Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 101 to 125 of 199

Thread: GRADJANSKI POKRET, dosta je bilo naZijonalizma :)

  1. #101
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa sacekajte nove, koji zadovoljavaju aristokratske zahtjeve crnogoraca. Vrijeme je na nasoj strani. Ne mogu ni oni dovijeka. Sad ce polako poceti da umiru. Izbori jedni ili dva i dolazi do promjene
    Ovo je toliko optimistično da sam suzicu pustio. LEL
    Časlav dislike this.
    Mene iskreno ne tangira previše za politiku, jer su mi manje više sve iste (da se izrazim kao u skupštini) splačine.
    Nego, postavite se malo u perspektivu običnog čovjeka (glasača vlasti npr). On je stekao nešto u poslednjih 10-tak godina i svaka promjena kod njega izaziva strah da će to što je stekao izgubiti. Naravno, vlast sipa onoliko taman koliko je potrebno za sastaviti mjesec, što je za zemlju koja pretenduje u EU žalosno smiješno.
    Prosječni čovjek je toliko na aparatima da ga je prosto strah da se izbori za samog sebe.
    A onda se postavlja pitanje: kako posle? (u najboljem slučaju da narod konačno osvoji vlast) Koga postaviti? Jer mi smo narod kod koga je korupcija toliko ukorijenjena da je to tradicionalno. Naravno, ima i poštenih luda (kako ih naš narod zove od milja).
    Ne znam. Za promjene jesam, ali moje legitimno pravo je da kažem da mi se ova sadašnja garnitura ne sviđa.
    Opozicija je toliko nesposobna da im ne bi dao da vode farmu krava ili ovaca. A tek njihove nacionalističke vođe u plaštu građanstva? Neka fala.
    Lekić ovom g. pokretu ništa ne treba, čak mislim da bi ih i unazadio vez obzira na "iskustvo" na koje se neki pozivaju. Kad je nesposoban bio u DF-u koji ima veće tijelo od pokreta, o čemu dalje da pričamo?

    Ako bi ovo zaživjelo, prešao bi i preko Brkovića, da se ne bih parlamentarno izrazio, prešao bi i preko par ostalih likova i dao bi im podršku.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Problem Crnogoraca u globalu je da ne razumiju definiciju politike u CG. Nije bitno da li je pozicija ili opozicija u pitanju, njima je to ZANIMANJE. Zamisli da si placen da trabunjas a da nista ne uradis. Presipas iz supljeg u prazno.

    Uzecu primjer Nebojse Medojevica. Koliko je *ovana taj tip pojeo, koliko je puta najavljivao pruzanje dokaza, obaljivanja vlasti i ostalih mlacenja prazne slame a NIKADA nista nije uradio da to sto prica sprovede u djelo. Politika CG opozicije svodi se na kafanske price. Ja garantujem da se sretne nas 5 sa foruma u kafani istu bismo pricu imali, ali razlika izmedju nas i njih je sto su oni PLACENI za to sto rade. Placeni su zadnje 25 godina.

    Kao sto sam vec pisao u normalnim zemljama, a zdravo bi bilo da se i CG krece putem tih zemalja, politicari su individue koje su vec ostvarene u odredjenim poljima. Dok kod nas to nije slucaj.

    Uzmimo opet Medojevica kao perjanicu CG opozicije. Cim je diplomirao '91 zaposlio se ni manje ni vise nego u VLADI, u Agenciji za prestruktuiranje i strana ulaganja, tu se uhljebio cak 9 godina. Zbog cega gospodin Medo ne pominje tih prvih 9 godina gdje je namlatio iskustvo? Zbog toga sto NISTA nije uradio za cijelu jednu deceniju. Posle toga sa zemunskim klanom palio i zhario po srbiji sve do osnivanja grupe za promjene. Isti taj Medojevic je 2001 godine branio Djukanovica tokom duvanske afere upravo iz razloga sto je sa Canetom i sam bio umjesan (sjetimo se direktnog ukljucenja Caneta u live program gdje je bio Medojevic u 3 vode se preznojio).

    Sada Medojevic prima sledece plate, sigurno ima jos poneku skrivenu. Predsjednik PzP-a, clan Predsjednistva DF-a, poslanik u skupstini i clan odbora za bezbjednost i odbranu. Znaci najlaganije 4 plate koje mu dajemo MI gradjani CG.


    E sad da se zapitamo sta Gradjanski pokret konkretno trazi na policitckoj sceni, sta to njih odvaja od ostatka opozicije. Neko rece da je osnovni cilj smjena DPS-a. Meni kao obicnom glasacu to nije dovoljno. Zasto?

    Pa zbog toga sto je svaka opoziciona partija zadnje 20 godina upravo to imala za primarni cilj. Nijesu imali strucnjake koji ce da napisu radove ili da udju i nazavisno odrade neuspjele privatizacije, korupcije itd. Jedino MANS koji nije politicka grupacija radio je ono sto se ocekuje od prave opozicije.

    Ako treba mozemo da nastavimo sa dubokom ANALizom i clanova predsjednistva GP-a. Sve je transparentno u doba elektronskih medija, nista se ne moze sakriti.
    One Ring to Rule them all...

  3. #103
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default GRADJANSKI POKRET, dosta je bilo naZijonalizma :)

    @ zedd
    U izvini. Ne ukapirah da smo se 2006 borili za naciju taksista konobara prevoznika i dilera soba na crno.
    Politiku pratim iz samo jednog segmenta. Ekonomskog okvira i nista dalje, a on je blago je reci porazan. Kad te svako malo neko zaustavlja po velikih marketa i pita kako placas, da bi zamijenio bonove koje prima mjesto plate, znaj da je ovo otislo dodjavola.
    Najgore je sto se moze desiti odlazak na isti nacin na koji su dosli, a tada ce ovi iz DF-a i DPS-a biti cvijece sto moze da nas strefi
    Last edited by Hell Raiser; 27-12-14 at 10:43.

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    @ zedd
    U izvini. Ne ukapirah da smo se 2006 borili za naciju taksista konobara prevoznika i dilera soba na crno.
    Politiku pratim iz samo jednog segmenta. Ekonomskog okvira i nista dalje, a on je blago je reci porazan. Kad te svako malo neko zaustavlja po velikih marketa i pita kako placas, da bi zamijenio bonove koje prima mjesto plate, znaj da je ovo otislo dodjavola.
    Najgore je sto se moze desiti odlazak na isti nacin na koji su dosli, a tada ce ovi iz DF-a i DPS-a biti cvijece sto moze da nas strefi
    Kako bi sprijecili eroziju, odrone i klizista nasi stari su na kriticnim mjestima sadili sadnice koje imaju jak korijen.

    E sad npr. DPS je taj korijen pustio tako duboko, da se mora bagerom iskopati.

    Ko god da dodje iz opozicije nece imati vremena da pusti korijen, jer ce se za najmanju stinicu obaljivati vlada. Za sada je problem samo, da li opet zelimo da VLADA bude mjesto odradjivanja pripravnickog raznih nezrelih tipova.

    Ljudi izmedju obicnog radnika u fabrici i Nebojse Medojevica, Dritana, Mila Djukanovica i ostalih ima samo 4 godine razlike a to je taj nesretni fakultet sto su zavrsili u CG.
    One Ring to Rule them all...

  5. #105
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Najvise volim kad procitam da je prvo radno mjesto Institut za strateske studije i prognoze i njegovi derivati.

  6. #106
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kad covjek , ISTINSKI zeli da uspije, da bliznjega odvede na odredjeno mjesto, prije od svega mora pripazit, da ga nadje tamo dje se nalazi, i pocne tamo Sřren Kierkegaard - Brskutski prevod
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #107
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Najvise volim kad procitam da je prvo radno mjesto Institut za strateske studije i prognoze i njegovi derivati.
    Pričajući sa jednim uglednim profesorom iz Bg-a, stanje je tamo mnogo gore nego kod nas. Bukvalno iz fakulteta (sa dosta sumnjivim prosjekom ili stručnim radom) u fotelju.
    Ne opravdavam ja ove naše niti imam neku potrebu da ih branim, samo primjećujem da je taj problem duboko ukorjenjen u užoj i široj okolini.
    Borili smo se za Crnu Goru, građansku valjda.
    Jer meni to što sam veći Crnogorac od tebe (da predpostavim da se ne osjećaš tako, a ako sam pogriješio unaprijed izvini, uzimam nas dva kao primjer) neće platiti mjesečne račune, obezbijediti bolje radno mjesto. Bitna je partijska knjižica, kartica što već i neko na funkciji ko je dobar sa mnom.
    Kad konačno iskorjenimo nacionalizam a sa njim i ove rotatore fotelja - tada će ovo biti i pristojno mjesto za život.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Problem Crnogoraca u globalu je da ne razumiju definiciju politike u CG. Nije bitno da li je pozicija ili opozicija u pitanju, njima je to ZANIMANJE..
    Tu definiciju i to dopustanje sami smo im stvorili. Izvjesna gospodja ministar u vladi Svedske zaboravila svoju kreditnu karticu i u prodavnici platila sluzbenom. Kad je dosla kući kompletnu kvotu prebacila nazad na racun parlamenta... i kad je to izaslo u javnost, automatski podnijela ostavku i to sto je na par sati pozajmila drzavne pare znaci njen kraj sto se tice politike.
    Traziti neko poredjenje kod nas je iluzorno pa kad se uhvati nekog da krade (ne da pozajmi) onda se taj i ne brani nego navodi da je neki drugi ukrao jos vise. To kod naseg narodi "pali" i ne moze se zamjeriti da to ploliticari koriste. Kad bi se na politickoj sceni pojavio Sveti Petar mi bi mu nasli iljadu mana i pa ili bi bio agent DPS-a ili nedje nije platio kavu, ili nesto lose rekao za Srbe ili bio pravi Srbin spartanskih manira.... tek svima je dobro ovako kako je i svi do jednoga imaju iste price, a zasto bi ih i mijenjali kad im sasvim dobro na mjestu dje su pa sto će im strucnjaci osim da tu svoju "crkavicu" dijele sa nekim.

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    @Zedd

    Tesko da moze gore nego kod nas. Srecem druga iz srednje na ulici i prica mi covjek kako on i jos jedan lik iz odjeljenja rade pripravnicki ni manje ni vise nego u DPS Ja to nikako ne razumijem, ali nikako...

    Da ne ispadne da imamo po 22-3 godine nemamo nego skoro 30 I mozes misliti dokle je doslo kad u partiju radis pripravnicki... facepalm...
    Last edited by Gandalf_White; 27-12-14 at 14:22.
    One Ring to Rule them all...

  10. #110
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    @Zedd

    Tesko da moze gore nego kod nas. Srecem druga iz srednje na ulici i prica mi covjek kako on i jos jedan lik iz odjeljenja rade pripravnicki ni manje ni vise nego u DPS Ja to nikako ne razumijem, ali nikako...

    Da ne ispadne da imamo po 22-3 godine nemamo nego skoro 30 I mozes misliti dokle je doslo kad u partiju radis pripravnicki... facepalm...
    I ovi drugi rade za DPS samo ne direktno nego preko posrednika ...
    deuscroix

  11. #111
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Niko ne ilustruje cojstvo&junastvo&cast i postenje, kao LIDERI POZICIJE I OPOZICIJE,
    tacno kao TALIJANI, kad biraju Berluskonija kurvu&mafijasa
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  12. #112
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Jedini nacin da se srusi vlast u CG je da se građanima iskljuci Internet i TV. Dugo sam analizirao situaciju i to se nametnulo kao jedino rjesenje. Narod bi potpuno podivljao i rusio bi sve pred sobom.
    I poskupiti doič, cappuccino itd. Anarhija bi nastala.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  13. #113
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default GRADJANSKI POKRET, dosta je bilo naZijonalizma :)

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    I poskupiti doič, cappuccino itd. Anarhija bi nastala.
    Pa vec rece Bugi to nedje. Ovdje ce revolucija da izbije kada produzeni bude kostao 5 eur.
    @ zedd samo nisam ultra crnogorac jer moje nacionalno opredjeljenje nije platilo ni jedan racun. Dje god udjem ne traze pasos ili drzavljanstvo nego plastiku ili eure. Ja sam mjsljenja da je ekonomski bogata nacija, srecna i zaokruzena nacija. A ovi svakoliki zastitnici svega crnogorskog samo da su zdravo. Ako je crnogorski patriotizam posao, oni su ga dobro unovcili izgleda.Tako da mi je jasno zasto to neko tako agilno brani.
    Last edited by Hell Raiser; 27-12-14 at 18:27.

  14. #114
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Smjena DPS-a i saradnja sa svima kojima je iskreni cilj smjena DPS-a
    Ovo je katastrofa.
    Dok god je jedina tema opozicije DPS, do tad će biti opozicija. Ne treba meni niko da me prosvjetljuje koliko je DPS loš (svi imamo višedecenijsko iskustvo s njima - ko je shvatio, shvatio je, ko nije - nikad neće), nego da me ubijedi da mogu bolje od njih, ali kroz ideologiju i program. Ok, srušićemo DPS, a šta sjutra? Ideologija kao obavezan segment političkog nadmetanja se potpuno izgubila kod (opozicionih) partija danas. Razlog za to se može naći u činjenici da na političkoj sceni skoro da nema pravih lidera. Umjesto toga imamo anemične amebe koji kao pokvarena ploča ponavljaju preko dvadeset godina (a i mlađi prihvataju): "Snimak", krađa, korupcija, mafija itd. I to je sve što umiju da urade. Imam osjećaj da je dosta rasprostranjeno uvjerenje da je dovoljno da se samo pojavi nova partija, obavezno se samoproglasi građanskom i antirežimskom i onda ljudi, valjda, sami prilaze. E pa nije dovoljno. Takva jalova politička ponuda može da zadovolji samo nečije primitivne strasti i ne može da donese nikakav progres. Zato mi zaista nije jasno šta u ovom društvu radi Rade Bojović. Njegovo ime bode oči na ovom spisku odabranih dvanaest.
    Last edited by johnny bravo; 27-12-14 at 18:44.
    In vino veritas

  15. #115
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ovo je katastrofa.
    Dok god je jedina tema opozicije DPS, do tad će biti opozicija. Ne treba meni niko da me prosvjetljuje koliko je DPS loš (svi imamo višedecenijsko iskustvo s njima - ko je shvatio, shvatio je, ko nije - nikad neće), nego da me ubijedi da mogu bolje od njih, ali kroz ideologiju i program. Ok, srušićemo DPS, a šta sjutra? Ideologija kao obavezan segment političkog nadmetanja se potpuno izgubila kod (opozicionih) partija danas. Razlog za to se može naći u činjenici da na političkoj sceni skoro da nema pravih lidera. Umjesto toga imamo anemične amebe koji kao pokvarena ploča ponavljaju preko dvadeset godina (a i mlađi prihvataju): "Snimak", krađa, korupcija, mafija itd. I to je sve što umiju da urade. Imam osjećaj da je dosta rasprostranjeno uvjerenje da je dovoljno da se samo pojavi nova partija, obavezno se samoproglasi građanskom i antirežimskom i onda ljudi, valjda, sami prilaze. E pa nije dovoljno. Takva jalova politička ponuda može da zadovolji samo nečije primitivne strasti i ne može da donese nikakav progres. Zato mi zaista nije jasno šta u ovom društvu radi Rade Bojović. Njegovo ime bode oči na ovom spisku odabranih dvanaest.
    DPS je jaka sekta i zbog toga nikoga nije briga šta su ciljevi ovog pokreta ili bilo koje druge opozicione stranke ... potpuno je periferno oće li u opozicionom frontu biti narkomani ili akademici kad je cilj samo razbiti sektu koja razjeda ovo društvo ... to je primarni cilj svakome a posle ( ako se to nekad i desi ) će se radit selekcija
    deuscroix

  16. #116
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Umjesto da procitate manifest i upoznate se sa programom djelovanja pokreta, vi ovo pisete. Osnova za svaku promjenu je smjena vlasti, a manifesti i program djelovanja imate vec dostupne javnosti.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  17. #117
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Moze li link ka tome?

  18. #118
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    jos jedna gomila mega strucnjaka koji ce iz dzepa da mi zive, samo nemote da se preforsirate bez mene
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #119
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ni jedna drustvena zajednica postkomunisticka, nije OSLOBODILA INSTITUCIJE da samostalno rade svoj posao, bez uticaja PARTITOKRATIJE i partije na vlasti
    To je PROCES TRANZICIJE koji ce trajat jos PAR DECENIJA
    Ja ne ocekujem CUDA od ovog pokreta, nadam se, prosirenju PONUDE-JELOVNIKA,
    da pored crkve, himne, nacije, barjaka, jezika, ponude druge teme , i ojacaju drzavne institucije
    U revolucije ne vjerujem , niti ulicarima na JURIS
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  20. #120
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Bolje je biti srecna naivna BUDALA,
    koja nije izgubila nadu i vjeru u ljude i drzavu,
    nego nesrecni Hajdeger

    A Dr-ova, Mr-ova i mudrosera, ne moze falit CGi, najradje ulijecu KLIZECIM STARTOM, da svakoga omalovaze, NADJU MU DLAKU U JAJCE
    Ovo, nužno, ne povlači jedno drugo. Ja sam odlučio da ne razmišljam o tome, jer kad razmislim, sve zaokruzim mišlju da je najbolje da nas neko ''počisti'' i naseli ovu prelijepu zemlju. Ne mogu biti gori od nas, ni po sebe, ni po zemlju. Najsrećniji sam na Svijetu, jer sam raskrstio sa patriotizmom. Patriotizam je stanje ograničene svijesti.
    Totalno sam postao ravnodušan. Na momenat eksplodiram i onda sam miran godinu dana. Kladim se protiv reprezentacije, ako mislim da ne mozemo pobijediti, ponekad i navijam, ako vidim da su familije rukovodilaca saveza došle čarter-letom da gledaju takmičenje. Totalno sam izgubio o$ecaj pripadnosti. Ništa, vala, ne o$ecam, a ljubio sam ruku Antoniju Abramoviću i slikao se sa Slavkom na Cetinje prije 20 godina..tek sam u osnovnu bio krenuo. Izopačili smo se totalno. Nije nas 200 miliona pa da se to ne o$eti i tretira kao izolovan slučaj, nego nas je šaka jada, a svi po kurcu otišli, i duhovno i kulturološki i kako god oćes. Više je Crnogorstva imalo onih Slavkovih 10-20 hiljada nego što danas ima cijelokupno stanovništvo. Najbolje je ne razmišljat o tome, držat se svoga posla, ne čitat novine, biti neobaviješten i na neznanje opštepoznatog lokalnog pojma čut pitanje ''Đe živiš ti?''. Da budeš kao da si pao s Marsa.
    Još kad čujem onoga da treba da se pokrene pitanje potapanja Tare, dođe mi da se raznesem među 50 ljudi. Malo su štete nanijeli, pa sad oće nepopravljivu štetu da naprave. Onoga je trebalo, odma na izlazu iz skupštine, išipkat i mozak mu prosut.
    Na Balkanu se veliko ****** sprema. U vazduhu je. Sa svih strana se polako podgrijava lonac. Jad će neki opet bit, 5 godina proć neće. Zato se ne osvrćem mnogo na lokalna dešavanja, jer vidim da će nam poglavlje 23-24, autoput isl., pjesma bit za ono što nas čeka. Svoje dvorište je lako pospremit, ali globalna politika je nešto drugo.
    To je onaj film, u kojem mi prvi stradamo.
    Last edited by Sandor Kolar; 28-12-14 at 02:22.

  21. #121
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Nema veze sa temom, ali sam se dobro ismijao, pa reko da podijelim s' vama
    Last edited by SpellStealer; 28-12-14 at 11:08.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  22. #122
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja se nijesam PALIO NACIJONALNO, pa nijesam IZGORIO,
    na LICNOM planu sa SIT SVEGA,
    a CRNA GORA je moj kolektivni PROFIL, ne Crnogorci , nego CGa , MULTI -KULTI ,
    nijesam BIVSI LIBERAL, ja sam HLADNI SKANDINAVAC racijonalan,
    dje je vazno sacuvat ZIVOTE GRADJANA , a obraz peru posto se SLOBO&FRANJO I HITLER PRIZEMLJE,
    i kad USTASAMA, CETNICIMA I BALISTIMA IZDUSE GUME
    Od ovih LOPOVSKIH GLAVARA se CGa , nece OSLOBODIT par decenija, jer sve krece od KORIJENA TRAVE, koju ENGLEZI SA KROMVELOM posijase prije puno VJEKOVA i sad je KOSE REDOVNO
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #123
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nikad nikome nijesam LJUBIO RUKE, niti OBOZAVAO LIK & DJELO,
    od takvih LJUBITELJA LIKA&DJELA sam pobjegao davne 1969 , i cekao da TITO UMRE, ali se pojavise novi TITICI
    zivim u KRALJEVINU DANSKU ,dje se ljudi ne klanjaju ni BOGU NI NARODU,
    nego zive svoj zivot, neko uspjesno neko DEPRESIVNO,
    ali se ne zanose NACIJOM, VJEROM I IDEOLOGIJOM , vise vole EROTIKU I PORNOGRAFIJU
    Last edited by milovan; 28-12-14 at 17:14.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #124
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Rece li Frojd , da je vise pameti u tijelu, nego u TINTARU koju nosimo na vratu,
    sve sa moodima
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #125
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Crna Gora uglavnom ima dobru klimu.... ima i nesto ljudi koji su porodicno vaspitavani na mitovima i legendama... Nesto malo i onih koji postuju tudji trud i djelo i koji zele dobro za cg i svoj narod... No, sve je to u odnosu na 3-4 svjetska fudb. stadiona navijaca, nesto u broju koji a se moze pokriti nekom zastavom od par desetina metara i to samo na jednom... Ostalo....boh...
    Mislim da su i to malo takvih izvrgli ruglu i podsmjehu...
    Kriminal, prostitucija u svakom obliku, neobrazivanje, nekultura... S tim se ne bi izborila ni kraljica engleske sve da kolonizuje cg i baci pogled na cg travu...Mozda bi joj palo na pamet nekadasnja australija i slanje slicnih u cg na dozivotni odmor.. No, boh... fina je klima u cg .....veci dio godine.
    Hvala Lepo

Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jel dosta vise bilo ???
    By PERPER in forum Ostali sportovi
    Replies: 95
    Last Post: 11-02-11, 16:38
  2. Gradjanski apel grupe javnih licnosti
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14
    Last Post: 09-03-08, 12:25
  3. Gradjanski kukavicluk
    By E-1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 95
    Last Post: 11-04-07, 12:32
  4. Dosta je bilo ekstremizma
    By Blitzkrieg in forum Religija i filozofija
    Replies: 6
    Last Post: 20-10-05, 07:38
  5. Replies: 67
    Last Post: 05-06-05, 13:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •