Page 71 of 470 FirstFirst ... 216167686970717273747581121171 ... LastLast
Results 1,751 to 1,775 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #1751
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mala digresija...

    "okle ti to da cemo bit na zapad? sanse nema."

    Haha... Nego gdje bi ti? Dobijate sektor u cosku na zapadu (oko 300-350 ljudi i to je to), ukoliko skele sa juga ne maknu, a gotovo je izvjesno da ih nece maci... E, sad, ako rijese bjelopoljski/beranski/pljevaljski i ko zna kakvi-sve-ne provincijalski maloljetnici da provale na jug, bice to zajebano i interventni vod MUP RCG ce sigurno tog dana izvuci deblji kraj
    Nego, eto, valja pozvati sve cigane na nedjeljnu tekmu, cisto da jos jednom odmjerimo snage i repriziramo situaciju od prije 20-ak dana, kada smo mi isli za NBG, a ovi se vracali sa derbija (i sada bih zelio da cujem interpretaciju '300 varvara je napalo 100 cigana od 11 godina i pokralo im dresove i salove' )... Sto se tada dogodilo, ne treba pricati (od cigana su tu bili i ovi Trans Boysi, Stars Gaysi, kako-li-vec... ovi sto nemaju 3 licne u citavoj grupici )

    Ajte, zivi bili, pa se vidimo kad se budemo krljali!

    Sa vjerom u Buducnost, srce Podgorice!
    East PG front!

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  2. #1752
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    Quote Originally Posted by DIDI
    lennox nadam se da ces nalecet na nekog od "miseva" koji ce ti dobro pokazati "ruralni mentalitet", ali ja znam da ces ti se skrivati do same utakmice
    pa cak kad bi naletio na njih 20 koji bi mene samog izboli nozevima i izubijali ciglama (kao sto imaju obicaj kad naidju na nekog samog a nalaze se u grupi od 15+) to i dalje ne bi promjenilo cinjenicu njihovog mentaliteta i navijacke velicine.
    znas li da sam ukrao djedu britvicu sto kida nokte snjom za nedjelju kad budem isao na utakmicu, a kad budem prolazio pored hrama uzecu jednu ciglu za svaki slucaj, jer sto bi bio varvar ako ne bi vukao haubicu za sobom, pffff

    lennox otrgni se djechjih snova ili mora odrasti malo i razmisljas ne daj da ti mozak ostane u stadijumu 9-ogodisnjeg djeteta!!!

    kazem ti jedva cekam da podjes u bg pa da podjes na derbi sam u dres zvezde, mislim da te nece napasti 10 grobara od jednom no jedan sam, da bash, pitaj svakog ko zna sta je derbi kako se krecu kroz bg ako idu sa navijackim obiljezima, u grupicama citaj GRUPICAMA, sto ima naivcina pa idu sami nisam im kriv samo da im je bog upomoc!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #1753
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fino je ovako sjedeti sa strane i gledati kako sad cigani i varvari prijete jedni drugima...

    samo mi nije jasno, otkud sad varvari opet prijete, kada su im prije 2 mjeseca bili grobari i od sve silne price na kraju smo imali samo jedno brutalno prebijanje djeteta od 14 (koliko li) godina od strane 30 varvara... i to je bilo sve... a izvinjavam se, imali smo i CAK 2 spaljena sala!!!
    Mislim, toliko toga svakog dana slusamo o navijackim pobjedama fanova Buducnosti, o hiljadama skinutih salova, kapa, (zanimljivo da nidje nema nijedne zastave!!!), bokserica, carapa, ali kad im grupe dodju u Pg na noge - truba, mosa, corak, najljepse receno - nista!!!
    U cemu je fora???

    Lennoxe, sto promijeniste ime grupe? Bas je bilo gotivno! Stalno me podsjecalo na Stardust... 8)
    Evo, dodji ti sam na derbi, prosetaj se do stadiona, vidjeces da ti nece biti nista... cijelih 20 metara... danas na derbi mozes sam da odes, ali da ti se ne vidi nijedno obiljezje inace si ga ugasio... A da ne pricamo o forama da grupice cigana i grobara znaju da se "maskiraju", stave obiljezja ove druge grupe i kada im neki veseli pritrce da im se pridruze, bude... Ma necemo o tome, to su vec derbi stvari, pa cemo na proljece... :wink:

  4. #1754
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bah, ja sinoc prodjoh pola grada sa salom istaknutim na vidnom mjestu (inace to ne praktikujem al mi je bilo zima) sam ko duh....... pa me niko nije tuko.....
    Al ne bih se stalno tako igrao.......
    A gledah prije kod zeljeznicke kako su neki maskirani majmuni prisli nekima i stajali s njima pola sata da bi na kraju jednog lika udarili turpijom po glavi ?!?!
    Nas bilo 5, sravnili bi ih sa zemljom da smo znali sta se desava.... al ovako je izgledalo kao jos jedna medjusobna tuca..... ******..
    P.S.
    Sofro, ne zaboravi kad je Zvezda igrala a oni hapsili Cigane i zatvarali ih u podrume, gole

  5. #1755
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad sam u svojoj ranoj navijackoj fazi isao na derbije obavezno sam bio zakopcan do grla a ispod dres, sal... poslije sam se oslobodio pocetnog pritiska!
    Samo jednom sam imao incident, prije 4-5 godina, kad smo isli na jna u grupi (bilo nas je 7-8 ) ali smo bili dobro pijani i ostalo, kad nas je saletila grupica grobara... sve se zavrsilo na verbalnom obrcunu, nisu oni imali damu da udju u nesto vise, a ni mi jer se sve desavalo malo ispod mjesta gdje se karte prodaju, i gdje cirkulise masu grobara... zavrsilo se tako sto se jedan saosjecao sa salom od ovog mi druga jer je na njemu pisalo "Delije Sarajevo", a kao i on je iz Sarajeva... imali smo srecu taj put, ne zbog tih indijanaca koji su nas saletili, jer bi njih definitivno polomili, vec sto nam nije naletila neka ozbiljnija grupa... ko zna kako bi prosli?!

    p.s.
    Taj derbi je bio debi muslina i pukli smo 2:0, kad je pogin'o onaj klinac Radovic Aca... :?

    p.p.s.
    A CK, ti sad studenAt, a?
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  6. #1756
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne, otkud ti to
    Ja sam net huligan
    Sve nabije na **** Ceda Vitkovac....

  7. #1757
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    Quote Originally Posted by Lennox
    Quote Originally Posted by DIDI
    lennox nadam se da ces nalecet na nekog od "miseva" koji ce ti dobro pokazati "ruralni mentalitet", ali ja znam da ces ti se skrivati do same utakmice
    pa cak kad bi naletio na njih 20 koji bi mene samog izboli nozevima i izubijali ciglama (kao sto imaju obicaj kad naidju na nekog samog a nalaze se u grupi od 15+) to i dalje ne bi promjenilo cinjenicu njihovog mentaliteta i navijacke velicine.
    lennox otrgni se djechjih snova ili mora odrasti malo i razmisljas ne daj da ti mozak ostane u stadijumu 9-ogodisnjeg djeteta!!!

    kazem ti jedva cekam da podjes u bg pa da podjes na derbi sam u dres zvezde, mislim da te nece napasti 10 grobara od jednom no jedan sam, da bash, pitaj svakog ko zna sta je derbi kako se krecu kroz bg ako idu sa navijackim obiljezima, u grupicama citaj GRUPICAMA, sto ima naivcina pa idu sami nisam im kriv samo da im je bog upomoc!!!
    pa jeste,u pravu si,tamo bi me napao jedan i ako je jaci izbio bi me.
    a ovdje bi me napali njih 15 i izmlatili ciglama. tu ima mala razlika.
    ali ne znam cemu sva ova prica kad niko nije lud da ide sam sa shalom ili u dresu pa bilo da ce ga ufatit trojica ili 20orica (ovaj drugi slucaj primjenjuju varvari )...
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  8. #1758
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    fino je ovako sjedeti sa strane i gledati kako sad cigani i varvari prijete jedni drugima...

    samo mi nije jasno, otkud sad varvari opet prijete, kada su im prije 2 mjeseca bili grobari i od sve silne price na kraju smo imali samo jedno brutalno prebijanje djeteta od 14 (koliko li) godina od strane 30 varvara... i to je bilo sve... a izvinjavam se, imali smo i CAK 2 spaljena sala!!!
    na shalovima pisalo je `Srbija` da tragika bude veca.

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Lennoxe, sto promijeniste ime grupe? Bas je bilo gotivno! Stalno me podsjecalo na Stardust... 8)
    uozbiljli smo se malo
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  9. #1759
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ***** bi te napao jedan, ne mastaj.

  10. #1760
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cereal Killer
    ku*** bi te napao jedan, ne mastaj.
    pa zavisi kakav bi taj jedan bio... Ako nedovoljan, onda bi trojica... 8)

  11. #1761
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Quote Originally Posted by Cereal Killer
    ku*** bi te napao jedan, ne mastaj.
    pa zavisi kakav bi taj jedan bio... Ako nedovoljan, onda bi trojica... 8)
    Da jedan grobar ide i naidje na Lenoksa, bas se bojim da bi ga napao..... al tako ko sto ti kazes sto da ne.... ako prvi dobije nece ostala trojica
    Ja znam da ja ne bih napao grobara koji izgleda kao Lennox

  12. #1762
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo mi nije jasno, otkud sad varvari opet prijete, kada su im prije 2 mjeseca bili grobari i od sve silne price na kraju smo imali samo jedno brutalno prebijanje djeteta od 14 (koliko li) godina od strane 30 varvara... i to je bilo sve... a izvinjavam se, imali smo i CAK 2 spaljena sala!!!

    .... i deblji, mnogo deblji kraj izvucen u tuci kod '697' Ti si bio na utakmici, je l' tako?
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  13. #1763
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa onda jesu izvukli grobari deblji kraj ali taj neki mali sto ga bachishe u izlog ,pa onda djecurlija iz budve od po 14 god , napala ih rulja varvara...i jos im ukrali mobilne q q ...mada nikoga od pravih grobara iz cg nisu izbili !!!to je provjereno od tipa koji je iz bd i u jf je !
    -mada s nama to ide drugachije - dosta varvara mi je priznalo kako je bilo bjezanije od nas na preproslom basketu... bili smo ravnoporavni !
    naravno ja dolazim u pg - trebalo bi ,icu s beogradjanima pa neka dodju te smrde na zeljeznicku da se omjerimo da svojim ocima vidim da se zalate na momke iz bg ,a ne cio zivot djecu biju i fale se time ! dakle ocekujem vas , i sve vas s foruma i tebe zeko i didi ,tebe lenoxe na nasoj strani pa brate da se vidiimo uzivo a ne izigravat neko mudo preko kompjutera !

  14. #1764
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opasan ovaj manijak

  15. #1765
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a nemogu vise gledat ova prepucavanja majke mi mile !

  16. #1766
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde, ne smaraj. I sam vrlo dobro znas da to dijete (koje ste svi proglasili mrtvim, cak mi je neki debil rekao kako je to dijete umrlo 2 dana po dogadjaju) nije imalo 14 nego 17 godina (tako je policija izvijestila) i odlicno znas (mada ne znas, jer si se vjerovatno krio u nekoj rupi dok su trajali okrsaji) da ga je u izlog ubacio momak koji ima 18 godina. Kombi iz Budve je prevozio neku slinavu djecurliju koju je napala grupica od 5-6 nasih likova, svi maloljetni (ko zna ljude po Pg, mogu cak i indirektno navesti ko su)... Ukradena su, izmedju ostalog i 2 telefona.. Jebiga, ovi su makar mogli pokusati da se brane O kakvom ti JF Budva pricas? Kakvi su to indijanci sad? Koliko se meni cini, jedini transparent iz CG je bio 'Cetinje' (da li je bio 'Bijelo Polje', ne sjecam se jesu li ti seljaci nosili transparent)... To su gluposti! Mogu ja skupiti oca, majku, djevojku i psa i napraviti grupu 'JF Savnik', ali to je smijesno i ako ti to zoves grupom, idi kod Mitrica, lijeci se, samo ne smaraj narod po ovom forumu!
    O kakvim ti to "pravim" Grobarima iz Crne Gore pricas!? Ti si za psihijatra! OK da si nasao da pricas o ciganskim ekipama u CG, pa da se razumijemo, jer oni, koliko-toliko postoje i rade nesto... Vi Grobari ste jako smijesni - kad vas neko prebije prica vam je 'E, to ste naboli neku mladju ekipu, 100 na 3' ili 'E, sreca vasa sto se sa starijima ne pobiste'! Ja otkad znam za te navijace, znam da su Grobari najgore prolazili u PG... Prvo su se (pocetak 90-tih) krili po hotelskim kuhinjama po Podgorici (tu je argument - 'jurilo nas je 5.000 ljudi'), onda su vas Varvari (96-97. kada je Kralj odbranio 2 penala - 1:1) iscerali sa sjeverne tribine (tu je bio argument - 'To nijesu bili pravi Grobari', mada su imali poveci transparent 'Valjevo' i 'Grocka' (mislim da je Grocka)), onda se jedne sezone nijeste ni pojavili (jeste - 30 grobara, tekma kada su Varvari slavili 12. rodjendan - 4:1 za Partizani), sad kod '697' tuca bogom dana i kad nijeste mogli pricati 'napali ste mladju ekipu' ili 'bilo vas je triput vise' onda serete 'e, ali to nijesu bile PRAVE ekipe iz CG'. Pa, dobro, gdje ste vi u tim tucama!???
    Dosta je vasih budalastina i prijetnji. Uvijek smo vas odvaljivali ovdje i to je to. Dok smo bili u 2. ligi, prijetilo nam je pola Crne Gore. Eto, recimo Barani. Posljednje sezone su pricali 'ako skupite muda i dodjete u Bar, cisticemo ulice s vama'. Mi smo, naravno, dosli, odgledali utakmicu, posli kuci... Njih nigdje. E, sad, kad smo isli za NBG - odvalili smo ih u Cacku, iako nijesmo bili nista brojniji - jebiga, oni su nastupili ka zadnje pi... jer su sakrili sve salove i govorili 'nisam ja'. Varvari su im lagano uzeli rance, oni nijesu reagovali. Cak su i novine pisale ko je tu izvukao deblji kraj, bas kao i u tuci kod '697'. Tako, ne fantazirajte puno, odlicno se zna sto i kako je bilo, a vidjecemo kako ce biti u nedjelju.
    Samo da se obratim PRAVIM Grobarima iz Crne Gore - kada cemo imati cast da vas upoznamo i da nas izbijete? Pojavite se vise...

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  17. #1767
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oce ga banovat neko ?

  18. #1768
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kuku mene manijace za tobom...
    Sad te nista nijesam razumio, prvo mislim naostrio si se nesto, ozbiljan si a onda na kraj mene zoves da se bijemo :?: Dobro ajde vazi, idemo li poslije isto na pice? E i mogu li isto kod vas spavat ako naletim gore naredne sedmice ili cu kod G****? aaaa sad ja vidim sto biti, da se mi ukrvimo pa da J**** kod vas spava :P A bjezi budalo jedna, bude li tuca bjezi od mene da te ne uvatim za uvo i povedem kod tate dolje :P E i dovedimi ti Storma pa cemo lako...

    A sto se tice budvanskih grobara, nijesam ni znao da su 'organizovani' dok ne vidjoh nedje sajt da imaju :arrow: http://juznifront-bu2.users.cg.yu/naslovna.html ovo i jedne slike sa sajta :arrow: http://juznifront-bu2.users.cg.yu/fo.../varvaribd.jpg kako ih klapi za oci 8)
    Inace posto poznajem neke od njih a i sa slika se vidi, ne bih bas reko da su djeca pa prosudite sami.. Uostalom i ti si mi manijace onaj dan reko da si vidio neke od njih koje znamo a momci su stariji od nas...
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  19. #1769
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neke brutalne lazi, koje smo ovdje 300 puta demaskirali, opet se pojavljuju, kao i svaki put kada se isto covjek sa vise razlicitih nickova u poslednje 2-3 godine pojavi na forumu...
    ovakvi postovi kao sto je njegov, vise nece proci, jer smo 100 puta utvrdili da decko laze kad zine...
    btw. Zasto nikad beogradski i srpski grobari ne dobiju "batine" u Podgorici, nego iskljucivo stradaju neki po crnoj gori??? cudo jedno... :roll:

  20. #1770
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  21. #1771
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lennox ne prduljecaj da te zamolim, imas li ti nocne more dje te hvata po 20 30 varvara od 30 godina, pa toliko pricas kako idu 20 na 1 pfff

    zasto da se banuje covjek da nekoga ne vrijedja ili vam smeta ono sto prica?????
    lijepo je objasnio da nije bilo dijete od 14 no momcic od 17 i ne bitno stvarno, inace su navijacke tucke vazda pravedne ako nema 12 na 12 onda se ne biju, da bash.

    manijak kad nadjes dje sam ja prijetio ikome, javi mi se do tad nemoj da me prozivas bez razloga, i jos nesto dje zoves lennoxa svama znate li da je on najbrzi delija iz CG a mozda i u SCG :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #1772
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    zasto da se banuje covjek da nekoga ne vrijedja ili vam smeta ono sto prica?????
    lijepo je objasnio da nije bilo dijete od 14 no momcic od 17 i ne bitno stvarno, inace su navijacke tucke vazda pravedne ako nema 12 na 12 onda se ne biju, da bash.
    naravno da vrijedja i to se mnogo puta do sada desilo, a smeta i to sto prica, jer 95% stvari prica identicnih vec 2-3 godine na forumu, za koje se davno ustanovilo da su, najblaze receno, potpuno neistinite... mislim da je ovdje uspostavljen neki standard, da se pricaju stvari koje imaju veze s realnoscu, koje su istinite, koje imaju neke dokaze, svjedoke, a ne neko mlacenje prazne slame sa iskljucivim ciljem da se izazove svadja na forumu, da bi se doticni dobro zabavljao i mlatarao neke "istorijske istine", slicne ovoj o partizanima i cetnicima na drugom topicu...
    Doticni je vec jednom bio banovan sa starog foruma i taj nick ovdje ne koristi, stari smo znanci, pogotovo on i ja, tako da, vjeruj mi, sve sto pricam, znam zbog cega je i imam jako valjane razloge...
    btw. cak nisam ja trazio da se banuje, mene vise ne uzbudjuje kad pocne da me proziva za mnoge gluposti, jer, kao sto rekoh, davno smo se upoznali...

  23. #1773
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo objasnjenja... Do sada sam se na ovom forumu pojavio sa jednim jedinim nickom - 'S_K_I_N_H_E_A_D'. Na ranijem forumu (ona zuto-plava boja sto je ubijala u pojam) sam bio 'DaVe'...
    Sofronije, ne znam koga vrijedjam?
    Ne znam kakve lazi!? U vise navrata sam na tvoje budalastine odgovorio argumentima, koji su dobro znani svima (bas kao i djelovi iz 'istorije crnogorskog fudbala', koje Bjekovicev decko sad pomenu a koje Bjekovicev decko ne priznaje, za sto ja nijesam kriv). Dalje, ako ti, koji si cio dogadjaj presjedio 700 km dalje, ne vjerujes u to da su Grobari pretuceni kod '697' (prema sjevernoj tribini), to je tvoj problem, ali, valjda mi iz PG znamo bolje sto se dogadja u nasem gradu, nego ti, koji si u Beogradu... Ja se sa tobom, koliko me sjecanje sluzi, nijesam upoznao, a ti me podsjeti kada smo se upoznali? Covjece, ti si paranoican i opsjednut, ali - batali vise!
    Oko miseva i cigana iz Srbije - jeste, mi se njih bojimo i zato ih nikad nijesmo tukli! Bjezi jadan, pa kreni od svog grada i to od onih koji su se 90-tih krili po hotelskim kuhinjama (ovo je cak jedan grobar naveo u listu 'Cao Tifo'), pa sve do posljednje tekme (0:2)...
    Ali, ja lazem, govorim neistine i mastam, a jos smo se i upoznali Da, ja i prijetim preko privatnih poruka Covjece, ti mozda imas neki problem, ali mani me se vise, batali!
    Posto te moje prisustvo na ovom glupom forumu nervira i posto se uznemiris i pocnes da buncas kada ja postujem - necu te vise nervirati i vise neces morati da u stanju nekog dusevnog nemira i rastrojenosti pises postove o tome kako lazem, prijetim i sl... Jeste, ja lazem, ja prijetim, ja ubijam putem privatnih poruka - jesi li sad miran!? Eto, vise necu dolaziti, ostavicu vam da iz fotelja raspravljate o tucama, pricate o Buducnosti kao najgorem timu u ligi, Burzanovicu kao igracu koji ovve sezone nece dati gol... Ali, ne valja zivjeti u snovima, jer se snovi cesto ne ostvare, a onda dodje do dubokog razocarenja, sto bi Sofronije, s obzirom na tvoju rastrojenost i buncanje nakon mojih postova, bilo pogubno za tebe Uskoro se otvara valjda taj navijacki sajt, pa mozemo tamo raspravljati. Ovdje necu, jer ce Sofronije crci od sicije i jada, a da unistim covjeka - necu (mada sam mu prijetio privatnim porukama )

    Zivi bili!
    PODGORICA PODGORICANIMA!

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  24. #1774
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    mislim da je ovdje uspostavljen neki standard, da se pricaju stvari koje imaju veze s realnoscu, koje su istinite, koje imaju neke dokaze, svjedoke, a ne neko mlacenje prazne slame sa iskljucivim ciljem da se izazove svadja na forumu
    Slazem se u potpunosti al zar to isto ne radi lennox i to mnogo cesce nego ovaj???? koliko je on puta samo neke lazi pricao odje pa nista, takvih ce vazda biti al sto ces!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  25. #1775
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    **** ga Didi, zar ne shvatas da po njemu i vecini ostalih na forumu svaki Varvar konstantno laze i provocira a ostali su svi andjeli. Npr tamo pocnu pricu o Gurovicevoj tetovazi pa onda kad ja dam svoje misljenje i operem i njega i cica Drazu ja sam ****** i provokator. Onda se obrisu svi postovi dje me pojedini nazivaju svakojakim imenima (mogu mislit sto je sve piosalo tokom vinenda a da nijesam ni vidio jer nijesam tu bio) a ostavi se moj post da bi mene nesto posrali ili tako nesto, ne kapiram.. I sad ce ubuduce svako malo da se navodi taj moj primjer anti-srpstva... :roll:

    A sto cemo za onu prepirku Sofronija i Skinheada oko sansi Buducnosti prije sezone? Mislim da je sad jasno ko je u pravu bio. A taj sto je u pravu ode sa foruma pod pritiskom ovoga drugog. Interesantno...

    Sofronije, neka sve bude da covjek laze, neka bude i da nista sto je u zivotu reko nije istina - je li to razlog da mu se brani postovanje na forumu? Ako to koga provocira ili vrijedja neka dokaze suprotno i gotova stvar. Ali to nije vasa praksa, vi sve sto ko od Varvara kaze odbacujete sa sprdnjom. Kad je bila tuca u voz poceli ste pricu tipa 'ma to su bili Sutomore salovi' i td. :roll: Mislim, tu sam ukapirao o cemu se radi, a za vecinu ostalih stvari o kojima Skinhead prica ne znam, nijesam tamo bio i necu da se mijesam. Poslije one rasprave na pm kad je bila prica o zapaljenom salu, te gledajuci sve ostale topice, mislio sam da se sa tobom moze normalno pricat, sad vec nijesam siguran.. Je li moguce da je to samo zato sto te Skinhead toliko iziritira ili sto?
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

Page 71 of 470 FirstFirst ... 216167686970717273747581121171 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •