Page 1 of 406 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 11683

Thread: Navijaci!!!

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Navijaci!!!

    znaci, topic za sve navijace svih klubova, rasprave, svadje, price o tucama, padanju zastava, koreografijama, pjesmama, svemu sto cini Tifo scenu!!!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj , moze i u ovaj topik, malo svako o sebi, da se bolje upoznamo tacnije:

    1. zasto -----tvoj klub----?
    2. Prvi put na stadionu
    3. Prvi put organizovano il na navijacku tribinu
    4. Prvo gosotvanje ako ima
    5. Batine (prva tuca- il koje se secas)
    6. Najlepsa tekma(naravno u navijackom smislu- znaci ne sportskom)
    7.Najgora tekma (isto vazi -navijacki)

    ako se neko seti jo sneceg nek doda, ja cu da zapocnem:

    1. Zvezda- rodbina pa drustvo
    2. 1981- sa rodbinom
    3. 1986 - Ne secam se utakmice, ostade mi u secanju pendrek pandurski
    4. 1988 vec imamo svoju grupu sa Mirjeva, i od tad me svi znaju pogotovu iz tog kraja kao - "Crnogorca s Mirjeva" (a nisam ziveo tamo :twisted: ... :P )
    5. Prvih batina jos 1986 od murije na marakani, 1987 kod pionira(basket-derbi) od grobara nas trojca nalateli, neke uvatili neke nisu, meni mali oziljak na vr cela za ceo zivot (dal pajser il metalna sipka neka, po sred tintare..)
    6. Zvezda Milan po magli kad ga dejo zbicio pa ponistili tekmu, najludje navijanje za mene od kad pamtim , mada ima milion drugih navijackih ..
    7. Partizan Dinamo (vinkovci) iso sa grobarima (iz mirjeva), stigo do vinkovca, rec nisam reko, grobari lomili voz, ja zavrsio u muriji...dosli moji po mene ubili me ko stoku

    I tako , cisto da se znamo malo ko je gde bio sta vido/proso i tako to....da ne bude ko na proslom forumu prepricavam price starijih :wink:

    pozdrav

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam da li ste culi za BESTIJE ali oni su mi tu nekako najblizi i najmiliji :P

    http://www.mafiasmosta.tk/ --- Sacekajte malo da se uploaduje stranica, i fotografije ce Vam dovoljno reci.
    Always smiling :-)

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shake
    Ne znam da li ste culi za BESTIJE ali oni su mi tu nekako najblizi i najmiliji :P

    http://www.mafiasmosta.tk/ --- Sacekajte malo da se uploaduje stranica, i fotografije ce Vam dovoljno reci.
    Naravno da su culi za Bestije!
    Evo i mojih podataka, iz malog mozga:
    1. Partizan volim, ali ne koliko Kotor kao grad.U Kotor kao da je sve moje, pa tako i Primorac, Bokelj...
    2. Prvi put na bazen kazu da su me poveli '85, ali se sjecam tekme tek sa Partizanom godinu dana kasnije!
    3. Prvi put organizovano il na navijacku tribinu...Poceo sam sa Bestijama cim su se reorganizovali, nedje '97. godine, ova ljubav sa njima(Bestijama) jos uvjek traje!Nesto kasnije sam poceo ici i na svaku vecu tekmu Partizana(na jug, naravno)
    4. Prvo gostovanje je bilo sa Bestijama u Novi, '98. god.
    5. Nisam iskusio batine...Prisustvovao sam velikoj tuci u Novom '98. godine kad je i zapocela netrpeljivost izmedju kotorana i novljana.
    6. Najljepsa tekma(naravno u navijackom smislu- znaci ne sportskom) ...
    Bio sam na brod kad su moji kotorani protiv Buducnosti uz koreografiju zapalili 40 baklji, kao i kad se osvajao Kup u waterpolu...
    Ipak, istakao bih utakmice Primorac-Jug ('98.) i Partizan-Cibona(2001.) na kojima sam bio.
    7.Najgora tekma (isto vazi -navijacki)...protiv Buducnosti u Kotor prije nekoliko mjeseci, kao i zadnji derbi...
    Mislim da je to - to!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu opet ovo sve odgovarat'
    Vjera mi ne dozvoljava

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk,bg
    Posts
    171
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvezdine DELIJE su najjaci navijaci...ali u svakom smislu...a crvena boja je najljepsa boja jer nam je cak i krv crvena...tako grobari ne znam sta da vam kazem :P


    Svuda grmi okolo nasa pesma ponovo...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Cereal Killer
    Ne mogu opet ovo sve odgovarat'
    Vjera mi ne dozvoljava
    :wink:

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1. zasto -----tvoj klub----?
    2. Prvi put na stadionu
    3. Prvi put organizovano il na navijacku tribinu
    4. Prvo gosotvanje ako ima
    5. Batine (prva tuca- il koje se secas)
    6. Najlepsa tekma(naravno u navijackom smislu- znaci ne sportskom)
    7.Najgora tekma (isto vazi -navijacki)

    1. tako su me naucili tata, stricevi i ujaci... nemoguce je bilo da bude drugacije i mnogo sam srecan i zahvalan njima zbog toga...
    2. prvi put sam partizan uzivo gledao sa 10 godina u Titogradu kada smo izgubili od Dinama iz Bukuresta sa 1:2... bio sam uzasno razocaran...
    3. Na Jug prvi put sa 16 na derbiju '94 - 1:1... nije bilo bas veselo kad sam se vratio kuci...
    4. prvo gostovanje sa grobarima je bilo na proljece '98 neki neveseli broj u Zrenjaninu...
    5. prve batine sam dobio pretproslog ljeta poslije one nase proslave 10 godina od osvajanja KES u kosarci... nas trojicu su spopali cigani u sred grada, u beogradskoj ulici... 15-ak klinaca od 16-17 godina... nedelju dana sam nosio duge rukave, burazer je imao 2 kopce na glavi... jebiga, nijesam naucen da bjezim...
    6. najljepsa... ne znam... bio mi je derbi 2:0 dok nijesam cuo kuci da je onaj decko poginuo... mi na Jugu pojma nismo imali svo vrijeme da se nesto desilo... zato, neka bude 2:3 protiv Lacija u Bgd.. jeste da smo izgubili, ali zbog mnogo nekih drugih stvari mi je to mozda i tekma u najljepsem sjecanju...
    7. najgora je bila 4:0 kad smo '98 pukli na derbiju: bilo je na jugu svega 300 grobara, kisa je lila iz sveg mozga, a na terenu nam se zvezda sveti zbog trofeja koje smo podijelili s obilicem...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvo upis!
    [size=6]Iz kopa pesma ori se, sa naseg severa...[/size]

    poslednji derbi, da se podsjetimo! :twisted:
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel bas niko nema nista da kaze na temu da je 30 grobara bilo sinoc u Zagrebu protiv Cibone???

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    jel bas niko nema nista da kaze na temu da je 30 grobara bilo sinoc u Zagrebu protiv Cibone???
    pa to se ocekuje od naseg ekskluzivca naseg suvoga zlata :twisted:

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam vas vec pohavlio u 'evroliga'
    po slici isli vandal boys iz JF-a


  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kuriozitet utakmice bio je u cinjenici da je u hali bilo prisutno dvadesetak navijaca Partizana, pripadnika "Juznog fronta". Oni su bili smesteni na samom vrhu hale, odvojeni od hrvatskih navijaca specijalcima. U dva navrata oni su pokusavali i da navijaju, ali su umalo usledili incidenti pa su se primirili. Igra njihovih ljubimaca doprinela je stisavanju. - izvestava B92





    Na pitanje jednog izbezumljenog hrvata, koji je na samo nekoliko metara od nas urlao "Sto ste dosli ovde?" usledio je nas odgovor "Pa kad vi niste smeli u Beograd". A pocelo je ovako.
    Preuzeo sa www.juznifront.com

    Posto su svi pokusaji da krenemo na put sa prijateljima kluba i novinarima propali, odlucili smo se (nas dvojica Zvornicana) da krenemo u sopstvenoj reziji, klasicnom navijackom semom.

    Uvalili smo se jedan od kupea medjunarodnog voza Beograd – Minhen, i kulirali tako dobar deo puta. Nista zanimljivo se nije desavalo, izuzev sto su u Sidu skoro svi putnici napustili voz. Stigli smo u Zagreb rano ujutro i odmah se uputili u hotel "Opera" (nekadasnji Interkontinental).

    Prvi kome smo se obratili za pomoc oko nabavke ulaznica bio je G-din Danilovic, ali nas je on elegantno o...... Objasnjenje mu je bilo da nema vise ulaznica, da je obezbedjenje rigorozno i da nema sanse da se udje na utakmicu. Sledeci kome smo se obratili bili su Glintic i Vesa Petrovic koji su se svojski potrudili da nam pomognu. Usledio je i jedan poziv iz Beograda i sve je bilo O.K.

    Promuvali smo se malo i po gradu ali nismo primetili neku posebnu euforiju.

    Na utakmicu smo krenuli autobusima iako je hala udaljena svega nekoliko stotina metara pod jakim obezbedjenjem lokalne policije.

    Atmosfera na samom mecu bila je naelektrisana, navijanje nacinalno – sovinisticko a svakog trenutka u teren je upadalo desetine upaljaca, olovaka, kamenica i poneka baklja.

    Nase navijanje (nas dvojica + 3 tipa koji su dosli sa novinarima i priajteljima kluba) iako tiho, dovodilo je do ludila dobar deo hale ali i sve ostale prijatelje kluba koji su iz Beograda dosli na utakmicu. Verovatno su bili suvise preplaseni da bi navijali. Pored toga sve vreme smo provocirali domacu publiku, sa velikim balonima koje su pre utakmice podelili po hali a koje smo i mi uzeli.

    Posle utakmice uz jos vece obezbedjenje napustili smo halu a nesto kasnije i Zagreb. U Beograd smo stigli oko 5 h.

  14. #14
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    jel bas niko nema nista da kaze na temu da je 30 grobara bilo sinoc u Zagrebu protiv Cibone???
    a jesu li bash ishli kao navijachi tamo ili kao prijatelji kluba,shta li vec???
    posto su nashi bili vec ove godine ali samo kao prijatelji kluba,i nisu navijali...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne ne, isli su kao navijaci, bio je jedan decko sto radi u "Tipu", inace je iz Padinske skele... bila je grupa od oko 30 ljudi, a inace imali su dobru foru kako da odu do Zg... isli su u svakom autobusu, redovnom linijom ili u svojoj reziji, najvise po 3 covjeka, da bi ih pustili preko granice i svi su se nasli u hotelu jutro pred tekmu u kojem su bili kosarkasi... Poslije tekme su se svih 30 zajedno vratili...
    on mi sad prica da je bio haos, mnogo dobro, a ja cu pokusati da jednu stranu s intervjuom i slikama uguram u novi broj "Arene", koji ce izaci sledeceg petka, znaci tek za 7 dana, jebiga...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Svaka im cast, stisli su ljudi muda i bili u Zagreb!
    Velika stvar!

  17. #17
    big giant head Guest

    Default

    oi!

    1.zato shto druga opcija nikad nije postojala!
    2.ovo smo isto vec imali na starom forumu ali evorotiv mladosti iz lucana '97(chini mi se da je '97). dobili smo 4:0, tad mi je cicmi postao omiljeni igrach
    3.protiv sutjeske na marakani...to je valjda bila 2001. kad sam upisao gore fucks
    4.novi sad,iste 2001.
    5.-
    6.hmmmmm....ima ih vishe...protivu odensea je bilo vrhunski,zadnji derbi takodje,ali meni su uvijek nekako draze manje utakmice,pogotova ove beogradske,van marakane...ove godine je bilo odlichno protiv zeleznika,a i u zemunu(munze konza,vaistinu konza ),a takodje,meni je super bilo i na odbojci prole godine protiv budve
    7.ima ih par...uglavnom,posle dosta velikih utakmica izadjem sa marakane razocharan shto niko nece da pjeva isl.recimo da je protiv sartida prosle godine u finalu kupa bilo dno...koreografija bzvz,mada je u prvom poluvremenu josh bilo i podnoshljivo,a u drugom-katastrofa

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by T^O^M^I
    Zvezdine DELIJE su najjaci navijaci...ali u svakom smislu...a crvena boja je najljepsa boja jer nam je cak i krv crvena...tako grobari ne znam sta da vam kazem :P


    Svuda grmi okolo nasa pesma ponovo...
    Pa znam ja sta tebi da kazem.
    Gledam nesto... nijedan pametan post nisi napiso ovde.
    Poslije kad ti pobrisem sve bice "CK manijak" i slicno....
    Smatraj se upozorenim.
    P.S.
    Sofronije... procitah nedje i svidjela mi se recenica "Gostovanje je kad se ide i navija".
    Mislim svaka momcima cast, ali nije to to.
    Svakako jest najbrojnije gostovanje ali.....
    I nasi su se slikali pred dvoranom sa 3 prsta i sl. proslu nasu utakmicu... sve je to meni ******.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ih niko nije provalio pa da smo saznali onda kad su se vratili bila bi druga prica, ovako mislim, da je ipak trebalo malo i skupiti mooda i otici i sedeti tamo u grobarskim duksevima, jer ako su mogli bbb da dodju do sofera i da ga prebiju mogli su i do ovih navijaca, njihov minus sto nisu , nego se hvale sto su tipa od 50 godina prebili njih 15 sa daskama...
    da se igra cz cibona i da mi pandur sprovodi tipa kroz halu u bbb majci cisto sumnjam da neko od cigana ne bi nesto bar pokuso, a ovi....malo su se obrukali....

    tacno je sve to za navijanje i bodrenje, al za prvo aj nazovi gosotvanje nije ni lose...

    naravno sad se od tog prave mitovi i legende na jf forumu ko da su gotovinu uhvatili za usi a ne sedeli i mirno gledali tekmu...


    .

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jesi cuo da ih je murija cuvala i pustila unutra samo pod uslovom da cute i budu bez obiljezja...?
    A dux je najlakse sakrit po ovakvom vremenu, na slici se ne vide nikakva obiljezja.
    Al dobro, nek prde o tome sad, sta cu im ja.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, sve je to za pohvalu, otislo njih 30 gledali tekmu, svaka cast,
    ali ne treba od toga praviti neki mit i to smatrati nekom ekstremnom navijackom akcijom!
    To sto je gore navedeno u tekstu "Nase navijanje (nas dvojica + 3 tipa koji su dosli sa novinarima i
    priajteljima kluba) iako tiho, dovodilo je do ludila dobar deo hale..."
    govori da je to bila
    vise posmatracka nego navijacka akcija!
    Sad od toga ispade da ste cudo napravili...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne znam, slike dje se vide ljudi sa duxevima, majcama i salovima su meni dovoljne!!!
    Nisam za mitove i ne smatram ovo necim o cemu treba previse govorit, ali podvig jeste!
    Uostalom, neka dodju hrvati u Pionir i neka sjede mirno, mislim da nece sjedeci docekat kraj tekme!Bilo da je domacin Partizan ili Zvezda!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja iskreno da kazem uopste nijesam za taj vandalizam na tribinama... ja da se pitam ja bih to iskorijenio sa sportskih terena... Navijaci treba da se pokazu u navijanju, zato se valjda i zovu navijaci, a ne vandalizmom i tucama koje su apsolutno nepotrebne. Lijepo li je gledati neki derbi italijanske lige pa se odusevis koreografijom i navijanjem i utakmicom koja prodje bez incidenata.
    Io ci credo!

    Welcome



  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro
    Ne znam, slike dje se vide ljudi sa duxevima, majcama i salovima su meni dovoljne!!!
    Nisam za mitove i ne smatram ovo necim o cemu treba previse govorit, ali podvig jeste!
    Uostalom, neka dodju hrvati u Pionir i neka sjede mirno, mislim da nece sjedeci docekat kraj tekme!Bilo da je domacin Partizan ili Zvezda!
    Bili su i Hrvati, u manjem broju ali bili su i nije ih niko provalio sto je i normalno.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vi ste cigani stvarno teski komplexasi, zivota mi... Evo ispade Perovic jos jedini realan covjek od vas, dok od C-Killa sam i ocekivao da lupa gluposti...
    Ima li slika - ima! Vide li se majice "vandal boys" i crno-bijeli salovi - vide! Sta hocete jos???
    kazete, "nije to pravo, dok se ne navija" :roll: - pa sto vi nijeste i ovako otisli? Slikali su se ispred hale sa tri prsta? Pa vidis, ovi su se slikali U HALI, medju 6.000 ****** sa tri prsta, sto ipak, cini mi se, pravi VEEEEELIKU razliku!
    nijesu navijali? A sta su trebali da rade? Da upale baklje i pobiju se s policijom??? Evo da vidim vas 30 odavde se skupite i udjite u halu sa majicama zvezde i salovima kad budete opet igrali u Zagrebu protiv Cibone i svima redom cu vam popusit *****! Jel moze??? A dotle se ne *****te po netu, no vidjite sto su momci izveli i umjesto da kazete "svaka cast", izmisljate neke gluposti... I onda pricate da sam ja neobjektivan, a znate dobro da sam za mnoge stvari hvalio cigane, jer me nije sramota kad neko nesto izvede bolje, a gledajte sto vi serete!!! Stvarno ste nevidjene ***** od ljudi, a kakvi ste navijaci, tek se sad vidi... Vazi, vasa akcija u Ljubljani kada ste dvojici papana iz BBB uzeli zastave bila je junacka, jes da kad je pun kranj bio ******, tih mudatih Ortodox boysa nidje nije ni od korova bilo, a kad se udju u ustasku jamu, e to vec ne valja, tu fali nesto, eto, tek, nijesu unijeli gigantski poster draze mihajlovica medju 6.000 ******... Stvarno mi je ponekad muka kakvih ljudi ima...

Page 1 of 406 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •