Page 352 of 470 FirstFirst ... 252302342348349350351352353354355356362402452 ... LastLast
Results 8,776 to 8,800 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #8776
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Isto ja mislim da su pare u pitanju...ili to Tomo tako zeli da predstavi.
    Jes, pare su u pitanju, bravo Zodijache!!Nema Varvara koji nema posao, dobar kredit, mjesto, plazu u Boka Bay, sigurnih 50 kvadrata tamo nedje nekad a ako nema sigurno ce ga ovim ponasanjem zasluzit!!Neprijatno si me iznenadio majstore!!

  2. #8777
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako neko trazi za 2 autobusa 800 eura, a oni daju 1000 i kazu "U redu je to", sigurno im nije falilo u jednom periodu.

  3. #8778
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Ako neko trazi za 2 autobusa 800 eura, a oni daju 1000 i kazu "U redu je to", sigurno im nije falilo u jednom periodu.
    Kako ti kazes!!

  4. #8779
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Vishe ljudi ima probleme sa vishe stvari.

    U tom klubu se vec vishe od 20 godina nishta ne radi planski, treneri se otpushtaju svako malo, ekipa se sastavlja ofrlje, mladi igraci se SISTEMATSKI unistavaju. Primjeri Vesovica, Burzanovica ili Marka Mugose jasno govore tome u prilog. Ovo sve je krivica svih uprava i predsjednika Buducnosti, Tomova jednako kao i svih drugih.

    Problem koji imaju navijaci Buducnosti je iluzija da je Buducnost veliki klub. Ona to nije nikad bila, a i u crnogorskim okvirima postoje klubovi koji su uspjesniji. To shto klub ima najbolje organizovane i predane navijace, to je lijepo, ali to blage veze nema sa velicinom kluba.

    Za razliku od navijaca, investitori i ljudi sa novcem za ulaganje nemaju tu iluziju, tako da novca nema. A i kad ga ima,ne trosi se pametno, vec polovina zavrshava u dzepovima uprava(svih), a polovina se troshi na neka "zvucna" igracka i trenerska imena koja se koriste po pola godine a onda netragom nestaju.

    Ako Buducnost ikad zeli da se izvuce iz blata, mora poceti da investira u buducnost. A to znaci stvaranje igraca. A to dalje znaci dovodjenje strucnih ljudi za to. Dok god to rade likovi poput Pipija, Dage i ostalih, tu srece nema. Naravno, uvijek ce se naci neki lik poput Toma da opere malo para i kupi neke igrace, koji mozda pukom srecom (ili namjestanjem) osvoje poneshto. Ali, bez ovih preduslova o uspjehu u kontinuitetu nema govora. Dugorocno razmisljanje je kljuc, i odlika velikih klubova. U Buducnosti to niko zhivi nikad radio nije. Sami Celebic, ponavljam, nije nishta bolji ni gori od drugih.
    dakle..

    buducnost nije veliki klub? a sto je odlika velikih klubova? veca je mozda zeta?
    ok, uprava nije kriva u prvom postu u drugom je ipak svaka uprava kriva..
    tacno da se mora ulagat u mladje selekcije, a buducnost ima svakusvakusvaku predispoziciju za stvaranje talenata.. i buducnost je za ostatak crnogorske lige institucija, pojam i vazda ce bit!
    znas zasto?
    jer je apsolutno svaki stadion za 150%+ vise ispunjen kad buducnost gostuje!

  5. #8780
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default


  6. #8781
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Meni nije jasan samo Mugoša da se po mome klubu koji ja vodim seru da oprostite pljevaljski, budvanski i seoski klubovi sledeće godine bi natrtio budžet 5 miliona da se dovede ako treba Murinjo al da se uzme titula jer u Crnoj Gori da bi uzeo titulu samo ti treba PARA u ovoj našoj prsloj ligi ti ne znači ni tradicija ni ime ni infrastruktura ni sredina iz koje je klub ako nemaš NOVAC.Čist primjer je i Rudar i Zeta i Mogren pretprošle godine kad su ostali bez novca nema više rezultata.Mogren je ove godine pokupova sve što valja a nije po miliona potrošio al eto ga tu đe je udaraju nam K**** u svakoj utakmici i oni su mrtvi zadovoljni.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. #8782
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    dakle..

    buducnost nije veliki klub? a sto je odlika velikih klubova? veca je mozda zeta?
    ok, uprava nije kriva u prvom postu u drugom je ipak svaka uprava kriva..
    tacno da se mora ulagat u mladje selekcije, a buducnost ima svakusvakusvaku predispoziciju za stvaranje talenata.. i buducnost je za ostatak crnogorske lige institucija, pojam i vazda ce bit!
    znas zasto?
    jer je apsolutno svaki stadion za 150%+ vise ispunjen kad buducnost gostuje!
    Nadam se da si omunjio taj ispit

    Buducnost nije nikako veliki klub. Prvo, ajde da gledamo staru Jugoslaviju(SFRJ). Koliko ja znam, najbolji plasman u ligi im je peto mjesto, imali su jedno ili dva finala kupa, na medjunarodnoj sceni nisu nikad postigli nishta puno znachajno, a dosta puta su ispadali iz lige... Nishta spektakularno, na prostoru EX-YU postoji(pored nekadasnje velike cetvorke) barem 6-7 klubova koji su imali bolje rezultate, a niko ih ne smatra velikim.

    SRJ-SCG: Jedno takodje peto mjesto, vishe puta ispadali iz lige, chetiri godine igrali u kontinuitetu u drugoj ligi, jedan izlazak na evro scenu, pobjeda nad kombinovanim timom Deportiva (svaka chast, mozhda i najsvjetliji trenutak cg klupskog fudbala), ali i ispadanje...

    CG: jedna titula, i to je to.

    E sad, ja znam timove iz engleske trece divizije koji su u prvoj engleskoj ligi( u svim njenim oblicima) postizali mnogo bolje rezultate s vremena na vrijeme, pa ih niko ne smatra velikim klubovima. Zna se shto su veliki klubovi-to su fudbalske konstante koji su kontinuirano u vrhu, koji imaju po 10 i vishe titula prvaka, koji su chesto u Ligi Shampiona i tamo postizhu zapazhene rezultate. I pored jedne titule C. Zvezde, teshko se mozhe reci da u nashem regionu postoje veliki klubovi na evropskom nivou. Veliki klubovi na regionalnom nivou su Partizan, Dinamo, Zvezda, Hajduk i eventualno Zeljeznicar(zbog njihovih sjajnih rezultata 80ih). I niko vishe.

    Ne kazhem da uprava nije kriva, samo mi nije jasno zashto se posebno potencira Tomo Celebic i OVA uprava, kad ona radi samo ono shto svi predsjednici i sve uprave rade evo 30 godina.

    Vjeruj mi, ako se nastavi sa ovakvim rezultatima, igrama i crnohumornom situacijom u i van kluba, Buducnost ce interesovati malo koga. Za sada, ljudi se josh uvijek sjecaju Saviceviceve generacije, pa dolaze da isposhtuju Buducnost na stadione, ali, ukoliko jos nekoliko godina ne bude rezultata- vishe nikoga nece interesovati. To jest hoce, ali ce klub biti u rangu bilo kojeg drugog tima u nashoj ligi. A bice i mnogo uspjeshnijih od njega.
    Deserve's got nothing to do with it.

  8. #8783
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Evo ih Cete Cacak jedna stara slika


  9. #8784
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne kazemo mi da je Buducnost evropski klub,krele? Sto izvrces pricu?
    Veliki je klub u Crnoj Gori, NAJVECI! Nego eto, ponavlja se prica i opet provokatori...
    Necu ti odgovarat na ovo...
    Dalje:
    ` Ako neko trazi za 2 autobusa 800 eura, a oni daju 1000 i kazu "U redu je to", sigurno im nije falilo u jednom periodu.`
    Zodiac, salis li se?
    i sto, 200eura je podijelilo koliko momaka?


    Ljudi, nikakvi vise razlog ne treba da se pominje koliki je on lazov, samo da se pomene situacija:
    Drazen Popovic, decko koji je poginuo u saobracajnoj nesreci, porodica je jako tesko zivjela itd... Odlucili smo da se pomogne ta porodica novcano, iako nisu oni htjeli.
    Uradili smo to da smo dali mi sa naseg ziro racuna pare (tacnu cifru ne znam zaista, s pamcenjem sam na Vi, to znaju ovi koji me poznaju), poklonili smo taj novac porodici Popovic, i dogovorili se s upravom da utakmica protiv Lovcena (cini mi se) bude humanitarnog karaktera. Ljudi iz uprave su rekli (Vlado Bulatovic) samo da se pokriju troskovi organizacije meca, to je uglavnom svega nekoliko odsto od ukupne sume koja se dobija od karata, i ostatak ce biti poklonjen porodici Popovic.
    Prolazi nekoliko dana... NISTA! Prolazi nedjelja,dvije,tri NISTA!
    Blam koji smo dozivjeli prema porodici ne mozete da znate... obecali pare, rekli da cemo dati u 7 dana nismo ispostovali. A proslo je bilo mjesec,dva cak od te utakmice...
    I saljemo dopis i stize odgovor koji glasi:
    `Pare cemo uplatiti tek kada nam stigne osteta od FK Crvena Zvezda` napisano hemijskom olovkom na nas dopis sa pecatom i to poslije 2mjeseca!!!!
    Da ne pominjem koliko se zalio Vlado Bulatovic (i on gnjili takodje) nama kako nema finansijska sredstva da dovede nekog boljeg igraca, jer klub nema para, predsjednik nema para (tomica) , grad ne moze vise da daje toliko para koliko je prije davao...
    I za tomicu takodje anegdota kad je na molbu gimnazijalaca prije nekoliko godina da ih pomogne za humanitarni koncert za nekog decka i dao im 5eura.
    i tako u nedogled...
    Намјерно Другачији...

  10. #8785
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjda je Zodiac mislio da su Varvari dali te pare ?

  11. #8786
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    kad ona radi samo ono shto svi predsjednici i sve uprave rade evo 30 godina.
    Nece bit,previse si se vratio unazad.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  12. #8787
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Nadam se da si omunjio taj ispit

    Buducnost nije nikako veliki klub. Prvo, ajde da gledamo staru Jugoslaviju(SFRJ). Koliko ja znam, najbolji plasman u ligi im je peto mjesto, imali su jedno ili dva finala kupa, na medjunarodnoj sceni nisu nikad postigli nishta puno znachajno, a dosta puta su ispadali iz lige... Nishta spektakularno, na prostoru EX-YU postoji(pored nekadasnje velike cetvorke) barem 6-7 klubova koji su imali bolje rezultate, a niko ih ne smatra velikim.

    SRJ-SCG: Jedno takodje peto mjesto, vishe puta ispadali iz lige, chetiri godine igrali u kontinuitetu u drugoj ligi, jedan izlazak na evro scenu, pobjeda nad kombinovanim timom Deportiva (svaka chast, mozhda i najsvjetliji trenutak cg klupskog fudbala), ali i ispadanje...

    CG: jedna titula, i to je to.

    E sad, ja znam timove iz engleske trece divizije koji su u prvoj engleskoj ligi( u svim njenim oblicima) postizali mnogo bolje rezultate s vremena na vrijeme, pa ih niko ne smatra velikim klubovima. Zna se shto su veliki klubovi-to su fudbalske konstante koji su kontinuirano u vrhu, koji imaju po 10 i vishe titula prvaka, koji su chesto u Ligi Shampiona i tamo postizhu zapazhene rezultate. I pored jedne titule C. Zvezde, teshko se mozhe reci da u nashem regionu postoje veliki klubovi na evropskom nivou. Veliki klubovi na regionalnom nivou su Partizan, Dinamo, Zvezda, Hajduk i eventualno Zeljeznicar(zbog njihovih sjajnih rezultata 80ih). I niko vishe.

    Ne kazhem da uprava nije kriva, samo mi nije jasno zashto se posebno potencira Tomo Celebic i OVA uprava, kad ona radi samo ono shto svi predsjednici i sve uprave rade evo 30 godina.

    Vjeruj mi, ako se nastavi sa ovakvim rezultatima, igrama i crnohumornom situacijom u i van kluba, Buducnost ce interesovati malo koga. Za sada, ljudi se josh uvijek sjecaju Saviceviceve generacije, pa dolaze da isposhtuju Buducnost na stadione, ali, ukoliko jos nekoliko godina ne bude rezultata- vishe nikoga nece interesovati. To jest hoce, ali ce klub biti u rangu bilo kojeg drugog tima u nashoj ligi. A bice i mnogo uspjeshnijih od njega.
    sto se engleske tice ja je ne smijem uporedjivat sa nasom ligom, ni E3.. pomenuo si da u CG ima cak vecih klubova od buducnosti pa te molim da TO navedes i obrazlozis..

  13. #8788
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Od danas znam za koga navijam u njemachkoj...
    #fakenews

  14. #8789
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovdje u hamburgu samo bogatasi navijaju za HSV... ostali skoro svi za st pauli
    zato dolasi i cesto do sukopa u derbijama

  15. #8790
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bas su cool nema sto

  16. #8791
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Promovisanje homosexualnosti na tribini,ne gotivim ih previse.
    Mada jesu za respect,osim tog detalja,skroz su ok grupa.Malo ko se vratio iz Hamburga bez susreta sa njima.
    Raise my hammer,take my aim

  17. #8792
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mora da je bilo vec ali je prejako:

    Navijaci Betisa i "Stereo love"



    Bijo si poziw koi se neodbija

  18. #8793
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Vishe ljudi ima probleme sa vishe stvari.

    U tom klubu se vec vishe od 20 godina nishta ne radi planski, treneri se otpushtaju svako malo, ekipa se sastavlja ofrlje, mladi igraci se SISTEMATSKI unistavaju. Primjeri Vesovica, Burzanovica ili Marka Mugose jasno govore tome u prilog. Ovo sve je krivica svih uprava i predsjednika Buducnosti, Tomova jednako kao i svih drugih.

    Problem koji imaju navijaci Buducnosti je iluzija da je Buducnost veliki klub. Ona to nije nikad bila, a i u crnogorskim okvirima postoje klubovi koji su uspjesniji. To shto klub ima najbolje organizovane i predane navijace, to je lijepo, ali to blage veze nema sa velicinom kluba.

    Za razliku od navijaca, investitori i ljudi sa novcem za ulaganje nemaju tu iluziju, tako da novca nema. A i kad ga ima,ne trosi se pametno, vec polovina zavrshava u dzepovima uprava(svih), a polovina se troshi na neka "zvucna" igracka i trenerska imena koja se koriste po pola godine a onda netragom nestaju.

    Ako Buducnost ikad zeli da se izvuce iz blata, mora poceti da investira u buducnost. A to znaci stvaranje igraca. A to dalje znaci dovodjenje strucnih ljudi za to. Dok god to rade likovi poput Pipija, Dage i ostalih, tu srece nema. Naravno, uvijek ce se naci neki lik poput Toma da opere malo para i kupi neke igrace, koji mozda pukom srecom (ili namjestanjem) osvoje poneshto. Ali, bez ovih preduslova o uspjehu u kontinuitetu nema govora. Dugorocno razmisljanje je kljuc, i odlika velikih klubova. U Buducnosti to niko zhivi nikad radio nije. Sami Celebic, ponavljam, nije nishta bolji ni gori od drugih.
    Svaka cast za ovo.

    _______

  19. #8794
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Ne kazemo mi da je Buducnost evropski klub,krele? Sto izvrces pricu?
    Veliki je klub u Crnoj Gori, NAJVECI! Nego eto, ponavlja se prica i opet provokatori...
    Jeste tacno, Tomo sa masonima doshao na forum da provocira velike Varvare E, svachega li ima na ovaj forum jadni...
    Deserve's got nothing to do with it.

  20. #8795
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    sto se engleske tice ja je ne smijem uporedjivat sa nasom ligom, ni E3.. pomenuo si da u CG ima cak vecih klubova od buducnosti pa te molim da TO navedes i obrazlozis..
    Evo ti Mogren, recimo. Mnogo bolji rezultati od nezavisnosti CG, mnogo bolji uslovi rada i veca briga o mladjim igracima. Trenerima se omogucava kakav-takav kontinuitet u radu, a ne mijenjaju se svaki treci mjesec.

    Od bojkota Varvara, ni posjecenost Buducnosti nije puno veca od one na Mogrenovim utakmicama.

    Mogren trenutno u sastavu ima 2 reprezentativca, a Buducnost nijednog.

    Ovo su realne cinjenice. E sad, shto se one nekima ne dopadaju,to je druga stvar.

    Shto se velicine klubova tiche, svaki klub u CG je trenutno mali,za regionalne, a kamoli za evropske okvire, to i pokushavam reci.
    Deserve's got nothing to do with it.

  21. #8796
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica!
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolji uslovi? na koje uslove mislis?
    Mogren ima 2 reprezentativca koja su po mom misljenju odavno izgubili mjesto u prvoj postavi,cak mislim da Batak nikad nije ni trebao da igra za CG,dok je Buducnost dala igraca koji ce mnogo pomoc i reprezentaciji i koji ima potencijala da bude strasan igrac.
    BBNSC

  22. #8797
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako cemo realno najbolji igraci dolaze iz Niksica

  23. #8798
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Promovisanje homosexualnosti na tribini,ne gotivim ih previse.
    Mada jesu za respect,osim tog detalja,skroz su ok grupa.Malo ko se vratio iz Hamburga bez susreta sa njima.
    opasni su bas cuo sam

  24. #8799
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Evo ti Mogren, recimo. Mnogo bolji rezultati od nezavisnosti CG, mnogo bolji uslovi rada i veca briga o mladjim igracima. Trenerima se omogucava kakav-takav kontinuitet u radu, a ne mijenjaju se svaki treci mjesec.

    Od bojkota Varvara, ni posjecenost Buducnosti nije puno veca od one na Mogrenovim utakmicama.

    Mogren trenutno u sastavu ima 2 reprezentativca, a Buducnost nijednog.

    Ovo su realne cinjenice. E sad, shto se one nekima ne dopadaju,to je druga stvar.

    Shto se velicine klubova tiche, svaki klub u CG je trenutno mali,za regionalne, a kamoli za evropske okvire, to i pokushavam reci.
    trenutno?
    evo ti je bila dodjela nagrada FSCGa za najbolje u 2010..
    ne vidjeh mogren nidje..
    fin je mogrenu stadion..
    $edi i pomiri se sa tim da je BUDUCNOST NAJVECI KLUB U CRNOJ GORI!

  25. #8800
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Braco sto se raspravljate sa dusmanima?
    Buducnost u CG je isto sto i Inter u Italiju. Tata-Mata!!

Page 352 of 470 FirstFirst ... 252302342348349350351352353354355356362402452 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •