Page 23 of 28 FirstFirst ... 13192021222324252627 ... LastLast
Results 551 to 575 of 688

Thread: Putinova Rusija - politika i uticaj

  1. #551
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    Bukvalno niko ne vrsi prozivanje Izraela niti izvjestava svakodnevno o njihovim zlocinima, precutno se odobrava.

    U svakom ratu postoje civilne zrtve kao i stradanje neduznih ali se to odje predstavlja kao da Rusija radi mnogo vise puta mnogo gore stvari, o Izraelu se ne prica ni 10i dio a mnogo gore stvari uradise ovih par mjeseci.

    U 2023/2024 rade stvari koje su radili najbrutalniji zlocinci u WW2 i to sve prolazi pod mukom jer imaju podrsku USA/zapada.
    Ne znas ti, brate, kako se odje pisalo kad je bio uzas u Libiji i kad su smaknuli Gadafija. BAR ovoga danas zove "botoksirani", a Gadafija je jos gore. Nesto mu se Gadafi opasno zamjerio bio. Zvao ga je, sjecam se, "poremeceni megaloman". Jer, naravno, demokratija... I sta ti posle da pricas sa takvim covjekom, koji prizeljkuje smaknuce onakvog lidera? Bluemoon se jos nije bila prekinula pupcana vrpca tada na ovom forumu, a 100% je ispratila desavanje poput Klintonove. Srece njene...



    Ljudi su prepuni neke zlobe, izjesce ih skroz...


  2. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  3. #552
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Vezano za 88% za Putina u S Makedoniji, bukvalno sam tako nešto i očekivao. Po ženinoj liniji imam ljudi tamo, to je nevjerovatno kako na Putina gledaju, a dobri ljudi i sve ali Putina ne diraj, bukvalno nema razgovora na tu temu
    War. War never changes.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  5. #553
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Ja ga ne zovem botoksirani jer to je njegova stvar što će da čini sa svojim tijelom može i pol da promjeni njegova stvar.Jezivo je što je učinio ljudima poput Njemcova da ponovim po stoti put jer to stalno preskačete.Jel normalno da neko toliko političkih protivnika na najsuroviji način ubije,nego sad se vratimo u sadašnjost.

    Ajde ti reci za ovo gore što im je sat i po vremena pored svega obezbjeđenja trebalo da spriječe masakr u sred Moskve?No štitite njegov lik i djelo ka što jedino njega štiti OMON i FSB od sopstvenog stanovništva i izvršava njegova naručena ubistva Rusa pa i preko granice.To vi objasnite.

    @BiTrAtE o tome ti govorih sinoć meni je to veliki zbun bio i gorka istina gledam da sa takvima pričam isključivo na druge teme da ne bih sa nekima koje dugo znam dolazila u situaciju koju ne želim.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 25-03-24 at 10:11.
    No pasaran!

  6. #554
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,806
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Da izdvojimo ono što je poznato:
    - sva četvorica su sirotinja iz Tadžikistana koji su to uradili za obećanih 5.000 dolara (nisu dobili taj novac).
    - akcija je trajala manje od pola sata, uz pucanje iz automatskog oružja i bacanje molotovljevih koktela ubili su 133 osobe i povrjedili preko 140, te izazvali požar.
    - požar su izazvali molotovljevi kokteli, a isti se proširio jer je zatajio protivpožarni sistem (požar je odnio dodatne živote). Protivpožarni sistem koncertne dvorane je efikasan i ovakva razmjera požara je nemoguća ako je isti ispravan. Mislim da tu nema nikakve teorije zavjere, jednostavno sistem nije održavan kako treba (npr. uz nestanak struje treba da se prokrene agregat koji napaja pumpe, a to treba da se desi u roku od osam sekundi, da sada ne gnjavim sa ostalim tehnikalijama). Na*ebao je onaj odgovoran za protivpožarni sistem u svakom slučaju.
    - trebao je da nastupi bend Piknik za koji se ne smatra da privlače problematičnu publiku, odnosno malo su vjerovatni problemi, te vjerovatno ni obezbjeđenje nije bilo na nivou. Kapacitet dvorane je 9.500 ljudi, a prodato je 6.200 karata, te se pretpostavlja da je to i minimalni broj ljudi koji je bio u koncertnoj sali kada je počeo napad. To još govori da koncertna dvorana nije bila pretrpana.
    - ruske snage su rastrzane, gro resursa je usmjereno ka Ukrajni pa je moguće da su u početku mislili da je u pitanju neko ,,obično” puškaranje (koja su u Moskvi više nego uobičajna), te im je trebalo vremena da ukopčaju da je u toku teroristički čin. Upravo to sporo reagovanje omogučilo počiniocima da odu sa lica mjesta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. The Following 3 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  8. #555
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Forumasi vele podrzavate Izrael, a branite Ukrajinu - licemjeri!

    A na drugu stranu isti forumasi, podrzavaju Rusiju, a brane Palestinu.




    Kakav forum, pakao, over&out.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  9. #556
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Kad se prisjeti pohoda Prigožina sve je išlo glatko zbog rascjepa unutar samih jedinica jer su čekali da vide koji će biti "gornji".Ovo je već specifična situacija u pitanju teroristički napad iz kako rekoše Tadžikistana.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    izvršioci jesu iz Tadžikistana, pitanje je ko ih je platio
    She is only here to annoy herself!

  10. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  11. #557
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Ada, cus, ko. ISIS, bre! Tradicionalni neprijatelji Moskve, Sirija i Irak drze lekciju Kremlju. Blah...


  12. #558
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,659
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    Svaka osoba koja 'podrzava' Putina na ovom forumu je za mir i prekid vatre. Sve ima svoju cijenu.

    Ali ovi koji su protiv mira, koji podrzavaju rat i koji navijaju da se unisti Rusija su totalna suprotnost nas koji 'podrzavamo' Putina.

    Srecom, niti ste dovoljno jaki niti mocni pa ce se svaki vas teroristicki napad visestruko uzvratiti, do konacnog unistenja.

    Bumerang, isto kao sto se desilo sa EU sankcijama koje razorise EU, ista ce prica biti i sa vojnom podrskom i svakom drugom 'pomoci'.
    ljudi su odje samo protiv Putina, a on nije nikad niti će biti Rusija. ako ti ne praviš razliku imedju jednog čoeka i države no ih izjednačavaš to je tvoj problem. za dobro Rusije bolesnik treba da ode sa vlasti, i da dodje neko normalniji.

    sa druge bande, nema osobe koja podržava bolesnika na ovom forumu koja je za prekid vatre. to vam je samo priča nekakva, loša veoma vi ste samo da gine što više Ukra. onaj banovani je slavio kad Rusija pobije jedno 20-30 ljudi, al dobro to ste vi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #559
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Ako su ovi ISIS evo ne znam ISIS je daleko obučenija teroristička organizacija ovi izgledaju ka neki nesretnici što ti @NSX veliš iz Tadžikistana kojima je neko platio a meni samo nije jasan momenat infantilnog ponašanja jake službe obezbjeđenja RF-a i što su odma slikali neki kombi navodno sa ukrajinskim tablicama i ovaj car daje full izjavu da su Ukrajinci.

    Da ne govorim što je Vučić sazvao sjednicu za nacionalnu bezbjednost ka da je neko upa u Terazije što je to kakvi su to momenti BIA/FSB može bit da niko nije javio da je glavni grad Srbije Moskva.Đe to ima.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  14. #560
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    Bukvalno niko ne vrsi prozivanje Izraela niti izvjestava svakodnevno o njihovim zlocinima, precutno se odobrava.
    Tom logikom i ti odobravaš. Potežeš priču o Palestini samo kao pokušaj da odbraniš rusku agresiju na Ukrajinu. Nemoj da morališeš da te zamolim. I ne pokušavaj da relativizuješ ruske zločine. Ne ide to tako lako kad se podržava jedan neo-nacistički psihopata.


    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    Taj rat direktno utice na nasu zemlju, nas standard i nas zivot. Cijene su skocile, kvalitet zivota je opao, ljudi teze zive a zemlju su nam naselile strane izdajice koji su odbili da se bore za ono o cemu vi pricate.
    A ti za taj rat kriviš žrtvu rata.

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    Pa sad kritikujete mene sto ne podrzavam ukrajinu ili sto ne razumijem sta im se desilo.
    Ja te kritikujem jer podržavaš rusku neo-nacističku ideologiju i ubijanje nedužnih ljudi. I prije nego što pokušaš da negiraš, tvoji konstantni pokušaji da relativizuješ ono što Rusija radi i da prebaciš temu na priču o Izraelu i Palestini znači da podržavaš sve što Rusi rade u Ukrajini. Podržavaš genocid. Podržavaš ubijanje nedužnih ljudi. Podržavaš klanje žena i djece.

    U suprotnom se ne bi toliko opučao da po svaku cijenu braniš Rusiju i da napadaš žrtve agresije, nego bi otvoreno rekao da ih ne podržavaš. Nije tako teško. Isto kao što nikome od nas nije bilo teško da otvoreno kažemo da ne podržavamo ono što Izrael radi u Palestini i da to nazovemo genocidom. Ti isto ne možeš da kažeš za Rusiju. Zaključak je logičan. Podržavaš nasilno širenje jednog neo-nacističkog režima. Sjeti se samo one stare mudrosti "s kim si takav si" pa viđi što ti je činjet.

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    a nasa drzava puna ukrajinaca koje boli ona stvar za tu drzavu i rat nego su dosli krcati para odje kod nas da uzivaju dok se ti prepires po forumu.
    Pobjegli ljudi da sačuvaju živu glavu a ovaj kaže došli da uživaju. A što ne pomenu Ruse koji su pobjegli od mobilizacije?

    Jesi li se ošišao do glave ili je to u nekom drugom stepenu tranzicije do kojeg još nisi došao? Idu li tetovaže prije ili poslije?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  15. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  16. #561
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,069
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Zhuangzi je tip osobe koji misli da nas prskaju iz vazduha, čipuju nas vakcinama i zemlja je ravna ploča
    KOME ZINE, TAJ POGINE

  17. The Following 3 Users Say Thank You to iMMERSION~ For This Useful Post:


  18. #562
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Nesto mu se Gadafi opasno zamjerio bio.
    Gadafi je sponzorisao terorističke grupe. Niko normalan nije volio Gadafija niti je mogao da ima pozitivno mišljenje o njemu lično. A to što ga neko ne voli, ne znači da podržava njegovo ubistvo i uništenje Libije.

    Nego su desničari uvijek imali problem sa činjenicama, interpretacijom istih i nijansiranjem.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. #563
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Niko normalan nije volio Gadafija niti je mogao da ima pozitivno mišljenje o njemu lično.
    Opaaa... znaci, ni ja nisam normalan. Ni dostina nas koji ga vidimo kao ponajveceg drzavnika 20-og vijeka. Sorry, kad ti mozes da vjerujes da Ameri stoje iza 11/9, sebi cu dati toliku slobodu da volim sto je taj covjek namjeravao uciniti od Afrike.


  20. #564
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ako su ovi ISIS evo ne znam ISIS je daleko obučenija teroristička organizacija ovi izgledaju ka neki nesretnici što ti @NSX veliš iz Tadžikistana kojima je neko platio a meni samo nije jasan momenat infantilnog ponašanja jake službe obezbjeđenja RF-a i što su odma slikali neki kombi navodno sa ukrajinskim tablicama i ovaj car daje full izjavu da su Ukrajinci.
    Brao, brao, nije ISIS, nego Putin licno! Bio mu je neophodan ovaj false flag, jos posle izbora, kako bi imao izgovor da vojno napadne Ukrajinu. Oh, wait...


  21. #565
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Opaaa... znaci, ni ja nisam normalan.
    Ili nisi normalan ili si neznalica. Gadafi nije bio pozitivna ličnost. Bio je dobar za generalnu stabilnost regiona, ali daleko od toga da je bio dobar čovjek.

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ni dostina nas koji ga vidimo kao ponajveceg drzavnika 20-og vijeka.
    Znači ipak neznalica.

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Sorry, kad ti mozes da vjerujes da Ameri stoje iza 11/9
    LOL WUT?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  22. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  23. #566
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Ada, neznalica sam ja.. sve dok je tebi dozvoljeno da omalovazavas po forumu.

    Nemoj da se iscudjavas, vise puta si pisao kako se taj teroristicki akt desio jer je Amerika tako zeljela i jer joj je to odgovaralo, kako bi mogla posle da vedri i oblaci po bliskom istoku.


  24. #567
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,862
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    USA glavni sponzor ISIS...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  25. #568
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ada, neznalica sam ja.. sve dok je tebi dozvoljeno da omalovazavas po forumu.

    Nemoj da se iscudjavas, vise puta si pisao kako se taj teroristicki akt desio jer je Amerika tako zeljela i jer joj je to odgovaralo, kako bi mogla posle da vedri i oblaci po bliskom istoku.
    Bukvalno nisam jer ne vjerujem u teorije zavjere. Pisao sam protiv takvih priča. Nego si me pomiješao sa nekim drugim.

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    USA glavni sponzor ISIS...
    Nije nego Turska.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  26. #569
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Bukvalno nisam jer ne vjerujem u teorije zavjere. Pisao sam protiv takvih priča. Nego si me pomiješao sa nekim drugim.
    O, da, i te kako jesi. Znam odlicno, jer.. zanimljivo, ali ja se slazem s tobom po tom pitanju. Ne vjerujem u zvanicne price kako je sve to organizovao neki Osama. Nego, to je sad manje bitno. Meni bode oci ovaj momenat koliko ti ne znas ko ti glavu nosi i sta si juce pisao. Kako da te smatram ozbiljnim sagovornikom kad bukvalno za 180 stepeni mijenjas stavove. Presmijesno...


  27. #570
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Opaaa... znaci, ni ja nisam normalan. Ni dostina nas koji ga vidimo kao ponajveceg drzavnika 20-og vijeka. Sorry, kad ti mozes da vjerujes da Ameri stoje iza 11/9, sebi cu dati toliku slobodu da volim sto je taj covjek namjeravao uciniti od Afrike.
    A ti misliš da je Buš izgleda dobar lik.Lol

    Evo da ne bude da ti podmećem što misliš?Čovjek je ladno false flagova da izazove rat u Iraku.

    Putin je false flagova (1999./2002.) da izazove rat u Čečeniju.Jesi ti odslušao ovih 5 minuta Litvinjenka prvog čovjeka u tadašnji KGB što je rekao?

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  28. #571
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    A ti misliš da je Buš izgleda dobar lik.Lol
    Ma, obozavam ga! Tvoje rezonovanje me svakog puta iznova odusevi.. nemam rijeci....


  29. #572
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ma, obozavam ga! Tvoje rezonovanje me svakog puta iznova odusevi.. nemam rijeci....
    Ja to reko da sad staviš Busha koji je false flagova i da razmisliš o Putinu koji je isto false flagova (oba slučaja dokazana) i pitam te lijepo jesi odlsušao 5 minuta izjave Saše Litvinjenka?

    Okrećeš glavu konstantno kad se veli da je Putin ka Bush a uz to ima što ovaj mogućnost nema da prostre m*da po cijeloj zemlji i UBIJA i truje od Litvinjenka do Skripala čak preko granice.Da zatvori Memorijal Centar.Da protjera naučnike.
    Da donese zakon o ino-agentima i progoni svakog Rusa koji mu ne odgovara.Ova tema je bila MRTVA đe ste bili sve ove dvije godine kad se sve ovo Rusima navedeno i više od toga DEŠAVALO?

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 25-03-24 at 11:25.
    No pasaran!

  30. #573
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Pa, ja rekoh vec da je sigurno Putin ovo organizovao, kako bi imao izgovor da napadne Ukrajinu. Zar nisam? To bas smisleno zvuci. Potpuno logicno i ocigledno, zar ne?


  31. #574
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,862
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Meni ne ide u glavu kakvi su to sklopovi mozga da uzmu puske i ubijaju nenaoruzane ljude.. uleti u trzni centar, u skolu , u centar grada.... 9/11
    Rat je jedno puska na pusku ali ovo je krajnji uzas..
    Za teroriste injekcija po kratkom postupku i kazna zatvora za porodicu. Ka u albaniju nekad jedan zajebe 35 clanova porodice u zatvor

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  32. #575
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ili nisi normalan ili si neznalica. Gadafi nije bio pozitivna ličnost. Bio je dobar za generalnu stabilnost regiona, ali daleko od toga da je bio dobar čovjek.
    nije bio dobar čovjek ali je bio dobar za Libiju, nije ni Tito bio cvjećka ali je bio dobar za nas jer bi se poklali mnogo prije devedesetih
    She is only here to annoy herself!

  33. The Following 2 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


Page 23 of 28 FirstFirst ... 13192021222324252627 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Uticaj kućnih ljubimaca na nas
    By Caesar in forum Kućni ljubimci
    Replies: 26
    Last Post: 22-01-24, 21:03
  2. uticaj srpskih masona u SPC
    By nikola_mne in forum Religija i filozofija
    Replies: 11
    Last Post: 17-03-11, 19:56
  3. Uticaj Igara
    By robi in forum Game Server CG
    Replies: 24
    Last Post: 06-09-06, 17:33
  4. Muzika i njen uticaj....
    By LoVeRmAn_pG in forum Muzika
    Replies: 54
    Last Post: 27-08-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •