View Poll Results: Da li ste za nezavisnu drzavu Crnu Goru ?

Voters
232. You may not vote on this poll
  • Da

    152 65.52%
  • Ne

    80 34.48%
Page 11 of 14 FirstFirst ... 7891011121314 LastLast
Results 251 to 275 of 334

Thread: Da li ste za to da CG bude nezavisna drzava ?

  1. #251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Slazem se, sa Srbijom smo u kavezu, u koliko se ne odvoimo ostacemo do zivota i napredovacemo kao "Puz" unazad.
    Sa Srbijom samo odrzavati prijateljske odnose jer to ne kosta niti je bolno, a gradit ce mo sami svoju kucu. Hvala i tebe.
    pa kako se slazes ******?
    Last edited by DIDI; 16-05-06 at 21:39.

  2. #252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    covjek koji je stavio poll je zaboravio da ostavi mogucnost glasanja do 21 npr. No ovo glasanje nije ni bitno, 21. ce se vidjet sto i kako

  3. #253
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E i dalje ne mogu da vjerujem da ima jos onih za Ne :mad:
    Liberal !

  4. #254
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN
    Drzava koju sam ja zavolio kao dijete je davno nestala! U zajednici ili "nezavisno" ce biti sve isto tako da me libo ona rabota za drzavu i jednu i drugu. Neka malo ove plate povecaju, a za drzavu kako oce.
    Mrznja je nevidjena u narodu. Crnogorci mrze Srbijance, Zecani mrze Podgoricane, Cetinjani mrze Niksicane itd itd.... srecna drzava
    mnogo tacno zapazanje!prvi zadatak posle nezavisnosti mora biti sirenje love and respect politike na sve cetiri strane.NESTO U STILU :joint: :dring: :twist: :grin:
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  5. #255
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I JA POTPISUJEM {-_-}-ov post . Samo sto ima mnogo ljudi koji nemaju para da zavrse skolovanje na taj nacin, tako da su po default-u protiv drzave i to je razlog zasto ce ogromna vecina studenata iz Srbije glasati NE. Meni je iskreno zao sto to mora tako biti, ali isto sam spreman da se zrtvujem malo za drzavu. Na kraju bi trebalo da fakulteti u Crnoj Gori dovoljno napreduju, tako da nece morati studenti ici u Srbiju radi skolovanja. Samo nista na silu! Kao sto sam ja za Crnu Goru tako je neko za Srbiju i Crnu Goru, bitno je da se poshtujemo medjusobno i posle referenduma pomognemo svojoj zemlji i sebi da napreduje ka modernom drustvu.

  6. #256
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bavaria, Germany
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, za Crnu Goru koju volimo

  7. #257
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    E i dalje ne mogu da vjerujem da ima jos onih za Ne :mad:
    zasto ne mozes da vjerujes ?

  8. #258
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posteno da vam kazem ja se nestho bas i nerazumijem u politiku...
    Ali ne bi volio kad bi se odvojili iz vise razloga...

    Kad bi Crna Gora imala skole,bolnice itd....
    Bilo bi donekle razumljivo da zele da se odvojimo....
    Ali ako se sad odvojimo to ce biti privatna drzava..
    Ne razumem sta im smeta da zivimo zajedno...

    Ne znam kad se drzava ne moze dogovorit oko evrovisie ........
    Ali to nista nece promeniti nezavisnost.

    P.S. Izvinjavam se sto sam naredjo 3 posta
    Last edited by Hari Krisna; 18-05-06 at 23:03.
    Don't drink and drive , take joint and fly .

  9. #259
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ex-podgoricanin
    Mene zanima jedna stvar, ako se Crna Gora odcijepi, kakav ce status imati crnogorsku studenti koji studiraju u Srbiji? Da li ce placati skolarinu kao strani studenti, koja je inace oko 2000 eura na vecini fakuleta ili ce biti nekih izmjena?
    Vlada CG je obecala placanje razlike u skolarini za studente crnogorskog drzavljanstva na srbijanskim univerzitetima, naravno ukoliko poskupljenja uopste bude.

    Svakako da poskupljenjem ne bi doprinijeli nikome, a ponajmanje sebi. Srbija je, po ugledu na region (mnogo kasnije nego CG), potpisala bolonjsku deklaraciju koja izmedju ostalog garantuje fixnu cijenu skolovanja za sve studente u svakoj zemlji potpisnici. Ovakvim potezom nikako se ne bi dodvorila evropskoj uniji, a bastinjenje bratske ljubavi da ne pominjem.

    @SundjerBob Prica o besplatnom lijecenju je apsolvirana. U BG se niko ne lijeci besplatno. Ne znam zasto se blok za ocuvanje "zajednice" uopste hvata za to... Mozda se yunionistima daje ekskluzivni rabat za dentalnu hirurgiju mada, cisto sumnjam

    Ne znam kad se drzava ne moze dogovorit oko evrovisie ........
    Ali to nista nece promeniti nezavisnost.
    Ako se makar ovo nece promijeniti ja sam spreman da usvojim ovoga djecaka:
    http://img210.imageshack.us/img210/1...abic3kh3ip.jpg
    Last edited by OutLook; 19-05-06 at 02:02.

  10. #260
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk-bgd
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne postoji razlika u skolarini. skolarina je za sve ista, nece biti poskupljenja - to je definitivno.
    samo i tu skolarinu kolika je sad treba platiti, jer ona iznosi i za studente iz srbije, pa i za studente iz cg oko 1500€. to je vlada obecala, pa cemo da vidimo sta ce da bude...
    I'm coming out of my cage...

  11. #261
    Join Date
    May 2006
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da...
    Zato sto se zalazem za nezavisnu Srbiju i podrzavam predlog Gradjanskog Saveza Srbije glede redefinisanja odnosa Srbije i Crne Gore.Gradjanin sam Srbije i za nezavisnu sam Srbiju jer ce tako otici i Kosovo, pa ce velikosrBski idioti u Srbiji konacno shvatiti da je ideja tzv.velike Srbije zlocinacka.
    Samo napred, NECE VISE CRNA GORA BITI OBALA VELIKOSRPSKOG MORA!

    P.S.
    Evropski pozdrav iz Beograda
    Last edited by Hari Krisna; 19-05-06 at 07:49.
    "Slobodan Milosevic nije bio covek, on je bio zagadjenje."

    Nenad Canak, predsednik LSV

  12. #262
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Anticonservative
    Da...
    Zato sto se zalazem za nezavisnu Srbiju i podrzavam predlog Gradjanskog Saveza Srbije glede redefinisanja odnosa Srbije i Crne Gore.Gradjanin sam Srbije i za nezavisnu sam Srbiju jer ce tako otici i Kosovo, pa ce velikosrBski idioti u Srbiji konacno shvatiti da je ideja tzv.velike Srbije zlocinacka.
    Samo napred, NECE VISE CRNA GORA BITI OBALA VELIKOSRPSKOG MORA!

    P.S.
    Evropski pozdrav iz Beograda
    zhiwio brate!
    kamo srece da su swi takwi nashi susjedi !!
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  13. #263
    Join Date
    May 2006
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny
    zhiwio brate!
    kamo srece da su swi takwi nashi susjedi !!
    Hvala,prijatelju, i ti...Bice nas sve vise takvih, cim se shvati da je LDP-GSS-SDU-NGO-Pokret Peti oktobar opcija najbolja za Srbiju.Clan sam SDU-a i ovom prilikom zelim da pozdravim svoje drugarice i drugove iz FMSDP-a i da im pozelim srecnu nezavisnost Crne Gore.
    Nece vise Crna Gora biti obala velikosrpskog mora!

    Srbiju u Evropu!
    9.5.2006...
    "Slobodan Milosevic nije bio covek, on je bio zagadjenje."

    Nenad Canak, predsednik LSV

  14. #264
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    South side
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    off topic

    izvinjavam se puno, ali da ne bih vrtio cijeli forum - da li neko ima fotkice sa jucerasnjeg mitinga bloka za NEzavisnost na trgu u PG. ako ima neka mi sibne na PM ili mi recite ako ih ima na nekom dijelu foruma. a onda obrisite moj post. jios jedno veliko izvinjenje i hvala unapred!
    Last edited by nazgul; 19-05-06 at 15:00.
    ...k'o mnogo puta do sada - on sanja
    kako beskrajno pada...

  15. #265
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    juche je bio miting za nezavisnost da ja znam a slika imas po forumu kolko oces...inache primjecujete li tendenciju rasta procenta za nezavisnost nakon jucherasnjeg mitinga

  16. #266
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    South side
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bLaCkEr
    juche je bio miting za nezavisnost da ja znam a slika imas po forumu kolko oces...inache primjecujete li tendenciju rasta procenta za nezavisnost nakon jucherasnjeg mitinga
    o jada, pa ja sam i napisao za NEzavisnost no ne znam sto bi. a o tendenciji rasta...ne bih

    evo izmijenio sam... ne zamjerite
    ...k'o mnogo puta do sada - on sanja
    kako beskrajno pada...

  17. #267
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    61% na forumu ,tamam ka' shto ce da bude u nedjelju +/- 0.1%
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  18. #268
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da ce i skolarine i sve ostalo biti kao za stranu drzavu a zar to nije ono sto vi ocete ?? Zakon je zakon i za kurtu i za murtu.
    Sad, ako neko u propagandne svrhe prica da ce sve biti isto, kako ce se sve srediti dogovorom izmedju dve drzave a zar se na taj nacin fakticki nece vratiti zakon po zakon stanje iz sadasnje zajednice. Pa cemu onda referendum????
    A u sto, kako cujem dole se skandira Srbe na vrbe a mi treba da budemo fini i glupi pa sve da vam damo za dzaba, a vi nama opet da debelo naplacujete ulaz na plazu. E bogami tesko, mozda smo mi i glupi ali ludi nismo.
    Evo kako ja to kontam, milo vam je prvo bio dobar komunista, pa se kleo u milosevica a sad oce da bude nezavisan sve prema potrebi, a sutra ce da se proglasi i indijancem samo ako zatreba. A zapravo je nevidjeni lopov i *** sto mu se i na licu vidi.
    Last edited by DIDI; 20-05-06 at 02:26.

  19. #269
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    budva
    Posts
    654
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Braco u nedelju niko iz qce neka ne izlazi
    Hahaha bice loodnica po ulica...ima 7 posto wishe glasowa za DA znam proracunao sam se..!!
    Bongiorno Italia bongiorno Maria
    Cogli occhi pieni di malinconia

  20. #270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan_10
    Naravno da ce i skolarine i sve ostalo biti kao za stranu drzavu a zar to nije ono sto vi ocete ?? Zakon je zakon i za kurtu i za murtu.
    Sad, ako neko u propagandne svrhe prica da ce sve biti isto, kako ce se sve srediti dogovorom izmedju dve drzave a zar se na taj nacin fakticki nece vratiti zakon po zakon stanje iz sadasnje zajednice. Pa cemu onda referendum????
    A u sto, kako cujem dole se skandira Srbe na vrbe a mi treba da budemo fini i glupi pa sve da vam damo za dzaba, a vi nama opet da debelo naplacujete ulaz na plazu. E bogami tesko, mozda smo mi i glupi ali ludi nismo.
    Evo kako ja to kontam, milo vam je prvo bio dobar komunista, pa se kleo u milosevica a sad oce da bude nezavisan sve prema potrebi, a sutra ce da se proglasi i indijancem samo ako zatreba. A zapravo je nevidjeni lopov i **** sto mu se i na licu vidi.
    jel stvarno mislis da dodjes odje na ovaj forum i pljujes po nama???
    ako te nesto interesuje tj da provjeris price sto se skandira ili bilo sto pitaj jer ces sigurno dobiti i sa jedne i sa druge strane, i molim te procitaj pravilnik dobro da ne bude posle nesto nejasno ako nastavis ovako da pises!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #271
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan_10
    Naravno da ce i skolarine i sve ostalo biti kao za stranu drzavu a zar to nije ono sto vi ocete ?? Zakon je zakon i za kurtu i za murtu.
    Hm.. Znaci, za Crnogorce ce skolarina da bude veca u odnosu na Bosance sa kojima imate predivne odnose i jos jednu od "bratskih" ljubavi. Koliko sam upucen Bosanci placaju skolarinu koliko i Crnogorci, a ti najavljujes ekskluzivno poskupljenje Crnogorcima u domenu obrazovanja, sto bi uzgred bilo direktno krsenje bolonjske deklaracije.
    A u sto, kako cujem dole se skandira Srbe na vrbe a mi treba da budemo fini i glupi pa sve da vam damo za dzaba.
    Kako ovo ja ne cuh nikad?? Ne kazem da nema takvog skandiranja ali, i da ga ima, onda ga je neuporedivo manje od nožonostalgicnih napjeva na mitinzima koje UPRAVO VI finansirate (Srbi iz Srbije), citirao bih ali to bi oduzelo tri strane ispunjene mrznjom (na topiku koji odise cmakanjem )

    Evo kako ja to kontam, milo vam je prvo bio dobar komunista, pa se kleo u milosevica a sad oce da bude nezavisan sve prema potrebi, a sutra ce da se proglasi i indijancem samo ako zatreba. A zapravo je nevidjeni lopov i *** sto mu se i na licu vidi.
    Odakle ti ideja da ce neko sa ovoga foruma glasati za Mila???

    Konkretno. Moja malenkost ce 21. DA zaokruzi DA, DA bi sto prije zaboravio '90te, DA bi moga da recem cojku i zdravo i cao i selam i mirditi i haj i nihao i bueno, a da ne piljim u BG za dozvolu, DA za najvise dvije godine ne dobijem poziv za domobranski pokolj po Kosovu koje je zakuvano u Vasingtonu, a prokockano u Beogradu bez ma kakvog uticaja CG, DA bi svako ko oce da izgine moga da podje svojevoljno, a ne BGvoljno, DA ne jednacim vasu katastrofalnu ekonomiju sa nasom koja je dovoljno katastrofalna, DA politika konacno postane marginalna stvar pa DA ovaj jadni narod napokon ukapira da mu je frizider prazan, DA dam primjer vama i Vama kojima ocito fali demokratije i na kraju DA tebi vrata otvorim za kafu i rakiju.
    Last edited by OutLook; 20-05-06 at 03:46.

  22. #272
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PS
    Ne naplacujemo mi vama ulaz na plazu. Naplacuju ga zakupci plaze. Ako mislis da je za Crnogorce drugacija stvar varas se.

    PPS
    CMOK svima

  23. #273
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by OutLook
    PS
    Ne naplacujemo mi vama ulaz na plazu. Naplacuju ga zakupci plaze. Ako mislis da je za Crnogorce drugacija stvar varas se.
    u Budvi samo bu2ni ne placaju ulaz
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  24. #274
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lukabas
    ...ja sam iz CG i veoma ponosan, volim CG i postujem, al za odvajanje nisam bas....i posle sto sam vidio da CG mozda postane dio Albanije...smucilo mi se!!!
    ljudi padaju na razlichite priche, ali u sushtini, kako ce srbija nas da brani od albanskih napada(a mogu se zaklet da ih nece biti), kad nije mogla ni svoje kosovo da sachuva?
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  25. #275
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danaida
    ljudi padaju na razlichite priche, ali u sushtini, kako ce srbija nas da brani od albanskih napada(a mogu se zaklet da ih nece biti), kad nije mogla ni svoje kosovo da sachuva?
    Ziva istina, ali neka sto kosovo nije mogla da sacuva nego ce se i vojvodina za 10 godina odvojit.

    Nidje u istoriji neke drzave ne moze se naci primjer vece mrznje sopstvene drzave i da ljudi glasaju protiv nje. Vlast je prolazna, nece ni taj milo milion godina da zivi, niti ovo moze bit privatna drzava niti ce mu to evropa dozvoliti, jer velike pare su ulozene i jos se ulaze u Crnu Goru. Mnogi strahuju da ce milo biti kao milosevic, ali sanse za to da se desi su -0.01%!

Page 11 of 14 FirstFirst ... 7891011121314 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crna Gora uskoro najmladja evropska nezavisna drzava
    By intruder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 50
    Last Post: 22-05-06, 07:01
  2. CG je nezavisna drzava!!!
    By Plannco Rufius in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-05, 22:51
  3. 14 mart 2002 dan rodjenja Srbogore
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-04, 18:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •