Page 10 of 14 FirstFirst ... 67891011121314 LastLast
Results 226 to 250 of 335

Thread: Sea Dance, Jaz, 16.-18. jul

  1. #226
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Losi... Nije to vise ta energija. Jos tracavih 50-ak minuta. Trt. Mnogo bijesnih omladinaca i omladincki, kojima nije bilo mjesto tamo, ali jbga...

  2. #227
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drobnic View Post
    Losi... Nije to vise ta energija. Jos tracavih 50-ak minuta. Trt. Mnogo bijesnih omladinaca i omladincki, kojima nije bilo mjesto tamo, ali jbga...
    Znaci toliko si samo bio svjestan? Nije ni cudo sto ti je lose bilo

  3. #228
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Moje prvo slusanje Prodigy-a a imam utisak da je to moglo mnogo bolje. Ona dvojica prije njih su PO-KI-DA-LA. Kakvo ozvucenje, KAKO su ga dobro iskoristili. Pa osjetiste li kako dlake na nogama igraju, alo? 2Hz frekvencije oni zvucnici izbacuju bez ikakvog problema. AOUF.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  4. #229
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    I 4 eura hamburger? Precerali su ga stvarno.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  5. #230
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    posrali su se na reggae.. mnogo bolje bilo prosle god na plazu..

  6. #231
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Earth
    Posts
    1,087
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Parking se plaća 3e. Rekli su nam da je to za dobrotvorne svrhe ali ne i koje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #232
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Odlični Prodigy i Modestep, žao mi je što neću moć da budem tamo i naredna 3 dana..

  8. #233
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treći koncert Prodigyja i mogu reći da je bio BRUKA dobar!
    Đe ste vi stojali i slušali i što već, ne znam, ali meni je bilo superstrašno.
    Намјерно Другачији...

  9. #234
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Treći koncert Prodigyja i mogu reći da je bio BRUKA dobar!
    Đe ste vi stojali i slušali i što već, ne znam, ali meni je bilo superstrašno.
    Moraju bacit "hejt" na prodidziz stari urbani likovi koji su to davno slusali.
    Ne znam, bio sam blizu bine i mogu slobodno rec da je fantasticno bilo. Jos ne mogu na noge stat od raznih upala. Cak su me jos vise odusevili nego Underworld lani...

  10. #235
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Prodajem FESTIVALSKU kartu 35 eura (preostala dva dana) (dakle, NE narukvicu nego KARTU).

    I am so post-rock I shit sad birds.


  11. #236
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Prodajem FESTIVALSKU kartu 35 eura (preostala dva dana) (dakle, NE narukvicu nego KARTU).
    A kako je tebi dobro druže

  12. #237
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa kakav je dub rejv nocas nastao sve je smijesno 😊😊

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  13. #238
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ide li ko autom danas dolje pud Jaza?

  14. #239
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Moraju bacit "hejt" na prodidziz stari urbani likovi koji su to davno slusali.
    Ne znam, bio sam blizu bine i mogu slobodno rec da je fantasticno bilo. Jos ne mogu na noge stat od raznih upala. Cak su me jos vise odusevili nego Underworld lani...

    pa sto, smijemo li? ili moramo svi imat pozitivno misljenje? imam li pravo da kazem nesto o grupi koju slusam nedje od '96 godine, jednoj od grupa koja me navukla na elektronsku muziku uopste?

    iskreno, slusao sam ih samo jednom (zao mi je sto ih nisam ugrabio jos ranije), na exitu 2007, kad su iza sebe imali samo jedan los album, srecom nisu izveli bez par stvari s njega i bio je fenomenalan koncert...sad iza sebe imaju 3 losa albuma, inace sam planirao da opet idem da ih cujem i pored toga, ali kad vidjeh playlistu koju izbacise na portal Vijesti, odustah...na playlisti uglavnom zadnji i predzadnji album i par hitova koje vise i moja baba zna napamet i zbog kojih mi se nije cimalo do Jaza i uzimao slobodan dan.

    Prodigy mi je vise postao neki moderni punk/dubstep bend gdje se konstatno forsira dranje i vristanje Keitha i Maxima i sto vise distorzije i wub wub wub dubstep elemenata u pjesmama ako moze, jer na to tinejdzeri najvise ovlaze svoje gace...i da, da bi se bar nekako udovoljilo starim fanovima, ajmo pomalo da recikliramo elemente iz starih pjesama...stvarno je zalosno na sta je spao Liam, inace jedan od najvecih muzickih genija ikad po meni

    tako da nam oprostite sto mi "stari urbani likovi" ponekad "hejtujemo"


  15. #240
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpisujem, Vriskajuci Lorde.

  16. #241
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    na exitu 2007, kad su iza sebe imali samo jedan los album, srecom nisu izveli bez par stvari s njega i bio je fenomenalan koncert...
    e ono se vala dozivljava jednom u zivotu, kako sam ziv izasa poslije ni dan danas mi nije jasno. i drugova faca 'sto bi ovo...'
    1993-2020

  17. #242
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    pa sto, smijemo li? ili moramo svi imat pozitivno misljenje? imam li pravo da kazem nesto o grupi koju slusam nedje od '96 godine, jednoj od grupa koja me navukla na elektronsku muziku uopste?

    iskreno, slusao sam ih samo jednom (zao mi je sto ih nisam ugrabio jos ranije), na exitu 2007, kad su iza sebe imali samo jedan los album, srecom nisu izveli bez par stvari s njega i bio je fenomenalan koncert...sad iza sebe imaju 3 losa albuma, inace sam planirao da opet idem da ih cujem i pored toga, ali kad vidjeh playlistu koju izbacise na portal Vijesti, odustah...na playlisti uglavnom zadnji i predzadnji album i par hitova koje vise i moja baba zna napamet i zbog kojih mi se nije cimalo do Jaza i uzimao slobodan dan.

    Prodigy mi je vise postao neki moderni punk/dubstep bend gdje se konstatno forsira dranje i vristanje Keitha i Maxima i sto vise distorzije i wub wub wub dubstep elemenata u pjesmama ako moze, jer na to tinejdzeri najvise ovlaze svoje gace...i da, da bi se bar nekako udovoljilo starim fanovima, ajmo pomalo da recikliramo elemente iz starih pjesama...stvarno je zalosno na sta je spao Liam, inace jedan od najvecih muzickih genija ikad po meni

    tako da nam oprostite sto mi "stari urbani likovi" ponekad "hejtujemo"
    A kako si los ti "stari urbani liku". Neko zbog set liste (koja nije bila tako losa, a jos bolja kad se slusa uzivo) odustane od koncerta, je li moguce ta prica da ide? Ovo sve sto si naveo nema blage veze. Izvini sto ti tako rekoh, ali "stari urbani lik" moze biti slobodan da kaze drugom "starom urbanom liku" da nije u pravu. Ako vec nisi bio zbog set liste i ne znas kako je bilo, onda nema potrebe ni da komentarises kako je lose bilo...Ne?

  18. #243
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    slusao sam zadnja 2 albuma koja su cinila 90% plejliste, nazalost...iskreno oba albuma su mi moderno gov*o i nikako mi se ne svidjaju, s izuzetkom mozda par stvari koje mi mogu proc', ne da su dobre ili ne daj boze fenomenalne, nego su u najboljem slucaju slusljive i ne toci mi krv iz usiju od njih...a nesto sto mi je doma, na sasvim solidan zvuk gov*o, tesko da mi moze u bilo kakvoj lajv izvedbi bit znacajno bolje - jer na gov*o mozes stavit slag i jagodu na vrhu, sto ga opet ne cini nista manjim gov*etom, jelte

    opet ponavljam, obzirom da ih slusam od prije skoro 20 godina, i da sam ispratio sav njihov rad i nekad ih volio vise no rodjenog brata, mislim da imam puno pravo da ih komentarisem, bez obzira sto ih nisam cuo lajv prije 2 dana...nego ovdje uopste nije bila prica o tome, nego cim se naidje na neko negativno misljenje ajmo odma svi da kamenujemo toga koji se odmah etiketira kao "hejter", pa nema veze sto se podigao uz Prodigy...

    a tebi ako je kao "starom urbanom liku" podjednako dobar njihov zvuk sa npr. Experience-a ili Music for the Jilted Generation i ovo sto danas furaju, to bas dovoljno govori o tvom muzickom ukusu, pa se zbog toga ne bih dalje raspravljao s tobom na ovu temu - ja sam los, ti si u pravu....ja cu da nastavim da idem i izdvajam dane odmora na neka (po meni) mnogo kvalitetnija desavanja, svidjelo se to tebi ili ne...i nemoj vise ovo "stari urbani lik", malo mi se povrace od toga, nisam ga dzabe pod navodnicima stavio
    Last edited by Screaming Lord; 17-07-15 at 11:18.

  19. #244
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ILEW View Post
    e ono se vala dozivljava jednom u zivotu, kako sam ziv izasa poslije ni dan danas mi nije jasno. i drugova faca 'sto bi ovo...'
    da se nisam cijeli koncert drzao zagrljen sa bratom i drugom, tamo bi mi nedje nadgrobni podigli

  20. #245
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,073
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Pa Screaming Lorde zar nisi naucio od mog primjera da ne smijes nista rec protiv Prodigy-a, a da te ne napadne horda ljutih iskusnih klabera?

    Hejteru jedan, ti mrzis muziku!

    :mrgreen:
    \\
    OFL•GIC

  21. #246
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Pa Screaming Lorde zar nisi naucio od mog primjera da ne smijes nista rec protiv Prodigy-a, a da te ne napadne horda ljutih iskusnih klabera?

    Hejteru jedan, ti mrzis muziku!

    :mrgreen:

    i to sto kazes, nego u rijetkim trenucima dokolice se zaje*em pa postujem nesto na forum

  22. #247
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    20 10 ulica
    Posts
    2,918
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    ako nekome trebaju 2 narukvice neka se javi u inbox dao bih ih jeftino... + imam karticu na koju mi je ostalo nesto malo 5,6 eura...

    posaljite mi pm odgovaram oko 7 ipo 8...
    tutti quanti cantano e bevono per te!

  23. #248
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Earth
    Posts
    1,087
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne znam kako vam je bilo na Rošin ali je sam pošao nezadovoljan. Očekivao sam više stvari iz Moloko perioda jer su čak i najavljivali tako.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #249
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slican je bio "problem" na Dzamirovom koncertu prosle godine... Ljudi su ocekivali pjesme sa onoga koncerta iz Rima, koji se pustao na IN televiziji, a kad su dobili nesto skroz drugcije, nesto sto je on ustvari i pjevao u tom periodu, ostali su nezadovoljni. Tako i sinoc... Pa kako ocekujete od Rosin da pjeva stvari njenog bivseg benda sada kada je uspjesna solo pjevacica sa brojnim solo izdanjima iza sebe...? Nevjerovatno. To ti je kad ljudi odu nepripremljeni na koncert, ne poznaju sta taj kojeg idu da slusaju ustvari svira/pjeva, pa na kraju obvrse nezadovoljni.

  25. #250
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jel bio ko na onaj Prodigy mrtvi

    Cuh da je bilo 35k ljudi, kako e

Page 10 of 14 FirstFirst ... 67891011121314 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 87
    Last Post: 20-05-07, 20:47
  2. Replies: 0
    Last Post: 15-05-07, 09:26
  3. Replies: 0
    Last Post: 15-05-07, 09:26
  4. dance me to the end- to the sex
    By TiJaNaaaA in forum Sex i erotika
    Replies: 61
    Last Post: 16-10-06, 23:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •