Page 441 of 470 FirstFirst ... 341391431437438439440441442443444445451 ... LastLast
Results 11,001 to 11,025 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #11001
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako cete vjerovati to skandiranje su zapoceli a kasnije i palili masu neka djeca bukvalno od 11-12 godina A narod stoka pa se odma primi
    ---Chelsea Fc---

  2. #11002
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    Zvoncice i svi ostali koji se poistovecujete sa njom, za koga trebam ja da navijam posto sam iz Sutomora ? Mi fudbalski klub nemamo , takodje ni kosarkaski , a ni rukometni , a ni vaterpolo , a ni odbojkaski ... A osjecjam se kao veliki Crnogorac .
    Zavoljeh neku Crvenu Zvezdu kao mali (tad to nije bilo zabranjeno) i rek'o 2006 da predjem da navijam za neki klub iz CG(iz Sutomora) , ali ga jos cekam tj da se napravi fudbalski teren prvo pa ce nadam se posle i toga se osnovati i fudbalski klub .. FK SPIC UNITED .
    Sutomore je pod Barom...

  3. #11003
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Sve vise pocinjem da vjerujem u to da je sve ovo jedna namjestaljka.Varvare sinoc obezbjedjivalo 4 i po ljudi svuda se pokrece prica o podjelama na Srbe i Crnogorce i vec niko ne razmislja o nekim puno bitnijim stvarima.
    Dakle policajci bez znacki Varvari koji su uvjek dobro opkoljeni murijom sinoc pusteni da rade sto im je milo narod se prima kao ovca a lopovi trljaju ruke.Pomislicete da sam paranoican i da vjerujem u neke teorije zavjere ali tako to ide u nasoj zemlji.

  4. #11004
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vi mislite tako, mi ovako. Necemo ni jedni ni drugi mijenjati misljenje (iskljucujem ovu politicku konotaciju, jer kako rekoh ja sam Crnogorac i navijam za PFC).
    Nego, da se vratimo lokalnom nivou,, kakva atmosfera juce kad Vojvode pocese da pjevaju 'ja sam iz Niksica'... Cini mi se da su oni htjeli i malo vise tog lokal-patriotizma da izraze zajedno sa Fap Masinom, ali da ovi nisu bili bas zainteresovani previse za to.

  5. #11005
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mi smo zavoljeli zvezdu- partizan kao djeca... a tada smo bili iz iste zemlje. nekima milo djukanovic nije napravio reinstall sistema u glavi...

  6. #11006
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa ja kao dijete sam uvijek navijala za Zvezdu. to je bilo u Jugoslaviji. na francuski, L'étoile rouge de belgrade. bila sam bas ponosna. posle se promijenilo na zalost tako da sad samo navijam za reprezentaciju CG. ali potpuno razumijem ljude koji i dalje navijaju za Partizan ili Zvezdu.
    Last edited by Phénix; 22-10-12 at 14:28. Reason: eo zbog Medo_Je da ispravim
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  7. #11007
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,876
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    u pravu si 100%

    Onako losa organizacija za ne vjerovat...
    look right through me

  8. #11008
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Razumijem da neko simpatiše, podržava, prati ili navija za klub iz drugog grada ili države.

    Međutim, kad dođe u situaciju da pođe na svoj gradski stadion/dvoranu i navija za gostujući tim a Budućnost(ili neki drugi klub iz svoga grada), u kojoj igraju njegovi sugrađani, poznanici, drugovi(ili čak članovi familije) i za koji se navija u njegovom gradu, vidi kao prepreku koju treba poraziti to nikako ne može da bude normalno.

    Shatam da su mnogi kako kažu odrasli uz Partizan i Zvijezdu i da je poslije mnogih godina i utakmica koje su proveli uz te klubove da su postali vezani za njih i da je nerealno od njih očekivat da navijaju za Budućnost u međusobnim duelima.

    Stoga, vratimo se na uzrok problema - roditelje i roditelje roditelja.
    Fudbal je u Crnoj Gori, kao i u čitavoj Jugoslaviji, postao "najvažnija sporedna stvar" u decenijama poslije drugog svjetskog rata.

    Budućnost je od 1946 do 1960 igrala prvu ligu ukupno 7 sezona koje je provela u donjem dijelu tabele. Od 1960. do 1975. Budućnost igra drugu ligu.
    U to vrijeme Zvijezda i Partizan osvajaju trofeje i igraju u Evropi a Podgorica ni nema predstavnika u prvoj jugoslovenskoj ligi.

    I jedan dio naroda poleće da navija za njih jer su klubovi koji se bore za titulu šampiona Jugoslavije dok se Budućnost muči da uđe u prvu ligu.
    Jednostavno, počeli su da navijaju za njih jer su veći i bolji klubovi.
    I kad smo đeca bili ovo je priča bila partizanovcima i zvjezdašima - "Budućnost ne valja, Partizan/Zvijezda je sto puta bolji/a".

    Meni je ovo nezdravo razmišljanje. Zabolje me što su oni bolji i jači klubovi, isto kao što me zabolje za to što je Engleska veća i jača pa im uvalismo dva komada. Isto tako me zabolje što je Srbija bila favorit u košarci protiv nas - opet smo ih dobili obje utakmice. Navijam za svoje.

    Neki kažu da nisu oni birali Partizan ili Zvijezdu nego ih je "srce povuklo". Zašto nikoga od vas ne povuče srce da navijate za Čelik iz Zenice, Osijek ili Radnički iz Kragujevca nego vas sve srce povuče ka beogradskim blizancima?

    Na kraju krajeva, neka svako navija za koga hoće. Ali bit Podgoričanin i navijat za Budućnost i bit Podgoričanin a navijat za Partizan ili Zvijezdu nije isto i ne može da bude isto.

  9. #11009
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    politizovanje i regionalizovanje sinocnjeg dogadjaja je suludo...

    Ono je strogo navijacka stvar, nekom se svidja a nekom ne, ali onakve stvari se desavaju.

  10. #11010
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Ne mogu sad trazit, al mislim da je superhik napisao nesto kako ranije skoro da i nije bilo Grobara i cigana u Moraci.. e pa ja moram da prokomentarisem da to veze sa istinom nema. UVIJEK je bilo navijaca ta dva kluba i ja (obzirom da se bavim poslom koji ne tolerise takve aktivnosti) vec 5-u godinu ne idem sa Grobarima, ali pratim redovno i radujem se svakoj njihovoj pobjedi. Pogotovo ovom sinocnom razbijanju A to vrijeme devedesetih o kom prica kolega forumas, itekako je bilo i tada navijaca i Partizana i zvezde. Uvijek je onaj nas cosak bio crno-bijeli i medju "neutralnim" navijacima u sali se moglo vidjeti koliko je zapravo navijaca gostiju. To se uvijek prepricavalo na ovom forumu, no ljudi su posenili izgleda.. Gomile komentara se ovdje pisale o tome kako je bruka da toliko ljudi navija za Partizan, sto se pogotovo vidjelo uvijek po onim "neutralnim" koji u odlucujucim momentima skacu na svaki kos Partizana. Tako da batalite te glupe price, navijaca Partizana i zvezde je UVIJEK bilo i bice ih..
    A to sto neki biseri odje i tzv navijaci-majke-tetke-bakice prosipaju neku mudrost kako treba navijati samo za klub iz svog grada i sve osim toga je ustvari izdaja, bruka, sramota (svojstveno retorici ovog rezima koji je slijedeci taj princip gotovo pola naroda koji zivi odje nazvao izdajnicima) mogu samo da kazem da su gluposti usijanih glava koje razumiju i ohrabruju samo misljenja koja se u potpunosti poklapaju sa njihovim i sve osim toga je ustvari.. izdaja! Ah, Crna Goro..


  11. #11011
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Htjedoh i ja to napisat ovizionizi prije je cak i vise ljudi navijalo za Partizan sad su samo u jedan cosak a nekad su bili i u cosak i svuda po sali.

  12. #11012
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,263
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Pa Podgorica je poznata po tome da je u njoj van Hrvatske Hajduk iz Splita imao najveću bazu navijača.Velika četvorka je vazda ovdje imala navijače ali isto tako i u drugim krajevima SFRJ.Jednostavno to je tako odvajkada i to nema veze sa sadašnjom situacijom ni politčkom ni državnom.I to meni nije problem to klupsko navijanje.Meni je problem navijanje protiv države u kojoj živiš i radovanje njenim neuspjesima
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  13. #11013
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Sutomore je pod Barom...
    E vala nikad u zivotu svome nisam rekao da sam iz Bara , niti Bar smatram za svojim gradom a to sto spadamo pod Opstinom Bar to je neka druga prica .. n'o ako Bog da , separatisacemo se
    BISOGNA VINCERE !

  14. #11014
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,089
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Ovo sa petardama, bakljama i topovskim udarima se mora sankcionisat. Onomad protiv Poljske smo tri boda mogli da izgubimo (a svi znamo kako se navijalo na prethodnim utakmicama i da nikad frke nije bilo). I za ovo prije svega vođe navijača i organizator moraju snosit odgovornost. Aj petarda da se unese (ne mogu u šu*ak svakom zavirit) al baklje itd. Vođe same treba da preuzmu na sebe da se to ne desi i onog koji na taj način pravi nered da odstrane.

  15. #11015
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnogoci su vazda bili kompleksasi, navijali za pobjednike, glasali za pobjednike, velicali pobjednike. Buducnost nije bila pobjednicki tim i zato stanje takvo kakvo je.

  16. #11016
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Chili Willie View Post
    @kvarni Vjerovatno je bilo i u interesu one djevojke da je onesvijeste, al nije ona toga svjesna jos. Isto je u interesu onoga momka da mu slome nogu, al nije on jos svjestan toga...
    Pa ja idem logikom da je u interesu navijaca da prave nerede i da se biju, te s te tacke gledista, policija je cak dobro postupila, ispunila im je zelju da se biju, ne znam sto se zale, to sto je morala silom da ih cera, e jbg, oni bi da se biju, pa se onda ne bi bili, e nema kod milicije cile-mile, no aj sad napolje pa se tucite, ne znam samo sto su im kriva kola i kontejneri
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  17. #11017
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nek svako navija za koga oce dok god ide na stadion ili se barem trudi da podje sto vise puta

  18. #11018
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Pa ja idem logikom da je u interesu navijaca da prave nerede i da se biju...
    Opet greska 100 puta ponovljena.. prica se o navijacima, a misli se na huligane. Kvarni, za tvoju informaciju, vecinu i medju Varvarima i medju Grobarima i svim navijackim grupama cine oni koji bi samo da navijaju, a ne da biju, tuku, ruse, lome.. Nose dres, šal, navijacku kapu zato sto vole svoj klub, ne zato sto su to odlike divljaka koji jedva cekaju da puste krv nekome. Ali oni stradaju zajedno sa tom manjinom i ZBOG te manjine, a nerijetko takvi i izvuku deblji kraj za razliku od onih koji su ustvari odgovorni za incident...


  19. #11019
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Odlican prilog o ovom dogadjaju na tv vijesti u sklopu dnevnika. Ali odlican!


  20. #11020
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    I ja navijam za tim iz Beograda (onaj drugi), ne idem na utakmice, ne pjevam pjesme te, al popi*am se na onoga ko mi može reć da nisam Crnogorac. Idem na skoro svaku reprezentacije itd. Tako da malo lakše sa tim ocjenama. Ja i svi moji smo bili Crnogorci kad je većina vaših roditelja aplaudirala Miloševiću. Navijat mogu za koji god ja klub oću, volja mi Fljamuntari, Dinamo Zg, CZ ili Rabotnički.

    Druze, objasnio si.Ali bojim se uzalud, posto ce krenut ponovo ista prica...
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  21. #11021
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je moglo doći do nereda kada su Varvari pred utakmicu izjavljivali da:
    BUDUĆNOST VOLI PARTIZAN?
    Click image for larger version. 

Name:	576458_10151239044573395_480748901_n.jpg 
Views:	259 
Size:	10.4 KB 
ID:	97946
    Last edited by MonterO; 22-10-12 at 19:35.
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  22. #11022
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Odlican prilog o ovom dogadjaju na tv vijesti u sklopu dnevnika. Ali odlican!
    link? nadam se da su malo pljuvali i policiju!

  23. #11023
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    sad nema, ali ce vjerovatno sjutra postaviti na sajtu tv vijesti


  24. #11024
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink Varvar

    Ja sam varvar i bio sam sinoc na utakmicu,jedostavno to je dio navijaca ! Nije prvi ni zadnji put da se ovo dogaĐa na utakmicu ! Ne znam zbog cega toliko tenzija !

  25. #11025
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default


Page 441 of 470 FirstFirst ... 341391431437438439440441442443444445451 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •