Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 148

Thread: Urbane legende

  1. #101
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina
    A samo mi reci KO UOPSHTE IMA PRAVO ikoga da sudi i da odredjuje ichiji zhivot? Tvoj lichni zhivot je samo tvoj i ti radish sve RADI sebe i svog zadovoljstva, a ne radi drugih i radi toga oce li ti charshija prichat - "E bogomi, ona mala toga i toga je ovakva i onakva, a iz takve famelje..." i slichno.
    Uostalom, ja sam mishljenja da treba prozhivjet` dok si mlad, da ne bi bar po stare dane fijuficnula, a mladost sve trpi. A bogomi pomama i pubertet moraju iskochit` nedje kad-tad!
    a kad cje nash narod prestat da osudjuje ljude koji rade stvari sbog svog zadovoljstva..? nisam rekla da ja radim shto mi neko kazhe da treba ili ne treba ali ipak dobro razmislim prije nego shto uradim bilo shto.. shto je u pg za okolinu ni ne razmishljam
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  2. #102
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SHALA nemojte me opet napast!
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  3. #103
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink
    a kad cje nash narod prestat da osudjuje ljude koji rade stvari sbog svog zadovoljstva..? nisam rekla da ja radim shto mi neko kazhe da treba ili ne treba ali ipak dobro razmislim prije nego shto uradim bilo shto.. shto je u pg za okolinu ni ne razmishljam
    Mislim da cu ovim postom da zavrshim prichu na ovom topic-u. Lazhni moral i ono o chemu ja pricham... Svaka chast kad ti se ne smuchi takav zhivot. U PG i za PG-ne bit` "fina i poshtena", a ovamo dje niko nikoga ne zna - radi shto ti volja... :twisted:
    Ja to zovem bljak!
    Never Complain, Never Explain

  4. #104
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Ni na nebu, ni na zemlji
    Posts
    113
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anarhista
    Daleko od toga.. što će njima svijeće pri ljetnjoj mjesečini..:mrgreen:

    Očigledno nijesi pročitala moje ranije postove, reka' sam isto što i ti samo malo drugačije
    Ja se izvinjavam sto upadam ovako u diskusiju ali jednostavno poslje ovakvog neceg nisam mogo da ne napisem nesto. Prvo, anarhista, htio bih sam o da ti odgovorim na taj tvoj stav da su primorke ovakve ili onakve. Daleko bilo da ja imam ista protiv tebe licno ali ne mozes zborit da su primorke "postene" djevojke na osnovu ne znam ni ja koliko si ih upoznao. Isto bi i ja mogo rec za podgoricanke i niksicanke sto su odje dolje kod nas. Ali jel to ok? Naravno da nije. Nemoj mi se naljutit ali iskreno mislim da ti nisi cak ni pipnuo primorku a ne sto drugo. Dalje, odje se zapocela diskusija jesu li podgoricanke ovakve ili onakve. Ja iskreno mislim da se ne radi o podgoricankama, vec i u druge gradove Crne Gore kruze potpuno iste price. Siguran sam u to zato sto znam da je tako u u mom gradu a imali ste prilike od par kolega iz Kotora cut da je i tamo tako. Zato usudicu se da kazem da ovo sto se prica o urbanim legendama je cista glupost i da zavisi opet kako za koju curu pojedinacno nebitno iz kojeg grada bila. Da zakljucim, potpuno je odvratno imati predrasude prema necem ili nekome, znaci reci one su ovakve a ove onakve i to na osnovu nekih glupavih prica.
    Sitnice cine savrsenstvo, a savrsenstvo nije sitnica.

  5. #105
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina
    Mislim da cu ovim postom da zavrshim prichu na ovom topic-u. Lazhni moral i ono o chemu ja pricham... Svaka chast kad ti se ne smuchi takav zhivot. U PG i za PG-ne bit` "fina i poshtena", a ovamo dje niko nikoga ne zna - radi shto ti volja... :twisted:
    Ja to zovem bljak!
    well.. takva sam kakva sam.. nadam se da m ise necje smuchiti jer nije ipak pg za svashta ..
    ne znam shto me toliko napadate.. bitno mi je shto drugi misle o meni i tachka! ne mosh me zbog toga osudjivat! volim da sam ok sa svima i volim da svi(ne svi ali koliko je mogucje) misle lijepo o meni.. naravno ne da gradim to sa lazhima nego da stvarno zasluzhim!ne volish me ne volish me nishta ne mogu ali mi je bitno da ne misle da sam neka laka ako stvarno nisam! izavrsheno vishje takva sam kakva sam..ti ako to meozhesh da radish sa svakim ne obazirucji ni na shta ja to zovem bljak
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  6. #106
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Wink

    Quote Originally Posted by DIDI
    a ti ko ne bi???
    DIDI=DICKY...:mrgreen: :twisted: ...hahahhaha...neka...nemo'te mene u ovo uvlachiti...jer SE NE SLAZEM ni sa touch ali ni sa Knindzom...ok... sve je to individualno..ali tju ja u ovom sluchaju ostat neutralna...

  7. #107
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink
    izavrsheno vishje takva sam kakva sam..ti ako to meozhesh da radish sa svakim ne obazirucji ni na shta ja to zovem bljak
    Odje ti je iza "svakim" falilo "u Podgorici"...
    She is only here to annoy herself!

  8. #108
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX
    Odje ti je iza "svakim" falilo "u Podgorici"...
    hahahahaha
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  9. #109
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink
    well.. takva sam kakva sam.. nadam se da m ise necje smuchiti jer nije ipak pg za svashta ..
    Slushaj, nije meni bitno kakva si ti i bilo ko drugi; nije stvar u TEBI, nego u takvom nachinu razmisljanja. Nije pg za svashta, a ostala mjesta dje te ne znaju jeste... To je lijepo i moralno????
    Pretpostavljam da si josh mlada, nekako mi masu nezrelo razmishljash... Ako sam u pravu - vidjecemo te za koju godinu, a ako nisam - nek ti je Bog u pomoc!
    Never Complain, Never Explain

  10. #110
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Soul_Assassin
    Ja se izvinjavam sto upadam ovako u diskusiju ali jednostavno poslje ovakvog neceg nisam mogo da ne napisem nesto. Prvo, anarhista, htio bih sam o da ti odgovorim na taj tvoj stav da su primorke ovakve ili onakve. Daleko bilo da ja imam ista protiv tebe licno ali ne mozes zborit da su primorke "postene" djevojke na osnovu ne znam ni ja koliko si ih upoznao. Isto bi i ja mogo rec za podgoricanke i niksicanke sto su odje dolje kod nas. Ali jel to ok? Naravno da nije. Nemoj mi se naljutit ali iskreno mislim da ti nisi cak ni pipnuo primorku a ne sto drugo. Dalje, odje se zapocela diskusija jesu li podgoricanke ovakve ili onakve. Ja iskreno mislim da se ne radi o podgoricankama, vec i u druge gradove Crne Gore kruze potpuno iste price. Siguran sam u to zato sto znam da je tako u u mom gradu a imali ste prilike od par kolega iz Kotora cut da je i tamo tako. Zato usudicu se da kazem da ovo sto se prica o urbanim legendama je cista glupost i da zavisi opet kako za koju curu pojedinacno nebitno iz kojeg grada bila. Da zakljucim, potpuno je odvratno imati predrasude prema necem ili nekome, znaci reci one su ovakve a ove onakve i to na osnovu nekih glupavih prica.
    Daleko od toga da ću se naljutit baš zbog toga što me nijesi shvatio.. Nijesam pisa samo o primorkama (pogledaj ranije postove) i čak sam se i složio sa onom kojoj sam postova da sve to stoji i za druge gradove i da svaki grad ima svoje drugo lice kad dođe ljeto i kad se spušti na to isto primorje..

    U moja lična iskustva ne možeš nikako da ulaziš jer ih ne znaš.. Obično ono što napišem, za razliku od dostih ovđe, jnije samo priča bzvz.. Tako da ja imam svoje mišljenje i sud i to se neće promijenit dok ne vidim drugačije.. Trudim se da budem kolko toliko objektivan i mislim da ono što sam napisa možda nije realnost 100%, ali jeste bar 80-90%, jer bi inače bila strašna slučajnost da su sve informacije i sva iskustva (ne mislim samo na sex) koja sam stekao za svojega dosadašnjeg života samo pojedinačni slučajevi, ne? No možda je i to rekla kazala..

    Ako sam se ikad ježio nečeg, to su predrasude i zbog toga sam i dosta puta ima' problema dok nijesam shvatio da đe ima dima ima i vatre, da je (k)urva (k)urva, da je džukela džukela, bolesnik bolesnik itd..

    Ono što mene smeta je da danas postaju popularne i IN baš te džukele, (k)urve, bolesnici, raznorazni smetovi koji bi u drugoj državi davno čistili prasadarnike po nekim farmama daleko od grada i ne bi se ni čuli ni viđeli, a ja i ti sigurno ne bi znali za njih..

    Međutim, kako je vrijeme, pravila i sve drugo ovđe izvrnuto, tako i ti ljudi pokušavaju "oponašat" i izigravat, normalno u iskrivljenoj formi, evropljane, a najbolje bi im stojala ona čuvena scena opštenja sa kozom iz filma Živka Nikolića..
    E oni mi sad pričaju da postanem moderan, slobodouman, govore mi što je moral, što je nemoral, mislim, moral i ne postoji više, to je out i postavljaju mi retorička pitanja tipa:

    Što je to (k)urva?

    E pa da bar sad odgovorim i na to..

    (K)urva ti je žena s greškom..

    Tačniju definiciju (k)urve, u našem podneblju u ovom nesrećnom vremenu, ćete dobiti kad pročitate, ali ne površinski, istoimenu knjigu "spisateljice" Anabele Basalo koja nam raskrčuje nove puteve i čiji duh ne rijetko, osjećam kroz ovdašnje postove..

    Poz
    Last edited by anarhista; 13-03-06 at 16:43.
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  11. #111
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene onda sada, nakon svog ovog umlja i visokoumlja, interesuje šta je (k)urva, odnosno žena sa greškom?
    Ukratko, dok ne pročitam knjigu...

  12. #112
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gustav
    Mene onda sada, nakon svog ovog umlja i visokoumlja, interesuje šta je (k)urva, odnosno žena sa greškom?
    Ukratko, dok ne pročitam knjigu...
    I mene to zhivo interesuje - mada znam kako pojedini gledaju na to:
    1. "k*rva je jer je dala nekom tamo, a meni ne" - i zavisi shto ce rec`, da je jesu ili nisu ... ONI;
    2. "k*rva je jer mi je dala i ja moram da se pohvalim, jer sam ja, razumijesh "*ebach", iako mi je ovo bio drugi ili treci sex u zhivotu".
    I onda idu pricheeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... u nedogled... i djevojku mrchnu ubije losh glas, mozhe bit` najbolja na svijet. Ako pochne da se sjekira - ljepshe joj se bachit` s millenium-a. Kad se ne sjekira - nema te Morache koja je vishe mozhe oprat, opet, za poneke... Nisu svi isti, naravno.
    Never Complain, Never Explain

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina
    I mene to zhivo interesuje - mada znam kako pojedini gledaju na to:
    1. "k*rva je jer je dala nekom tamo, a meni ne" - i zavisi shto ce rec`, da je jesu ili nisu ... ONI;
    2. "k*rva je jer mi je dala i ja moram da se pohvalim, jer sam ja, razumijesh "*ebach", iako mi je ovo bio drugi ili treci sex u zhivotu".
    I onda idu pricheeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... u nedogled... i djevojku mrchnu ubije losh glas, mozhe bit` najbolja na svijet. Ako pochne da se sjekira - ljepshe joj se bachit` s millenium-a. Kad se ne sjekira - nema te Morache koja je vishe mozhe oprat, opet, za poneke... Nisu svi isti, naravno.
    Taman ti je tako,na zalost. Ako krenes da razmisljas sto ce ko rec'...Radis kako osjecas i mislis da je najbolje,a sto ce pricat' seoske tracare...
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  14. #114
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma sto se tice podgoricanki mogu rec da vaze za najbolje ribe u CG ali to uopste nije tacno.samo se najvise sminakju i mene to izgleda super poslije 5-10 piva...onda ujutro quratz jedva cekas da pici kuci...I prave se da znaju sve u sexu oce neke komplikovan epoze i kita marjanova.obicno takvim curama ujutro pustim riblju corbu EVO TI ZA TAKSI

    A sto se tice kotoranki za njih vazi da vole tipove sa strane i imaju najbolju pricu u CG...Ali imaju jednu foru,tj da ako ih ne ljubis prvi put onda ti ne daju tel nego kaze KAD SE SRETNEMO SLJEDECI PUT

    A neko je pomenuo BooDVANKE....sponzoruse do bola,ali sam upoznao jednu fullllll bogatu i riba je ekstra opustena ne razmislja o audijima isl.


    Najzanimljivija Crnogorka ikad upoznata od mene je jedna tivcanka steta sto nijesmo uspjeli da finishiramo stvari ali je bilo kraj ljeta

  15. #115
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drogira Bi Se Ali Nemam
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  16. #116
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Ni na nebu, ni na zemlji
    Posts
    113
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa anarhista, mogu ti rec da se u velikom dijelu toga sto si napisao slazem sa tobom, sem u nekim malim djelovima. Ali nema veze. Sorry za licna iskustva. Reko si da je ***** zena sa greskom. Ne bih se slozio, za mene i dalje to ostaje zena koja se prodaje za pare ili iz neke druge materijalne koristi. A ove danas ne mozemo nazivat *****ma, jer je ***** postena rabota u odnosu na ono sto one cine.

    Poz. ;-)
    Sitnice cine savrsenstvo, a savrsenstvo nije sitnica.

  17. #117
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink
    well.. takva sam kakva sam.. nadam se da m ise necje smuchiti jer nije ipak pg za svashta ..
    ne znam shto me toliko napadate.. bitno mi je shto drugi misle o meni i tachka! ne mosh me zbog toga osudjivat! volim da sam ok sa svima i volim da svi(ne svi ali koliko je mogucje) misle lijepo o meni.. naravno ne da gradim to sa lazhima nego da stvarno zasluzhim!ne volish me ne volish me nishta ne mogu ali mi je bitno da ne misle da sam neka laka ako stvarno nisam! izavrsheno vishje takva sam kakva sam..ti ako to meozhesh da radish sa svakim ne obazirucji ni na shta ja to zovem bljak

    Joj,nije tebi lako sa sobom...
    :kamikaza:

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Touch, koliko treba da izlazis s momkom pa da malo "prilegnete"? koliko treba da prodje vremena da se ta moralna granica razbije? mislim, cisto pitam, ne napadam te nista...
    svidja ti se momak maximalno poslije drugog gledanja, ljubite se, vatate... znaci napaljena maximalno. to ignorises i sjecas se onoga sto je "pravilo" pa cekas neko odredjeno vrijeme.. ili ... ne ne, ovo drugo sigurno nije s obzirom na dosadasnju pricu tvoju
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  19. #119
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno da zavisi koliko mi se svidja al kad bi tako sa ovim shto ne bi i sa drugim i trecjim i sa svakim sa kojim se povatam...
    po tebi treba sa kojim se god povatam i da spavam je li?
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  20. #120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i dalje nisi odgovorila na pitanje ice-a, koliko vremena treba da prodkje da bi "prilegli"
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #121
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zavisi koliko mi se svidja
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uf, dfako progovoris da ne moramo izvlacit iz tebe
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  23. #123
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NE ZNAM ZAVISI KOLIKO MI SE SVIDJA! ne kazhem mozhe se desiti i sex na nocj ali bih radije imala stalnog partnera nego mijenjala!!
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  24. #124
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Pa jel ti brani neko?!
    She is only here to annoy herself!

  25. #125
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    HE, He ... A da uvezemo jedno 257 Norvezanki, 4125 Schvedjanki i 758 Brazilki ... Bili se zabrinule ove nashe...
    EEEEE Treci kamen od sunca i epizoda sa manekenkama shto occe da "miniraju" SuperBowl...
    Moj san oduvijek i zauvijek

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Legende o nastanku Budve.
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 31
    Last Post: 23-11-13, 12:48
  2. veliki potop
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 8
    Last Post: 25-12-06, 14:54
  3. urbane legende i pricice...
    By rain_wind_storm in forum Sve i svašta
    Replies: 63
    Last Post: 15-09-06, 16:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •