Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 55

Thread: Zasto ******** i srbijanci misle da Crnogorci mrze Srbiju?

  1. #1
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Zasto ******** i srbijanci misle da Crnogorci mrze Srbiju?

    Koji god topic pocne i ako slucajno ovi koji se osjecaju Crnogorcima kazu nesto o Crnoj Gori, odma ispada kako mi mrzimo Srbiju i kako smo neke ****** i sl.
    O cemu se tu radi. Jeli njima (********ma) nesto krivo pa ne znaju kako da vrate nego pocnu s necim sto nije relevantno?
    Ja, licno, sam veliki narodnjak, cak mi je draga Srbija ali cisto necu da smo zajedno i vazda sam bio za nezavisnost.
    Crnogorac sam, pravoslavne vjere (CPC), zelim dobro Crnoj Gori, ne mrzim Srbiju itd...

    Zasto sam sad ja neki ****** ili je mene neki Rastoder ispra mozak? Ja toga Rastodera jos cita niti slusa nijesam. S Hrvatima nemam nista slicno niti me zanimaju.

    Ako cemo pravo, Srbijanci nas bas i ne vole, gledajuci ove po inostranstvu. Pomenem li im da sam za nezavisnost, gotova prica samnom. Drugaciji pogled, uzas.

    Samo da napomenem ovima koji misle da ne zelim nista sa Srbijom, djevojka mi je Srbijanka eo 5 godina.

    Eto, molim da mi neko objasni...

  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samim tim sto ljude koji su iz Crne Gore , i izjasnjavaju se Srbima, ti nazivas ********ma - to je propagiranje mrznje i vrijedjanje. Kako bi se osjecao da tebe naziva neko ********m?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djekna
    Koji god topic pocne i ako slucajno ovi koji se osjecaju Crnogorcima kazu nesto o Crnoj Gori, odma ispada kako mi mrzimo Srbiju i kako smo neke ****** i sl.
    O cemu se tu radi. Jeli njima (********ma) nesto krivo pa ne znaju kako da vrate nego pocnu s necim sto nije relevantno?
    Ja, licno, sam veliki narodnjak, cak mi je draga Srbija ali cisto necu da smo zajedno i vazda sam bio za nezavisnost.
    Crnogorac sam, pravoslavne vjere (CPC), zelim dobro Crnoj Gori, ne mrzim Srbiju itd...

    Zasto sam sad ja neki ****** ili je mene neki Rastoder ispra mozak? Ja toga Rastodera jos cita niti slusa nijesam. S Hrvatima nemam nista slicno niti me zanimaju.

    Ako cemo pravo, Srbijanci nas bas i ne vole, gledajuci ove po inostranstvu. Pomenem li im da sam za nezavisnost, gotova prica samnom. Drugaciji pogled, uzas.

    Samo da napomenem ovima koji misle da ne zelim nista sa Srbijom, djevojka mi je Srbijanka eo 5 godina.

    Eto, molim da mi neko objasni...
    pa jednostavno vjekovima su ih ucili da Crnogorci moraju da ih slusaju,da su nizi od njih i da im se pokore
    kad treba da se ima drzava i jezik onda Crnogorci ne postoje ali kad treba da se gine za Srbiju onda itekako postoje,stavise izbachaju u prvi plan Crnogorcima cojstvo i junastvo ne bi li ginuli za srpsku stvar i time dokazali da su veci Srbi od Srba...mada su to sve kompleksi i vise je to pitanje za patologiju ili psihijatriju...

    "Srbi ce ginut do poslednjeg Crnogorca".......to sve govori..
    Last edited by intruder; 16-03-06 at 09:26.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Covjek je pitao zasto ispada da mrzimo Srbiju. On je ********ma nazvao Crnogorce a ne bilo koga iz Srbije. Pitanje je potpuno jasno i aktuelno. A pretpostavljam da ih tako zove iz razloga sto oni njega zovu srbinom i negiraju njegovo nacionalno osjecanje.

  5. #5
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djekna
    Koji god topic pocne i ako slucajno ovi koji se osjecaju Crnogorcima kazu nesto o Crnoj Gori, odma ispada kako mi mrzimo Srbiju i kako smo neke ****** i sl.
    O cemu se tu radi. Jeli njima (********ma) nesto krivo pa ne znaju kako da vrate nego pocnu s necim sto nije relevantno?
    Ja, licno, sam veliki narodnjak, cak mi je draga Srbija ali cisto necu da smo zajedno i vazda sam bio za nezavisnost.
    Crnogorac sam, pravoslavne vjere (CPC), zelim dobro Crnoj Gori, ne mrzim Srbiju itd...

    Zasto sam sad ja neki ****** ili je mene neki Rastoder ispra mozak? Ja toga Rastodera jos cita niti slusa nijesam. S Hrvatima nemam nista slicno niti me zanimaju.

    Ako cemo pravo, Srbijanci nas bas i ne vole, gledajuci ove po inostranstvu. Pomenem li im da sam za nezavisnost, gotova prica samnom. Drugaciji pogled, uzas.

    Samo da napomenem ovima koji misle da ne zelim nista sa Srbijom, djevojka mi je Srbijanka eo 5 godina.

    Eto, molim da mi neko objasni...
    Ocigledno je velika ljubav u pitanju cim je presla preko toga iskreno pricajuci!!!Moja iskustva su drugacija nazalost....ili na srecu
    deuscroix

  6. #6
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    palidrvce, hvala... upravo zbog toga...

    ipak da nebi vrijedjali ********, da ih nazovem onda crnogorci koji se osjecaju kao srbi...
    eto valjda se ne ljute sad...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ђекна пита:
    Zasto ******** i srbijanci misle da Crnogorci mrze Srbiju?
    Поцрногорци не мрзе посрбице. Србијанци су такође Црногорци и ја знам да Србијанци не мрзе Црногорце, зато што не могу да мрзе сами себе (осим ако имају психичких проблема, али то је онда медицински проблем).

    Поцрногорци су ти опасни , еххххх, баш као и посрбице.

    Остај ми здраво Ђекна,

    ПС
    На шашаво питање, шашав одговор.
    Главу дајем крајину не дајем ...

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by palidrvce
    Covjek je pitao zasto ispada da mrzimo Srbiju.
    Ја сам дубоко убеђен да ВИ, дакле огромна већина грађана Црне Горе не мрзи Србију и Србе.
    Quote Originally Posted by palidrvce
    Pitanje je potpuno jasno i aktuelno.
    Питање јесте актуелно, али је врло опасно мешати ПОЛИТИКУ једне државе и осећања грађана те исте државе.
    Главу дајем крајину не дајем ...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djekna
    ipak da nebi vrijedjali ********, da ih nazovem onda crnogorci koji se osjecaju kao srbi...
    eto valjda se ne ljute sad...
    Опасан си Ђекна. Дакле, само да се ПОСРБИЦЕ не љуте, ти ћеш их овде називати некако другачије.

    Себи за право дајеш да неке грађане називаш како хоћеш, а жао ти је кад они тебе називају како oni хоће?
    Главу дајем крајину не дајем ...

  10. #10
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by palidrvce
    Covjek je pitao zasto ispada da mrzimo Srbiju. On je ********ma nazvao Crnogorce a ne bilo koga iz Srbije. Pitanje je potpuno jasno i aktuelno. A pretpostavljam da ih tako zove iz razloga sto oni njega zovu srbinom i negiraju njegovo nacionalno osjecanje.
    Uopste nije bitno . Nazivati bilo koga ********m je uvreda i sovinizam u toj mjeri da neki ljudi ne mogu da postuju nacionalno opredeljenje , ma kakvo ono bilo, onih sa kojima zive . U normalnim drustvima svako ima pravo da se nacionalno izjasni kako zeli. Sta ako se ja izjasnim kao Mongol? Proglasio bi me pomongolicom ili sta vec? Kako bi se ti osjetio da te nazove neko ********m? Bilo bi ti milo?

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,380
    Thanks Thanks Given 
    2,811
    Thanks Thanks Received 
    4,013
    Thanked in
    1,939 Posts

    Default

    Da odgovorim na topik. Interplanetarni komplex lansiran od pojedinih politickih partija da ubiju koji poen pred izbore.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Homoljac_
    Ја сам дубоко убеђен да ВИ, дакле огромна већина грађана Црне Горе не мрзи Србију и Србе.
    Ako ovako misli Homoljac koji je bi za sve ove godine na ovom forumu valjda primijetio tu mrznju, onda se moze izvuci zakljucak da je mrznju plod necije maste koji jednostavno zele da je vide.

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vijest sa sajta RTCG: "Kodeks ponasanja medija u predreferemduskom periodu u Crnoj Gori u Beogradu su potpisali predstavnici samo cetiri od ukupno 21-nog medija iz Srbije koji se distribuiraju, slusaju ili gledaju u Crnoj Gori."
    Da pricamo o postenju i moralu ala Tijanic & co?

  14. #14
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,451
    Thanks Thanks Given 
    5,587
    Thanks Thanks Received 
    5,048
    Thanked in
    2,107 Posts

    Default

    Jeste, Crnogorci ne podnose Srbe, Srbijance i sve sto pocinje na S i zavrsava se na 4S. Siguuran sam de se naci mali milion rijeci koje mrzimo. Mozda nas se plase, ali mi smo civilizovan narod, te za tim stvarno nema potrebe.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #15
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magnum357
    Uopste nije bitno . Nazivati bilo koga ********m je uvreda i sovinizam u toj mjeri da neki ljudi ne mogu da postuju nacionalno opredeljenje , ma kakvo ono bilo, onih sa kojima zive . U normalnim drustvima svako ima pravo da se nacionalno izjasni kako zeli. Sta ako se ja izjasnim kao Mongol? Proglasio bi me pomongolicom ili sta vec? Kako bi se ti osjetio da te nazove neko ********m? Bilo bi ti milo?
    Ja sam samo pokusao da ti objasnim odakle potice taj naziv. Dakle, kao i sto sam zakljucujes, u normalnim drustvima svako ima pravo da se izjasnjava kako zeli. Upravo su crnogorci koji sebe smatraju srbima bili ti koji su to pravo ukidali svakome ko misli drugacije i nazivali ga zbog toga i ustasom i vatikancem i turcinom i svakojako ovijeh zadnjijeh 15 god i onda se kao neki bunt prema tome odnedavno pojavio odgovor u vidu "********". Mora da si juceranji pa ti nije poznata golgota i epiteti koje smo trpjeli u pomenutom periodu.
    Sjetih se dok ovo pisem kad mi je drug komsija, tih godina ostrasceni oslobodioc i branilac vaskolikog srpstva, rekao da mene i jos par drugova ima na spisku za likvidaciju cim se "krene", samo zato sto mi tada bijasmo na strani onog shizofrenika sa Cetinja koji je ljubio sahovnicu i htio da nas sve pokatolichi...

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Ako ovako misli Homoljac koji je bi za sve ove godine na ovom forumu valjda primijetio tu mrznju, onda se moze izvuci zakljucak da je mrznju plod necije maste koji jednostavno zele da je vide.
    Ја рекох да огромна већина грађана ЦГ не мрзи грађане Србије нити Србе ма где да су.

    Ја сам приметио да неколицина учесника овог форума мрзи Србе и Србију. Али та неколицина никако не представља грађане ЦГ.

    У мојој души нема места за мржњу, а постоји пуно простора за разумевање.

    А ти се Хари одлучи којој групи Црногорца припадаш.
    Главу дајем крајину не дајем ...

  17. #17
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi crnogorci su najugrozeniji narod na svijetu u svojoj rodjenoj drzavi a sve ostalo je samo velikosrpska propaganda

  18. #18
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moje pitanje se odnosilo na razlog misljenja crnogoraca koji se osjecaju srbima, zbog cega misle da mi mrzimo srbiju?...

    odma je pocelo vrijedjanje... ja ako sam reka ********, to su za mene crnogorci koji misle da su srbi, ka sto neki pravoslavci prime islam i naravno zovu se ********... sto je ruzno u tome...
    ako kome smeta, eo zvacu ih crnogorcima koji se osjecaju srbima...

    sad molim vas, prizovite se pitanju a ne da okolisite sa razlicitim temama...
    niko nikoga nije vrijedjao nego je jedno OBICNO pitanje...

    naravno, ovo pitanje je aktuelno i nije opasno uopste, zasto bi bilo...
    aktuelno je od 1918... (aktuelno??)

    eto, bez svadje iako biste pobili sve koji vam pricaju protiv majke srbije ( a niko protiv srbije rijec nije reka)...
    Once we were big but then 1918 came...

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djekna
    ..ja ako sam reka ********, to su za mene crnogorci koji misle da su srbi, ka sto neki pravoslavci prime islam i naravno zovu se ********... sto je ruzno u tome...
    Да Ђекна, тако ти је то са поцрногорчићима и посрбицама и потурицама.

    Остај ми здраво,
    Главу дајем крајину не дајем ...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u Crnoj Gori pravih,etnickih Srba ima oko 8%,ovi drugi 24% su politicki Srbi,Srbi iz inata od '97 tako da njih ne treba uzimati za ozbiljno...do '97 su bili Crnogorci,pa onda Srbi,poslije referenduma ce bit opet Crnogorci i to oni najveci,koji su vazda bili za samostalnu nego eto...bijashe drugacije vrijeme pa ih nisu razumjeli...eno vam je prvi to prizna onaj Vuksanovic poglavica plemenskih skupshtina,pa onda blamaza Pedje Bulatovica na TV...al to je sad vec za psihijatriju,kriza identiteta,kompleksi i to...

  21. #21
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto je to reka pedja bulatovic?
    ja nijesam u cg pa ne znam, a vidim pise se po forumima o njemu nesto...

    inace ovo za politicke srbe si u pravu jer je samo pitanje vremena kad im bude prijalo guzici da se opet nazivaju crnogorcima...
    Once we were big but then 1918 came...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djekna
    sto je to reka pedja bulatovic?
    ja nijesam u cg pa ne znam, a vidim pise se po forumima o njemu nesto...

    inace ovo za politicke srbe si u pravu jer je samo pitanje vremena kad im bude prijalo guzici da se opet nazivaju crnogorcima...
    kad je u CG Pedja se busa da je Crnogorac ali isto sa srpskim predznakom i kao lider opozicije se bori za srpstvo...e sad...kad ej gostova u tv duelu sa Rankom Krivokapicem na RTS U BEOGRAD na Rankovo pitanje da se izjasni nacionalno Pedja nije htio da odgovori...stidi se coek u Beograd da rece da je Crnogorac...promashaj prirode

  23. #23
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahhahahahahahah......... :mrgreen:
    stvarno smijesno, tuzno a opet smijesno...
    vazda li se uvlace srbiji a ove boli uvo za njih (dokazano milion puta)...
    a beograd im je svetinja...

    mada pedja je jako pametan coek, to moram priznat...
    hahaha e sprdnja za ovo na TV... a vidis niko ne komentarise to...
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    Once we were big but then 1918 came...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dje ce komentarisat kad se pokakio po opoziciji :mrgreen:

  25. #25
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam indiferentna prema Srbiji i srbijancima, samo nek drze shape k' sebi kad je CG u pitanju

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 13-02-10, 22:05
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. Replies: 0
    Last Post: 18-01-05, 09:04
  4. KO su Crnogorci ? Baltoslavi ili Iliri ??
    By Knjaz in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 19-03-04, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •