Results 1 to 11 of 11

Thread: Mala pauza....HOBBY-HIFI KOMPONENTE....poziv trzisne i ljubomora ili sto li vec...

  1. #1
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default Mala pauza....HOBBY-HIFI KOMPONENTE....poziv trzisne i ljubomora ili sto li vec...

    Da se ne cudite sto nema mojih oglasa,,PRODAJA HIFI KOMPONENTI,,...,,SECOND HAND HIFI SHOP,,
    Obrisani su na moj zahtjev...jer sam prijavljen od strane nekog ljubomorno bolesnog ANONIMCA kojemu je zasmetala moja djelatnost...posto sam prijavljen trzisnoj inspekciji,i bio pozvan na telefon,odlucio sam da prebacim ,,PRODAJA,,...,,SECOND HAND HIFI SHOP,,...u ,,HOBBY HIFI KOMPONENTE,,...niko mi nemoze zabraniti da se bavim time cime se bavim,jer ne planiram ni da posustanem ni da odustanem...to je ono cime se bavim vec nekih 25 godina,to je ono sto volim i ono sto je moja istinska ljubav....moj,,HOBBY,,.....Nije ,,PRODAJA,, nego ,,HOBBY,,.....A vi svi znate cime se ja bavim i sto radim jer ipak me zna dosta ljudi,sto po lokalima,sto po objektima,hotelima,pumpama,teretanama itd...itd...jer je to ipak moj ,,HOBBY,,
    Inace full prica je da sam prijavljen ne samo za ovu da kazem ,,prodaju,,koja nije prodaja...nego sam prijavljen od tog istog ANONIMCA i za drzanje eksplozivnih materjala i oruzja,tako da mi je i milicija bila u kucu,i sve se to desilo u roku u 20-tak dana...brzo zar ne...Mene to stvarno mnogo ne sekira jer je fukara,ljubomornih ljudi i stoke vazde bilo i bice...ali nedam na famelju...Znaci ANONIMAC neka se Bogu pomoli i upali svijecu u Crkvu da ne otkrijem o kome se radi...
    Sto se tice moje facebook stranice zvace se,,HOBBY HIFI KOMPONENTE,,jer se time ja upravi i bavim...skupljam komponente,otkupljujem,slusam,kompezujem,mjenjam,n e,,prodajem,,...znate vi svi dobro cime se ja bavim...
    Svim ljudima,drugovima,prijateljima...onim istinskim zelim svako dobro...od srca...Tu sam i dalje za svake dogovore,moj kutak gdje stoje uredjaji je pristupacan svima,da dodju,sjednu,cuju,uzivaju u dobroj muzici,uz kavu....I dalje za svaki dogovor i kombinaciju...HOBBY HIFI KOMPONENTE
    Cim me pravila na facebook puste da se promjeni naziv moje stranice ,naziv ce biri promjenjen...da nebi ulazio u probleme sa nasim dragim i meni ,,premilim,,trzisnim inspektorima,koji ocigledno rade samo svoj,,posao,,...a ti ANONIMAC ...tu sam ne idem nidje...i moj HOBBY nije poso nidje i on je tu...
    USKORO NOVE STRANICE SA SLIKAMA I SVIM PROPRATNIM NA CDM FORUMU...STANADARDNO...ALI MALO DRUGACIJA KONCEPCIJA

  2. #2
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljubomore nikaada vise! piiiii
    tako je daki,samo naprijed i ne posustaj

  3. #3
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Hvala brat moj...sreca da ima i pozitivaca,to nas vadi.USKORO OGLASI...HOBBY HIFI KOMPONENTE...najveci izbor audio hifi i high end opreme u okruzenju...zamjene,kombinacije...HOBBY

  4. #4
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    280
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem !?!
    Zar ima i takve fukare...zao mi je,nedavno smo se prepisivali,planirao sam da dođem do tebe,čujemo se uskoro...
    Veliki pozz,i podrška za ono što radiš...

  5. #5
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako si što nudio od Sony Xplod serije... :excitement:

    Ođe od zavidnih bukvalista, nepismenih anonimaca, lakomih guzolizaca... teško opstaje sve što valja. ALI OPSTAJE!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  6. #6
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    takvi su ljudi, jebiga... cim vide da neko pravi pare odma proradi ljubomora.... to rade nesposobni ljudi koji ne umiju ni 1e da naprave ni euro nemali nikad, olos ljubomorna, bezobrazna....
    Sjedi ti, ja cu mi donijet :)

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Boli te uvo, samo naprijed. Ne radiš ništa protivzakonito, radiš sa polovnim kvalitetnim stvarima i mijenjaš za druge.

    Ne razumijem gušt ljudi u uništavanju tuđih hobija..

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #8
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Nikšić, Montenegro
    Posts
    819
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Cime se sve narod bavi...

    Nijesam jos imao prilike da saradjujem sa tobom ali sramno je to sto je neko uradio.

    Velika podrska!!!


  9. #9
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto sam i sam ljubitelj Hi-Fi komponenti i znam kako je to kada je neko fan, imas moju punu podrsku u svemu sto radis. Ne znam samo kome su smetale vintage komponente, ali tako ti je to, svakakvih ljudi na svijetu. Sve ljudi mogu uraditi ali strast jednog kolekcionara i hobiste tesko je ugasiti, ma sta da se dogodi.
    Davor

  10. #10
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    830
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Puna podrska ,samo naprijed .Nemoze ti niko nista ,uzivaj u dobroj muzici i vrhunskim uredjajima .

  11. #11
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ikreno,hvala puno svima ljudi na podrsci...Mene stvarno ove ljubomorne budale,sigurno nece sputati...a nece sigurno ni ova ,,gospoda,,iz trzisne inspekcije.Kad bi se svak bavio svojim poslom i uzivao u njemu,gledao drugome da pomogne i pozitivno razmisljao nebi se ovakve stvari desavale.
    Nego danas je ,,hit,,da nekom bude dosadno i da drugome zivot pokusa ako ikako moze zagorcat...iz mraka....iz prikrajka...kao poslednji jadov,da ne koristim krupnije rijeci...
    OVO MOZE LOCK...IDU OGLASI...Ako kome mogu u bilo cemu da pomognem tu sam,ako ne mogu sigurno mu necu odmoc,pa ljudi gleda nas neko odozgo...budite sigurni da je tako...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Usluge AUDIO HIFI I HIGH END komponente...SECOND HAND HIFI SHOP...otkup,prodaja,zamjene...
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 128
    Last Post: 08-08-14, 08:32
  2. o.k.otkupljujem HIFI audio komponente
    By daki772 in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 11-07-11, 21:58
  3. p.m.originalne police za hifi komponente
    By daki772 in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 09-12-10, 17:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •