Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 129

Thread: SNP - novi ili strari preśednik?

  1. #51
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default


    P
    oraženi kandidat za predsjednika SNP-a Aleksa Bečić, kazao je da se nada da je ovo posljednji put da bude pobijeđen na ovakav način, gdje su, „ključnu stvar odigrali centri moći izvan SNP-a“.

    „Ovo je prvi i posljednji put, i to obećavam građanima Crne Gore, da budem pobijeđen uz pomoć centara moći koji su izvan SNP-a.Založiću se da svi članovi SNP-a direktno na neposrednim izborima biraju predsjednika partije. Jer, cilj Kongresa treba da odrazi volju svih članova SNP-a, rekao je Bečić za „Dan“.
    Upitan da li bi prihvatio neku od ponuda Srđana Milića, konkretno da bude potpredsjednik, Bečić je kazao da ne bi rihvatio nikakvu Milićevu ponudu jer u politici nije zbog ličnih interesa i privilegija.
    Sad zapamtite sto vam lucke kaze, ovoga momka do do sledecih bitnijih izbora nece biti ni na jednoj funkciji ili listi snp-a i bice sklonjen iz bilo kakvog imalo uticajnog polozaja. Zapamtite pa me napomenite ako slazem.
    Zalim zbog toga, dobar je momak i djelovao mi je da ima potencijala za velike stvari. Na zalost lekcije iz diplomatije i politickog diskursa i retorike nije najbolje savladao ili ih je zaboravio... zbog toga svega ce ga sklonit njegove partijske kolege...
    Last edited by lucke91; 24-11-14 at 10:32.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad se on tebi svidja onda tu nijesu cista posla
    Ne treba ga niko sklanjati jer se sam sklonio izjavljujući ovakve gluposti. Zbilja je tako jaka i poznata licnost u SNP da potrebne vise sile, centri moći, ljudi gusteri..... pa da njega pobijedi Milić

  3. #53
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ne treba ga niko sklanjati jer se sam sklonio izjavljujući ovakve gluposti.
    Upravo to. Samo sto ce to njegove kolege seniori da ubrzaju malo.

    A meni se cisto svidjeo potencijal koji je momak imao, ali kao i mnogi potencijali i talenti u svim oblastima zivota prebrzo se zaletio i izgorio u zelji za strmoglavim usponom. Kazu ko preskace stepenike obicno zavrsi sapleten razbijenog nosa i na dnu.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #54
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Po meni to nije glupost nego covjek kaze da nije u politici zbog licnih interesa za razliku od milica i ostalih, pa mu je krivo kad ga dobiju na nacin uticaja van partije (mitom sa strane vjerovatno)...po meni je on bolji covjek od obojice ostalih kandidata...iako nisam pripadnik te partije niti sam zainteresovan za politiku,ovako sa strane gledano...
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  5. #55
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Momak je riješio da se bori za svoje principe a to potvrdjuje ova izjava !!! Ako neko misli da će ostvarit prevlast u partiji tako što će podilaziti šefu stranke ( kao što je slučaj u DPS ) onda je to podmuklo !!! Nije odje stvar u tome da želi cijepanje partije ili da pokazuje neposlušnost partijskim ciljevima već baš suprotno a koliko se može zaključit prilično je siguran da ima veću podršku u članstvu !!! Krenuo je u otvorenu borbu protiv kreditno zaduženog predsjednika i ja mu želim svaku sreću u ostvarenju tog cilja !!! Dosta je bilo nadušenih stručnjaka za svoju goozicu ...
    deuscroix

  6. #56
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Bas zato ce biti sklonjen...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #57
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Bas zato ce biti sklonjen...
    Nije Milić naivan da gubi članstvo zbog fotelje siguran budi a to je i izjavio posle kongresa
    deuscroix

  8. #58
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Bečića su isturili na izbore za gradonačelnika jer su znali da ne mogu dobiti pa su mu dali da se zanima a njega je dobar rezultat ponio i mislio je da je cijela stranka iza njega.Njegov problem je što ne razmišlja kao političar već kao da je predstavnik neke NVO.
    Ne kritikujem njegove stavove koji su po meni ispravni ali za napredovanje u politici su pogrešeni naročito u Crnoj Gori dje se napredovanje u politici izjednačava sa količinom klimanja glavom na postupke onih iznad tebe.
    Bolje mu je da samostalno osnuje svoju partiju i na taj način proba da se postavi na politčkoj sceni SNP mu neće to omugućiti dok god u njoj ima ljudi koji lijepo žive od opozicionog djelovanja.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Po meni to nije glupost nego covjek kaze da nije u politici zbog licnih interesa za razliku od milica i ostalih, pa mu je krivo kad ga dobiju na nacin uticaja van partije (mitom sa strane vjerovatno)...po meni je on bolji covjek od obojice ostalih kandidata...iako nisam pripadnik te partije niti sam zainteresovan za politiku,ovako sa strane gledano...
    Nadji bar jednog politicara koji će priznati da je zbog licnih interesa. Tako da te price stavi macku o rep jer svi su oni tu zbog uzvisenih ciljeva i naseg opsteg dobra i zato nam je tako dobro.
    Sa druge strane kako se on kandiduje za sefa partije kojoj se preśednik odradjuje izvan partije ... ili je to saznao tek poslije glasanja??? Nijesam ni ja pripadnik te partije i posmatram iskljucivo sa strane da li bih glasao za tu partuju i koji je to minimum. Partija kao SNP ociscena od Pedje, Knezevica i ostalih njima slicnih na cijem celu bi bio neko obrazovan i strucan kao Damjanovic bila bi alternativa DPS-u

  10. #60
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Nije Milić naivan da gubi članstvo zbog fotelje siguran budi a to je i izjavio posle kongresa
    E moj druze, ne radi se to preko noci i senzacionalisticki, ima to svoj proces rako da to prodje neosjetno i bez posljedica cak uz blagi rast... snp zna taj posao da radi odlicno, pogledajte procjene njihovog glasackog tijela sad u odnosu na procjenu prije nego su se oslobodili bulatovica, knezevica i ostale frakcije koja je priala frontu... znaju oni to...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #61
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Bečića su isturili na izbore za gradonačelnika jer su znali da ne mogu dobiti pa su mu dali da se zanima a njega je dobar rezultat ponio i mislio je da je cijela stranka iza njega.Njegov problem je što ne razmišlja kao političar već kao da je predstavnik neke NVO.
    Ne kritikujem njegove stavove koji su po meni ispravni ali za napredovanje u politici su pogrešeni naročito u Crnoj Gori dje se napredovanje u politici izjednačava sa količinom klimanja glavom na postupke onih iznad tebe.
    Bolje mu je da samostalno osnuje svoju partiju i na taj način proba da se postavi na politčkoj sceni SNP mu neće to omugućiti dok god u njoj ima ljudi koji lijepo žive od opozicionog djelovanja.
    Momak se pojavio na političkoj sceni CG i ostvario dobar rezultat zahvaljujući i partijskoj infrastrukturi i sebi ( to mu dodje po procentima pola pola ) i ne vidim razlog zbog čega bi napuštao partiju ako je dobitak obostran !!! Podnio je kandidaturu za predsjednika i imao podršku trećine delegata za razliku od predhodnog kongresa dje postojeći predsjednik nije ni imao protiv kandidata !!! Za godinu dana političkog angažmana ( makar ovaj dio vezan za medije ) prilično impresivno znajući koliko je teško izboriti se sa vukovima naviknutih na opozicione benificije tako da bi bilo apsurdno očekivat da izaziva turbulencije !!! Već danas svi u CG znaju koji su mu ciljevi u partiji i političkoj sceni uopšte i ja ne vidim što je još mogao da uradi a da ljudi ne pomisle kako neki jaki narko kartel stoji iza njega ...
    deuscroix

  12. #62
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Becicu bi bilo najpametnije da sa Abazovicem isforsira onaj gradjanski pokret... mislim da bi bas ozbiljnu pricu napravili...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  13. #63
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Po meni to nije glupost nego covjek kaze da nije u politici zbog licnih interesa za razliku od milica i ostalih, pa mu je krivo kad ga dobiju na nacin uticaja van partije (mitom sa strane vjerovatno)...po meni je on bolji covjek od obojice ostalih kandidata...iako nisam pripadnik te partije niti sam zainteresovan za politiku,ovako sa strane gledano...
    Političar kaže da nije u politici zbog ličnog interesa. Hajde da mu vjerujemo.
    I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by.

  14. #64
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Momak se pojavio na političkoj sceni CG i ostvario dobar rezultat zahvaljujući i partijskoj infrastrukturi i sebi ( to mu dodje po procentima pola pola ) i ne vidim razlog zbog čega bi napuštao partiju ako je dobitak obostran !!! Podnio je kandidaturu za predsjednika i imao podršku trećine delegata za razliku od predhodnog kongresa dje postojeći predsjednik nije ni imao protiv kandidata !!! Za godinu dana političkog angažmana ( makar ovaj dio vezan za medije ) prilično impresivno znajući koliko je teško izboriti se sa vukovima naviknutih na opozicione benificije tako da bi bilo apsurdno očekivat da izaziva turbulencije !!! Već danas svi u CG znaju koji su mu ciljevi u partiji i političkoj sceni uopšte i ja ne vidim što je još mogao da uradi a da ljudi ne pomisle kako neki jaki narko kartel stoji iza njega ...
    Nije se on ništa izborio već je igrao onoliko koliko su mu oni dopustili a sad kad je počeo da ih ugrožava neće mu ni toliko dopustiti prije će biti da će ga naćerati da sam napusti partiju ili će se truditi da mu potkrešu krila.
    Poenta moje priče da ljudi koji su u politici dvije decenije neće nikad omogućiti nekom sa dvije godine staža u politici da im preuzme vlast zbog toga što je ostvario dobar rezultat na jednim izborima a ovo naročiti kad se zna da kod nas benificije koje imaju profesionalni opozicionari često nadmašuju one koje imaju ovi na vlasti a uz to nemaš skoro nikakvu odgvornost za bilo šta urađeno ili izrečeno
    Last edited by goldfinger; 24-11-14 at 12:04.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #65
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Becicu bi bilo najpametnije da sa Abazovicem isforsira onaj gradjanski pokret... mislim da bi bas ozbiljnu pricu napravili...
    E ovo sam ja htio da napišem, to bi bio odličan potez . Mladi momci, bez dlake na jeziku, perspektivni i otkinuli bi svima po malo.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #66
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Bečić je na lokalnim izborima prije svega profitirao zato što su ostali bili katastrofalno loši u kampanji i skoncentrisani na međusobno šamaranje. Ako vratite film unazad, vidjećete da jedino SNP nije bio uključen u negativnu kampanju i dok su se po blatu razvlačili Đukanović, Stijepović, Pajović, Krivokapić, Lekić i ostali, za to vrijeme je Bečić imao rijedak politički luksuz da tjera svoju priču, neokrznut i neometan napadima drugih. Sjetimo se, Bečića i Đeljošaja gotovo da niko pominjao nije, koliko da ne postoje Dalje, u svim debatama je izgledao ubjedljivo najbolje, što mu, ruku na srce i nije bilo teško, jer je jedini govorio na temu.

    Dakle, SNP je, u suštini, samo profitirao na žestokim sukobima ostalih partija. Naime, DPS je bio skoncentrisan na DF I SDP, tj. EL, dok su Bečićeva čista biografija i jasno iskazani stavovi o budućem koaliranju sa DPS-om sabotirali eventualne aspiracije DF-a na biračko tijelo SNP-a. A, čak bih rekao da je za njihov rezultat, uz sve navedene okolnosti, u stvari, u najvećoj mjeri bilo zaslužno prelivanje glasova iz DF-a (onog građanskijeg dijela) i nešto manje PCG. Nemamo nikakva relevantna istraživanja, pa da mogu bilo šta da tvrdim, ali mislim da je procenat nezadovoljnih apstinenata koje je uspio da zahvati Bečić vrlo mali i suštinski beznačajan, jer ako pogledate same rezultate, vidjećete da je broj opozicionih glasova procentualno ostao na nivou ranijih izbora.
    Last edited by johnny bravo; 25-11-14 at 03:17.
    In vino veritas

  17. #67
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Aleksa Bečić napušta SNP

    http://www.vijesti.me/vijesti/aleksa-becic-napusta-snp-817071
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  18. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    da neće u ovaj građanski
    She is only here to annoy herself!

  19. #69
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post

    Prava stvar.To se čekalo.Eto sad Miliću sad je sam na svome može u miru da radi za Milaša.
    Ad astra.

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Naljutilo se dijete uzelo svoje igracke i oce da se igra u drugom dvoristu. Izgleda odvazniji kad novinarima prepricava ste se desavalo nego medju kolegama, ali...

  21. #71
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Da je vise ovakvih politicara kao sto je Aleksa bolje bi bilo ovoj drzavi! Svaka cast momku!

  22. #72
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taman kad je počinjao SNP da liči na nešto… povratak u prošlost.
    Neće se oni trsit Momirove ideologije nikad…
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  23. #73
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    G. Momir je prvi izasao.. kako sad njegova ideologija kad je odsetao od njih?

    Hvala Lepo

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Naljutilo se dijete uzelo svoje igracke i oce da se igra u drugom dvoristu. Izgleda odvazniji kad novinarima prepricava ste se desavalo nego medju kolegama, ali...
    Pogrešno interpretiranje.
    Naime čovjeku je dosadilo da ga "usmjeravaju" oni koji su zaslužni za mnoge zle stvari u CG/SCG/SRJ/SFRJ.

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Pogrešno interpretiranje.
    Naime čovjeku je dosadilo da ga "usmjeravaju" oni koji su zaslužni za mnoge zle stvari u CG/SCG/SRJ/SFRJ.
    Moze se i tako rezonovati samo kad ga usmjeravali za gradonacelnika bilo dobro, a sad nije dobro Cini mi se da je umislio da ima neku snagu i znacaj, ali vidjećemo da li ce se cuti za njega za godinu dana.

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem zvucnike BOSTON ACOUSTIC CS226/potpuno novi/...DYNAUDIO AUDIENCE 72/kao novi/
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 13
    Last Post: 02-11-12, 22:39
  2. Prodajem zvucnike BOSTON ACOUSTIC CS226/potpuno novi/...DYNAUDIO AUDIENCE 72/kao novi/
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 27-10-12, 15:32
  3. Pred$ednik Filip Vujanovic -intervju sa Petrom Komnenicem
    By Tattoo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 104
    Last Post: 05-11-11, 19:40
  4. premijer + preśednik pitanja
    By Beztebezove in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 19-01-08, 15:32
  5. Svi Pre$ednici ,a pre$ednik 1.
    By Dzindzo Za Vazda in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 15-04-04, 06:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •