Page 349 of 470 FirstFirst ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... LastLast
Results 8,701 to 8,725 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #8701
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Cigani kad izbiju nekakve penzionere ne moze se zivjet od njih,ovi sad izbise nekoga odmah to su kompleksasi ovo ono , samo naprijed..

  2. #8702
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    ovi s' južne tribine preseravaju što jes' jes'...
    kad igra reprezentacija ne treba gledat' ko je varvat, ko je vojvoda, ko je iz nikšića, a ko iz podgorice... no bi pametnije bilo da sredite te razmirice jer bi mnogo bolje i ljepše bilo kad bi cijeli stadion bio složan u bodrenju reprezentacije...
    moraće neko preći preko tog ''ponosa''...
    a dresovi i obilježja lokalnih klubova su tu suvišni po mom mišljenju...
    Nista ovdje nije bio problem dok se nije pojavila ona lazovcina!!Cak je i prica oko dresova bila suvisna jer se dresovi NISU nosili (navodno vodje nosile, sto nije istina) mislim da znas sta Varvari misle oko nosenja obiljezja na utakmice reprezentacije!!

  3. #8703
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti lazes !!! ja sam pricao sam momcima u bugarsku kad smo bili,rekao sam sto se mene tice da je to jedini problem(a i vecine niksicana,istinskih navijaca crne gore) sto se ne ide na sjever..okacicu ti i slike ako hoces,i na stadionu i u Moraci na CG-Izrael kosarka .
    A jedan od njih mi je rekao na to(tu su bili i DIDI i lazar i skocko) : "mi kad dodjemo kod vas u nk na stadion da navijamo vi oblacite sta god hocete,a na nas stadion na nasu sjevernu tribinu nece niko nama odredjivati sta cemo da nosimo" !

  4. #8704
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Ti lazes !!! ja sam pricao sam momcima u bugarsku kad smo bili,rekao sam sto se mene tice da je to jedini problem(a i vecine niksicana,istinskih navijaca crne gore) sto se ne ide na sjever..okacicu ti i slike ako hoces,i na stadionu i u Moraci na CG-Izrael kosarka .
    A jedan od njih mi je rekao na to(tu su bili i DIDI i lazar i skocko) : "mi kad dodjemo kod vas u nk na stadion da navijamo vi oblacite sta god hocete,a na nas stadion na nasu sjevernu tribinu nece niko nama odredjivati sta cemo da nosimo" !
    niksicani koji su dolazili na sjever, bilo ultrasi ili obicni navijaci su posvjedocili odje da se nikad nije vodilo navijanje u dresove buducnosti i sl tako da sam ti ja i u bugarsku rekao da je to vas izmisljena prica, sa kojom palite ljude da vam se prikljuce

    ovo sto sam boldovao ti nije receno, a mozda si ti to tako shvatio, ja sam ti licno rekao, tj odgovorio na tvoje "da je najveci problem sto ljudi dolaze u obiljezja buducnosti na sjever i da necete nikad doc na sjever zbog toga",
    da je to licno tvoj problem tj vas, jer da ja ili bilo ko od nas podje u nk na vas stadion u dresove buducnosti, to bi bila provokacija, a pri tome nama ne bi smetalo da vidimo obiljezja sutjeske tj vojvoda ili fapovaca i sl na vasoj tribini
    to sam ja rekao tebi i ostalima

    a niko ko se penjao da vodi navijanje nije imao dres buducnosti i sl ali nikad, a da ceramo ljude sa stadiona zbog toga necemo sigurno
    Last edited by DIDI; 14-12-10 at 18:56.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #8705
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da ti kazem nesto :
    ja nikog ne palim da dodje na jug ni da ne ide na sjever...reprezentacija mi je nesto vise od svega,i ne gledam jesu li oko mene varvari vojvode ili ne znam ko...je li ga dao podgoricanin niksicanin kotoranin ili vec ko...za mene su svi jednaki,ja sam ti samo onaj put rekao razlog zbog kojeg ne ide dosta ljudi na sjever,a i vjeruj mi da bih i ja najvise volio kad bi se stadionom orila jedna ista pjesma...
    znam da na jug ima momaka koji su veliki seljaci,koji nijesu patriote,i zbog toga sam se izolovao iz svega toga na vrijeme,jer mi je samo igra i pobjeda reprezentacije u mislima,a ne da se ograjdujem preprodajem karte i tako to,to me vec ne interesuje !
    10000 x ispricana prica

  6. #8706
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Ti lazes !!! ja sam pricao sam momcima u bugarsku kad smo bili,rekao sam sto se mene tice da je to jedini problem(a i vecine niksicana,istinskih navijaca crne gore) sto se ne ide na sjever..okacicu ti i slike ako hoces,i na stadionu i u Moraci na CG-Izrael kosarka .
    A jedan od njih mi je rekao na to(tu su bili i DIDI i lazar i skocko) : "mi kad dodjemo kod vas u nk na stadion da navijamo vi oblacite sta god hocete,a na nas stadion na nasu sjevernu tribinu nece niko nama odredjivati sta cemo da nosimo" !
    Pricaj ti sto god oces!!!Demantovali su te cak i "tvoji" ljudi sa tribine a mi smo to odavno vidjeli, cak i sa "daleke" Sjeverne tribine!!TVOJ profil "Crnogorci Jug" na FBu je dovoljno rekao takodje, vise si se bavio dokazivanjem sa "cikoticima" no sto si pricao o reprezentaciji!!Takodje i lobiranje lazima na samo tebi svojstven nacin da pridobijes ljude na istoj je takodje "reprezentativno"!! Dres je tu najmanji problem i ti to najbolje znas..sto se nas tice nema uopste problema, samo se drzi svoje sponzorske "tribine" i vodi pipilice na stadion i drzi se svog partijskog druga grgura i sponzora bliskih fscg i kraj!!E da, jesi li ikad nedje u zivotu vidio da neko reklamira strano pivo i neki fudbalski savez dok igra reprezentacija!!Sigurno nisi a tvoji razlozi za reklamiranje istih na jednoj utakmici su evo vidis postali poznati!!koliko ti je mila reprezentacija vidi se odlicno!!Samo se ti drzi svog ziro racuna i ne zalazi na Sjever!!

  7. #8707
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    ja sam pricao sam momcima u bugarsku..
    Koliko znam nisi pricao no si prvo PROBAO ali samo probao da se kurchis..pa si malo primirio "huliganu"!!Sjedi odmori, potpuno si nebitan!!

  8. #8708
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    630
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vukasin Micunovic View Post
    mudato nema sto

  9. #8709
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sve-vas-poznajem View Post
    Pricaj ti sto god oces!!!Demantovali su te cak i "tvoji" ljudi sa tribine a mi smo to odavno vidjeli, cak i sa "daleke" Sjeverne tribine!!TVOJ profil "Crnogorci Jug" na FBu je dovoljno rekao takodje, vise si se bavio dokazivanjem sa "cikoticima" no sto si pricao o reprezentaciji!!Takodje i lobiranje lazima na samo tebi svojstven nacin da pridobijes ljude na istoj je takodje "reprezentativno"!! Dres je tu najmanji problem i ti to najbolje znas..sto se nas tice nema uopste problema, samo se drzi svoje sponzorske "tribine" i vodi pipilice na stadion i drzi se svog partijskog druga grgura i sponzora bliskih fscg i kraj!!E da, jesi li ikad nedje u zivotu vidio da neko reklamira strano pivo i neki fudbalski savez dok igra reprezentacija!!Sigurno nisi a tvoji razlozi za reklamiranje istih na jednoj utakmici su evo vidis postali poznati!!koliko ti je mila reprezentacija vidi se odlicno!!Samo se ti drzi svog ziro racuna i ne zalazi na Sjever!!
    nije njegov....
    AJMO CRNA GORO !!!

  10. #8710
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Polako momci (junaci ) nijesam ja taj,i ne daj Boze da sam .

  11. #8711
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default


  12. #8712
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jao izgore bus
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  13. #8713
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    neka bus no neki cojek

  14. #8714
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel mogo uzet baklju i izbacit je vani ? Kaki je stari gori sve on veli otvaram polako....
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  15. #8715
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da Niksic dobije kontigent ulaznica za $ever, dobar dio Juga bi presao na suprotnu tribinu.

  16. #8716
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chelsea View Post
    Sad je Pakulin placenik i rent a ultras,a kad sam ja prije jedno 2 mjeseca napisao da su ljudi sa juga placeni da navijaju post mi je obrisan plus mi se davala negativna reputacija uz komentare da me treba biti sramota sta pisem,a vidi sad :burp:
    Tebi cu SAMO JEDNOM rec' da ne mlatish poshto tamo ima ljudi koji idu da navijaju i koje boli ku*ac i za $ever i za jug..

    Paka pismen, kao i uvijek..

  17. #8717
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vito View Post
    Tebi cu SAMO JEDNOM rec' da ne mlatish poshto tamo ima ljudi koji idu da navijaju i koje boli ku*ac i za $ever i za jug..
    Tacno.... pricamo o pojedincima, ne generalizujemo!

  18. #8718
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    930
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vito View Post
    Tebi cu SAMO JEDNOM rec' da ne mlatish poshto tamo ima ljudi koji idu da navijaju i koje boli ku*ac i za $ever i za jug..

    Paka pismen, kao i uvijek..
    Aj procitaj sta sam napisao 2,3 posta i ispod ovog sto si ti citira

  19. #8719
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  20. #8720
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AJMO CRNA GORO !!!

  21. #8721
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    Kakvi ludaci
    BISOGNA VINCERE !

  22. #8722
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  23. #8723
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    Najjace nesto sto sam vidio u zadnje vrijeme...svaka im cast

  24. #8724
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Намјерно Другачији...

  25. #8725
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default




    О21. Аек губи на 5 мин до краја али пјесма не стаје. Ваља погледати иако је старији клип. Мислим да није био
    не пада ми на памет ни један потпис

Page 349 of 470 FirstFirst ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •