Page 32 of 36 FirstFirst ... 22282930313233343536 LastLast
Results 776 to 800 of 884

Thread: Women's EHF EURO 2014.

  1. #776
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    i jos faul u napadu kad treba izjednaciti.. ali svaka cast đevojkama
    Ako mislis na onaj faul Majde ono je meni presramno...ne zelim sad da pricam kako su lose sudije, ali u onom momentu svirat onamo faul/probijanje, bas nemam rijeci.

  2. #777
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,277
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    390
    Thanked in
    296 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    i jos faul u napadu kad treba izjednaciti.. ali svaka cast đevojkama
    faul u napadu je bio kod 2 razlike..

    mada FLOP klasicni je bio ono, no aj sad...ocajno smo odigrali i bez toga..

  3. #778
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka cast djevojke,to je sto je idemo dalje

  4. #779
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ako je ocigledno da nam je napad ocajan bio, dvije osnovne greske poraza, kasno ubacanje Marine, i ako po mom misljenju ona treba da bude prvi golman, jer Sonja ni dok je za Buducnost branila, nije nista posebno bila. Druga greska je jurenje rezultata, previse jurnjave, za razliku od meca sa Svedskom. Ostaje misterija prvog poluvremena...

    Sto se igre tice, mi sem Kace, da kazemo Milene, i Rade koja se mijenja sa Jovankom po po ure nemamo igraca za napad sad. Ne poistovjecujte Buducnost sa CG, jer pola posla tu nose Neagu i Cvijicka, tako da Milena i Kaca nisu pod pritiskom zavrsetka akcije.
    Last edited by StefanPG; 19-12-14 at 19:41.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  5. #780
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Svaka čast za djevojke što drugo reć ... malo je bzv da ekipa koja 14 min. nije dala gol igra finale ali šta je tu je ...
    Ekipa koja je lagano odradila Dansku da bi igrala polufinale... Dansku koja bi ovu CG jedno 7 razlike dobila.

  6. #781
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Meni je zapanjujuće da smo u ovakvoj utakmici bili u igri skoro do kraja. Najgora naša utakmica otkad ih gledam. Potpuno zaslužen poraz. Poluvrijeme bez odbrane, cijela bez napada. I samo go izgubiti. Nevjerovatno
    Veliko je zavaravanje to "samo gol izgubile..."

    Ne. Izgubile su 3-4 gola razlike. Da je mec potrajao jos par minuta Spanjolke bi dale par golova i opet drzale 3-4... Ne moze minut igre kad je sve izgubljeno, a protivnik samo ceka kraj, da bude "mjerilo".

    Ako je ko pazljivo pratio od pocetka, odmah je vidio da ce nam NADOBUDNOST doci glave. Lose su pripremili utakmicu, podcijenili su protivnika, pobasale su se sugo kao da iako bude 10 razlike za Spaniju, da ce preokrenut.

    E pa ovo nije bila Svedska koja igra mec bez rezultatskog znacaja.

    Na pocetku fube 3-4 a one sve srecne, nasmijane, vesele se odbranama kao da su za vodstvo, u napadu lezerni... Ona pivit dugo vremena neozbiljno cuvana... Kao da se nije znalo da imaju visokog pivota.

    Opet... Nek Kaca sad isproziva ljude u CG, nek kumu opet bude EHF kriv... Bolje da je gledao "kasete" meceva Spanije.

    Nijedan mec nisu dobile na prupremama, protiv boranija ekipa. Mozete misliti kako su ga galile umjesto gradile pobjednicki mentalitet i uigravali napad.

  7. #782
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    3,000
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Можемо сад улазити у разне анализе, али за то нема потребе.
    Репрезентација је и више него достојно представила нашу земљу на овом ЕП и ја замјерки немам никаквих.
    Ако прекосјутра дође та бронза то ће бити само екстра.

    Свака част.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  8. #783
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Stvari zbog kojih smo izgubili nocas:

    1) Napad zakazao i tako smo svaku utakmicu izgubili kao reprezentacija odbrana nikad nije bila problem ovoj ekipi ali napad kad stane to jest Kaca i Milena aj zdravo
    2) Suzana Lazovic nas je dobro zajebala sa svojim NFL startovima ostali bez jedinog klasicnog pivota u dva meca djevojke se istrosile protiv Svedske a u ovom je nije imao ko odmijeniti na crti
    3) golman Spanije i Milena koja ga je razbranila
    4) SDP baksuzi na tribinama kad god se oni dovucu na neki mec mi kiksamo (dobro ovo je sala al opet i pravilo:biggrin
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  9. #784
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Eo nam Svedjanke za trece gotovo je ovo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #785
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,168
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Ja volim i gotivim ove nase djevojke i uvijek ce tako biti, kako god bilo i sta god da bude i danas i u buduće..iznervirao sam se bio pa nisam htio nista da pisem dok se nisam smirio
    Veliki naklon igracicama i Adziću(koliko mi god nije bio simpatican i koliko sam god i ponajvise iskreno sumljao u njegovu strucnost)
    Ako bog da da uzmu bar trece mjesto a ako ne da smo zdravo i veselo...
    Zdravo bili svi ljubitelji rukometa pa da pisemo na ovakvim topicima jos dugo godina

  11. #786
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Kako davi Sofro citavo drugo poluvrijeme sa granicom od 53 gola i potajno navija da se ne prodje.Kapiram da je uvalio neke pare na kladionicu ,nevjerovatan covjek.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #787
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kako davi Sofro citavo drugo poluvrijeme sa granicom od 53 gola i potajno navija da se ne prodje.Kapiram da je uvalio neke pare na kladionicu ,nevjerovatan covjek.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A vazda on sa tim granicamaaa... :lolblue:

  13. #788
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ostaje žal, jer smo bolji i kvalitetniji od Španije.
    Loše smo ušli u meč, masu promašili, dosta tehničkih grešaka, one sve pogodile, golman im je extra branio, malo sudije i ćao.
    Ostaje meč sa Švedskom za bronzu, mada nijesam optimista iskreno.
    Đevojke su se istrošile i psihički i fizički.
    Ako uzmu bronzu biće kao zlato a ako ne nek su zdravo i svaka im čast za sve i treba ih dočekat s pjesmom kako gođ.
    E tako

  14. #789
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Noćas je Adžo malo kiksao, ponovio iste greške kao iz prošlog meča, što mi je za njega nepojmljivo. Forsiranje Majde na pivota, koja je u odbrani rupa. Pa u drugom poluvremenu je makao i opet je to ličilo na onaj bedem i odbrana bila savršena. Ali ne može se svaki put stizati 5 razlike, i to ovoga puta 7. Čak se na kraju moglo, nego se opet ponoviše neke glupe greške. Milena se ispucala i ništa pogodila nije...u drugo poluvrijeme nije ni pokušala da šutne, a trebala je, jer nije mogla da joj ona golmanka sve brani cijelu noć(sa druge strane, u odbranu je tek preloša bila). Ona sa druge strane jeste imala nevjerovatan procenat, ali dosta tih šuteva su bili lagani, oni koji se brane.

    Mi smo svjesni da nemamo opcija u napadu i da nam akcije nijesu raznovrsne, ali makar ta odbrana mora da bude bedem. Zakaže li u prvih 30 minuta, kao u ova 2 meča... Jbg, mogle su se lagano i ove proći da smo igrali kako znamo 60, a ne 30 minuta. Previše je ovo oscilacija da bi se išlo na zlato. Odbrana je neoprostivo bila šuplja prvih pola sata, probijali su nas kao amatere.

    Roster nam je tanak, i već takav oslabljen sa Suzom, onakvom igračicom u odbrani i jedinim pivotom. 2 meča bez pivota, previše je. I opet takvi umalo do finala da dođemo. Šteta...

    Biće bolje, stasaće nam par igračica do sledećeg prvenstva, pa da rotiramo više od 8 igračica.

    Španija nas je nadigrala skoro u svakom segmentu, a bojim se da će Šveđanke biti previše motivisane preksjutra. Imaćemo i mi jednu Lazovićku motivisanu.

    I ništa me ne nervira kao one amaterske greške. Mileni ispada lopta dok joj niko ne smeta i odlazi u aut. Kod dvije kontre ne možemo loptu da uhvatimo i slično. U ova 2 meča, 10 takvih grešaka. Pa majku mu!
    Last edited by Albatros; 20-12-14 at 00:50.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  15. #790
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Veliko je zavaravanje to "samo gol izgubile..."

    Ne. Izgubile su 3-4 gola razlike. Da je mec potrajao jos par minuta Spanjolke bi dale par golova i opet drzale 3-4... Ne moze minut igre kad je sve izgubljeno, a protivnik samo ceka kraj, da bude "mjerilo".

    Ako je ko pazljivo pratio od pocetka, odmah je vidio da ce nam NADOBUDNOST doci glave. Lose su pripremili utakmicu, podcijenili su protivnika, pobasale su se sugo kao da iako bude 10 razlike za Spaniju, da ce preokrenut.

    E pa ovo nije bila Svedska koja igra mec bez rezultatskog znacaja.

    Na pocetku fube 3-4 a one sve srecne, nasmijane, vesele se odbranama kao da su za vodstvo, u napadu lezerni... Ona pivit dugo vremena neozbiljno cuvana... Kao da se nije znalo da imaju visokog pivota.

    Opet... Nek Kaca sad isproziva ljude u CG, nek kumu opet bude EHF kriv... Bolje da je gledao "kasete" meceva Spanije.

    Nijedan mec nisu dobile na prupremama, protiv boranija ekipa. Mozete misliti kako su ga galile umjesto gradile pobjednicki mentalitet i uigravali napad.
    Nisam ja rekao ništa u prilog našoj igri. Više je išlo u prilog slaboj Španiji. Norveška bi nas dobila sa jednu deset komada da smo ovako protiv njih igrali.
    Ja nisam očekivao ni drugu grupu da prođemo, tako da su premašili moja očekivanja. Ja im skidam kapu, a da su mogli bolje, jesu.

  16. #791
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Zasluzeno Spanija nema sto, ali mi NISMO mogli losije igrat. Do sada sigurno najgora nasa igra. I to bez pivota. Znaci s izmisljenim pivotom, krpljenjem, 1 razlike samo? Nemote uzdizat Spaniju kumim ve kapom, kad nam je samo ok dan s hendikepom bi prosli protiv njih.
    eto tako! Nikad lošije i umornije, bezidejnije izdanje naših Lavica ali ja im ništa ne zamjeram...prekosjutra opasne, željne osvete Šveđanke....ja mislim da bi bilo ravno propasti da ih opet vrnemo u rupu...meni bi vjerujte bila milija ta bronza nego eventualno srebro...eto tako
    P.S. lijepo se igrajte, vrijeđanje nije dozvoljeno, a ovi koji su ovdje došli da likuju mogli bi malo kaznenih poena popiti! Jdno je navijati za bilo koju reprezentaciju ljudski, normalno, a drugo namjerno provocirti i navijati PROTIV Crne Gore pa protiv bilo koga igrala! E za to će biti sankcija! Čudni kompleksi, čudni!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #792
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Los dan, opet su dale sve od sebe, umalo opet da stignu rezultat.
    Idemo na bronzu. Napred laviceeee!

  18. #793
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    evo ovo sam dobila na fb:
    Johanna Ahlm tvrdi da naše Lavice nijesu vrijedne bronzane medalje jer igraju najlošiji rukomet od reprezentacija koje su prošle u polufinale i finale,takodje dodaju da je Suzana Lazović trebala biti isključena sa cijelog turnira zbog faula koji je napravila na utakmici protiv njih. Golman Filippa Idéhn ide čak dotle da naziva naše Lavice i cijelu reprezentaciju "te proklete Crnogorke i treba ih samo udarati" Mislim da bi naša reprezentacija trebala poslati protest EHF-u zbog ovakvog načina obraćanja prema našoj reprezentaciji od strane švedjanki. Cijeli tekst možete pročitati ovdje http://www.expressen.se/sport/handbo...-ett-em-brons/





    "Montenegro är inte värda ett EM-brons"

    www.expressen.seBUDAPEST: Efter förlusten mot Norge fĺr Sverige nu ladda om för bronsmatch mot Montenegro. Det blir en match med mycket känslor - med tanke pĺ gruppspelsmatchen som Montenegro vann. – De spelar en handboll som jag inte uppskattar. De gĺr över gränsen mĺnga gĺnger, säger Johanna Ahlm till SportExpres…

    Dobia sam ovo prevedeno i zamoljena sam da stavim na forum pa to i radim....bas su lijepo pričale, trebale bi naše zadnjim snagama da ih opet isprangijaju pa neka pričaju što hoće....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #794
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad u EHF-u ne bi vladala mafija zbog ovakvog načina obraćanja prema našoj reprezentaciji od strane švedjanki pucale bi kazne. Suzana zaradi ne samo diskvalifikaciju već i novcanu kaznu ali kad svedska koza kaze ""te proklete Crnogorke treba ih samo udarati" to je sportski duh i ferplej koji propagiraju. Deri Suza ka goveda u kupusu

  20. #795
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Ako ne budu imale snage da ih dobiju onda bar treba da ih izbiju ka konje

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  21. #796
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    e vala i ja velim! Kad izgubiš zaludu ti ova priča! Zamisli sportskoga duha! Uh, dala bi sve da ih dobiju!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #797
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Puca' bih ovu drolju od Švedske. I onu drugu što se smješkala cijelu utakmicu protiv nas.

  23. #798
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izgubismo ovo zbog premora najvise. Nije mi jasno sto ne ubaci ovog mladog pivota vise, ili ove djurdjice da sutnu par puta. Milena me nije razocarala, toliko je odradila dobrih stvari na prethodnim utakmicama da joj se ovo ne moze zamjerit.

    Suzo, udri ova goveda sjutra !!
    sent from tabure

  24. #799
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ajd sad da vidimo EHF što će reći povodom ovih ćurki,trebaju ih ove naše izvrć bez obzira na rezultat

    Španija vs Crna Gora (polufinale evropsko prvenstvo u rukometu 2014)
    http://www.cloudzilla.to/share/file/CT30MH3LQMB1NZESZBK1HOBF5


  25. #800
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Opušteno, ovo one stalno rade.

    Jedna je prije polufinala s Norveškom na konstataciju novinara da je dosta norveških igračica bolesno odgovorila: "Nadam se da će se sve razboljet".

    Prije početka su prozivale Dankinje isto, ma sprdnja - ali kapiram da je ovaj Expressen kao Kurir-Info.rs
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Page 32 of 36 FirstFirst ... 22282930313233343536 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. Balkan women are more than good looks
    By iain_prijatelj in forum English only
    Replies: 7
    Last Post: 24-04-14, 23:18
  5. Samouvjerenost (men vs women)
    By Kliker17 in forum Sve i svašta
    Replies: 65
    Last Post: 31-07-12, 05:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •