Page 346 of 470 FirstFirst ... 246296336342343344345346347348349350356396446 ... LastLast
Results 8,626 to 8,650 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #8626
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MilosNk View Post
    Uopste delije niksic nijesu bili losa grupa.Znam dosta momaka koji su ranije isli na Chelik i za njih kao navijace nema se sta lose reci narocito za mladje momke.Ovaj put su se dobro zajebali,i skupo se ih to kostat,a po meni su bili najaca grupa u grad.
    cuo sam da su na svaki derbi isli..

  2. #8627
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ovo oko transa komentarisat necu.A sto se tice grupe sigurno su ozbiljna grupa i grupa sa renomeom,s obzirom da im je bilo dopusteno da nose trans ovako kako ga nose a ne kao ostali sisnjari da ga drze u reviju ili po stanova u Bg.A i sami odlazak u kavalu jer kolko sam upucen ne moze tamo svaki indijanac da pici.

  3. #8628
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    eto, zamjerise se varvari delijama niksic. kukala im majka sad.

  4. #8629
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes da je sramota,al je navijacki izgubiti trans.Desavalo se to i vecim i jacim grupe od njih.Meni je licno zao zbog tih momaka,jer ih dosta poznajem,al im se tako zalomilo.Samo mi nije jasno sto ovaj grobarnk likuje,kad zna dobro da njegova grupa ne odradjuje pola utakmica,a trans se "cuva" u velikom beogradu,centru svijeta.:burp:
    "A poganima i rdjama ljuckim vjecno u zemlju gdje i treba"
    Fap Masina Niksic!

  5. #8630
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bogomi gu grobari nk mnogo organizovaniji od delija.nema dje im transparent nije bio.jbg cuvaju ga na ovaj ili onaj nacin.bez obzira dje im je transparent oni su jaka ekipa.mada ni delije nk nisu lose,stavise za svaku pohvalu su bilo do sad.e jbg treba paziti kome ces reci ko ti nosi zastavu

  6. #8631
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Armage_Don View Post
    bogomi gu grobari nk mnogo organizovaniji od delija.nema dje im transparent nije bio.jbg cuvaju ga na ovaj ili onaj nacin.bez obzira dje im je transparent oni su jaka ekipa.mada ni delije nk nisu lose,stavise za svaku pohvalu su bilo do sad.e jbg treba paziti kome ces reci ko ti nosi zastavu
    grobarima nk je moga panut sto puta do sad trans to sto ga cuvaju al znam ja zasto nije

  7. #8632
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Netacno! Veci su ultrasi nego svi cigani mimo beogradskih koji ne smiju svoju zastavu da nose u svoj grad nego ih osavljaju u reviju.
    Ostalo bez komentara.
    Po tome da, slazem se. Al ne mozemo komentarisati kad se ne zna dje je zastava grobarima i ostalim ciganima? Ako si je ti vidio da stoji tamo u reviju i grobarima takodje u bg, izvinjavam se onda, ali sumnjam da si vidio.
    Niksicki su sa renomeom samo zbog brojnosti i zato sto Niksic pise.
    Mislim da i ti znas da je medju njima borba, kao i mnogi, da je njima `borba neprestana` za gradove... tako da im je odgovaralo to.
    Ako ste vi Varvari uzeli to,(ako si i ti varvar) svaka vam cast, veliko osvjezenje i falilo vam je samo tako nesto da bi isplivali na povrsinu opet.
    Ovog drugog necu da komentarisem, snimio sam da voli raspravu.

  8. #8633
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za pravog navijaca ne postoje grobari iz crne gore!!! Njihova zastava je vrijedna kao ovaj moj telefon!!! Grobari niksic postoje na nekom papiru,grobari hn...pa da iko od njih postoji bilo bi na jug 2000 ljudi,zivite u zabludi... a ovaj sto je stavio inicijale V.B,bas je ostao je tajnovit!! ovo da je alcz platio da se ide na derbi ko kaze da nije tacno,svaka mu je onda takva istina!!!

  9. #8634
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko vasha valja sad ?

  10. #8635
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakve price, da ako se operu cigani Uglavnom, ostaje im prica po netu, a i po severu ako ih prime tamo... Ono kako nas samaraju i kako nam mogu uzeti zastavu lagano, ali nece zbog par poznanstava

    1 covjek nosi zastavu, pritom ide vozom i pritom se jos par njih hvali kako ce biti u GrckU...

  11. #8636
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    kako je uopste padnuo taj transparent delijama u Podgorici?

  12. #8637
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Reci cu ti u sta sam siguran 100%.

    Par ljudi iz Vojvoda ima vezu sa FSCG-om. Uzmu karte, prodaju ih, navodeci da te pare idu za transparente i prevoz. Na drugu stranu zavrse jos 1000 eura sponzorstva, izrade transparent, plate autobus ili dva i ostalo stave u dzep.
    Vode "kampanju" o ne odlasku na $ever, prica im prolazi itd. itd...a ustvari sve se to radi zbog interesa i podrske mocnih ljudi iz CG.
    Zna se ko je placao avione za Zagreb i autobus za BUGARSKU.
    ako mislis na njihov ne znam, a i ne interesuje me, za ovaj prvi dio ne znam niti cu da se mijesam

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Necu neke stvari da pricam javno. Prije svega, imam svoje razloge, a i mislim da to nije pametno.
    I ja ne lazem, to je pod broj 1, a pod broj 2, dok ste vi bili u Lecceu i Rimu, "JUG" nije imao taj novi "izvor" prihoda.

    EDIT: Za London ne znam sta je bilo, ni je li bilo kakve organizovane grupe iz Niksica, o tome bas pojma nemam.
    nije imao? zasto nije imao, fino tel, pa se ugovore sastanci sa vlasnicima firmi pa se ode na razgovor, tako da smo pare nabavili u zadnja 2 dana, jer zamalo nismo posli

    a to sto se tice toga da je neko sa sjevera traazio od vojvoda da im zavrse sponzorstvo ej cista laz
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #8638
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemam namjeru da se prepucavam sa bilo kim ali imam obavezu kao neko ko je medju da tako kazem glavnima u grobare niksic odg na pojedine prozivke....prvo cigani nk...kad nesto pricate o nama bar kazite onako kako je..zna se ko je ko u nk..ali za razliku od vas mi nesnimamo klipove , ne prozivamo nikog od vas pa se poslije izvinjavamo itd...ne mislimo da smo jaki,prejaki.jezgro grupe je dugo na tribini ali kao grupa smo tek na pocetku...a sto se zastave tice mislim da je bila na dobar broj utakmica ali to je manje vazno...bolje da ste sebe gledali..dalje neko rece alcatraz nam platio autobus za derbi ??? istina je da nam je klub platio jedan od dva autobusa za prosli ili preprosli derbi nemojte mi vjerovati...ali ne samo nama nego svim grupama van bg...za razliku od vas i vojvoda ne idemo u mesaru goranovic da molimo za 50 sendvica i gajbu piva...vojvode fap masine i ostala boranija zar vas nije sramota da ista pisete odje ???? varvari i delije bar respekt...mozda nije moje da se mijesam ali vidim neko prepiranje u vezi navijaca cg iz niksica...istina je da im je sve placeno samo sto im pticjeg mlijeka ne daju.crnogorci za sendvic i bocu piva od dva litra...oprastajte

  14. #8639
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MilosNk View Post
    Jes da je sramota,al je navijacki izgubiti trans.Desavalo se to i vecim i jacim grupe od njih.Meni je licno zao zbog tih momaka,jer ih dosta poznajem,al im se tako zalomilo.Samo mi nije jasno sto ovaj grobarnk likuje,kad zna dobro da njegova grupa ne odradjuje pola utakmica,a trans se "cuva" u velikom beogradu,centru svijeta.:burp:
    sta ti znas djecace...aj uzmi cuclu i u krevet..internet huliganu...i ko likuje...nismo je mi uzeli da se sa tim ponosimo...

  15. #8640
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,245
    Thanks Thanks Given 
    373
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Samo jedno pitanje, jeste li posle one "frke" u voz na prosli derbi javili alcz da cekaju cigane iz nk na stanicu u bg?

    edit: I da, koliko ja znam grobarima nk ne stoji zastava u bg..
    You'll Never Smoke Alone..

  16. #8641
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brate mi vozom ne idemo a i to je ispod naseg nivoa...a i nevjerujem ciganima da ih je alc napao..ja sam cuo drugu verziju...

  17. #8642
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ako mislis na njihov ne znam, a i ne interesuje me, za ovaj prvi dio ne znam niti cu da se mijesam



    nije imao? zasto nije imao, fino tel, pa se ugovore sastanci sa vlasnicima firmi pa se ode na razgovor, tako da smo pare nabavili u zadnja 2 dana, jer zamalo nismo posli

    a to sto se tice toga da je neko sa sjevera traazio od vojvoda da im zavrse sponzorstvo ej cista laz
    Ponavljam, pod 1 , ne lazem, pod 2, nemoj da si bezobrazan, pod 3, ti sam ne mozes da znas je li ko trazio pare ili nije. Laz je da nijeste trazili pare.

  18. #8643
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GNK50 View Post
    nemam namjeru da se prepucavam sa bilo kim ali imam obavezu kao neko ko je medju da tako kazem glavnima u grobare niksic odg na pojedine prozivke....prvo cigani nk...kad nesto pricate o nama bar kazite onako kako je..zna se ko je ko u nk..ali za razliku od vas mi nesnimamo klipove , ne prozivamo nikog od vas pa se poslije izvinjavamo itd...ne mislimo da smo jaki,prejaki.jezgro grupe je dugo na tribini ali kao grupa smo tek na pocetku...a sto se zastave tice mislim da je bila na dobar broj utakmica ali to je manje vazno...bolje da ste sebe gledali..dalje neko rece alcatraz nam platio autobus za derbi ??? istina je da nam je klub platio jedan od dva autobusa za prosli ili preprosli derbi nemojte mi vjerovati...ali ne samo nama nego svim grupama van bg...za razliku od vas i vojvoda ne idemo u mesaru goranovic da molimo za 50 sendvica i gajbu piva...vojvode fap masine i ostala boranija zar vas nije sramota da ista pisete odje ???? varvari i delije bar respekt...mozda nije moje da se mijesam ali vidim neko prepiranje u vezi navijaca cg iz niksica...istina je da im je sve placeno samo sto im pticjeg mlijeka ne daju.crnogorci za sendvic i bocu piva od dva litra...oprastajte
    haha Zasto grupu kojoj ja pripadam nazivas boranijom?Je li zato sto ne idemo u metropolu da navijamo kao ti?A i ostatak price ti je presmijesan.I sam znas da ne postoje sanse u Niksic da dodje do neke frke izmedju grupa jer se svi ljudi medjusobno druze i veoma dobro poznavaju,tako da glupa prica o napusavanjima i izvinjavanjima.A ovo sto hvalis barane je presmijesno.Nekad su bili dobra ekipa,al sad je glupo pricat o njima kao nekoj ekipi za respekt.
    "A poganima i rdjama ljuckim vjecno u zemlju gdje i treba"
    Fap Masina Niksic!

  19. #8644
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MilosNk View Post
    .I sam znas da ne postoje sanse u Niksic da dodje do neke frke izmedju grupa jer se svi ljudi medjusobno druze i veoma dobro poznavaju,tako da glupa prica o napusavanjima i izvinjavanjima.
    ja procitah u ovoj nk prepisci da je to zato sto recimo vojvode nemaju muda da se suprostave , evo sad bivsoj grupi Delije NK, kad ih postrojava po sopstvenoj tribini

  20. #8645
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Nikšićani, ajte na kafu neđe pa raspravite to. . .

    Što se tiče ovih gluposti što zodiac piše... AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
    Are you suggesting coconuts migrate?

  21. #8646
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    99% Delija cine lokalni klosari, koji nemaju pepela na muda, ili normalni momci, koji opet nemaju pepela na muda. Sa Grobarima je ista stvar, samo sto oni imaju jos 5 poluuspjesnih kriminalaca, pa izigravaju neki faktor.

    P.S. Ovo uzimanje transparenta je vjerovatno osveta za onaj masakr na Zeljeznicku u Pg.

  22. #8647
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default





    Фратрија у Словачкој. Утакмица каснила 25 минута.
    не пада ми на памет ни један потпис

  23. #8648
    kako ne Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    99% Delija cine lokalni klosari, koji nemaju pepela na muda, ili normalni momci, koji opet nemaju pepela na muda. Sa Grobarima je ista stvar, samo sto oni imaju jos 5 poluuspjesnih kriminalaca, pa izigravaju neki faktor.

    P.S. Ovo uzimanje transparenta je vjerovatno osveta za onaj masakr na Zeljeznicku u Pg.
    Stari, da mi neces satavit neki tiket sad za vikend? vidim sve znas pa mozda i te rezultate znas unaprijed.

  24. #8649
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GNK50 View Post
    nemam namjeru da se prepucavam sa bilo kim ali imam obavezu kao neko ko je medju da tako kazem glavnima u grobare niksic odg na pojedine prozivke....prvo cigani nk...kad nesto pricate o nama bar kazite onako kako je..zna se ko je ko u nk..ali za razliku od vas mi nesnimamo klipove , ne prozivamo nikog od vas pa se poslije izvinjavamo itd...ne mislimo da smo jaki,prejaki.jezgro grupe je dugo na tribini ali kao grupa smo tek na pocetku...a sto se zastave tice mislim da je bila na dobar broj utakmica ali to je manje vazno...bolje da ste sebe gledali..dalje neko rece alcatraz nam platio autobus za derbi ??? istina je da nam je klub platio jedan od dva autobusa za prosli ili preprosli derbi nemojte mi vjerovati...ali ne samo nama nego svim grupama van bg...za razliku od vas i vojvoda ne idemo u mesaru goranovic da molimo za 50 sendvica i gajbu piva...vojvode fap masine i ostala boranija zar vas nije sramota da ista pisete odje ???? varvari i delije bar respekt...mozda nije moje da se mijesam ali vidim neko prepiranje u vezi navijaca cg iz niksica...istina je da im je sve placeno samo sto im pticjeg mlijeka ne daju.crnogorci za sendvic i bocu piva od dva litra...oprastajte
    1.Kralju, idesh u Beograd da navijash ti si moj idol!
    2.Vojvode su same isfinansirale svoja gostovanja ove godine. Koliko smo kad imali
    3.Nekome je placeno , a neko izigrava drumske razbojnike i pljachka pumpe.


    Quote Originally Posted by GNK50 View Post
    brate mi vozom ne idemo a i to je ispod naseg nivoa...a i nevjerujem ciganima da ih je alc napao..ja sam cuo drugu verziju...
    Ma vi ste gospoda. Neshto kao Ekrem Jevric..
    Visok vam je nivo.. Zapucajte sad na drzhavnu pumpu, privatne vishe nijesu u modi.

    Quote Originally Posted by sve-vas-poznajem View Post
    ja procitah u ovoj nk prepisci da je to zato sto recimo vojvode nemaju muda da se suprostave , evo sad bivsoj grupi Delije NK, kad ih postrojava po sopstvenoj tribini
    Ne mlati.
    Last edited by Vito; 09-12-10 at 01:25.

  25. #8650
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ovo je komedija
    dobri ljudi, hvala vam što me ovako fino nasmijaste i zabaviste noćas
    hahaha, bruka šta se radi, dobro je kad nijeste počeli da iznosite ''prljav veš'' jedni drugima... još
    Last edited by Ra's_Al_Ghul; 09-12-10 at 02:35.
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

Page 346 of 470 FirstFirst ... 246296336342343344345346347348349350356396446 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •