Page 1 of 14 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 335

Thread: Sea Dance, Jaz, 16.-18. jul

  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default Sea Dance, Jaz, 16.-18. jul

    Here we go again...



    Zvanično izašao datum... Karte u pretprodaji od 12. decembra, cijena ista kao i prošle god...

    Exit slavi 15. rođendan tako da očekujem još jača imena nego na premijernom izdanju...

    Za početak mislim da su Chemicalsi ili Prodigy sigurica...
    #fakenews

  2. #2
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    a sto vole radne dane, pa to je cudo..

  3. #3
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uhh Prodigy da dođe da protresu ono malo plaže


    Edit: Valjala bi neka anketica, koga bismo voljeli čut'/viđet' itd
    Last edited by Enjoy_The_Silence; 03-12-14 at 16:46.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    a sto vole radne dane, pa to je cudo..
    Jbg povezani su festovi, nemoguće je da bude duža pauza nego ove god što će biti... Prošle god su bili utorak-srijeda-četvrtak, ove četvrtak-petak-subota...
    #fakenews

  5. #5
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    5400 dinara komplet exit+sea dance isto od 12tog decembra akcija
    AJMO CRNA GORO !!!

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    5400 dinara komplet exit+sea dance isto od 12tog decembra akcija
    Za vezanje već trebaju dvomjesečne pripreme...
    #fakenews

  7. #7
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko ne moze oboje proda karte za jedan od ta dva koji mu se manje svidja
    AJMO CRNA GORO !!!

  8. #8
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,046
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Au Medo nadam se da ce te oni cuti za ove dva predloga !

    Evo nesto sa fejsbuka.

    Naši prijatelji iz Sea Dance Festivala javiše nam da će se drugo izdanje Sea Dance Festivala naredne godine održati od 16. do 18. jula na plaži Jaz, Budva.

    Prodaja ulaznica za festival počinje u petak, 12. decembra tačno u podne, kada će se u prodaji naći ograničen kontigent ulaznica za Sea Dance po cijeni od svega €19,99! Ovo je cijena sa čak 65% popusta u odnosu na regularnu cijenu i biće dostupna samo na teritoriji naše države i namijenjena je nažim državljanima.

    Budite dio ekipe Krša i Sea Dance-a i sljedeće godine!

    99MHz
    www.radiokrs.com






    But if you never try, you'll never know..

  9. #9
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Cujes Prodigy ili Chemical Brothers...

    Slusate li vi muziku uopste ljudi? Bez uvrede.. Ili idete samo na 'oprobano' poput cevapa pored Tajlandske kuhinje?

    Da se razumijemo to su 2 velika benda! Bio sam na Prodigy 3x u zivotu, imao (i imam) sve njihove albume... C. Brothers takodje.. Citava jedna generacija ih je kopirala, jos jedna stasala na njima. Respect!

    Ali 2014 je ljudi.... U julu 2015 trazit Prodigy kao cudo i predstavljat kao Headlinera je kao trazit Tinu Turner ili Phil Collinsa 2006 za zvijezde veceri...

    Neka dodju, ja sam za!!! Ali zasto uvjek moramo bit zadnji na svijet i da od bendova koji su pravili ršum prije 20 god pravimo pompu, ja ne znam...

    Vidi ti nama ultra skupe nastupe u zadnjih 5-6 godina... Rolling stones, Madonna, Lenny Kravitz, bla-bla-bla... Jos je i Talamasca trebala da bude u Maximus prije nekoliko, blah...

    I underworld je na sea dance-u razbio, respect... Ali to je uigrano 20+ god... Meni ih je milo bilo cut samo zbog sentimentalnih razloga kad sam to slusao u 'real time-u' devedesetih a isti ovi sto sad 'umiru' da ih cuju su znali za Boru Drljaču samo...

    Ovaj post se ne odnosi na nikoga odredjenog u ovom topiku... Nego ono... Ocigledno nema kriticne mase osim za ono sto je objavljeno za SVE velike izdavace kroz zadnjih 45 godina...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Pa festivali igraju na sigurno.. I to je dobro. Kasnije kada se to razvije može se ići na alternativu..

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #11
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default Sea Dance, Jaz, 16.-18. jul

    Za jedan Prodigy u CG mozes dovest 8 do 10 imena koje momci iz Prodigy-a licno cijene i 'hvataju' im fore ne bi li svoj zivot na sceni produzili... I nisu 'alternativa'. Vjerovatno sam i malo rekao... A za te pare onda pravit festivale na raznim mjestima tokom ljeta i zime...

    Ne pricam ja protiv mejnstrima i u korist alternative, pogresno si protumacio... Vec o 'obrazovanju' publike na duze staze...

    Plasirajuci Prodigy kao jedini kvalitetni brend na dogadjaju u stvari nudis ljudima Versace ili Mercedes, doduse star 20 god, vozen, gazen (sto sa jedne strane i nije lose)...
    Ali lose je sto onda ne ostaje sredstava da ljudima ponudis lupam Victoria's Secret, DKNY, Toyotu, Renault, Desigual i bla-bla...
    Tako da imas Stari Pacoti (one demode patike sa macem) u vidu sad lupam ajde Chemical Brothersa, na to si pukao 95% para i ostaje ti samo da popunis prostor robom sa kineske pijace...

    Sto vise festivala i uopste svirki imas kvantitativno, dobro promisljeno plus zanrovski sareno, tim obrazujes publiku zeljeli oni to ili ne...

    Dakle, Pocinju razgovori jesi cuo toga i toga Dj-a u petak ili bend, nebitno... Kad se ljudima svidi, pocnu da seruju po drustvenim mrezama... Kad cuju i ovi sto nisu bili na dogadjaju preko neta, cesto izgooglaju pridruzene ekipe, kuce koje izdaju to i slicno... Tako grade svoj ukus...

    Ovi iz Exita nece da se bakcu naravno... Njima je lakse da to posalju ovamo uz opasku bendovima 'kako je to festival manjeg kalibra od Exita' i da budu lagani... Spuste ih za uru ipo iz NS... Smjeste... Tako dovedu npr Jamiraquai-a koji profi odradi svoj posao jer je profi... Ali skrati svirku koliko idje moze, ne vrati se na bis da otpjeva makar jednu je*benu pjesmu i ako ima vremena za to.. Dakle nije ona pretrpana festivalska šema da posle njega ima jos 34 artista.. Nego ih plate za FESTIVAL. A to je iha-ha niza cijena nego solo koncert!

    Iman osjecaj da je vec letio iznad Frankfurta grabeci ka Londonu dok sam ja stigao do auta na Jazu... Tacno ga je ta svirka interesovala koliko i mene danasnji rezultati Poljske lige u odbojci...

    Dakle nije poenta igrat na sigurno da bi bilo bolje generalno i da bi napredovao.. To mozes jednom godisnje u sredini koja nema desavanja tokom godine i bude Wooow sto god da se desi... Pa ja vjerujem da ne bi posjecenost bila extremno manja da stave i Scootera umjesto Prodigy-a...

    Nije to na sigurno, to je take money and run filozofija... Pa na sigurno se ni u fudbalskim klubovima ne dovode 'starci' kao glavni igraci... Vec da eventualno potpomognu novim snagama da raspire vatru...

    Ali to Exitu i treba... Jedan siguran udarac na tudjoj teritoriji dje se nista desava i sve ce proc' bez puno posla..

    Inace bio sam na Koncertu Prodigy-a u Londonu prije godinu/dvije.... Pogodite koliko je bilo ljudi? 300!

    I kazu sa bine, hvala sto ste dosli u ovolikom broju! Ovo je nas rodni grad i puno nam je srce sto posle ovoliko godina jos uvjek imamo publiku za live nastupe...

    A kod nas ce 80.000 doc...
    Last edited by zubizaretta; 05-12-14 at 01:26.

  12. #12
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Earth
    Posts
    1,087
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Za 20e je meni svejedno ko će doći. Samo da ima dobre mjuze. Ja se vise bojim da neću tada biti u CG. 😕

  13. #13
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Svejedno Vam je ko ce doci samo da ima dobre mjuze?

    Ovom opaskom pomisljam da je Vama svejedno bilii u Maximusu, Top Hill-u, Districtu ili imanju Kjnaz sto se tice 'mjuze'

    Potpuno legitiman pogled na svijet, nije da nije... Ali ovdje se pricalo o drugoj strani suncevog sistema

  14. #14
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Earth
    Posts
    1,087
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Meni je više bitno da je ekipa sa kojom sam da je super i da je banja. Koncerti dolaze i odlaze, ljudi ostaju.

    Na zadnjem koncertu Prodidžija sam izgubio 4ku zub. Toliko o tome.

    No, da ne znaš ko će doći? 😁

  15. #15
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Ekipa je jedno, muzika drugo... Kad se sve spoji, to je to! Ne zna se jos uvjek, ali vidjecemo

  16. #16
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Earth
    Posts
    1,087
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    No smo i mi ufatili u sitne sate da maštamo. Biće to super.

  17. #17
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Ocigledno nema kriticne mase osim za ono sto je objavljeno za SVE velike izdavace kroz zadnjih 45 godina...
    Pročitaj ovo još par puta i sve će ti biti jasno... Sličnu raspravu sam imao i na proljeće oko Lake festa, što je na kraju potvrdio i glavni organizator... U CG u skorijoj budućnosti nećeš moći da organizuješ veći fest bez komercijale, i to starije jer za novu nemamo keša... Kad smo već u takvoj situaciji daj da se dovede bar ono što je valjalo, a nikad nije dolazilo u CG...

    Prošle god nijesam bio na Jamira jer mi je banja bilo na dance areni, a i na Under odlutah neđe u po' nastupa... Al da nije bilo njih ne bi došlo ni pola publike koliko je došlo, pa ove god ne bi mogli pričati ni o fosilima Prodigy-u i Chemicalsima, a ne o alternativi...
    #fakenews

  18. #18
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Neka onda dovedu MC Hammera I Bobby Browna sledeci put. Predlazem da na to puknu sve pare!

    A ostatak 'festa' neka sviraju ovih nasih lokalnih 5 dj-eva i stara garda iz Srbije koje nismo culi bez 20.000x sve ukupno sa identicnim setovima..

    Posle u jutarnjim satima mozemo svi zajedno na Merlina i Dzinovica do Budve da utvrdimo koliko je ko zaboravio textove...

  19. #19
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ko zna i umije bolje lagano nek organizuje...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  20. #20
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Neka onda dovedu MC Hammera I Bobby Browna sledeci put. Predlazem da na to puknu sve pare!

    A ostatak 'festa' neka sviraju ovih nasih lokalnih 5 dj-eva i stara garda iz Srbije koje nismo culi bez 20.000x sve ukupno sa identicnim setovima..

    Posle u jutarnjim satima mozemo svi zajedno na Merlina i Dzinovica do Budve da utvrdimo koliko je ko zaboravio textove...
    Ja bix coloniu

  21. #21
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Ko umije njemu za vrat britve

  22. #22
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam baš radoznao da čujem par imena koja bi tebe zadovoljila

  23. #23
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Earth
    Posts
    1,087
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja bih se obradovao Prodidžiju. Od ovih novijih bendova, simpa mi je English Grammar ponajviše što je vokal dobra riba a ako je ona dobra riba i bend je dobra riba.

  24. #24
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    [QUOTE=Enjoy_The_Silence;3928888]Ja sam baš radoznao da čujem par imena koja bi tebe zadovoljila [/

    Na Depeche Mode nismo ciljali

    Mislim respect i njima za neka prosla vremena, ucinjeli su odredjene bitne stvari za produzetak 'loze' muzicke industije...

    Nije bitno koja su imena u pitanju konkretno toliko... Nego ako pravis festival valjda pratis scene i sto se zbiva?! To se valjda podrazumijeva u opisu posla, ne?

    Daj prodzaraj juke ili footwork scenu iz Chichaga, proprati grime ili edm scenu iz Londona... Ako zelis House potrazi sto se zbiva u Detroitu ili NY... Cak probajte house iz Angole... Da, Angole! Koliko mogu da kostaju umjetnici iz Angole pa da imamo izgovore? Trazi repere iz Memfisa ili Atlante koji su odlicni ako vec ne zelis da platis one iz LA.. Mislim....

  25. #25
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Earth
    Posts
    1,087
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja sam upućen u ćiriličnu scenu Sutomora. Pogledaj tamo što se dešava.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 87
    Last Post: 20-05-07, 20:47
  2. Replies: 0
    Last Post: 15-05-07, 09:26
  3. Replies: 0
    Last Post: 15-05-07, 09:26
  4. dance me to the end- to the sex
    By TiJaNaaaA in forum Sex i erotika
    Replies: 61
    Last Post: 16-10-06, 23:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •