Page 122 of 470 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132172222 ... LastLast
Results 3,026 to 3,050 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #3026
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjetih se price dje su na sva zvona na forumu objavili iz NK kako su JEDNOG Varvara odvalili u Pabu jer je imao sal tako da batalite vise.....studenti

  2. #3027
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Svima vama trebaju batine, ali od roditelja.

    Opet potpisujem.

    Nemojte samo pricat o Varvarima kao o organizaciji...Prebiju neku djecinu iz NK i onda prica o tome 20 dana....dodje par njih na CT il u KO i dobiju momentalni nokaut i u slucaju Kotora BACANJE U MORE,a o tome nasi dragi Varvari ne pricaju nista.Licno sam bio prisutan kad su braca Kotorska bacala u more par Varvara i jednog slucajnog prolaznika koji je dosa da ih brani.Vidjecete vi kad dodjete u PG,nekakvoga vodju su spominjali,ubit zaklat ebat oca i sl.Opet su bili prebijeni,naravno.


    Za svaki incident koji izazove par likova sa sjevera,direktno su odgovorni vodje navijacke organizacije.DIDI,pazi ko ti ide na tribinu,i pazi kome se dijele majice dukserice kape i sl.


    Bolje imat 10 pravih navijaca,nego 1.000 od kojih su 990 budale i blavori.


    I pola Konika je na sjever jbt.Ja to ne bi tolerisa.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  3. #3028
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by caselogic View Post


    i pola konika je na sjever jbt.ja to ne bi tolerisa.
    konick city

  4. #3029
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    case, znas li kako si se namlatio sad, nemas pojma, pusti da komentarises o navijacima bilo sto, jer ti ovo nije prvi put da ispadas smijesan,
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #3030
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PubertetBoy*Bigo View Post
    konick city
    Evo primjer vaseg varvara.IQ mu je ispod 0.smrzavanje.


    A Didule,da imalo razmislis vidio bi da samo peckam,jer ste mi presmijesni sa vasim prepirkama i raspravama
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  6. #3031
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Evo primjer vaseg varvara.IQ mu je ispod 0.smrzavanje.


    A Didule,da imalo razmislis vidio bi da samo peckam,jer ste mi presmijesni sa vasim prepirkama i raspravama
    vidim li te da pises ista na ovom dijeli foruma popices ban,
    jer vidis mozda su tvoji oglasi nekom presmijesni, pa se znas pobuniti kad neko dodje da te pecka, da je u bg jeftinije i sl
    i onda ocekujes da se to sprijeci a sa druge strane ti isto radis
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #3032
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je bogami istina
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  8. #3033
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Evo primjer vaseg varvara.IQ mu je ispod 0.smrzavanje.
    e moj LOGIC-e primjer varvara ,ja sam iz niksica tako da nisam varvar, nisi u toku dosao si na forum i odma si poceo da pises gluposti kao sto DIDI prije rece...

  9. #3034
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahah Caselogic podsjetio si me , imam sliku iz Morace gdje su u varvare bukvalno 5-6 cigana xaxxaxaxaxaaxxa, slikao sam ih i nazvao sliku 'Varvari'
    xaxaaxaxaxax
    ---Chelsea Fc---

  10. #3035
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Mogli biste jednom istinu napisat'.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  11. #3036
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Bilo je 30-40 varvara, a 6 momaka iz nk, s' tim da su samo 2-3 fapovci, a ostali da kazem- obicni niksicani, koji su neutralni... I varvari su se napravili mudonje i cekali ih na putu do doma i isprebijali ih, a plus su opalili samar jednoj curi... Znaci, ne mogu da vjerujem!!! Nemaju pojma kako je ta vijest odjeknula u nk, u buduce ce biti svasta kad Varvari dodju tamo... Uz nas su Vojvode, Grobari NK i Delije NK kao sto kaze Gando. Ako je do sad postojala mrznja izmedju pg-ana i nk-ana sad je 100 X gore! Slomili su jednom rebro, drugom ruku(momak u zivotu nije opsovao, a ne da dira nekog), trecem su facu iskrivili... Ovo nece proci nekaznjeno!

  12. #3037
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Bilo je 30-40 varvara, a 6 momaka iz nk, s' tim da su samo 2-3 fapovci, a ostali da kazem- obicni niksicani, koji su neutralni... I ... Ovo nece proci nekaznjeno!
    TO, udrite na studente iz Podgorice, vadite pistolje, otvarajte lobanje...sve smo vec procitali na ovom topiku!Mislim da grijesis, bilo ih je 200!Koliko procitas ovdje bilo ih je 8

  13. #3038
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ako se idje u CG momci djevojkama bukaju,to je u Niksic!
    Are you suggesting coconuts migrate?

  14. #3039
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Steta sto su Vojvode razbile svoj kop u 2. poluvremenu, inace brojnost im je bila za svaki respect! Varvari standardni.
    P r i m o r a c

  15. #3040
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Bilo je 30-40 varvara, a 6 momaka iz nk, s' tim da su samo 2-3 fapovci, a ostali da kazem- obicni niksicani, koji su neutralni... I varvari su se napravili mudonje i cekali ih na putu do doma i isprebijali ih, a plus su opalili samar jednoj curi... Znaci, ne mogu da vjerujem!!! Nemaju pojma kako je ta vijest odjeknula u nk, u buduce ce biti svasta kad Varvari dodju tamo... Uz nas su Vojvode, Grobari NK i Delije NK kao sto kaze Gando. Ako je do sad postojala mrznja izmedju pg-ana i nk-ana sad je 100 X gore! Slomili su jednom rebro, drugom ruku(momak u zivotu nije opsovao, a ne da dira nekog), trecem su facu iskrivili... Ovo nece proci nekaznjeno!
    bilo je oko 8 varvara, 14-15 niksicana
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  16. #3041
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Danas za Bestije u Novi karata nije bilo. Na kraju je dio njih usao jer su uspjeli nabavit' karte (kupili ih na foru), ja i ekipa smo se vratili da bismo makar na TV tekmu gledali.
    Policija nas je legimimisala ispred bazena, prijetila hapsenjem...

    Da Bog da svi izgoreli kakvi su!
    malo kasnim ali nebitno.
    Vama svaka cast sto ste pokusali, e sad jbg nije moje da vas ucim sto da radite znate vi to bolje vjerovatno ali uradite nesto da se ovakve stvari ne ponavljaju (razgovor sa upravom, saopstenje za novine...). Na kraju krajeva postoji valjda neko jebeno pravilo mada znamo kako se to kod nas postuje.

  17. #3042
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    malo kasnim ali nebitno.
    Vama svaka cast sto ste pokusali, e sad jbg nije moje da vas ucim sto da radite znate vi to bolje vjerovatno ali uradite nesto da se ovakve stvari ne ponavljaju (razgovor sa upravom, saopstenje za novine...). Na kraju krajeva postoji valjda neko jebeno pravilo mada znamo kako se to kod nas postuje.
    Na dan utakmice je bilo saopstenje u Vijestima (Dan i Arena ga nisu objavili). Pravilo ne postoji, jer kad je vaterpolo u pitanju - pravila pisu ovi sto su nam i zabranili da udjemo!
    Ipak, uslo je 40-tak navijaca i pjevalo cijelu utakmicu, mi sto smo dosli kolima smo se vratili...

    Ovo sam zaboravio da kazem: Zena i cerka od pokojnog Dzimija Gopcevica (mozda najvece legende kotorskog vaterpola) nisu mogle da kupe karte, jer ih je zena koja prodaje karte provalila da su iz Kotora.
    Potez za svaku osudu i pitamo se ima li kraja ovoj sramoti!?
    P r i m o r a c

  18. #3043
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Evo pitaću ovdje - da ne nagrdjujem temu koja bi prije svega trebala bit o fudbalu. Dodje li iko na stadion da gleda ovaj veliki derbi CG fudbala liše organizovanih navijačkih grupa, a po brojnosti se ne bi reklo da su i oni baš pucali od entuzijazma...?

    Pošto se do prije par sati satrijeste da objasnite veličinu i značaj ovog "praznika domaćeg fudbala", el klasika i derbija nad derbijima. I tako...

  19. #3044
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Evo pitaću ovdje - da ne nagrdjujem temu koja bi prije svega trebala bit o fudbalu. Dodje li iko na stadion da gleda ovaj veliki derbi CG fudbala liše organizovanih navijačkih grupa, a po brojnosti se ne bi reklo da su i oni baš pucali od entuzijazma...?

    Pošto se do prije par sati satrijeste da objasnite veličinu i značaj ovog "praznika domaćeg fudbala", el klasika i derbija nad derbijima. I tako...
    Ne dodje niko... Zapad - samo novinari i funkcioneri klubova... Svi sektori zjapili su prazni, a posebno onaj 'E' - tamo je bilo nesto dinamicnije, jer je tuda vrsljao neki pas - mjesanac... Onda se i on smorio, pa jedino ostadose ljudi u lozi... Ma, tuga jedna...

    Ni 'varvari', ni 'vojvode' nijesu uspjeli skupiti ni 10 ljudi, te se moze konstatovati da ne da nijesu pucali od entuzijazma, nego su se i jedni i drugi sve vrijeme crvenili od stida, prouzrokovanog losom brojnoscu na svojim tribinama...

    Cuh da je neki 'varvar' od jada i muke koji mu je nanijelo slabo navijanje na sjeveru, htio skociti sa galerije, nego mu preostalih devet kolega nije dozvolilo da to ucini (rekose da ih je boljelo uvo za njega, nego nijesu htjeli provoditi subotu vece dajuci iskaze u policiji)... U zadnjem minutu - 'varvari' su pripalili par sibica, pa je delegat rekao da se stisaju strasti.

    Sa druge strane, 'vojvode' su tokom popodnevnih casova otkazale cetiri autobusa, pa je njih desetoro (sa tebi evidentnim nedostatkom entuzijazma) krenulo jednim kombijem - u kojem su cetiri kozna sjedista bila upraznjena... Pola od njih, zbog sopstvenog srama, napustise tribinu na odmoru, pa je u drugom dijelu navijalo sest 'vojvoda'... Inace, u prvom poluvremenu, 'vojvode' su ubacile par stapica za usi u teren, pa je delegat, suocen sa tim velikim presedanom za nase terene, rijesio da ih spusti na donju tribinu.

    I na kraju... Citajuci tvoje postove tokom posljednjih dana, a ciji je vrhunac predstavljala ova citirana nebuloza, ostaje mi da te pitam da li si ti u medjuvremenu izludio?! Gledao si mozda prenos na TV-u?! Ili pak samo zelis tim momcima (navijacima, 'ultrasima', cemu li vec - ciji dio nijesam) ti, iz svoje foteljaske vizure, drzati lekcije o navijanju, 'pucanju od entuzijazma' i sl...?!

    Ostavi momke na miru, jer vec danima smaras ovuda sa svojim sumanutim teorijama u kojima Zeta i slicni epizodni idioti igraju glavne role... Oni - obje grupe sa bokova, ali i simpatizeri oba tima, okupljeni na zapadnoj tribini, veceras su potvrdili da Crna Gora ima makar jedan (jedini) mec koji, u navijackom aspektu, i te kako ima perspektivu. I zaista je bilo lijepo uzivati u toj atmosferi...

    Stoga, hvala i jednima i drugima, te se u buducnosti nadam i jacoj Buducnosti, ciji sam veliki navijac, ali i jacoj Sutjesci - jer bez ta dva kluba nema pravog (zdravog, a ne 'tri godine') rivalstva u domacem fudbalu. A ti, naravno, nastavi ovdje postavljati svoje sumanute teze, kojima se svako smije, a koje su svoj vrhunac dostigle upravo ovim bljuvotinama iz citiranog posta...

    Batali malo! Eto, bio sam na utakmicama i po svim krajevima Crne Gore i po ex-Jugoslaviji i po zapadnoj Evropi, od Lugova, preko JNA, kakve AXA Arene do Olimpijastadijuma, pa mi se ova vecerasnja atmosfera ne ucinje nimalo nakaradnom (ili kako ti to, vrli mudrace, opisa - bez pucanja od entuzijazma)... Naprotiv! I naravno, ujutru ispregledaj stampu, pa ce ti se samo reci da li 'dodje iko na stadion da gleda ovaj veliki derbi CG fudbala liše organizovanih navijačkih grupa'... Odmori i ne smaraj ovuda, besposlicaru dokoni!

    (moderatori, banujte ako sam prekrsio pravila, ali neke stvari - kojima smo zajedno prisustvovali - ipak su neuporedivo spektakularnije nego sto ih ovaj - do podneva mrzitelj sebe, a po podnevu mrzitelj svih - predstavlja)
    Last edited by M_O_D_E; 19-04-09 at 03:36.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  20. #3045
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci sad buducnost strasno tesko do titule.Mozda vam se ipak i posreci nesto,ko zna.U svakom slucaju volio bi da osvojite.Ali stvarno ne mogu da shvatim ovaj napad na varvare.Nisu savrseni,ovaj napad na ove momke i cure iz nk je stvarno dno al se u svakoj navijackoj grupi nadje nekoliko penala koji ce napravit ovakve svinjarije.Ja nisam iz pg znaci mogu objektivno sagledat stvari i mislim da svo ovo ponizavanje varvara(prica o njihovom IQ da je po konika u kop itd)samo plod kompleksa stvorena cinjenicom da oni jesu svidjalo se to ili ne nekom iz ct ili nk najveca navijacka grupa u cg i zaslucuju respect.A posebno me iritiraju sarkasticni komentari nekih koji su mozda 5 puta bili na utakmicu nijednom u kop i odjednom su experti za sve i svasta...

  21. #3046
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo malo edukacije, procitas komentar neciji do kraja, ako ne kapiras procitas jos par puta, jer da si komentar od mode-a procitao do kraja shvatio bi da mu je prva polovina bila ironija i zajebancija, i onda ne bi bilo potrebe za ovim postom!!!!
    Last edited by DIDI; 19-04-09 at 09:44.
    AJMO CRNA GORO !!!

  22. #3047
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da smo sve rekli u vezi toga, necemo nastavljati jer kako je krenulo, bilo je po pg, dosli su na zmajevima i sl!!!
    Last edited by DIDI; 19-04-09 at 09:45.
    AJMO CRNA GORO !!!

  23. #3048
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    mislim da smo sve rekli u vezi toga, necemo nastavljati jer kako je krenulo, bilo je po pg, dosli su na zmajevima i sl!!!
    Sto ga obrisa, jel se niksicanima i dalje pricinjava da ih je napalo 800 Varvara?

  24. #3049
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    bilo je oko 8 varvara, 14-15 niksicana
    Jel vas blam da OVU brojku koju je primijetio stevann prijavite u NK

  25. #3050
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    ajmo malo edukacije, procitas komentar neciji do kraja, ako ne kapiras procitas jos par puta, jer da si komentar od mode-a procitao do kraja shvatio bi da mu je prva polovina bila ironija i zajebancija, i onda ne bi bilo potrebe za ovim postom!!!!
    jes, ali ce neko bas pomisliti da je tako bilo...
    AJMO CRNA GORO !!!

Page 122 of 470 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132172222 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •