Page 12 of 27 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 671

Thread: Evropesma/Europjesma :)

  1. #276
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mihael
    ja i dalje ne dobih odgovor..jeli pravedno da je deveti ziri glas naroda putem telefona kad nas ima 650.000 a njih 10 miliona????
    naravno da nije pravedno.
    ali kako u jednom od svojih postova sprovedoh rachunicu,srbijanci su se u to i uzdali.flamingosi bi dobili 4x12 poena od zhirija,12 od publike i pobijedili bi,zar ne?
    medjutim,ono na shta nisu rachunali jeste to da nash zhiri nije favorizovao stevana faddyja,kojeg su srbijanci chashcavali sa 0-3 poena,vec no name.
    srbijanci su svojevoljno davali no name-u poene,niko ih nije za ushi chupao,i tako ti njihovi dati nam poeni odluchishe.
    slaba im je taktika bila,ali nisu oni krivi shto smo intelektualno superiorniji,pa smo ih prozreli prije noego shto smo i poshli u beograd.)
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  2. #277
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Angel_face
    ne vredi pisati... ono sto je htelo da se postigne - postignuto je... videcete sta sledi... a ove postove cemo citati, i prekasno shvatati svoje greske!
    Ne sjekiraj se, sljedece godine idete 100%

  3. #278
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Genocide
    Dali su Dnevnik 3 kad je trebalo da vidimo kako treba da se glasa!
    Ja sam peticiju vrlo dobro procito i tamo pishe da treba no name da prepushti Flamingosima da idu u Atinu, josh kad sam procito izjave "brace" srba ne pada mi na pamet da potpishem to, u svakom slucaju imam vishe casti od svih srba i ******** zajedno, u to sam siguran!
    ... Da se povucete sa takmicenja, i pobednicko mesto urucite trenutnim moralnim pobednicima, ili u najgorem slucaju odustanete od puta u Grcku. ..
    nisi procitao do kraja... a za komentare... to su pojedinci.. o5 generalizacija!

  4. #279
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi ja Vas uopste ne razumem. Zasto se uopste svadjate medjusobno kad ce SCG i tako i ovako biti suspendovana sa takmicenja.

  5. #280
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by salez
    Ljudi ja Vas uopste ne razumem. Zasto se uopste svadjate medjusobno kad ce SCG i tako i ovako biti suspendovana sa takmicenja.
    iskreno se nadam da hoce!! I treba. Kad smo tolika stoka da ne mozemo da se dogovorimo!

  6. #281
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Genocide
    Procitaj komentar iznad tvog!
    Mislila sam na dio u kom su se zabavili našom nakaradnom državom: ekavica/ijekavica, zanimanje samo za note lakog sevdaha i riječi teških tema.

    A i rečeno je već negdje da su koristili određeni materijal... Teoretičari kulture bi to nazvali karnevalskom detronizacijom...

    Sve je to, dragi moj, samo show business, sa malo politike k'o i vazda kad smo mi u pitanju...

  7. #282
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Licimjerna si zato shto pricash cas jedno a cas drugo.
    Eurosong se ne mjesha u unutrasnje izbore pjesme za eurosong i ne moze nas suspendovat!
    A sad shto se tice tih glasova publike: Mi nismo ni vidjeli kako treba da se glasa, jer je isho dnevnik 3 rtcg u to vrijeme povodom smrti sloba milosevica. A ja se mogu zaklet da je vrlo mali broj crnogoraca iz CG glasao za No Name, vec, po mom misljenju, tu je bilo glasova prvenstveno iz Lovcenca koji je citav crnogorski. Evo ti argument: Na monteviziji je no name dobio vishe glasova od publike nego na europesmi, upravo zato shto ljudi nisu znali kako treba da se glasa!
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  8. #283
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neverovatno...

  9. #284
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma 100% tacna informacija. Bila je cela reportaza o bruci na takmicenju na Sky Newsu gde su bukvalno napravili majmune i slonove od nase toboz zajednicke drzave i gde je receno da ako nesto na sastanku u utorak ne preseku zvanicnici Udruzenja javnih medija SCG licno ce zemlje Velike Britanije, Skandinavije i zemlje Beneluksa zatraziti od Evropske Radiodifuzne Agencije Evrope da nas diskvalifikuju i da cemo tada dobiti suspenziju na 3 godine i ogromnu novcanu kaznu.

  10. #285
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Location of this location is classified
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To brate TO!!!!

  11. #286
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by salez
    Ljudi ja Vas uopste ne razumem. Zasto se uopste svadjate medjusobno kad ce SCG i tako i ovako biti suspendovana sa takmicenja.

    da,da,hoce,isto kao shto je bila suspendovana i proshle godine:)
    samo se vi nadajte.
    qq,kako ste jadni.
    poslije ovih peticija ide faza "dijasporo ne daj im nijedan poen",kako uradiste i proshle godine.
    ali,eto,svi vashi pokushaji tog tipa ostashe ojadjeni,jer momci uzeshe lijepo 7 mjesto,a pjesma dobi priznanje svih predstavnika evrovizije kao najbolja.
    dakle,da Bog da bila suspendovana na isti nachin kao i proshle godine :P
    niko se nece buniti da tako bude
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  12. #287
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by salez
    Ma 100% tacna informacija. Bila je cela reportaza o bruci na takmicenju na Sky Newsu gde su bukvalno napravili majmune i slonove od nase toboz zajednicke drzave i gde je receno da ako nesto na sastanku u utorak ne preseku zvanicnici Udruzenja javnih medija SCG licno ce zemlje Velike Britanije, Skandinavije i zemlje Beneluksa zatraziti od Evropske Radiodifuzne Agencije Evrope da nas diskvalifikuju i da cemo tada dobiti suspenziju na 3 godine i ogromnu novcanu kaznu.
    i treba... dok se ne opametimo!

  13. #288
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Location of this location is classified
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Citam sve ove silne postanjecine sto se stide i sto svo ono glasanje dozivljavaju kao napad na njihov junacki obraz, cast, postenje..... i prosto se ne mogu uzdrzati da postavim jednu malu racunicu. Sumnjam da ce ona pomoci na tako dubok dusevni bol, ali bar za razmisljanje:
    Flamingosima su njihovi clanovi zirija dali 4*12 poena = 48, No Name je dobio od svojih clanova zirija ni manje ni vise nego isto toliko 4*12=48.
    Ne znam gdje to se pojavilo nepostenje jer clanovi crnogorskog zirija nijesu valjda potkradali SMS poruke ili ne daj Boze na silu tjerali nekoga da pod prisilom glasa za No Name. Udrite ka po pranju po ovim iz drugog zirija sto im se malko svidjela pjesma nasih momaka samo ne znam gdje vam je onaj sportski duh i moto "vazno je ucestvovati".
    Zaboravio si nesto Harozi - a to je da su Srbijanci No Name-u dali 8 poena. I to ona prva dva clana ziria pa kad su vidjeli da je djavo ponio salu nisu im davali vise poena.

    Sad samo uporedi glasove publike - 11000 za Flamingose i 3500 za No Name, a publika je glasala prije nego sto je ziri poceo da iznosi glasove. Znaci da kad to uporedis vidis da je glasanje prva dva Srbijanca bilo korektno. A nasa prva dva sto su uradili(i ona druga dva kasije al' nebitno)? Ni jedan poen za Flamingose za koje je glasalo 11000 ljudi! I ti oces da kazes da je ovo nase bilo posteno glasanje. Nas ziri ili je bio neposten ili maximalno nestrucan! U svakom slucaju BLAM!

    Da srbijanci nisu dali No Name-u tih 8 poena, oni bi posli na Evroviziju jer je narod velikom vecinom glasao za Flamingose i to bi prevagnulo. Znaci samo su ona dva prva clana Srbijanskog zirija trebali da budu nekorektni i da da to bude do kraja cigansko glasane i oni da odu na Evroviziju. Ovako samo mozemo da budemo srecni sto smo ih tako fino ciganski zajebali! Neka je sa srecom!

  14. #289
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Yakuza
    Zaboravio si nesto Harozi - a to je da su Srbijanci No Name-u dali 8 poena. I to ona prva dva clana ziria pa kad su vidjeli da je djavo ponio salu nisu im davali vise poena.
    Dzakuzi, ne citas ti pazljivo izgleda nego da li su oni od straha dali poene? Znaci li to sto sad pises da su i ona dva clana zirija iz Srbije isto tako pokvareni kao oni iz Crne Gore i da od 8 clanova samo 2 postena? Koliko bi poena bilo dovoljno za postenje? Ramisli malo. Crnogorci pokvareni sto su Srbi glasali za njihovu pjesmu? Daj malo logike uvedi u svoja razmisljanja.

  15. #290
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa znas sta lus is a verb ne treba biti cinican oko toga to nisam ja izmislio vec video svojim ocima. Ono je bilo smesno kako su nas predstavljali kao neke zivotinje ali sve ukupno i jedne i druge clanove zirija. A sto se tice prosle godine mislim da se ona razlikuje od ove po tome sto ce ove najverovatnije kako se vec pominje u nekim medijima neko izgleda mi da ide i u zatvor zbog kradje i lopovluka jer su se neki prosle godine provukli a sada posto je objavljena vest da su dva clana Crnogorskog zirija zamenjena 15 min. pre glasanja jer nisu zeleli da ucestvuju u kradji boga mi umesala se i polcija.

  16. #291
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma ne vredi... pricajte sta hocete... znamo ko je ovde ispao bez postenja... Ali ja i dalje volim crnogorce... sem par izuzetaka na koje sam naletela a kakvih uvek ima... nazalost! POZDRAV ZA CG!!!! I ZA NS!!!
    ODOH... Vidjimo se na leto

  17. #292
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luv_is_a_verb
    nije mjesto jadno,nego si ti jadna.
    sve da nisu ishli u taj krug uopshte i da nemamo direktan prolaz ove godine,da imash svijesti,bila bi ti satisfakcija to shto su svi kompozitori koji su se pojavili na tom takmichenju jednoglasno odluchili da je to bila najbolja kompozicija.
    seljko joksimovic to nije dobio da se ja sjecam?
    nemoj kakiti... Zeljka su SVE zemlje nahvalile, i rekle da je ON pravi pobednik a ne Ruslana... ne secam se bash tih reci za No Name... u svakom slucaju HIP HOP RULES!!!

  18. #293
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by salez
    Pa znas sta lus is a verb ne treba biti cinican oko toga to nisam ja izmislio vec video svojim ocima. Ono je bilo smesno kako su nas predstavljali kao neke zivotinje ali sve ukupno i jedne i druge clanove zirija. A sto se tice prosle godine mislim da se ona razlikuje od ove po tome sto ce ove najverovatnije kako se vec pominje u nekim medijima neko izgleda mi da ide i u zatvor zbog kradje i lopovluka jer su se neki prosle godine provukli a sada posto je objavljena vest da su dva clana Crnogorskog zirija zamenjena 15 min. pre glasanja jer nisu zeleli da ucestvuju u kradji boga mi umesala se i polcija.

    bash ti hvala na informacijama.shto bismo mi bez tebe?pravi si voice of america
    hehehe,stari,i proshle godine su se svi sastajali...
    ali nishta od toga.
    a cinichna sam uvijek kad govorim sa nekim ko bezuspjeshno trazhi argumente...ili pak kad govorim sa inferiornijima od sebe.
    pa kako se ko prepozna
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  19. #294
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zeljkova pjesma je bila dobra, i ja sam glaso za njega preko sms i telefona, a i uzimo sam i majkin telefon da glasam
    Ali bolja je konkurencija bila proshle god nego pretproshle, shto je jes!
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  20. #295
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Boze me sacuvaj ja samo prenosim ono sto mediji javljaju u Srbiji a sto se Vama u CG ne prenosi jer Vas lazu i obmanjuju. Pa Vama danas u Nedeljnom popodnevu nisu ni smeli da kazu da ce pobednik tek biti objavljen u utorak ili ga uopste nece ni biti, a zasto Vas lazu neznam.

  21. #296
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Angel_face
    nemoj kakiti... Zeljka su SVE zemlje nahvalile, i rekle da je ON pravi pobednik a ne Ruslana... ne secam se bash tih reci za No Name... u svakom slucaju HIP HOP RULES!!!

    hahaha,pa ti si prava zezalica
    josh se ovako ne nasmijah)
    jedno kad si pobjednik koga su nahvalili i to se zaboravilo za 15 dana,a drugo kad u svoju zemlju donesesh 5kg teshko priznanje da si najbolji pa to ostane za vijeka
    razmisli malo stara...chista logika
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  22. #297
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve su ovo neke nezvanicne informacije, i na njima se nishta ne moze osnovat. Iste su takve price bile i prije godinu dana i prije 2 godine pa se nishta desilo nije!
    Mozda oce da nas diskvalifikuju zato shto nam je pjesma previshe dobra, shta mislite? Nishta se ne zna
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  23. #298
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by salez
    Boze me sacuvaj ja samo prenosim ono sto mediji javljaju u Srbiji a sto se Vama u CG ne prenosi jer Vas lazu i obmanjuju. Pa Vama danas u Nedeljnom popodnevu nisu ni smeli da kazu da ce pobednik tek biti objavljen u utorak ili ga uopste nece ni biti, a zasto Vas lazu neznam.

    chini mi se da sam se pristojno zahvalila na informacijama i sasvim jasno istakla vsoj stav da ja u to ne vjerujem dak sama ne vidim jer je ovakvih i slichnih tvrdnji po forumu bilo i proshle godine u ovo vrijeme i na istu temu,pa od toga ne bi nishta.did i make myself clear now?
    thanx,anyway.
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  24. #299
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma pesma NO NAME je stvarno dobra, ako ne i predobra ali se ovde ne radi o pesmi koja ce ici vec o principu jer ako neko krade on mora za to i da odgovara.

  25. #300
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mnogo je jak taj vash ziri koji je zakazanu sjednicu za danas odlozio za utorak, oce vishe vremena da naprave neku smuckalicu!
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

Page 12 of 27 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •