovac, a uochi rata je promijenjeno u Obilic. U toku rata iz redova tog kluba poginulo je 15 fudbalera medju kojima i trojica narodnih heroja. Ime Sutjeska dobila je upravo zbog tih fudbalera-boraca, 17. februara 1945. godine, kada su osnivani klubovi sa "komunistichkim" imenima, Crvena Zvezda, Partizan itd..
    rumeni promasio si cio fudbal
    prvi on nekoliko nk klubova u kraljevini 'obilic' osnovan je 1920. ali to nije bitno sad
    zasto se stidite da na grb stavite 1945 kao godinu nastanka i bzvz falsifikujete istoriju?

  25. #9200
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post

    Mrzi je 10 % komplekasha kao shto si ti i ovih dushmana shto im je blizhi Beograd od svog grada.

    po meni si u vecem dijelu posta u pravu,ali za ovo...
    ja sam svaki vikend u bg,ali mi je miliji pedalj Niksica od citavog Beograda,isto tako mi je miliji metar Beograda od citavog svijeta.
    Ako neko navija za Zvezdu,partizan,vojvodinu ili bilo koji klub,a ne za klub iz svog grada,ne znaci da mrzi svoj grad i taj klub.
    Ja navijam za od rodjenja za 1 klub...ta prica je pocelo od "skoro"
    "SVOJ KLUB SVOJ GRAD,A NE KAO POJEDINI" koja nidje veze s vezom nema
    MALLACCC

Page 368 of 470 FirstFirst ... 268318358364365366367368369370371372378418468 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •