Page 159 of 470 FirstFirst ... 59109149155156157158159160161162163169209259 ... LastLast
Results 3,951 to 3,975 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #3951
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vukasin Micunovic View Post
    http://vinovo.magnify.net/video/Brinje-Torcida-vs-BBB-Tuca

    "Snimke opće makljaže Torcide i BBB-a na odmorištu Brinje autoputa A1. Potuklo se stotinjak ljudi, dvoje ih je u bolnici, a policija je morala pucati u zrak"
    Bilo idealno za frku, a oni nesto pripovjedaju.

  2. #3952
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

  3. #3953
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ficoole View Post

    Evo 10minutni klip sa tekme Berane Buducnost.
    super klip
    :)

  4. #3954
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    posto su postavljeni cigani nije u redu da nema onih prekoputa
    http://www.united-force.org/index.ph...t&recordID=175
    pa dje su nase?inace bas dobro izdanje...
    ps.mislio sam na slike...
    Last edited by karacha; 25-08-09 at 10:40.

  5. #3955
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ficoole View Post

    Evo 10minutni klip sa tekme Berane Buducnost.
    sta pjevate ovo na pocetku?kapiram da je za vlajka nesto?

  6. #3956
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Jos su tezi bili pripadnici tvoje grupe, ako sam u pravu sto se grupe tice, nego ja, pa cisto da vas podsjetim i sad, kao i tada, da niko nije bezgresan, i da se glupost moze svakome desiti, sto ste vi tada rezolutno odbili.

    Elem, nisam bio u Ivanjici, niti sam govorio to. Bili su pripadnici moje grupe, a posto je ovo topik o navijacima, samo prenosim.

    A tebi savjetujem da zaobidjes moje postove. Ako ti se ne svidja, samo zaobidjes.
    Necu ,uvjek rado procitam gomilu gluposti koje izneses,cak uspijes i da me nasmijes.
    :zzz:
    Budućnost

  7. #3957
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kambodza View Post
    Necu ,uvjek rado procitam gomilu gluposti koje izneses,cak uspijes i da me nasmijes.
    :zzz:
    Onda si jako cudna licnost. Ja obicno preskacem gluposti, ti ih izgleda volis, a sva je prilika i da si ih pun.

  8. #3958
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    sta pjevate ovo na pocetku?kapiram da je za vlajka nesto?
    Долазиш ти, корак ти знам, сусрет са тобом толко ми уљепша дан, да више не знам ни сам, да можда није сан.
    Бајонет твој, и пиштољ твој, сумње сад нема није то никакав сан, Влајко је болестан, умно ретардиран.
    И цијелу плату да ти одбију ништа нам не ......значи, ти пиштољ вадиш комплексе лијечиш јер криминалац си,
    Влајкооо, довољно је то, да робијаш ти јер наша пјесма неће се смирити!!!
    Budućnost

  9. #3959
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Onda si jako cudna licnost. Ja obicno preskacem gluposti, ti ih izgleda volis, a sva je prilika i da si ih pun.
    I ko je krao
    Budućnost

  10. #3960
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kambodza View Post
    I ko je krao
    Pitaj u Top shop

  11. #3961
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Exclamation

    Preuzeto sa foruma delija:

    Не бркати проблеме !
    Као и у свакој земљи , тако и у Чешкој има добрих и лоших људи.
    Неки Чеси су се потпуно ставили на страну полиције, опет неки други Чеси су галамили на полицију зашто се тако понаша. Неки су чак сакривали у својим локалима наше људе како не би били ухапшени , доносили су воду ухапшенима,...
    Ко је успео да дође до стадиона, видео је графит навијача Славије за Уроша. Неке трибине навијача у Чешкој су подржале паролама (и не само ) нашу борбу за Косово, Уроша Мишића... Као што смо и ми овај пут испали жртве, тако су и Чеси жртве система у коме живе. Види се да још увек има слободоумних људи који успевају да размишљају својом главом и разлуче добро од зла.
    Ти што су намћори, намћори су према свима, чак и према себи самима. Ја сам лично имао добро искуство у Прагу. Тамо још увек има доста људи који гаје симпатије према Србима, без обзира на исприрање мозга које им се сервира путем медија, у којима нас најстрашније сатанизују.
    Политичка елита која влада државом, нема везе са народом. Под контролом држе медије, уз помоћ којих успева да обликује мишљење просечног човека. Људи су преокупирани обавезама, немају времена да размишљају својом главом и наивно и површно усвајају сваку информацију која им се сервира. Погледајте ову сличицу и биће вам јасно о чему пишем.

    Опет, са друге стране ту је полиција, да сломи оне који још увек размишљају својом главом и који нису усвојили оно што им је сервирано. Сваки покушај њиховог бунта у корену се сасеца.
    Чешка и Словачка су врло специфичне државе. У њима је полиција најефикаснија на свету. Њихове полиције су пројекат како треба да изгледа Полиција Новог Светског Поретка - бескомпромисна, када траба брутална, најбоље могуће опремљена, истренирана до перфекције,у сваком погледу супериорна, па се тако бирају и људи за њу.
    За тај пројекат су изабране ове две државе, зато што су до касно биле у Источном Блоку , тако да њихови становници због тоталитарног система у коме су живели не знају шта значи права слобода. Ти народи су врло савесни, питоми и послушни, па су као такви идеални за тај пројекат, јер код њих може најбоље да се прими. На пример, у односу на њих, Пољаци су много пркоснији, бунтовнији,... Чини се да су ови народи мање слободољубиви.


    Можда ће неко помислити да сам у параноји, али ја сам дефинитивно сигуран да неко режира инциденте најбунтовнијим навијачким групама у Европи. На ово ме неодољиво наводе примери онога шта се догодило Наполитанцима у Риму прошле године, Торциди пре неколико недеља у Жилини, а сада и нама. Моћници из сенке су зацртали да треба уништити све бунтовно и слободоумно.
    Чим смо извукли Славиу, неко је већ знао да ће бити инцидената у Чешкој. Сигуран сам да нисмо могли да избегнемо оно што нам се догодило. Да није било инцидената у граду, било би их испред стадиона, да их није било испред стадиона, било би их на трибинама. Можда је и боље овако, јер да је било на трибинама, клуб би сигурно био драконски кажњен.
    Чудна су времена дошла, некада си морао да радиш све и свашта, не би ли стекао икакву позорност медија. Данас се својски трудиш не би ли побегао од камера и медија, али ти они не дају мира, не би ли објавили најтривијалнију глупост.

    У чешким медијима је данима подгрејава и припремана атмосфера за наш долазак. Замислите какви би идиоти били ти медији, да су толико писали, а да се ништа није догодило. То је као да неко даје временску прогнозу за сутра и каже "Очекује на страшна олуја" , а сутра буде диван , сунчан дан, без дашка ветра. У овом случају, они су имали начина како да изазову неку "ситну кишицу", али да је уз помоћ медија предимензионирају у олују.
    Почело је од аутобуса из кога су неки путници крали на бензинској пумпи. Наравно да то није лепо и нешто тако не доприноси доброј репутацији. Нећу ни да улазим у то да ли су ти људи који су крали лопови, или они који су их довели у такву материјалну ситуацију да њима украдене чоколаде и остале ситнице са бензинске пумпе значе прави мали луксуз, уместо да те ствари могу опуштено да купе од својих пара.
    Крађе на бензинским пумпама се дешавају у свим , па и најбогатијим државама Европе и нигде не представљају сензационалну вест. У Чешкој су успели крађу у вредности од 400 евра успели да угурају међу прве вести тога дана. За оне који су планирали инцидент, то је био више него добар поч'етак.
    Онда су на ред дошли графити. Амбасадоре, како се оно каже "Највише је графита у земљама где има најмање слобода" . Јел тако ? У Чешкој је врло строг закон против графита (још један од начина гушења слободе) , чак је строжији него , на пример за тучу. Наводно да је тај закон донет , под изговором да би се сачувале фасаде зграда и споменици који представљају историјску културну баштину. Од четири речи написане на полеђини бензинске пумпе, такође је направљена сензационална вест.
    На крају дошао је и центар Прага. Од јутра су улицама тумарале гомиле фоторепортера , са жељом да усликају и усниме нешто занимљиво, као да су 100% били сигурни да ће се нешто догодити. У том филму, ми смо већ раније добили улогу негативаца.
    Делије никада нису више желеле да избегну инцидент , него ли на овом гостовању и то је много пута потенцирано свима који су кренули у Чешку. Клуб се налази у тешкој финансијској ситуацији и жеља свих је била да се никако не отежава клубу, тако што би му се празнила каса , због неких евентуалних казни УЕФЕ. Жеља је била да се по сваку цену избегну забране навијачима за улазак у земље Шенгена, јер нам је добар пример био случај навијача Хајдука у Словачкој. То ништа није помогло и режисери су успели да реализују свој филм, на најперфиднији начин.
    Има много логичних нелогичности. На главном тргу, где је све отворено и где се све лепо види, полиција је имала много више оправдања да одреагује, када је ослобођен навијач кога су желели да приведу (платио је рачун, али је конобарици безобразно бацио новац на сто,зато што је био изнервиран због нечега , па су га полицајци који су били у близини и све гледали, привели због дрскости). Полиција је међутим реаговала када су навијачи кренули у метро станицу и то без икаквог повода. Иначе , то место је са неупоредиво мање туриста и много је уже, па је и фоторепортерима теже приступачно. Зато се на снимцима нигде не види почетак инцидента. Догодила се несвакидашња ситуација, где навијачи смирују полицајце, али ни то није помогло.
    Сама полицијска акција је била претерана. Осим тога што су направили сензацију и на тај начин оправдали својим грађанима зашто толико пуно новца се одваја за њихово издржавање, ја не могу да се отмем утиску да је све ово представљало и неку врсту војне вежбе и њиховог утрениравања за важније ствари. Неким приведеним навијачима су показиване фотографије које су направљене у среду увече у центру Прага. Неко је од полицајаца у цивилу ишао Прагом и сликао све оне који му се чине да се навијачи из Србије. :shock: :shock: :shock: Зашто су то радили, немам објашњења, осим да им је то нека врста тренинга за важније ствари. Треба стећи рутину у том снимању, па у разврставању фотографија, па у препознавању... У самој акцији, тек када се све завршило, употребљене су шок бомбе . :shock: :shock: :shock: Да ли је новинарима требало дати још материјала и створити још вернији утисак тезине инцидента, или је то само могућност да се испроба у пракси нова опрема? Без икаквог разлога, једног дечка су погодили пиштољем на струју (можда их је било и више, али ја знам за овај случај) и он је на неко време потпуно изгубио оријентацију где се налази. Онда тек вишесатно држање на улици , неочекивана атракција за туристе. На крају, вожња неких приведених више стотина километара. Фарса од почетка до краја.
    Нико се није извинио навијачима који су једва скупили новац да би пратили Црвену Звезду на гостовању. На крају, нису гледали утакмицу, били су везани сатима, без воде и хране, а једини њихов грех је тај што су се затекли тамо где нису требали. У полицијској акцији су приведени и многи туристи који немају никакве везе са утакмицом, па по томе најбоље може да се донесе суд , колико је интервенција била исправна. Био је ту и Арапин, и Американац који је дошао на медени месец, и свашта још ...

    Свака част клубу и амбасади Србије, како су реаговали у овом случају. Знали су да смо у овом случају исправни, стали су на нашу страну и помогли колико су могли.
    Оно што је најнормалније, за нас је одавно постало ненормално.






    Hvala svima koji pročitaju cijeli post, ma kakvo mišljenje imali nakon čitanja.

  12. #3962
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Vec sam postavio ovaj post. Meni licno se veoma dopao.

  13. #3963
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlican i siguran sam istinit tekst.A kako samo ova slika pokazuje na najbolji nacin bar pola nase populacije
    Raise my hammer,take my aim

  14. #3964
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Vec sam postavio ovaj post. Meni licno se veoma dopao.
    pa ajte tako da ih citate
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  15. #3965
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko ne veruje u prolaz dalje neka u cetvrtak ostane kod kuce !

  16. #3966
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Vec sam postavio ovaj post. Meni licno se veoma dopao.
    Izvini, nisam obratio pažnju. Ali možda je ipak bolje ovako, "integralno". Kamo sreće da što više ljudi pročita ovaj post i razmisli. Samo malo da razmisli.

  17. #3967
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hehe ima li dje da se vidi kako se poklase navijaci west hema i milwola

  18. #3968
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tekst je u vecem delu ok, i covek ne moze da se ne slozi sa grom izrecenog. Ali, kad cujem da pojedine "Delije" (poput doticnog mamlaza) sebe nazivaju "buntovnim" i (sic!) "slobodoumnim", stomak mi se okrene naopacke. I setim se zasto sam se zarekao da moja noga (a nosim broj 49,5, tek da se zna) nece vise krociti na Sever (a nije da nisam odavno poceo odlaziti na nj, onda kada je to imalo smisla), dok god ovakvi i njemu slicna über-radikalna sovinisticko-cirilicarsko-povampireno-pravoslavna banda (koja, naravno, sa pravoslavljem kojeg su im usta puna - veze nemaju) na toj tribini budu - najglasniji.

    Fuj.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  19. #3969
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Last edited by niksicanin 24; 26-08-09 at 09:15.

  20. #3970
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    ima i odje nesto


    http://img98.imageshack.us/i/millwa10.jpg/
    AJMO CRNA GORO !!!

  21. #3971
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

  22. #3972
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    a ovo je najace
    Prvi sukobi su izbili ispred stanice podzemne železnice, u blizini stadiona Vest Hema; navijači tog tima su sačekivali pristalice gostujućeg kluba, a potom su i jedni i drugi raznim tvrdim predmetima, pa i ciglama gađali oko hiljadu policajaca koji su pokušavali da ih razdvoje.

    Pošto su zajedničkim snagama razbili kordon, nastala je opšta tuča da bi se potom neredi preneli i na stadion. . Neredi su se potom preneli i na stadion.
    zajednicki rascerali policiju i onda se klepali, xaxa
    AJMO CRNA GORO !!!

  23. #3973
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lik koji je snimao sa balkona...pri dnu stranice
    http://sportal.rs/news.php?id=8567
    AJMO CRNA GORO !!!

  24. #3974
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    au koji ludaci hahaha

  25. #3975
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto sam ja sinocj cijelu nocj prizivao ... hehe , znao sam da cje se vratiti duh iz filma ^_^ !

Page 159 of 470 FirstFirst ... 59109149155156157158159160161162163169209259 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •