Results 1 to 13 of 13

Thread: Replika Samsung S4

  1. #1
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default Replika Samsung S4

    Da vam ispricam jednu lijepu pricicu i moje iskustvo...moze biti za nauk ostalima,mada vjerovatno svi bjezite od kopija,pametno.

    Bjese to ljetos,oglas na ovome podforumu,prodaje se kopija Samsung S4 ali kopija kao original,ja ne bas iskusan u svemu tome,ali nisam bas ni zelen,odvojio 150 eura da kupim telefon,a ovaj se prodaje za bas toliko,eto djaola....ja se zagrijao...vidim da nije bas obicna kopija nego da se stvarno radi o vjerovatno jednoj od najboljih kopija ovog telefona,sa sledecim podacima:

    CPU hardver: MT6589
    Quard-Core ARMv7 Procesor CPU Frequency 250.0~1600.0MHz
    Rezolucija: 1080x1920
    Ram: 1254.3/1794Mb

    Sad slijedi kljucni dio

    Znaci stvarno se radi o kvalitetnoj replici po svim podacima...i tako podje brat za PG da vidi telefon,isproba ga tamo sve odlicno funkcionise,telefon odlican,e sada,telefon je isproban bez sim kartice (vjerovatno greska u startu,trebao se isprobati sa sim karticom).Dodje brat kuci,stavlja sim karticu,telefon je ne prepoznaje ! Ocigledno da se tada trebalo reagovati da se telefon vrati prodavcu,ali ipak ja odlucujem da ga posaljem na sjever kod nekih prijatelja prijatelja koji popravljaju uspjesno ove replike...oni odrade posao za par dana i ja dobijem nazad telefon...kazu da je bio posao citac SIM kartice,to su zamijenili i rijesena stvar.Telefon je radio kod mene nekih 2-3 sata i onda se desava misteriozna pojava,pojavljivanje gornjeg padajuceg menija i iskakanje donjeg menija sa podesavanjima , sto mi onemogucuje da ulazim bilo dje na telefonu (vidjeti youtube link ispod) ,telefon je odmah sjutradan opet poslat kod ovog majstora,koji je rekao da treba da se zamijeni displej (sto je logicno bilo),cekao se displej iz inostranstva par dana,zamijenjen je,telefon je radio nekih sat-2 i opet posle toga po starom...telefon mi je vracen i receno mi je da su vjerovatno posli kompletni senzori i da se to moze napraviti u PG za nekih 40-50 eura...sto znaci da dajem 50 eura za popravku replike telefona a platio sam ga 150 eura,znaci mogao sam kupiti jos malo pa polovan original,to bi bilo to,vrlo ukratko

    Prilazem video stanja telefona zadnji put kad je koriscen prije nekih 5-6 mjeseci,od tada nije paljen



    Znao bih sta mi je raditi da znam da mi ga je prodavac prodao takvoga,ali mislim da je nemoguce napadati prodavca za ovakvo trenutno stanje ako je telefon normalno radio 3-4 dana dok ga ne poslah kod ovih majstora,ali podvlacim,stoji da ga je prodavac prodao sa neispravnim SIM citacem i tu sam napravio ogromnu gresku sto ga odmah u startu nisam vratio nego sam se dao u razne popravke sa ovim glupostima.

    Poenta je price,koliko sve izgledalo bajno i sjajno nemojte kupovati replike,jer evo ispostavilo se i najbolja replika kostala me zivaca i vremena,popisam se na 150 eura

    Pozz


    P.S I kljucno sad,ako neko hoce da mu poklonim ovo cudo (kako ga opisa' tada prodavac i ljudi sa foruma) ,moze me kontaktirati na PM,ne znam za cem bi ga mogao iskoristiti,pustite masti na volju,mozda uspijete da ga popravite,eksperimentisite sa njim do mile volje,ne vrijedi vremena i zivaca.
    Last edited by Pterodaktil; 21-12-14 at 00:37.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    6,596
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Samom kupovinom Replike si nazalost sebe doveo u situaciju u kojoj se trenutno nalazis...
    Price tipa da postoje bolje i gore replike su same po sebi smijesne.


    Послато са LG-D802

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,976
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,334
    Thanked in
    1,864 Posts

    Default

    Pa ima boljih i gorih po kvalitetu plastike kao što ima i boljih i gorih maski za telefon...

    Ali unutra je to sve koliko para toliko muzike...

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #4
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Uzeo bih ga ja ako moze? pun ti je inbox

  5. #5
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Javilo se dosta ljudi,pa se napuni inbox,sad sam izbrisao poruke,pa se javite,ko prvi bude mogao doci dajem mu ga,jer nisam u PG pa cekam odgovore.

    Inace sad me stvarno zabolje jesu li sve replike iste jer bjezim od njih na 100 kilometara,ali sam barem mislio da ima razlike ako se radi o hardveru kao u ovom telefonu MT6589,ako je procesor Quard-Core ARMv7 Procesor i ako je RAM skoro 2 GB,vidim da takvi telefoni stvarno i kostaju preko 150 eura na raznim inostranim sajtovima i drugi telefoni sa ovom specifikacijom na Ali expresu kostaju toliko....ali ovaj telefon nesto zeza,tako da..vidimo se

  6. #6
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Eo ga upalih i stavih na punjac posle pola godine,sad cak i radi (ali mu predvidjam 10-15 minuta maksimalno da ce normalno raditi) i onda podje u manite...a sad vise cak i ne iskace gornji padajuci meni nego samo onaj donji (ono dje ima ADD,Manage apps,Wallpaper,Search,ko poznaje Samsung S4,razumjece)

    Znaci posto se ja ne razumijem u telefone,ja mislim da ako ima neki majstor da vam ovo moze cak i srediti pa eto mozete imati solidan telefon...ja ga poklanjam jer ga ne mogu gledat'.

    P.S Jedan majstor mi je rekao da je telefon nekome pao u vodu i da je to razlog ovome,tako da ono bas ne znam.

  7. #7
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ces ga poklanjat moj ti je savjet pokloni ga nekom djetetu iz doma u bijeloj...

  8. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bijelo Polje, Montenegro
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta ce djetetu iz doma pokvaren telefon ? Mnogo glup predlog.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    iako konstantin nije imao losu namjeru, predlog je stvarno los, pokloniti nekome nesto sto je pokvareno.... bas je bez veze.
    ovako ce uzet tel neko ko hoce takav pokvaren tel i sve je ok.....

    a sto se tice cijele situacije, zahvalio bih se vlasniku teme sto je odvojio vrijeme da nam ovo isprica, ja ne podnosim ni kopije ni replike, ni telefona ni satova ni robe ni ničega, i ne kupujem ih,
    ali ipak nisam znao da je ta roba baš toliko nekvalitetna.
    Pterodaktil, Hvala na informacijama

  10. #10
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,155
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Pokloni ga nekome kome znas da moze da koristi,neko ko nije u mogucnosti da kupi tel vise vrijednosti a da moze dati za opravku, jer ce ti se preko foeuma PRVI javiti preprodavci tih telefona ako ne i oni koji su ti ga prodali pa ce ga uvaliti i drugome...

    Послато са C6603 користећи Тапаток 2

  11. #11
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Evo dobrih pola sata telefon radi sasvim normalno (stavio sam i karticu aktivirao internet itd)



    Ali to se desavalo i ranije,oce da radi i par sati i onda se desi da pocne da ludi telefon,mada sto znam,mozda je proradio

    Ali ostaje i dalje isto ja ga poklanjam , nisam u PG tako da cete morati doci za njega,ostavio sam ga jednom forumasu do petka ako niko drugi do tada ne uzme.

  12. #12
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ljudski i posteno
    LPGTECH 067 854 548

  13. #13
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,240
    Thanks Thanks Given 
    923
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Malo smijeha na temu:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem p: Samsung galaxy note3 najbolja replika
    By Voyager in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 9
    Last Post: 20-07-14, 15:25
  2. Samsung Galaxy S5 - HDC Replika?
    By BaniDJ in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 5
    Last Post: 07-06-14, 21:58
  3. Prodajem Samsung Galaxy S4 -Replika-60eura
    By deni-tnt in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 01-04-14, 19:33
  4. Prodajem Replika S4
    By markoni_91 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 28-02-14, 19:39
  5. Prodajem Replika Samsung Note I I9220
    By share in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 17-02-14, 12:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •