Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 66

Thread: Ukradena PS4

  1. #26
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    323
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brate pozdravi se sa tom konzolom,to ti je narkoman milion posto,a zasticeni su zakonom kao polarni medjedi,nista mu ne mozes isto se to meni desilo u igraonicu,samo sam ja uspio da naplatim od roditelja na sto crnih jada,nemas se sto nadat od policije,jos nemas nikakav papir tipa ugovor da si mu iznajmio konzolu i da joj je vrijednost 500 itd,inace moju je jedan prodao za 100 eura sa 5 dzojstika i 3 igrice

  2. #27
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Bio je slican slucaj na forum, forumas Archi je dao nov telefon od 250e i uzeo licnu kartu, mislim da policija nije nista napravila, nazalost. Sto kaze Stefke, najbolje se osigurat i trazit zalog od 50e prvi put.
    Policija nije ali jeste ko jeste. Posjetila ga dva momka na posao i da vidis kako su se stvorile pare u narednih nedelju dana.

    Inace sam prijavio u internu reviziju da policija nije nista radila po mojem slucaju pa su posle morali da mi salju pismo kako oni jesu radili cak slali na sud ali kao ovo je za privatnu tuzbu. Iako je bilo iznad 150e. Tako da nista od nase mile policije slobodno nego vidi nekako zavrsi to sam ali da ne dovedes sebe u poziciju da sjutra moze tebe da tuzi ta mala olos.
    Last edited by Archi; 08-12-14 at 14:28.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  3. #28
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Javio se ovaj momak sto je ukrao sony,dobio sam informacije da je prodao to nekom sto drzi igraonicu na konik,igraonica sa kompjuterima i konzolama,to je vjerovatno nedje na divlje,neprijavljeno i mozda zabijeno nedje....ako zna neko adresu,lokacije i slicno tih igraonica po koniku neka napise da podjem da provjerim to....

    za 200 eura je prodao sony i 4 dzojstika 200 mu majki........!!!!!!
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  4. #29
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,995
    Thanks Thanks Given 
    1,375
    Thanks Thanks Received 
    1,682
    Thanked in
    959 Posts

    Default

    pa sto ces ti na konik? nemas sto ici kod toga sto je kupio.....

  5. #30
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemam? samo ja da saznam ko je kupio pa cu se lako sa njim dogovorit
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  6. #31
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,995
    Thanks Thanks Given 
    1,375
    Thanks Thanks Received 
    1,682
    Thanked in
    959 Posts

    Default

    onda se dogovori sa ovim što ti je ukrao i prodao tome...

  7. #32
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GED View Post
    Javio se ovaj momak sto je ukrao sony,dobio sam informacije da je prodao to nekom sto drzi igraonicu na konik,igraonica sa kompjuterima i konzolama,to je vjerovatno nedje na divlje,neprijavljeno i mozda zabijeno nedje....ako zna neko adresu,lokacije i slicno tih igraonica po koniku neka napise da podjem da provjerim to....

    za 200 eura je prodao sony i 4 dzojstika 200 mu majki........!!!!!!
    Stani, tebi se javio ili kako?
    I ti nemas sto ici kod toga sto je kupio. Samo mozda da se cujes sa njim da navucete toga lopova da dodje. A kad dodje ti mu onda opali 5-6 samara 2-3 puta u 7-8 navrata. I reci mu da ti donese 400e koliko vrijedi sony ili ode u policiju i napricaj mu nesto da se usere.


    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  8. #33
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bila mu je policija danas kuci,vatao sam neke veze i molio ljude pa se valjda prepao sto li...uglavnom rece da je prodao to nekom drugu koji je dalje preprodao igraonici na konik,ja imam serijski broj te konzole,racun i garanciju za nju,ako saznam koja je igraonica to i bude konzola tu,ja cu dovest ovog lika tamo pa neka se oni razracunavaju koliko oce a konzolu ce morat predat.Mada je i njegov otac mrceni molio da sacekamo par dana,oce covjek kredit da uzme da plati dug,zao mi covjeka ali jbg sto da mu radim....kako god,moram doci do nje ili do nove jer smo se i mi zaduzivali za je***u igraonicu da se otvori.
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  9. #34
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    e pa jadni ljudi kad su izrodili nesojče! Tako ti je to...ne znam stvarno što bih činjela
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #35
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,794
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    251 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GED View Post
    bila mu je policija danas kuci,vatao sam neke veze i molio ljude pa se valjda prepao sto li...uglavnom rece da je prodao to nekom drugu koji je dalje preprodao igraonici na konik,ja imam serijski broj te konzole,racun i garanciju za nju,ako saznam koja je igraonica to i bude konzola tu,ja cu dovest ovog lika tamo pa neka se oni razracunavaju koliko oce a konzolu ce morat predat.Mada je i njegov otac mrceni molio da sacekamo par dana,oce covjek kredit da uzme da plati dug,zao mi covjeka ali jbg sto da mu radim....kako god,moram doci do nje ili do nove jer smo se i mi zaduzivali za je***u igraonicu da se otvori.
    Druze javi samo policiji da znas gdje se nalazi i vratice ti je 100% po serijskom broju,ti nemas nista s tim,ali roba je tvoja i boli te uvo..

  11. #36
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,555
    Thanks Thanks Given 
    5,483
    Thanks Thanks Received 
    3,913
    Thanked in
    1,549 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Druze javi samo policiji da znas gdje se nalazi i vratice ti je 100% po serijskom broju,ti nemas nista s tim,ali roba je tvoja i boli te uvo..

    to je to, uzmi papire pozovi policiju i sa njima kod toga lika sto je kupio i ti si zavrsio posao pa neka se oni razracunavaju. Najgluplje ti je da ides tamo sam jer ce je brze bolje mac prije no sto dodje murija. Takodje uradi to odmah sjutra ujutro jer ima odje i forumasa sa konika koji te mogu ofirat i ode soni nocas.
    JBG malo se baci u razmisljanje pusti dza bu i to cekanje roditelja batali jer od toga bit nece nista

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,891
    Thanks Thanks Given 
    1,664
    Thanks Thanks Received 
    2,848
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    Bilo bi lijepo da dodju ovi sa tebe ,,batine,, sto se protive da se djeca biju- da vidimo kako bi ovo rijesili


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  13. #38
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Žao mi tog oca i majku, mogu misliti kakav osjećaj je to..Greota.
    Tom momku je najbolje da se bači nedje kad već ne može da se izliječi.
    Ad astra.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Naceraj te ljude da dignu kredit i tako ti plate! Oni su krivi i niko vise! Nije mu ovo prvi put, ali moze da bude zadnji kad ljudi dotaknu dno i onda ga posalju na lijecenje (ako je narkoman uopste)...

    Dokle god se to zavrsi bez udaranja roditelja po dzepu, oni zmure na jedno oko i pustaju da to prodje...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  15. #40
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Pogorica
    Posts
    1,189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne mozes mu nista... drugu su tako davno odradili trojku. kad je otisao u mup da prijavi i rekao da ima licnu kartu rekli su mu da (lopov) moze da ga tuzi zato sto mu je uzeo licnu kartu, sto mu je izdao konzolu bez fiskalnog racuna i masu nekih zajebancija.. cak su isli i na razgovore u policiju i na kraj nista .. jedino da se pokrene tuzba ali to onda ide preko suda i svasta nesto... a u tom slucaju ako odes na sud on tebe moze da tuzi za te ostale stvari pa ce da ti navuce inspekciju i svasta nesto...

    raspitaj se ko prodaje konzole obicno tamo zavrse za nekih 100 eura.. pa vidji da je uzmes po nabavnoj

  16. #41
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ne moras imati fiskalnu kasu da bi iznajmljivao sony jer nemas toliki obrt novca da bi imao fiskalne vec radis po pausalu.
    Takodje nije mu uzeo licnu vec je ovaj ostavio dobrovoljno kao garanciju.

    Ne plasite covjeka s rekla kazala teorijama i neprovjerenim informacijama, svo pravo je na njegovoj strani.

    Druga je prica sto je ovo Crna Gora, pa da bi ostvario pravo koje te sleduje treba veze fatat i ostajat zaduzen kod ljudi sto su ti pomogli.
    Njak Njak Njak

  17. #42
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Old Town
    Posts
    1,387
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    ...Ne plasite covjeka s rekla kazala teorijama i neprovjerenim informacijama, svo pravo je na njegovoj strani...
    Slažem se sa tobom ali...

    Jutros čuh od jednog advokata: "Pravo nije isto što i pravda"
    tel-viber 068 314 800

  18. #43
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Pogorica
    Posts
    1,189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    isao sam sa drugom kad je prijavljivao i to me je rekla ova zena sto je uzimala izjavu....

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Ne moras imati fiskalnu kasu da bi iznajmljivao sony jer nemas toliki obrt novca da bi imao fiskalne vec radis po pausalu.
    Takodje nije mu uzeo licnu vec je ovaj ostavio dobrovoljno kao garanciju.

    Ne plasite covjeka s rekla kazala teorijama i neprovjerenim informacijama, svo pravo je na njegovoj strani.

    Druga je prica sto je ovo Crna Gora, pa da bi ostvario pravo koje te sleduje treba veze fatat i ostajat zaduzen kod ljudi sto su ti pomogli.

  19. #44
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,672
    Thanks Thanks Given 
    2,705
    Thanks Thanks Received 
    1,069
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anonimus View Post
    ne mozes mu nista... drugu su tako davno odradili trojku. kad je otisao u mup da prijavi i rekao da ima licnu kartu rekli su mu da (lopov) moze da ga tuzi zato sto mu je uzeo licnu kartu, sto mu je izdao konzolu bez fiskalnog racuna i masu nekih zajebancija.. cak su isli i na razgovore u policiju i na kraj nista .. jedino da se pokrene tuzba ali to onda ide preko suda i svasta nesto... a u tom slucaju ako odes na sud on tebe moze da tuzi za te ostale stvari pa ce da ti navuce inspekciju i svasta nesto...

    raspitaj se ko prodaje konzole obicno tamo zavrse za nekih 100 eura.. pa vidji da je uzmes po nabavnoj
    Sto je s tobom??koja tuzba ?podatke nema pravo niko da ti uzima pa ih svi uzimaju od bolnica banaka opstine i meleon drugih sluzbi auto skola itd da ne nabrajam .pa kome su sto napravili ...to dajes podsticaj ovim debilima da krenu u masovnu pljacku i da im niko nista ne moze jel?jer su zasticeni ??

    poslato sa milanovog telefona
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  20. #45
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Pogorica
    Posts
    1,189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Sto je s tobom??koja tuzba ?podatke nema pravo niko da ti uzima pa ih svi uzimaju od bolnica banaka opstine i meleon drugih sluzbi auto skola itd da ne nabrajam .pa kome su sto napravili ...to dajes podsticaj ovim debilima da krenu u masovnu pljacku i da im niko nista ne moze jel?jer su zasticeni ??

    poslato sa milanovog telefona

    jedno su podatci a drugo je licna karta... kapiras fizicki licna karta.. ne kopija vec plastika.. kontas... ne nego sam rekao momku sta kaze nasa milicija.. a ovi sto klepaju su vec upuceni i znaju da su zasticeni zakonom... svaki drogas ti zna da moze do 150 eura uzmet i da mu niko nista ne moze.
    izjava jednog kralja "udjem ja u prodavnicu uzmem do 150 eura i izadjem isto tako u drugu i miran mjesec dana"

    ovaj drug je imao cak i snimak posto je imao video nadzor i nista nije mogao da uradi..

  21. #46
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mijenjam taktiku definitivno,fino nocas sipka u ruke i kod njega doma,izsipkat njega,oca mu i sve prisutne i tako svaku noc dok ne urodi plodom...po cijenu da me policija privede jer izgleda da nema drugog nacina!
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    mene baš bilo crnjak da ti to predložim..... ali kad već sam kažeš... odabrao si najpametnije rješenje, samo ostavi na mir te ljude koji ti nisu ništa napravili.

  23. #48
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,794
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    251 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GED View Post
    Mijenjam taktiku definitivno,fino nocas sipka u ruke i kod njega doma,izsipkat njega,oca mu i sve prisutne i tako svaku noc dok ne urodi plodom...po cijenu da me policija privede jer izgleda da nema drugog nacina!
    Pokupi par ljudi ovAko malo jacih,gabaritnijih da im malo strah u kosti unesu,mozda ce vise uraditi plodom nego sipka,s obzirom da mozes odgovarati za sipkanje...'bem ti ovakve zakone i cuda..

  24. #49
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Podji sa par drugova i preslozi im koske

  25. #50
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Da posebno kao jedan slucaj u komsiluk otac kukavac siromah dosli da mu traze sina on fino posao u sobu jeste da je bio siromah al stari imao lovacku pusku,srecom momci su bili mnogo brzi,tako da ti bas odlazak na kucu u te svrhe ne bih savjetovao!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Ukradena torba + muzika
    By pumba in forum Centralni
    Replies: 37
    Last Post: 09-10-13, 20:19
  2. Ukradena N90 :(
    By BiTrAtE in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 36
    Last Post: 15-10-06, 18:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •