Page 296 of 470 FirstFirst ... 196246286292293294295296297298299300306346396 ... LastLast
Results 7,376 to 7,400 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #7376
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ClauN`vs`RaideR View Post
    Jos ako je fudbal kvaliteta kao naseg.....
    Tu ces i da pokazes,snagu grupe.Druga liga,klub u raspadu pa aj navijaj ako volis Kotor.A ne kad smo prvi navijacemo,kad nismo,sta mi tu da trazimo.

  2. #7377
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To jes, Zabjelcanima i Fapovcima skidam kapu!

  3. #7378
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    930
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by claun`vs`raider View Post
    alo srecko :d kad podjete na gostovanje u hrvatsku,italiju......madjarsku :d javi se
    Добро би њима било и кад би остали ту ђе јесу сад

  4. #7379
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor..
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Tu ces i da pokazes,snagu grupe.Druga liga,klub u raspadu pa aj navijaj ako volis Kotor.A ne kad smo prvi navijacemo,kad nismo,sta mi tu da trazimo.
    Cekaj,ti oces da kazes da ne volimo Kotor ako ne navijamo za bokelja ?!
    Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika....

  5. #7380
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ClauN`vs`RaideR View Post
    Cekaj,ti oces da kazes da ne volimo Kotor ako ne navijamo za bokelja ?!
    Naravno da ne.

  6. #7381
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Smijesno razmisljanje,znajuci sto navijackoj grupi predstavlja fudbal a sto neki drugi sport.
    Otkud ti znas sto predstavlja?
    Mislim da smo svih ovih godina dokazali svoju ljubav prema Primorcu (kilometrima, posto vidim da neko pominje bazene u krugu od 100 kilometara, a pritom zaboravlja da na tim kratkim distancama idemo kolima i cinimo cuda da bi usli) a i isto tako i ''ljubav'' prema Bokelju. Bokelja mi je zao...
    Izgovor da je to nekakav bojkot zbog Uprave nema veze sa vezom jer su vodeci ljudi, koji su bili na celu kluba 20-tak godina - napustili klub lani, pokrali su sve sto su mogli i klub su preuzeli nekadasnji igraci koji su imali volje i zivaca za tako nesto... Tu mislim na Kepa i Brauna.

    Nikad taj duh Bestija nije bio isti na stadionu i bazenu (o pjesmama, saradnji sa publikom i rivalitetom sa nekim klubovima da ne govorimo) i nikad i nece bit'...

    To sto nas prozivaju neki navijaci koji se okupljaju 10-tak utakmica godisnje - nije uopste problem.
    P r i m o r a c

  7. #7382
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Otkud ti znas sto predstavlja?
    Mislim da smo svih ovih godina dokazali svoju ljubav prema Primorcu (kilometrima, posto vidim da neko pominje bazene u krugu od 100 kilometara, a pritom zaboravlja da na tim kratkim distancama idemo kolima i cinimo cuda da bi usli) a i isto tako i ''ljubav'' prema Bokelju. Bokelja mi je zao...
    Izgovor da je to nekakav bojkot zbog Uprave nema veze sa vezom jer su vodeci ljudi, koji su bili na celu kluba 20-tak godina - napustili klub lani, pokrali su sve sto su mogli i klub su preuzeli nekadasnji igraci koji su imali volje i zivaca za tako nesto... Tu mislim na Kepa i Brauna.

    Nikad taj duh Bestija nije bio isti na stadionu i bazenu (o pjesmama, saradnji sa publikom i rivalitetom sa nekim klubovima da ne govorimo) i nikad i nece bit'...

    To sto nas prozivaju neki navijaci koji se okupljaju 10-tak utakmica godisnje - nije uopste problem.

    Jesi to ozbiljan,pa me pitas odakle ja to znam? To svako bar malo upucen zna.Fudbal je fudbal,stadion je stadion.Jebes ti hale,bazene i ostalo kad se zna sta fudbalski stadion predstavlja navijackoj grupi.

    Svaka vama cast,za Primorac niko o tome odje ni ne prica,O tim problemima,kako idete na gostovanja ne moras da napominjes,kao da se neki drugi ne suocavaju sa tim..Sustina je da padate u ocima mnogih,kad vas nema na stadione.Moze vas to da ne zanima,ali to je istina.Sada eto i ti kazes da nije problem uprava.Pa sto je onda,ako mozemo znat?Duh Bestija?

    A koji su to navijaci?

  8. #7383
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Otkud ti znas sto predstavlja?
    Mislim da smo svih ovih godina dokazali svoju ljubav prema Primorcu (kilometrima, posto vidim da neko pominje bazene u krugu od 100 kilometara, a pritom zaboravlja da na tim kratkim distancama idemo kolima i cinimo cuda da bi usli) a i isto tako i ''ljubav'' prema Bokelju. Bokelja mi je zao...
    Izgovor da je to nekakav bojkot zbog Uprave nema veze sa vezom jer su vodeci ljudi, koji su bili na celu kluba 20-tak godina - napustili klub lani, pokrali su sve sto su mogli i klub su preuzeli nekadasnji igraci koji su imali volje i zivaca za tako nesto... Tu mislim na Kepa i Brauna.

    Nikad taj duh Bestija nije bio isti na stadionu i bazenu (o pjesmama, saradnji sa publikom i rivalitetom sa nekim klubovima da ne govorimo) i nikad i nece bit'...

    To sto nas prozivaju neki navijaci koji se okupljaju 10-tak utakmica godisnje - nije uopste problem.
    Kad su napustili, nisam u toku, znam samo da smo na pocetak prosle sezone isli na sastanak s Braunovicem i da nam je reko da J.S. nema sanse da nam se izvini i da on pregovara s nama u licno ime. S obzirom sto nam je J.S. sve reko ne pada mi na pamet ni da idem na stadion. Jbg sto cu
    Last edited by PERPER; 21-08-10 at 21:00.

  9. #7384
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Jesi to ozbiljan,pa me pitas odakle ja to znam? To svako bar malo upucen zna.Fudbal je fudbal,stadion je stadion.Jebes ti hale,bazene i ostalo kad se zna sta fudbalski stadion predstavlja navijackoj grupi.

    Svaka vama cast,za Primorac niko o tome odje ni ne prica,O tim problemima,kako idete na gostovanja ne moras da napominjes,kao da se neki drugi ne suocavaju sa tim..Sustina je da padate u ocima mnogih,kad vas nema na stadione.Moze vas to da ne zanima,ali to je istina.Sada eto i ti kazes da nije problem uprava.Pa sto je onda,ako mozemo znat?Duh Bestija?

    A koji su to navijaci?

    Cekaj, ti si navijac kojeg kluba?
    Odakle ti znas sto meni i ostalim Bestijama predstavlja stadion (Bokelj), a sto bazen (Primorac) Ulazis u stvari o kojima nista ne znas...
    Probleme koje Bestije imaju nema NIJEDNA navijacka grupa u CG. Dakle, ja jos ne vidjoh da se nekome godinama JAVNO zabranjuje dolazak na pojedine sportske objekte, a da ta grupa ipak biva prisutna.
    Nisam mislio na prevoz, to nam i nije problem.
    Vec ti rekoh, komentari drugih nisu problem, tako da to sto mi padamo u tvojim ocima...evo :oops: Izvini brate, nije namjerno.
    Ja ti rekoh sto su razlozi, vjerovatno bi svaki od Bestija imao svoje razloge...ali mi na stadionu nismo mi, nikad to nije bilo ni dio onoga sto je na bazenu.

    @Perper,
    da ja znam, svi iz Uprave su otisli.
    P r i m o r a c

  10. #7385
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes' da nije najnovije ali moram postavit ..horde zla prejako navijanje pogotovo pjesma na 0:40

  11. #7386
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Cekaj, ti si navijac kojeg kluba?
    Odakle ti znas sto meni i ostalim Bestijama predstavlja stadion (Bokelj), a sto bazen (Primorac) Ulazis u stvari o kojima nista ne znas...
    Probleme koje Bestije imaju nema NIJEDNA navijacka grupa u CG. Dakle, ja jos ne vidjoh da se nekome godinama JAVNO zabranjuje dolazak na pojedine sportske objekte, a da ta grupa ipak biva prisutna.
    Nisam mislio na prevoz, to nam i nije problem.
    Vec ti rekoh, komentari drugih nisu problem, tako da to sto mi padamo u tvojim ocima...evo :oops: Izvini brate, nije namjerno.
    Ja ti rekoh sto su razlozi, vjerovatno bi svaki od Bestija imao svoje razloge...ali mi na stadionu nismo mi, nikad to nije bilo ni dio onoga sto je na bazenu.

    @Perper,
    da ja znam, svi iz Uprave su otisli.
    FK Zabjelo

    Ja ne pricam sta stadion,a sta bazen predstavlja Bestijama nego pricam u globalu,o svim navijackim grupama.To sto ti,ne zelis da ukapiras je druga stvar.Inace navijackih grupa ima u CG masu vidji,a i ovih sto ima sigurno javno ne isticu probleme.Vama bi se javno znalo za tu zabranu da nije mec Jadran-Primorac u pitanje?Kad bi svi iznosili probleme sa kojima se grupe suocavaju,dje bi nam kraj bio.Kada sam pricao da padate u ocima mnogih,nisam mislio sigurno na sebe,nego takodje u globalu.To sto se neki od vas ne pronalaze na fudbal je druga stvar.Ja iskreno ne mogu vjerovat,da vam je to problem.Sto ne pokusate,sad kad vam je grupa u razvitku sa vaterpola.Odavno niste isli na fudbal,pa pokusajte i tamo da stvorite neku pricu.Sad ces rec,nemoj nas samo ti ucit,ali ja to kazem i zbog moje grupe.Jer bi bilo dosta zanimljivije,sa vama kao konkurenciji u drugoj ligi.Ne ovako,imam 2,3 grupe a sa njima se susrecemo samo kad mi odemo na stranu.

  12. #7387
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    FK Zabjelo

    Ja ne pricam sta stadion,a sta bazen predstavlja Bestijama nego pricam u globalu,o svim navijackim grupama.To sto ti,ne zelis da ukapiras je druga stvar.Inace navijackih grupa ima u CG masu vidji,a i ovih sto ima sigurno javno ne isticu probleme.Vama bi se javno znalo za tu zabranu da nije mec Jadran-Primorac u pitanje?Kad bi svi iznosili probleme sa kojima se grupe suocavaju,dje bi nam kraj bio.Kada sam pricao da padate u ocima mnogih,nisam mislio sigurno na sebe,nego takodje u globalu.To sto se neki od vas ne pronalaze na fudbal je druga stvar.Ja iskreno ne mogu vjerovat,da vam je to problem.Sto ne pokusate,sad kad vam je grupa u razvitku sa vaterpola.Odavno niste isli na fudbal,pa pokusajte i tamo da stvorite neku pricu.Sad ces rec,nemoj nas samo ti ucit,ali ja to kazem i zbog moje grupe.Jer bi bilo dosta zanimljivije,sa vama kao konkurenciji u drugoj ligi.Ne ovako,imam 2,3 grupe a sa njima se susrecemo samo kad mi odemo na stranu.
    A koji je najveći broj navijača FK Zabjelo ikad zabilježen kući?
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  13. #7388
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ja mislim oko 3000. ne uzmi me za rijec.

  14. #7389
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Ja mislim oko 3000. ne uzmi me za rijec.
    Organizovanih navijača FK Zabjela? Aj ne zezaj, pratim fudbal od prije 20 godina i znam đe zeko piša kad su ove stvari u pitanju, pa nijesam nikad vidio da je bilo preko 400 gledalaca, a ne navijača...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  15. #7390
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor..
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Organizovanih navijača FK Zabjela? Aj ne zezaj, pratim fudbal od prije 20 godina i znam đe zeko piša kad su ove stvari u pitanju, pa nijesam nikad vidio da je bilo preko 400 gledalaca, a ne navijača...
    Ja nisam znao dal da napisem nesto na tu temu tj njegovih 3000 ljudi....prvo sam se smijao....
    Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika....

  16. #7391
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Ja mislim oko 3000. ne uzmi me za rijec.
    Navlacenje uspjelo
    Raise my hammer,take my aim

  17. #7392
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor..
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da ukupno u drugu ligu nema 3 000 ljudi na sve meceve

















    Mada je cesto kod nas preko 400-500 ljudi
    Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika....

  18. #7393
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Navlacenje uspjelo
    I to maestralno

    Ljudi. Sad sam vidia da sam jednu nulu vise ukucao. Oprostite. klasican tipfeler

  19. #7394
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fino vam coek kaze tri hiljade i vi ne vjerujete

    U zadnje vrijeme je najvise bilo oko 150 ljudi protiv Zete u kupu,prije 3 sezone.Ranije se pamte mecevi protiv Buducnosti,Berana za ulazak u drugu ligu kada je sigurno bilo toliki ako ne i veci broj.Ne znam tacno,provjericu pa cu javit ako je brojka veca bila.Od kad ja idem aktivno u navijanje na Zabjelo,najvise ljudi je bilo protiv Zete.Prosle godine je na znacajnije meceve u kosarci islo i po 80 ljudi.

    Inace danas u NK,nas je bilo oko 40.Nase dobro izdanje,jos kad se uzme rezultat u obzir mogu rec odlicno.Bice vjerovatno i neka slika kasnije.

  20. #7395
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    I to maestralno

    Ljudi. Sad sam vidia da sam jednu nulu vise ukucao. Oprostite. klasican tipfeler
    Ma nemoj
    A ja se ubih živ da se nijesam đe zajeba pa da ne vidim toliku armadu navijača preko onih zidova
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  21. #7396
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Fino vam coek kaze tri hiljade i vi ne vjerujete

    .Ranije se pamte mecevi protiv Buducnosti,Berana za ulazak u drugu ligu .
    Buducnost, Berane i Bokelj najveca posjeta...preko 300 ..bilo bas veselo, sjecam se

  22. #7397
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bassflora View Post
    Buducnost, Berane i Bokelj najveca posjeta...preko 300 ..bilo bas veselo, sjecam se
    Evo slike,protiv Buducnosti.Mozes li se sjetit koje,godine je tacno bio mec?
    http://www.postimage.org/image.php?v=aVlwXpr


    Juce nam nije dozvoljeno da slikamo.Na ovu prvu sliku,nas je slika golman,i nisu bili svi ljudi tu.



    Evo i dvije iz kopa.


    [/quote]

  23. #7398
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Evo slike,protiv Buducnosti.Mozes li se sjetit koje,godine je tacno bio mec?
    http://www.postimage.org/image.php?v=aVlwXpr
    Uh. tesko...moram na konsultacije javiT cu!

  24. #7399
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Evo slike,protiv Buducnosti.Mozes li se sjetit koje,godine je tacno bio mec?
    http://www.postimage.org/image.php?v=aVlwXpr
    Mislim da Zogovic i Boljevic ovdje imaju po 20-21 godinu, tako da je ovo vjerovatno proljece 2002. ili proljece 2003. Nijesam siguran.

    10.03.2002. Buducnost - Zabjelo 2:0

    16.03.2003. Buducnost - Zabjelo 4:0




    ________

  25. #7400
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post

    10.03.2002. Buducnost - Zabjelo 2:0
    Mozda ova....

Page 296 of 470 FirstFirst ... 196246286292293294295296297298299300306346396 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •