Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 66

Thread: Ukradena PS4

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ukradena PS4

    Ukradena je konzola play station 4,ako neko dobije ponudu da je kupi ili je dobio ponudu u zadnjih 2 dana ili zna ljude sto drze igraonice pa su nabavili novu konzolu bio bih zahvalan na svim informacijama.Ukrao ju je Aleksandar Lakovic 24-5-6 godina ima,zivi kod osnovne skole Bozidar Vukovic.Momak ce bit danas prijavljen policiji,islo se kod njegovih kuci na razgovor da se proba rijesit to mirnim putem ali njega nema 2 dana kuci.Uglavnom,svaka informacija bi bila od koristi,unaprijed hvala svima!

    Sve informacije mozete javiti na broj 069-228-934

    Update: Slika lopova!
    Click image for larger version. 

Name:	lopov.jpg 
Views:	1178 
Size:	10.6 KB 
ID:	127352
    Last edited by GED; 06-12-14 at 11:10.
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  2. #2
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Sramota! Jesi iznajmljivao ili ti je iz kuće ponio?

  3. #3
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica/...
    Posts
    2,245
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ponio mu iz kuce i ostavio licnu kartu.

  4. #4
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Mozda samo hoce da odigra The Last Of Us do kraja??

    Salim se, ovo je strasno.

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mladji brat otvorio igraonicu i to mu se desi posle par dana...jbg baksuz,ali mi ovaj lik nije jasan uopste,znam dje zivi,pricao mu sa ocem ali dzaba,ni taj nesretni covjek ne zna dje mu je sin evo 2 dana...
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  6. #6
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GED View Post
    Mladji brat otvorio igraonicu i to mu se desi posle par dana...jbg baksuz,ali mi ovaj lik nije jasan uopste,znam dje zivi,pricao mu sa ocem ali dzaba,ni taj nesretni covjek ne zna dje mu je sin evo 2 dana...
    Da, to je zaista cudno. Imas njegove podatke, licnu i sve ostalo, i on opet ukrade konzolu. To zaista moze samo neko ko nije bas psihicki zdrav, ili je narkoman pa i ne razmislja.
    Davor

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,828
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Narkoman davore, nema sto drugo. Sve kradje - od bicikala do pljackanja stanova i obijanja kladionica rade narkomani.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  8. #8
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,781
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ko zna,mozda mu se sto desilo..

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cas pali telefon,vidim kad mu dodju poruke,pa ga ugasi,pa zauzeto i sve tako...mozda jes narkoman ali brat mi rece da je normalno (zdravo i kulturno) izgledao,javio mu se ujutro na tel i rekao da ga donosi i onda se samo predomislio...ako mu se nije desilo,desit ce mu se to sigurno...
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  10. #10
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,337
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GED View Post
    Cas pali telefon,vidim kad mu dodju poruke,pa ga ugasi,pa zauzeto i sve tako...mozda jes narkoman ali brat mi rece da je normalno (zdravo i kulturno) izgledao,javio mu se ujutro na tel i rekao da ga donosi i onda se samo predomislio...ako mu se nije desilo,desit ce mu se to sigurno...
    brate ne pisi odje nista prijetece, na kraju ti se moze desit ka meni dje me policija privodila jer je nestao momak bio koji me pokrao. Otac dosao njegov kod mene i pita dje je mu je sin i poceo da palamudi te ja njemu potanko objasnio sto cu da mu uradim kad se pojavi i ako bude nedovoljno i njemu(tati)
    sjutra dan ja u mup na razgovor sa inspektorima. Moj ti je savjet da odmah prijavite kradju i sta je sve bilo

  11. #11
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Narkoman davore, nema sto drugo. Sve kradje - od bicikala do pljackanja stanova i obijanja kladionica rade narkomani.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    A sve vece kradje radi Vlada

  12. #12
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa007 View Post
    A sve vece kradje radi Vlada

    Cuj Vlada? Kod nas Vlada ne ide po stanovima
    Davor

  13. #13
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar po starom zakonu ovo ne spada u krađe, gdje policija ima pravo da podnese krivičnu prijavu i da ga traži (PS4 je skuplji od 150 eura) a po novom zakonu koji treba da se izglasa policija će moći da podnese krivične prijave protiv osoba koje počine krađu u vrijednosti preko 40 eura... Jer ovaj zakon je stari smiješan, lopovi su se sprdali sa policijom. Bio sam vinovnik slučaja, gdje je lopov uhvaćen sa dva viskija (vrijednost 90 eura), bio je uhvaćen, sačekala se policija, on im je lagano i nonšalatno dao lično kartu uz nagovijest da brzo ispune zapisnik jer žuri. A i ima dosta slučaja, gdje su lopovi nastavili krađe i posle saslušavanja kod istražnog sudije, tužioca ili sudije.

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Predato danas policiji posle jos jednog razgovora sa njegovom porodicom pa cemo vidjet sto ce bit od svega,slate su mu poruke da vrati sony i da se jednostavno zaboravi na sve,pokusavalo se na svaki lijep nacin to zavrsit ali ko zna sto je sa mozgkom tog momka....evo vidjet cemo na kraj kako ce ispasti i sa policijom....
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  15. #15
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Meni je nudjena ps4 sa tri igrice, Fifa 14, Nba2k14 i Ufc za 250e prije dva dana, ali nisam uzeo, neka djevojka je prodavala sa Zlatice, sad dodjoh sa puta pa vidjeh ovo i eto ako mogu da pomognem tu sam, ali vi koji izdajete pazite kome izdajete jer nista nemozete ljudima kao sto je taj momak, zasticeni su ka bijeli medvedi

  16. #16
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default Ukradena PS4

    Ili ga je u zalog ostavio nedje za 200e il će ga prodat 250e nekome.... Drugu koji izdaje su u zadnje 3.nedelje htjeli 3.sonija da odrade... Sve narkomani.... Tako da pazite se policija ti se neće cimati 1%, moraćeš sam sve


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Bio je slican slucaj na forum, forumas Archi je dao nov telefon od 250e i uzeo licnu kartu, mislim da policija nije nista napravila, nazalost. Sto kaze Stefke, najbolje se osigurat i trazit zalog od 50e prvi put.

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam,ako policija nista ne ucini,naci ce se vec neki nacin...vatao sam neke veze u policiji jer znam da nece oni prstom mrdnut.Cak mi je jedan inspektor kad sam bio juce ujutru rekao "nemoj me jutros brate,rodjendan mi je bio,zaglavio sam kod zojke do 7 ujutro".Zamisli koliku nadu to uliva u nas sistem Pokusavam na 100 nekih finih i normalnih nacina to rijesit,ali ako ne upali u krajnjem slucaju znam dje zivi.Neko rece da nije pametno pisat prijetnje po netu,vjerovatno je u pravu ali mi to mozda jedino ostaje kao nacin naplate i sto ce se i desit ako nista drugo ne uspije.Sve cu narkomane i lopove koji ga poznaju postrojit,pa makar na sud zavrsio! Ako ko dobije neku ponudu za konzolu,moze bit od pomoci info da je na nju instaliran PES2015 i NBA2K2014,ima nalog na [email protected],na sistemu je prijavljen kao primarni.....
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  19. #19
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,096
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    2,387
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    Da li ti mozes vidjeti na neki nacin kada se konzola upali i kada se neko nakaci na net?

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Da li ti mozes vidjeti na neki nacin kada se konzola upali i kada se neko nakaci na net?
    nema sanse da moze tako ista vidjeti

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,792
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Isto se desilo drugu prije dva mjeseca. Doslo je neko narkomance sa djevojkom i uzeo kao PS3 na 3 dana. Platio odma i ostavio licnu kartu od djevojke koja je bila sa njim. Posto je kasnio dan, zove ga drug i ovaj mu veli kao nije u PG sjutra ce ga donijet. Sjutra dan se nije javlja na telefon a preksjutra mu je vec bio iskljucen. Na 3 dana je uzeo da ga niko ne dira dok ga ne proda, ***** li mu materina. Od tada je proslo eo dva mjeseca i nista. Da je moj PS3 ja bi to vrlo lako rijesio metodom šipkanja dok mu koljena iz čašica ne izbijem, ali je drug pametniji pa je to rijesio tako sto je prezalio taj Sony i izvukao pouku za ubuduce. Samo izdaje onima koje zna makar iz vidjenja i nepoznatima ali uz nekog ko ce garantovat.
    Last edited by BiTrAtE; 08-12-14 at 10:26.

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne postoji nacin da se sama konzola locira,nema nikakav sistem pracenja ni preko naloga jer jednostavno ne sadrzi nikakav gps sistem na zalost.Iako imam racune za nju i igrice u verijednosti oko 600 i nesto eura,u policiji kazu da moze samo privatno da se tuzi i da ce ga oni "potrazit" i zvat kad ga lociraju...sva je prilika da cu morat da se igram inspektora i privatnih detektiva...
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    sa takvim pristupom policije se ne isplati uopste izdavati skuplje konzole

  24. #24
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GED View Post
    Ne postoji nacin da se sama konzola locira,nema nikakav sistem pracenja ni preko naloga jer jednostavno ne sadrzi nikakav gps sistem na zalost.Iako imam racune za nju i igrice u verijednosti oko 600 i nesto eura,u policiji kazu da moze samo privatno da se tuzi i da ce ga oni "potrazit" i zvat kad ga lociraju...sva je prilika da cu morat da se igram inspektora i privatnih detektiva...
    Sa ovakvim njihovim odzivom ovo lagano može postat masovna pojava, s obzirom da je u komšiluku vjerodostojna štampa na plastici sa sve hologramom nekih pedesetak eura, doduše bez mogućnosti potvrde autentičnosti elektronskog potpisa, ali za ovu vrstu prevare i više nego dovoljno...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  25. #25
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post
    Sa ovakvim njihovim odzivom ovo lagano može postat masovna pojava, s obzirom da je u komšiluku vjerodostojna štampa na plastici sa sve hologramom nekih pedesetak eura, doduše bez mogućnosti potvrde autentičnosti elektronskog potpisa, ali za ovu vrstu prevare i više nego dovoljno...
    Mozda cu zvucati glupo ali to mi uopste ne pade na pamet....to je prva sledeca investicija definitivno!
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Ukradena torba + muzika
    By pumba in forum Centralni
    Replies: 37
    Last Post: 09-10-13, 20:19
  2. Ukradena N90 :(
    By BiTrAtE in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 36
    Last Post: 15-10-06, 18:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •