Page 96 of 653 FirstFirst ... 46869293949596979899100106146196596 ... LastLast
Results 2,376 to 2,400 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #2376
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Niko da spomene Seada koji nas je ukopao opet... Njega bih prvog eliminisao iz ekipe.
    Rikić svojim ulaskom na kraju donio pobjedu. Biće bolji s većom minutažom...

  2. #2377
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sta izgubismo nocas,je li ovo realno...
    1908.

  3. #2378
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default



    7 od 32

    Subotića i Tadiju ni pod razno ne držati zajedno u igri, popale se sa šutevima za 3, splash brothers.

    Rikić iako ima vrljavih momenata, potvrdio ono moje, da je dobar za drugog centra, 15 minuta, 13 poena, 11 skokova, sa slobodnih 7/7, plus ne šutira trojke, đe ćeš više.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  4. #2379
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    koliko bi mi milo bilo da nas je sutjeska tresnula i to na domaci teren..samo zbog onoga na klupu cekaj samo da nam dodje neko jaci od njih.
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  5. #2380
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Realno,ali realno,Buducnost sa ovom ekipom i trenerom nema sta da trazi sa Cedevitom i Zvezdom.
    Eto jedino ako ovaj Lamb bude Curry Aba lige.
    1908.

  6. #2381
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Niko da spomene Seada koji nas je ukopao opet... Njega bih prvog eliminisao iz ekipe.
    Rikić svojim ulaskom na kraju donio pobjedu. Biće bolji s većom minutažom...
    Nije sead kriv sto Luka pavicevic njega forsira da gradi igru.Sad ce nam Sehovici igrati i bekove i plejeve
    Podgorica Podgoricanima!

  7. #2382
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Rikić dabl dabl ako se ne varam Sa slobodnih bez promašaja. O Luki neću, kakav je da je , ovo mu je tek drugi dan u KKB

    Sent from my PAP5400DUO using Tapatalk
    da nisam gledao utakmicu a da znam da su tri igraca imala dabl-dabl rekao bi unistili su nekoga a ne se mucili ovako.
    drago mi je zbog ucinka rikica mada me podsjetio na na jan veseli-ja za partizan na pocetku nije mogao vezati 20 min bez 5 licnih.

    zna li neko radi se sto individualno sa njim s obzirom da je nesto bila prica da ga planiraju za buducnost.

    inace dobijena utakmica na cistu srecu jer sutjeska nema kvaliteta da pogodi jednu od pet trojki da prelomi mec

  8. #2383
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahahaahah, ishod nakon Lukine promocije: Napisano oko 10 stranica na forum, i puna sala protiv Sutjeske Od kluba kog niko nije fermao, odjednom svi tu Ima da se puni moraca ljudima koji ce ga da pljuju i ovi poneki sto ga podrzavaju. Vesko bog marketinga
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  9. #2384
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Dobi luka bogomi aplauza nocas.Ali nikad brze ispraznjena sala posle pobjede,ostali su da aplaudiraju rodbini
    Podgorica Podgoricanima!

  10. #2385
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Po strani i Pavicevic sad, ja veceg POJMASA od ovog Dragicevica gleda nisam. Jos kad sam cuo da su ga bukvalno molili iz par puta da dodje, da ih je odbijao, presmijesno. Coek ne moze bukvalno vola da ubode, a ispucava se ka da je fakin' Durant. Mislim da nikad skuplja i nikad gora ekipa u zadnjih 5 godina nije bila (zajedno sa "strucnim" stabom)
    War. War never changes.

  11. #2386
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ispostovali su ga za akciju maximalno :lolblue:
    Sta reci, coek ubi s rotacijama, neeeeebitno je njemu ide li tome igracu ili ne, on unaprijed spremi minutazu za svakog pojedinacno i samo buca. Pa Vlado Ivanovic, moj trener kad sam mladji bio je doktor nauka kosarke za ovog bilmeza
    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    Vlado Ivanović trener . Bio dobar igrač za tadašnji drugoligaški i republički nivo, a trener je taman koliko ima i priliku da bude trener - škola košarke, nekad je vodio neke timove po crnogorskoj ligi i to je to. Njemu makar ne daju da se igra selektora reprezentacije i profesionalnog trenera. Mada nisam siguran da bi Luka dozvolio da ga igrač opali šakom kao što je davno Vlada Ivanovića jedan od braće Stevović (mislim da ga je Ratko sastavio).

  12. #2387
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Haha, ma sprdam se, Vlado mi prvi pade na pamet Nego u svakom slucaju Luka nije tu zbog svoje strucnosti nego je primarno da bude poslusan, pa da bude jeftin i tek onda strucan. No eo, zivi bili pa vidjeli, utulili smo ga, no se isto potajno nadam da ce ispizdjet nekoga od glavasa pa da ce ga sutnut posle par utakmica. Cijenim da mu je ugovor na kraci vremenski period.
    War. War never changes.

  13. #2388
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ne može on da ispizdi glavaše jer će uvijek postojati "opravdan" razlog za ovaj ili onaj poraz. Kao što je radio i u reprezentaciji. Bolje da se svi nadamo da će pronaći neku bolji angažman od Budućnosti pa da će sam htjeti da ode, inače ga niko neće ostaviti bez trenerskog hljeba.

  14. #2389
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Niko da spomene Seada koji nas je ukopao opet... Njega bih prvog eliminisao iz ekipe.
    Rikić svojim ulaskom na kraju donio pobjedu. Biće bolji s većom minutažom...
    Evo ja ću. Pa kako momak loše igra sve je smiješno.

    Odmah se vidi rad ruke Pavićević Luke Ciglana Šehovići je ponovo počela sa radom.

    Sutjeska izgubi dobijen meč.

  15. #2390
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Realno, nakon ostavke Jovovića i nije bilo nekog izbora. Malo ko je slobodan i voljan da preuzme ekipu u sred sezone, a, pritom, za odluku imaš nepuna dva dana.

    To nam je što nam je. Nekorektan potez Jovovića, u svakom slučaju. Ne vjerujem da ce ga ovo preporučiti nekom većem klubu. Naravno, pod pretpostavkom da nisu u pitanju nikakvi privatni problemi, već nemogućnost da se izbori sa pritiskom, kao što novine pišu.

    Ja od Budućnosti u narednom periodu ne očekujem ništa. Novi trener i igrač u sred sezone, a vremena za treniranje nigdje...

    Inače mi je ovaj roster gori od proslosezonskog značajno. A Aleksa Popović je košarkaš za Jaramaza. Makar ima taj desni ulaz i dobar prvi korak, a Jaramaz nema ništa. Potpuno pasivan, posmatrač na terenu. Sead, s druge strane, sebican, nekoliko puta nije dao pas kad treba. Kuku je najteže, s kim mora da igra, jedno pet, šest prelijepih asistencija su mu upropastili sinoć.
    Last edited by johnny bravo; 30-11-15 at 12:44.
    In vino veritas

  16. #2391
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Meni realnije zvuci da je Jovovic poceran na ustrb Ivanovica, pa kad ih je Ivanovic odjeba nisu mogli cirkus pravit sa Jovovicem sve i da je on htio da se vrati, nego su doveli Pavicevica dezurnog, bez angazmana (dugo bi i bio bez istog da mu nije prijatelja glavaša)
    War. War never changes.

  17. #2392
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,528
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Za pavicevica pouzdano znam da covjek samo sastanci, svaki dan po dva sata pegla I igrace I trenere. Samo brblja, loptu nasi reprezentativci mjesec dana ticali nisu samo sadtanci I trcanje I tu mu je vucevic rekao bio sefe daj nam loptu pusti sastanak. Ovaj popizdio I vidimo se.

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  18. #2393
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Budućnost - rupa na petici, rupa na dvojci, rupa na back-up jedinici, rupa na cetvorci (Subotić je ok, ali nije za prvu petorku. Tadija može da dominira protiv Sutjeske, i to neke dvije četvrtine, ali tip je klasični prangijas, koji nema alternativu kad ga šut ne ide. Ono pivotiranje i fintiranje je fora iz taman škole košarke i može da prođe jednom ili dva puta protiv ozbiljnog protivnika).

    Uglavnom, Fil Dzekson nam ne bi pomogao. Mijenjao bih Dzozefa, Jaramaza, Seada i Tadiju za Rejnoldsa i oba centra za Akindelea. Pa neka naša djeca makar skupljaju iskustvo, a bili bi, ubijeđen sam, kvalitetniji.

    Sent from my D6603 using Tapatalk
    In vino veritas

  19. #2394
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Eto i Jovovic (za kog nisam bio uopste) ih je sastavio bio koliko toliko, prvo mjesto u ABA ligi i pred plasmanom u drugu fazu euro-kupa, kakva god bila ekipa, sem toga skidanja gaca u goste, postiga je nesto. Evo da vidimo sto ce postignut Pavicevic. Ovoliki moj hejt prema njemu je zbog reprezentacije, jer je nula ispao kao covjek prije svega pa tek onda ka trener. Reprezentacija je svetinja a on se bukvalno popisa na nas i bukvalno SABOTIRAO.
    War. War never changes.

  20. #2395
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Za pavicevica pouzdano znam da covjek samo sastanci, svaki dan po dva sata pegla I igrace I trenere. Samo brblja, loptu nasi reprezentativci mjesec dana ticali nisu samo sadtanci I trcanje I tu mu je vucevic rekao bio sefe daj nam loptu pusti sastanak. Ovaj popizdio I vidimo se.
    I po izjavama i po gostovanjima u emisijama iz vremena sa reprezentacijom bilo je očigledno da čovjek obožava da filozofira, samo što nije svjestan da je mnogo loš u tome. Koliko god da je on pametan, nepismen je i potpuno neopravdano voli da sluša sopstveni glas. Ne može se i ne smije se poštovati čovjek kojem je svako drugi kriv za neuspjeh osim on sam. Dva deklarisana cilja zaredom nije uspio da ostvari, a krivi su mu Dašić, Vučević, povreda Bjelice, Japanac, Drobnjak... Sve i svako, samo ne on. Onoga koga brani Danilo Mitrović nepotrebno je dodatno kritikovati. On i dan danas tvrdi da je radio dobro sa reprezentacijom. To je provukao i na predstavljanju kad je pričao o repovima koje vuče govoreći da je ubijeđen ima i pozitivne repove. E ta njegova neutemeljena ubijeđenost je glavni problem.

    Samim dolaskom usred sezone sebi je obezbijedio alibi za eventualne loše rezultate: tek došao, nije imao vremena da se upozna sa igračima, nije imao kad da ih uigra, nisu igrači koje je on birao... Birajte razloge, svaki će biti upotrijebljen.
    Last edited by ćepanica; 30-11-15 at 13:24.

  21. #2396
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Realno, nakon ostavke Jovovića i nije bilo nekog izbora. Malo ko je slobodan i voljan da preuzme ekipu u sred sezone, a, pritom, za odluku imaš nepuna dva dana...
    Mnogi su bili i slobodni i voljni, evo je i Duško bio na korak od preuzimanja,ali je izgleda imao neke uslove... Sumnjam da bi prvoplasiranu ekipu odbili Džikić,Trifunović,Muta,vjerovatno ni DulO (ako je uopšte bio u kombinaciji) sumnjam i da se ne bi mogli dogovorit' oko plate... Nego u tom društvu,koje se u klubu pita oko tih stvari (Bokan,Danilo,Veskobar & co), Luka idalje slovi za ''dobrog trenera koji nije imao sreće'' ,nemaju oni nekog dodira sa mišljenjem običnih gledalaca.
    Shit has hit the fan !

  22. #2397
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navijaci, dje ste? Niko ni da oda pocast Igoru Jovovicu - ipak je dao koliko toliko klubu a ocigledno (zvanicno) ima privatne probleme. Ja sam bio za njegovu smjenu, ali ne ovom sugom kao prvo od covjeka pa poslija kao od trenera.

    A niko da isproziva Luku i upravu. Samo nastavite da se supkate.

    Za sljedeci mec bi volio da se pokupimo mi koji nismo zadovoljni dovodjenjem Luke i da ga isprozivamo. Ja sam nesto sinoc pokusavao, ali su se ljudi oko mene samo nasmijali.

  23. #2398
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Budućnost - rupa na petici, rupa na dvojci, rupa na back-up jedinici, rupa na cetvorci (Subotić je ok, ali nije za prvu petorku. Tadija može da dominira protiv Sutjeske, i to neke dvije četvrtine, ali tip je klasični prangijas, koji nema alternativu kad ga šut ne ide. Ono pivotiranje i fintiranje je fora iz taman škole košarke i može da prođe jednom ili dva puta protiv ozbiljnog protivnika).

    Uglavnom, Fil Dzekson nam ne bi pomogao. Mijenjao bih Dzozefa, Jaramaza, Seada i Tadiju za Rejnoldsa i oba centra za Akindelea. Pa neka naša djeca makar skupljaju iskustvo, a bili bi, ubijeđen sam, kvalitetniji.

    Sent from my D6603 using Tapatalk
    Odavno vecu istinu ne procitah odje.Ekipe koja je dovela toliko pojacanja preko ljeta a da nema dubine odavno nije bilo.Prakticno, mimo tih igraca iz prve petorke, da se nedajboze povrijedi neko od njih ozbiljnije, za svakog bi se morala dovoditi zamjena u toku sezone, zato sto ovi sto ih mijenjaju jednostavno ne mogu i ne smiju da igraju velike minute.Evo sinoc konkretno Kuk,Suad,Tadija svi preko 40 minuta odigrase.Tadija tip koji je doveden ko neka stretch 4ka, tip koji je klasican prangijas za 3,i to mu najjaca strana, sutira za 3 25% u veliki volume, za poredjenje recimo da Aleksa Popovic sutira za 3 bolje od njega trenutno.Da je neki random amer u pitanju i da radi ovo sto on cini, besomucno sutira za tri, pravi korake jer pokusava da nesta pivotira sto se zavrsi nekim preteskim sutem i da ne igra odbranu, pocerali bi ga dosad 5 puta, al je ovaj Miskovo celjade pa mu se sve oprasta.

    Jednostavno se ne vrijedi sjekirati, razbijati glavu, traziti neko racionalno rjesenje i ocekivati da ljudi koji godinama donose lose odluke sto se prelaznog roka tice i menadzmenta generalno,ljudi koji kostaju ekipu uspjeha svake godine snose neke posledice.Sto veli ovaj momak isto za Luku njega narednih par godina niko ocerati nece bez obzira na rezultate koje postigne, jednostavno smo zaglavili sa njim i bez ako on sam ne ode nedje drugo ovi ga sigurno zbog rezultata i igre pocerati nece.A roster je takav kakav je bas zbog tih ljudi i zato sto se moraju placati Jaramaz,Tadija,centri koji na dobro vece 10 poena kombinovano postignu, nije se moglo izaci u susret Ivanovicu za promjenu igraca u rosteru jer se nije imalo para da se isplate ti njihovi garantovani ugovori.

  24. #2399
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    vidim niko ne spominje pare no samo ne valja ovaj ne valja onaj (a i stvarno ne valjaju) nema buducnoost budzet ka cska pa da bira ovoga onoga no kupi otpatke, i ovaj sad sto dodje jedva su ga nagovorili, niko za cg cuo nije...

  25. #2400
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Damu Vucevic nije rekao da ce imati sto da pojebe ovdje,ne bi ga dolazio...
    Podgorica Podgoricanima!

Page 96 of 653 FirstFirst ... 46869293949596979899100106146196596 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •