Page 21 of 27 FirstFirst ... 11171819202122232425 ... LastLast
Results 501 to 525 of 671

Thread: Evropesma/Europjesma :)

  1. #501
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    A to sto ti pominjes "fredija" opet je nebuloza... Da je CG ziri dao po 12 poena "frediju", Flamingosi bi pobijedili za 4 poena i to je to... Na nechiju zalost, a nechiju srecu, to se nije desilo...

    Da ja tebe pitam nesto...

    Posto je ocigledno da je kako Srbijanski tako i Crnogorski ziri spremao mucku, sto mislis, sto bi se desilo da je neko od CG zirija dao flamingosima 5 poena i da su oni pobijedili? Da li bi to onda bilo sve regularno i ne bi bilo govora o namjestanju?

    Da li mislis da je realno da pobjednik MONTEVIZIJE Stevan Faddy od Srbijanskog zirija dobije UKUPNO 4 poena... Jel to realno? Kazite kazite.. Jel to realno? Ne pitam koliko je CG ziri dao poena Flamingosima, vec da li je realno da najbolji u CG dobije ukupno 4 poena? Nije?! Tako sam i mislio...

    Zavaljujem...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  2. #502
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alo LuckY svih 8 chlanova zirija su glasali u isto vrijeme tako da chlanovi zirija iz Srbije nisu mogli da znaju da kako ce ovi iz Crne Gore da glasaju..isto tako i obrnuto...Evo ti glasanje gdje se tachno vidi da je ziri iz Srbije rachunao na to da ce crnogorci dati najvishe glasova Faddy-ju!!!

    1. No Name - Moja ljubavi - 12+3+12+5+12+0+12+0+8=64 points
    2. Flamingosi feat Luis - Ludi letnji ples - 0+12+0+12+0+12+0+12+12=60 points
    3. Stevan Faddy - Cipele - 10+0+10+4+10+0+10+0+6+50 points
    4. Stefan Filipovic - Za nju još vazduh dišem - 7+5+6+3+8+5+7+5+4=50 points
    5. Ana Nikolic - Romale romali - 0+8+0+10+0+10+0+8+10=46 points
    6. Ivana Jordan - Lazarica - 1+10+0+8+2+8+0+6+0=35 points
    7. Nela Popovic - Kao Feniks - 6+0+7+0+7+0+3+2+7=32 points
    8. Bojan Delic - Sudbina - 8+0+8+0+5+0+6+0+1=28 points
    9. Mari Mari - Da ti se dlanovi zalede - 5+6+0+0+0+3+0+7+0=21 points
    10. Tijana Dapcevic - Greh - 0+4+0+1+0+0+0+10+5=20 points
    11. Biber - Kapija - 0+2+0+2+4+4+4+1+0=17 points
    12. Grim - Uspavanka - 0+0+3+7+0+7+0+0+0=17 points
    13. Crveno i Crno - Andeo u ocima - 0+0+5+0+3+0+8+0+0=16 points
    14. Maja Nikolic - Kada ti treba - 0+0+0+0+0+6+1+4+0=11 points
    15. Dan Poslije - Koraci - 2+7+0+0+1+0+0+0+0=10 points
    16. Vladana Vucinic & Bojana Nenezic - Željna - 4+0+1+0+0+0+5+0+0=10 points
    17. Ana Bekuta - Konak - 0+0+0+0+0+2+0+3+3=8 points
    18. Milena Vucic - Živa sam - 0+0+0+0+6+0+0+0+0=6 points
    19. Jelena Kažanegra - Naci cu te - 0+0+0+6+0+0+0+0+0=6 points
    20. Romana - Kap po kap - 3+1+0+0+0+1+0+0+0=5 points
    21. Perovic Krug - Putujem sama - 0+0+4+0+0+0+0+0+0=4 points
    22. Blah blah bend - Maler - 0+0+2+0+0+0+0+0+0=2 points
    23. Ivana Kneževic - Poruka za ljubav - 0+0+0+0+0+0+2+0+0=2 points
    24. Blizanci - Jednom pokidano - 0+0+0+0+0+0+0+0+2=2 points
    Liberate this will to release us all!

  3. #503
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zoig
    Zao mi je jutros bilo Marinka Madzgalja kad sam ga gledao na jutarnjem programu, covjek ne progovara, sopstvena zemlja pljunula na njegov rad, to je problem ljudi, a ne ko je pobjedio. Covjek se ubije od posla da bi mu neko dao nulu za to, meni se cini da to boli kako god se po nacionalnosti osjecali
    Zbog ovakve patetike ja bi Marinku dao 1 poen Samo jos fali da se ispostavi da je tetka Luisove strine po babi poreklom iz Crne Gore i bice stvarno tragedija da zbog tih muzickih vrlina ne nagradise poenima.

  4. #504
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Vala Zoig, stvarno steta sto onako lijepa pjesma nije zazivjela kod Crnogorskog zirija. Da sa ja bio clan zirija, od mene sigurno ne bi dobio ni 1 jedini bod.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. #505
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Chuo sam i ja kako Marinko ponosno istiche kako je kotoranin, samo ne znam po kom osnovu
    Ne znam tachno dje je rodjen, ali je on kao mali samo dolazio u Kotor, inache je zivio u Bg.
    A majka mu nije kotoranka, vec grbaljka!
    Podgorichani ce to bolje shvatit kad uporedim Pg i Zetu...
    A i gos'n Marinko ima bash kotorski naglasak...:-D

    Shto se generalno Evrop(j)esme tiche, zalosno je da se narod oko toga svadja.
    P r i m o r a c

  6. #506
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    HnKoBg
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro
    Shto se generalno Evrop(j)esme tiche, zalosno je da se narod oko toga svadja.
    E stvarno ispade eurosong nesto najbitnije i najvaznije na svetu za ovu drzavu :-) Ubise se oko njega... A tek sto rade na nekim srpskim forumima... To je neverovatno... Nisam znao da ima toliko glupih ljudi, koji nemaju toliko mozga da saberu 2+2 i da vide da i srpski ziri nije bio nimalo posteniji od crnogorskog...
    Nego da to slepo odbijaju da prihvate. Ali dobro ljudi po forumima, tu ima svakakvih... ali tuga je sto i na srpske vesti pricaju isto.
    E pa kakav je ovo narod ovde :-) Stvarno nije ni cudno sto se sva ova sranja desavaju bas u ovoj drzavi. Pa ovo je idealno podrucje za manipulisanje narodom.

    NEGO, ima li ko link da skinem video spot pesme od Ane Nikolic, ali ne onaj iz studija ( gde je u zelenoj haljini ) nego onaj iz Sava Centra??????
    "Jos te mogu pjesmom kupiti..."

  7. #507
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lagano pobro...nije tesko nac bolju pjesmu od flamingosa jer ona nishta ne valja...
    pa sad, ne znam koja ce to biti kvalitetna pjesma na evroviziji. to je festival kica
    .

  8. #508
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Luis je mlad i perspektivan bice jos prilika.
    Hahahaha, ovo je dobro!
    Ma, Luis je boranija. On nikad nece biti velicina i kvalitet kakav predstavljaju nasi No Name virtuozi.

    P.S. Ja mislim da bi ona njegova Opa, opa definitivno pobijedila na evroviziji. Ali 100%!

  9. #509
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    www.blogovanje.com/libertas
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bruka i sramota. To su jedine dvije riječi za izbor SCG predstavnika za pjesmu Evrovizije u Atini.
    Ne ulazeći u to da li je i ovdje politika umiješala prste jedno je jasno :
    Osmočlani žiri je postupio navijački. Svi za svoje. U tome su mora se priznati prednjačili 4 člana žirija koje je odredila RTCG. Druga 4 člana bili su manje kalkulantski nastrojeni ali su prednjačili u prostačkom blaćenju ovih porvih. Publika spremna na linč. Na kraju ko je pobjednik i da li ga ima još se ne zna. Možda bi najbolje bilo da u Atini nemamo svog predstavnika a iduće godine da imamo dva! Svako svoga ! Tako je bolje i za crnogorsku i za srpsku pop muziku. Poslije 21.maja i tu će stvari biti jasnije.
    Kao dugogodišnji tekstopisac, lično, imaqm vrlo loša iskustva kada su festivali ove vrste u pitanju. Sve se može kupiti,svako se može favorizovati. Na ovom prostorima je sve manje kvalitetne muzike.
    To dokazuje i izbor Hrvatskog predstavnika za Eurosong- Severinine šund turbo-folk pjesme.
    Ni dvije favorizovane pjesme sa takmičenja u Sava Centru ne zaslužuju prelaznu ocjenu. Polupjesma tinejdzerske grupe No name "Moja ljubavi"
    ima izrazito "dubokomisaoni" tekst. Flamingosi sa druge strane u svojoj pjesmici više pričaju nego pjevaju. Logično, pošto je jedan glumac a drugi voditelj-*silom prilika pjevači! A tu je i Luis ( bolje nego Ana Bekuta).
    Sve u svemu "parada pijanstva i kiča". Takva je i Montevizija i Beovizija i samoi Eurosong gdje se takođe poeni dodjeljuju po ključu : Susjedna zemlja-susjedu !
    Vama dobronamjerni savjet : Ako volite kvalitetnu pop muziku slušajte italijanski festival kancone u San Remu ! To je festival i za uši i za oči !
    Najmuzikalnija nacija u Evropi- Italijani, već godinama ne učestvuju na Eurosongu. Zaključak izvedite sami...
    ...che sara..che sara...che sara.
    Last edited by Tha_Maddog; 13-03-06 at 20:33.
    AJMO SVI ZA CRNU GORU !!!

  10. #510
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma Luis je pjan inache javili su sa RTS-a da je dio koji je Luis otpjeva' nekad u izvornoj verziji na papiru bio razumljiv dok ga Luis nije "otpjevao"!!!

  11. #511
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Effect_

    NEGO, ima li ko link da skinem video spot pesme od Ane Nikolic, ali ne onaj iz studija ( gde je u zelenoj haljini ) nego onaj iz Sava Centra??????
    ja mislim da je to ovo http://www.filegone.com/ng83
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  12. #512
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda su predali glasove prije..ali da su glasali za fredija ....publika... kao sto su za no name....onda bi imali 60 poena uz 4 poena od srpskog zirija i 12ke od cg. 60 je imao i flamingo...
    idem na trening...ovo je pateticno...
    ako mislite da je bilo ok i posteno to vec dovoljno govori samo po sebi...znam da meni takva "pobjeda" ne bi imponovala...
    pozdravi

  13. #513
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    HnKoBg
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    ja mislim da je to ovo http://www.filegone.com/ng83
    To je ta
    Last edited by Effect_; 13-03-06 at 19:51.
    "Jos te mogu pjesmom kupiti..."

  14. #514
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li dje na taj sajt pjesma no name-a ali iz sava centra?
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  15. #515
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    A imponovala bi ti pobjeda Flamingosa da im je CG ziri dao 5 poena jel?!
    She is only here to annoy herself!

  16. #516
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da ce No Name ipak otic' u Atinu jer kad Aco potegne veze, to je gotova stvar!
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  17. #517
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Exclamation

    Za'ebavate li se vi ljudi, da ste uspjeli 20 strana da iskucate od sinoc?!?!?!? :mrgreen:
    I am the one who locks.

  18. #518
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Napad je najbolja odbrana. Niko nece da kaze zashto je No Name pored svih Crnogorskih bendova zasluzio sa onakvim pjesmama da ide 2 puta na Evroviziju. Lako je napadati, teshko je braniti. Sve u svemu vidim da ovdje neki ljudi zive na forumu, ja ne zelim, postovacu povremeno, dosta mi je ovog topica. Nadam se da cu uspjeti da pronadjem neki gdje se nece kroz politiku sve gledati. A tako kako se sad odricete Marinka, sjutra cete se odreci mene, a preksjutra ko zna koga, mozda sebe.

    Nego sretno No Name-u na Evroviziji, samo naprijed nasi

  19. #519
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo bash sam posla SMS DAN-u dje te se odrichem...

    A ajde rechi ti nano shto je zasluzhila "pjesma" Flamingosa da pobijedi? - na stranu to shto su je ukrali

  20. #520
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja Madzgalja nikad nisam volio, on ti je, kao shto je neko vec reko, grana koja se savija kako vjetar duva!

    Moze li se dje nac pjesma No Name-a, verzija sa europesme, a ne sa montevizije?
    Last edited by Tha_Maddog; 13-03-06 at 20:34.
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  21. #521
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur
    Pošto smo na forumu muzika, nijesu ... jer to sa muzikom veze nema ... predlažem da se otvori podforum PTICE ... pa se tamo divi flamingosima ...

    A diskvalifikacija bi valjala zbog ljudi iz sjenke koji manipulišu muzičarima i žirijima .. i amo i tamo ... :mad:
    GLODURE (valjda tripujes da si gl. i odg. urednik), neko ko zeli da ispadne komican, obicno ispadne smijesan, ako me razumijes. Ali, eto da preformulisem, da bih bio razumljiviji:

    "The Flamingos" RULE!

    Sto se ostalog tice, pojma nemam, posto govorim o muzici, a ne o politici. No Name su sjajna grupa, ali ako ne budemo uzivali u pjesmi, vec u necem drugom, pojm nemam...

    Pozdrav
    Last edited by Innuendo; 13-03-06 at 19:20.
    ...

  22. #522
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Serbian broadcaster RTS does not officially recognise No Name as winner of last night's national final yet. RTS and the Montenegrin broadcaster RTCG are currently meeting behind closed doors to find a solution.

    What happened last night
    12 contestants from Serbia and 12 from Montenegro took part in a join national selection, Evropesma 2006. The Serbian favourite, Flamingos feat. Luis, received four times the maximum points from the Serbian jury, but didn't receive any points from the Montenegrin voters, while the Serbian jury awarded No Name with points. The Montenegrin jury backed No Name, that won under the same circumstances as last year, and took victory with only 4 points more than the runners-up.

    As soon as the juries gave their votes and it appeared No Name was the winner, the audience left the venue immediately, while some stayed inside to throw bottles on the stage. Suprisingly, No Name left right away, while the Serbian favourites, Flamingos featuring Luis, gave a reprise of their song, Ludi letnji ples. No Name received 8 points from the televoters, the Flamingos featuring Luis 12.

    Press conference
    RTS already suggested to use the televoting results only, instead of the controversial jury voting. In that case, the Flamingos featuring Luis will represent Serbia & Montenegro in Athens. At a press conference, later today, RTS and RTCG will announce their decision.

    Last year, CyBC withdrew from the Junior Eurovision Song Contest after irregularities in its national selection, only two months before the contest would take place.

    Referendum
    On 21st May, one day after the Eurovision Song Contest finals, a referenfum for independency takes place in Montenegro. Many fans and critics pointed out that "last night's irregularities are directly connected to this political situation".

    UPDATE: According to several sources, an unknown number of jury members have withdrawn their votes. It's unknown if this affects the decision of both broadcasters, to be made later today.

    UPDATE 2: No decision has been made yet. Unconfirmed stories reached esctoday.com, claiming that RTS either wants to send the Flamingos featuring Luis to Athens, or withdraw from the 2006 Eurovision Song Contest. We are awaiting an official statement of RTS or RTCG.

    UPDATE 3: To esctoday.com editor Laura Gudim, an RTS spokesperson said that a decision will be taken tomorrow around noon.


    -----------------------------------

    Kako smo slatki, Bogo moj... Sta bi ovaj svijet bez nas, Izraela, Palestine, Iraka...

  23. #523
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nismo vise za istu pjesmu "Korak napred, nazad dva..."

    KOMENTAR

    Nijesmo više za istu pjesmu “Korak napred, nazad dva...”

    Ovaj stih definitivno savršeno ilustruje civilizacijsku dinamiku kojom Srbija i Crna Gora (još zajedno) idu prema boljoj budućnosti i prema standardima normalnog svijeta.
    Valjda je u skandaloznoj linč-atmosferi Sava centra i posljednjim naivcima koji vjeruju da je moguća zajednička država postalo jasno da je to - tek tlapnja, i da je jedini način na koji taj nemogući spoj može funkcionisati - suludi miks cinizma, burleske i histerije, a to, kao što je poznato nikome ne može donijeti dobra.
    Naime, zar ne bi bilo logičnije i pravednije da u Atinu idu i pravi pobjednici (“No Name”) i favoriti beogradske publike (“Flamingosi”), naravno, kao predstavnici dviju nezavisnih i međunarodno priznatih država? Ali, ne, izgleda da je ovdašnjim ljudima draža i ovakva papazjanija od prirodnog poretka stvari.
    Valja shvatiti - Srbija i Crna Gora jednostavno više nijesu za istu pjesmu. “Dva smo sveta različita” (i muzički), kako bi to rekao velikan srpskog folka Toma Zdravković. Što se prije to shvati, biće nam bolje i jednima i drugima. Uostalom, još od Lepe Brene (“Sitnije, Cile, sitnije”) i godine 1983. (pobjeda Danijela Popovića) iz Srbije se pokušava zabavnjački kod ovoga takmičenja prebaciti u njima bliže vode etno zvuka. To se radi nekada uspješno (Željkovo “Lane”), a nekada katastrofalno (ideja sa Zvezdama Granda, Ana Nikolić, Ana Bekuta). Svako pokušava stvari da učini sebi sličnima - ali zar je taj duh Grand parade, zaista prava slika Srbije?
    U krajnjem, “Europjesma” je pokazala da su Crna Gora i Srbija čak i muzički različite sredine, a da su te dvije muzike zapravo - nespojive. Dok u Crnoj Gori postoji pop muzika i ljudi koji su “do kraja” u tome, da se danas može govoriti o, bar u regionalnim okvirima prepoznatljivoj školi Mon-popa (Georgiev, Sergej Ćetković, Andrijana Božović i svi ovi sjajni mladi izvođači), dotle je u Srbiji pop muzika samo povremeno pribježište za folk zvijezde, koje bi, eto, i pored uspjeha među domaćom populacijom ruralnog predznaka, sada i malo evropskog sjaja da dodaju svojim karijerama, učešćem na Evroviziji... Zato smo među kandidatima iz Srbije imali narodnjake koji svoj stupidni svjetonazor pokušavaju prebaciti u kod pop muzike, pa se dobijaju smiješni hibridi poput “Romale romali” ili nastupa vremešne Ane Bekute, a najviše simpatija pobrali su jedan glumac i jedan TV voditelj koji su stvorili simpatičan duo, no, muzički krajnje neubjedljiv - ono što izvode “Flamingosi” bila bi dobra kabaretska tačka, ali daleko je od kvalitetne pop pjesme.
    Posebna stavka je, naravno, ponašanje dva žirija - srpskog i crnogorskog. I jedni i drugi su pobjede davali, kao po komandi, samo jednoj, “svojoj” pjesmi. Samo, što su u toj “nekorektnosti” Crnogorci bili konsekventniji. Tako da je smiješno djelovalo moralisanje srpskih članova žirija koji su naglašavali da oni navodno rade “časno i pošteno”. Kako da ne. Samo što su se u toj “časti i poštenju” preračunali, vjerujući da je Faddy glavni crnogorski favorit, pa su prva dva člana žirija, greškom, ponešto udijelili i budućim pobjednicima.
    Zar je moguće da roker (koji je od sviranja po Crnoj Gori mogao sagraditi dvije kuće) i džezer internacionalnoga renomea daju visoke bodovne premije Ani “Januar, januar” Nikolić ili recitovanju uz krajnje neoriginalnu kabaretsku muzičku matricu (a nije lako ni razabrati šta je Luis htio da kaže) i, uz to, pričaju o časti i poštenju. “Čemu sada svetske žvake, kad glasate narodnjake”, rekao bi im Bajaga.
    U tom smislu bili su interesantni komentari dobrog dijela srpskih učesnika koji su u backstageu za vrijeme takmičenja pjesmu “No Name” isticali kao muzički najbolju. No, Srbi ne umiju da gube, iako su, što je posebno interesantno, svoju nacionalnu mitologiju konstituisali na jednom porazu. Onom kosovskom. Ovaj iz Sava centra tek očekuje svoje mitološke interpretacije.

    Balša BRKOVIĆ


    (link ne moze postaviti jer ga nema)
    Last edited by DIDI; 13-03-06 at 21:24.

  24. #524
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postavi link,ne zamaraj narod.Ovo vazi i za sve ostale.
    Moze$ ispod napisat o cemu se govori u istom.
    Last edited by Tha_Maddog; 13-03-06 at 20:40.

  25. #525
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    Ukoliko Upravni odbor Udruženja javnih radio televizija Srbije i Crne Gore [UJRT] ne donese u utorak nikakvu odluku povodom kontroverznog glasanja na 'Evropesmi', SCG neće imati predstavnika na 'Pesmi Evrovizije' u Atini, rečeno je u stručnim službama UJRT-a.
    Uuuuu, to bih volio da vidim. :mrgreen:

Page 21 of 27 FirstFirst ... 11171819202122232425 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •