View Poll Results: Da li ste za nezavisnu drzavu Crnu Goru ?

Voters
232. You may not vote on this poll
  • Da

    152 65.52%
  • Ne

    80 34.48%
Page 5 of 14 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 334

Thread: Da li ste za to da CG bude nezavisna drzava ?

  1. #101
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Near PC
    Posts
    113
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by XeLFeR
    Alo ljudi sto se zamlacujete nema odcepljenja 100%. Amadeus Bend xexex :-)
    Od cega otcijepljenje ? Kad shvatite da je ovo obnavljanje drzave poslije probnog rada sa Srbijom, onda ce i vama bit' dobro.
    Your IQ is your fashion

  2. #102
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na ovu temu sam pričao hiljadu puta tako da se sad neću opet smarati. Samo da vam kažem da studiram u BG i da je ovdje dosta ljudi za nezavisnu Srbiju! A znate li zašto? Zato što im je, citiram: "Dosta Mila i njegovog pljuvanja po Srbiji." Znači gradi se nezavisnost NA MRŽNJI. Ne daj bože još da ste mogli da prisustvujete reakcijama povodom Evropjesme. Da li to stvarno hoćete? Zidane, ja sam gledao prije par godina Mila na TV kako izjavljuje: "Ja nikada nisam rekao da će CG samim odvajanjem živjeti bolje." Ako stvarno misliš da će ti biti bolje, onda se grdno varaš. Osim toga, mnogi odavde su izjavili da neće da idu više na more u CG, pa me samo zanima od kojih turista ćemo to živjeti... Za zajednicu sa Srbijom, VAZDA!
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  3. #103
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FeaNoR
    Za zajednicu sa Srbijom, VAZDA!

    Ako ti treba GAZDA !!!

  4. #104
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur
    Ako ti treba GAZDA !!!
    Chill out man... Ne znam čime su ti napunili glavu, ali Srbija nema NIKAKVOG uticaja na CG poslednjih godina. Pa šta onda? Živimo li bolje? A inače, ovo stalno zaboravljam da kažem: ako bismo se odvojili i onda ušli svako za sebe u Evropsku uniju, time bismo opet došli u neku zajednicu, gdje nebi bilo ni granica ni carine i bila bi ista valuta - evro. Tako da je svaka nezavisnost u suštini samo privremena - dok se ne uđe u EU. I šta postigosmo? Zavadismo narod i ništa više. Razmisli o tome.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  5. #105
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FeaNoR
    Osim toga, mnogi odavde su izjavili da neće da idu više na more u CG, pa me samo zanima od kojih turista ćemo to živjeti... Za zajednicu sa Srbijom, VAZDA!
    Jes, poshto su ne znam kolike pare Srbi ostavljali do sad. Aj ne prichaj gluposti molim te. Od kojih turista???? - Rusi bash slabo dolaze neshto u zadnje vrijeme, a tek shto malo para ostavljaju...
    Imacemo mi turista i mimo Srba ne sjekiraj se, samo da konachno pochne u CRNU GORU da se ulazhe, e su nas dosta tretirali ka privezak.
    Never Complain, Never Explain

  6. #106
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina
    Jes, poshto su ne znam kolike pare Srbi ostavljali do sad. Aj ne prichaj gluposti molim te. Od kojih turista???? - Rusi bash slabo dolaze neshto u zadnje vrijeme, a tek shto malo para ostavljaju...
    Imacemo mi turista i mimo Srba ne sjekiraj se, samo da konachno pochne u CRNU GORU da se ulazhe, e su nas dosta tretirali ka privezak.
    Glavni turisti su ti Srbijaci, a pošto ti o tome nemaš pojma nego lupetaš na pamet, bolje da se ne zabadaš mnogo u diskusiju. Iskuliraj mala života ti, ja živim ovamo i znam to jedno 143993284098 puta bolje od tebe. A ti sjedi dolje i nadaj se koliko hoćeš pa kad ih budeš brojala na prste za koju godinu, dođi da mi pričaš nešto.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  7. #107
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FeaNoR
    Glavni turisti su ti Srbijaci, a pošto ti o tome nemaš pojma nego lupetaš na pamet, bolje da se ne zabadaš mnogo u diskusiju. Iskuliraj mala života ti, ja živim ovamo i znam to jedno 143993284098 puta bolje od tebe. A ti sjedi dolje i nadaj se koliko hoćeš pa kad ih budeš brojala na prste za koju godinu, dođi da mi pričaš nešto.
    Dobro pojmashu, samo se ne nerviraj.
    Never Complain, Never Explain

  8. #108
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina
    Dobro pojmashu, samo se ne nerviraj.
    Uf uf, poludjeh vidi...
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  9. #109
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve te srbe shto su se nashli choche uvrijedjeni zbog CG referenduma i kazhu da nece vishe ljetovat u CG cesh moc nac a sezona pochna po Petrovcu Budvi Kotoru dje god...

    Prazna pecka pricha! A broj stranih turista se povecava iz godine u godinu tako da za srbima nece ni bit potrebe ni kao domacim a ni ao stranim turistima.............

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da kazem i ja koju o turizmu, a da pokusam da ne vulgarizujem stvar...

    Cinjenica je da vecina turista koji posjete crnogorsko primorje dolazi iz Srbije. Isto tako je cinjenica da su to turisti sa manjom plateznom moci, i da bi za CG bilo mnogo bolje da dolaze turisti sa zapada spremni da se dobro otvore. Nazalost, cinjenica je i to da su nasi turisticki kapaciteti relativno skromni u odnosu na ono sto predstavlja traznju zapadnog turiste, i da ce jos dugo vremena i ulaganja da se privuce dovoljno veliki broj stranih turista od cijeg bi novca procvjetali. I takodje je cinjenica da je turizam JEDINA izvozna grana koja koliko toliko ublazava ogroman crnogorski spoljno trgovinski deficit. Dakle, turizam je IZVOZ.

    Imajuci sve ovo u vidu, velika je greska omalovazavati turiste iz Srbije, voljeli ih ili ne, jer su oni ti koji vecinom donose nesto malo eura u nas novcani sistem. A svi oni koji to rade, nacionalistickom retorikom ili na neki drugi, cesto primitivan nacin, najvise rade na svoju vlastitu stetu, stetu Crne Gore i svih nas. Pogoovo zato sto je trend da se turisti iz Srbije okrecu drugim destinacijama, jeftinijim i KVALITETNIJIM (nazalost).

    Htjeo to neko priznati ili ne, turisti iz Srbije nam trebaju vise nego Crna Gora njima, makar dok se kvalitet usluge ne poveca na taj nivo da su ljudi spremni da plate veliki novac da bi uzivali u nasem lijepom primorju. A tada neka je dobro dosao svako ko moze da plati, iz Srbije, Albanije, Njemacke, Svajcarske itd.

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja bih te lijepo zamolio da ne razbijas ova uzvisena osjecanja da ce nam se turisti iz Srbije svetiti za nezavisnost ili da ce cim se proglasi nezavisnanost kod nas listom pohrliti seici i svjetski milijarderi
    Gore navedeni turisti sa svojim dzepom nemaju kod nego kod nas, a takodje gore navedeni turisticki poslenici sa ovim sto imaju i kako daju na bolje goste i ne mogu racunati pa ce oni bez obzira na sve i dalje saradjivati.

  12. #112
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja rekoh da Srbi ni do sad nisu puno para ostavili... I ostajem pri tome. A ima li ih najvishe - ima, naravno da ima, kad im je najblizhe da u CG dolaze punih gepeka, i kad polovina za dz. ima smjeshtaj (od rodbine silne).
    Never Complain, Never Explain

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    ...
    ...Gore navedeni turisti sa svojim dzepom nemaju kod nego kod nas...
    Diskutabilno iz razloga sto su Bugarska i Turska jeftinije destinacije, a vrlo vjerovatno kvalitetnije
    Last edited by Hombre; 21-03-06 at 18:56.

  14. #114
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je tako ne vidim zashto su onda dolazili u CG svo ovo vrijeme?

    Ako neko kaze iz bratske ljubavi sacu si presudim...

  15. #115
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Ja bih te lijepo zamolio da ne razbijas ova uzvisena osjecanja da ce nam se turisti iz Srbije svetiti za nezavisnost ili da ce cim se proglasi nezavisnanost kod nas listom pohrliti seici i svjetski milijarderi
    Gore navedeni turisti sa svojim dzepom nemaju kod nego kod nas, a takodje gore navedeni turisticki poslenici sa ovim sto imaju i kako daju na bolje goste i ne mogu racunati pa ce oni bez obzira na sve i dalje saradjivati.
    Ja sam bio sa kumom pre 2 godine spizdismo za 10 dana i ja i kum po 500 evra. Najbolji je bio ruchak u Budvi za nekih cca 100 evra platio kumov rodjak iz Austrije. Ali nemili mi se dolaziti vishe. Mozda ne zbog politike koliko vam je policija ljubazna, a i mogli ste sacekati makar malo sa tom carinom ispred Bijelog Polja.

  16. #116
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hombre potpuno se slažem i skidam kapu na pristojnosti u izlaganju. Ono što si najbolje rekao je da turisti iz Srbije trebaju više Crnoj Gori, nego Crna Gora njima. Slušam mnogo priča od njih kako im je u Bugarskoj strava i sl. A činjenica je i to da je CG PRESKUPA ZA ONO STO PRUŽA TURISTIMA. Pričala mi je jedna drugarica iz Bara da je gledala neku turističku ponudu nekog našeg hotela i da je u dnu ponude vidjela kako sitnim slovima piše da treba toliko i toliko doplatiti ako hoćete da imate vodu cio dan!!! Šta na to reći?? Kako da gradiš turizam u zemlji u kojoj najmanja kiša ili vjetar učine da nestane struje i u kojoj čitavo ljeto ljudi nemaju tri kapi vode??! Još tome dodaj i naš mentalitet i neko tradicionalno nepoštovanje prema turistima (od naroda naravno, ne od turističkih radnika, mada su i oni diskutabilni). Na tome smo mi, kakva crna Evropa??

    A inače, ti Srbijanci koji su rekli da neće dolaziti na more, nisu to rekli zato da bi se, kao što neko reče, svetili za nezavisnost jer su takvi i sami za nezavisnu Srbiju, već zato ŠTO SU DOŽIVLJAVALI RAZNE NEPRIJATNOSTI OD RAZNIH IDIOTA, tipa psovanja majke Srpske i tjeranja u Srbiju. Broj stranih turista se možda povećava, ali koliki je taj broj i koliko brzo raste? CG mora još mnogo da radi da bi mogla da bude konkurentna turistička atrakcija.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  17. #117
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    Ako je tako ne vidim zashto su onda dolazili u CG svo ovo vrijeme?

    Ako neko kaze iz bratske ljubavi sacu si presudim...
    Nikolaki imas li ti prestavu koliko Crnogoraca (******** kako ih vi zovete zivi u Srbiji)??? Pa ti ljudi ovde imaju familije, ali imaju familije i u Crnoj Gori. Ja neznam nijednog Crnogorca da nema nekog u Crnu Goru. E sad ako to nije bratski jer nisu rezidenti onda .... Evo ti racunica 250.000 Crnogoraca zivi u Srbiji neka svaki ima makar jednog prijatelja rodjaka Srbina to je 500.000 ljudi. Godisnje kroz Crnu Goru prodje oko 600.000 turista i da 85% Turista su vam Srbi iz Srbije. Netreba da se zanosite sa strancima jer i to su uglavnom Srbi ili iz Republike Srpske (kod vas se tretiraju kao stranci), ili na radu u inostranstvu (Nemacka, Austrija, ...) koje dodju da obidju rodbinu u Srbiji pa svrate na primorje da se odmore. Pravih stranaca imate jako malo, i da uglavnom iz Rusije.
    Mozete pogledati statisticke podatke ja sam ovu debatu vec jednom vodio na ovom forumu pa me mrzi da trazim opet zvanichne podatke.
    A sto se ticha psovanja majke gledajte to ovako Hrvatskoj je trebalo 10 godina da postigne broj nocenja koju je imala za vreme SFRJ i ogromna ulaganja u turizam tako da im dug sada iznosi 25 milijardi dolara. (SFRJ u trenutku raspada dugovala 24 milijade $ )

    PS sory nisam mislio da si online pa editovo jbga
    Last edited by manace; 21-03-06 at 19:38.

  18. #118
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onda ocesh da kazhesh da sam i ja turista u CG kad dodjem zato shto veci dio godine provedem u ITA?

  19. #119
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina
    Ja rekoh da Srbi ni do sad nisu puno para ostavili... I ostajem pri tome. A ima li ih najvishe - ima, naravno da ima, kad im je najblizhe da u CG dolaze punih gepeka, i kad polovina za dz. ima smjeshtaj (od rodbine silne).
    Nikolina cura fina ,

    * nekoliko objektivnih pitanja *

    - Da li ozbiljno mislis da nasa turisticka ponuda zadovoljava kriterijume musterija sa dubokim dzepom ?

    - Zar nije upravo tako da su cijene na crnogorskom primorju pretjerena kad se vidi nivo ponude nadam se da si malecka posjetila i neke druge turisticke zemlje tipa grcke , italije , spanije , turske da bi mogla malo da uporedis i da nisi toliko monotona da iz hladne Moskve samo trcis u CG.
    Ja dobro znam nostalgija je to ali cisto radi promjene

    Mislim da sobzirom kakva nam je turisticka ponuda da moramo da budemo srecni da nam i stize klijentela iz Srbije , Poljske , Ceske i Slovacke jer jednostavno nemamo standard za druge ukoliko se to bude smanjilo u sledecem periodu nevidim nijednu logicnu korist u ekonomskom smislu za CG ili zar stvarno mislite da ce mo preko noci postati Monaco ?

    Imao slucaj da razgovaram sa jednom grupom njemackih turista na Aerodromu u Tivtu pri njihovom povratku za Njemacku prije dvije godine , koja je preko Neckermana imala aranzman za odmor u CG.
    Vecina ljudi je bila veoma razocarana ponudom u odnosu na ulozeni novac.

    - Potpuno sam svjestan da sto se tice prirodnog bogatstva da je nasa Crna Gora biser kojeg u svijetu nema ali nazalost mi kao narod nismo sposobni da to na pravi nacin predstavimo kasnimo veoma za Italijanima , Grcima , Turcima i mnogim drugim jedino kad su cijene u pitanju tu bih rekao da prednjacimo.

  20. #120
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FeaNoR
    ali Srbija nema NIKAKVOG uticaja na CG poslednjih godina.
    ovo je jedna od major gluposti na ovom forumu ...

    Srbija je nakon razvoda od miloševića dobila od EU kao nagradu zayebnicu zvanu SCG ... i tako prilično uticala ...

    ...taj će uticaj potpuno nestati nakon 21.maja, pa ćemo provjeriti mjeru dosadašnjeg uticaja ...

    ...i ne negiraj naš zajednički slogan :

    SA SRBIJOM VAZDA
    AKO TI TREBA GAZDA!

  21. #121
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    Glavni turisti su ti Srbijaci, a pošto ti o tome nemaš pojma nego lupetaš na pamet, bolje da se ne zabadaš mnogo u diskusiju. Iskuliraj mala života ti, ja živim ovamo i znam to jedno 143993284098 puta bolje od tebe. A ti sjedi dolje i nadaj se koliko hoćeš pa kad ih budeš brojala na prste za koju godinu, dođi da mi pričaš nešto.
    __________________
    HAHAHAHAHAHAHA e ovo je jedna od ljesijeh gluposti ovije dana te se vrti po sajtu hahahahahahhaa !

    Turisti iz serbije sa trabantima i varburzima sa zavarenijem kavezom na krov i u njemu pojedna kokoska za svaki dan ! U gepek sator i frizider pastete paradajz itditd ! Stvarno smo mi Crnogorci bezocni ,sto imasmo Engleske Swecke,Danske,Americke ,Njemacke ,Austrijske turiste !!! Nama treba gedza s kacom sira i mekikama u dzep a ne ovi strani turisti haahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahah !
    Nego ovije potonjije mjeseci nama veljeserbi prijete keako ce ne ostavit i dizat se laganeze za Tursku hahha no nije to nista novo " GENI" su to pa vucu ebiga hahahahahahahah !

    Bogomi ja se sjecam lijepijeh vremena kad po Budvi nijesi moga vidjet papiric po ulica ,ali sad kad ni dodje "ELITA" IZ SERBIJE I BOSNE,sad prilikom ronjenja pored obale moz komotno za po ure napunit kamijon sa smecem plasticnijem flasama/bocama ,alu.limenkama donjijem vesom pelenama itd itd !!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  22. #122
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ glodur

    Pssst. Ne lupetaj. CG funkcioniše kao potpuno nezavisna država. Kako živiš? Kako svi živimo? Ćuti, molim te... Samo još da ti kažem - kad mi bude trebao gazda, glasaću za Mila.

    @ zvek zivi

    Au što si ti neki veseli momak. Nije mi jasno zašto stalno glumiš taj histerični smijeh. Čemu to? Misliš da nešto tako postižeš? Ovoliko gluposti na jednom mjestu od jenog čovjeka ja nisam znao da može da se kaže. Pogledaj statističke podatke pa onda pričaj. A btw, odmah vidim da se sa tobom ne treba raspravljati jer se za to čovjek mora spustiti na tvoj nivo. A ja na taj retardirani nivo jednostavno nemam sposobnost da se spustim. Samo ti uživaj u tvojoj crnogorštini i misli da si posrkao svu pamet ovoga svijeta, pa kad jednog dana shvatiš da te mrze Srbijanci, Hrvati, Bosanci i Šiptari (s kim se to još graničimo? A da, NI SA KIM!!) možda ćeš se zapitati neke stvari. Ali nećeš vjerovatno, ti si najpametniji...
    Last edited by FeaNoR; 22-03-06 at 14:35.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Plaze kakve ima CG nema ni u Bugarskoj ni u Turskoj. Toliko o tome gdje je ljepshe.
    Po pitanju ugostiteljstva, sachekajmo josh godinu dvije samo...
    P r i m o r a c

  24. #124
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema shto da chekamo dobro je reka ko je reka uvozicemo srbe ka konobare jeftiniji su od Rumuna

  25. #125
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Plaze kakve ima CG nema ni u Bugarskoj ni u Turskoj. Toliko o tome gdje je ljepshe.
    Po pitanju ugostiteljstva, sachekajmo josh godinu dvije samo...
    Zar misliš stvarno da ti je to što si sad rekao neki argument?? Kako ćeš mi dokazati to što si rekao? Sve i da je tako, ja ti kažem što mi ljudi iz Srbije govore, a ne pričam na pamet kao mnogi na ovom forumu. Nije tu samo stvar kakve su plaže, nego i mnoge druge kao npr. cijene ili narod ili mjesta za izlazak ili ljubaznost turističkih radnika.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

Page 5 of 14 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crna Gora uskoro najmladja evropska nezavisna drzava
    By intruder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 50
    Last Post: 22-05-06, 07:01
  2. CG je nezavisna drzava!!!
    By Plannco Rufius in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-05, 22:51
  3. 14 mart 2002 dan rodjenja Srbogore
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-04, 18:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •