Page 1 of 8 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 187

Thread: Paznja,bit cete obmanuti!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Paznja,bit cete obmanuti!

    Nijesam se neko vrijeme javljao jer sam otpratio sve ovo sto se desava zadnjih dana i zato cu sada malo sa vama popricati ako je neko voljan za pricu na ovu temu.

    Kozak cvrsto vjeruje da ce Djukanovic ,sa svojim pomagacima u zlocinu nad CG, igrati na kartu rezultata izmedju 50-55% !!!!

    Mislim da se sprema takva obmana kakva nije vidjena od potpisivanja beogradskog sporazuma. Milo ide na neciste racune i to je ocigledno svakom ko to oce da vidi.

    Zasto tako mislim?

    1.Nije morao prihvatiti prijedlog Lajčaka .EU bi nas do jeseni priznala po starom zakonu. Takve signale su mu slali stari provjereni separatisti iz Slovenije kao i jos neki ljudi sa zapada.Kučan je na kran montana forumu rekao pred svima da bi oni još i dalje bili u SFRJ da su slusali savjete i prijedloge EU.

    2.Kada je vec prihvaceno sve bez ikakvih konsultacija sa crnogorskom javnoscu ,kao i kod potpisivanja beogradskog sporazuma,Djukanovic namjerno prosipa pricu kako ce oni proglasiti nezavisnost nakon prvog glasa preko 50%.
    ODAVNO NISAM CUO NISTA POKVARENIJE I PODLIJE OD TE IZJAVE KOJOM ZELI NAPRAVITI VJECITU TRAGEDIJU OD CRNE GORE.PRIHVATA SVE ALI NAJAVLJUJE DA CE U SLUCAJU NEDOSTATNOG REZULTATA IPAK OPSTATI NA VLASTI I ICI NA NOVE IZBORE . PONOVO NECISTI I NEDORECENI REZULTATI KAO MNOGO PUTA DO SADA.RAZLOG ZA NESTABILNOST A NJEMU IDEALNA POZICIJA ZA OPSTANAK NA VLASTI.

    3.Pristaje na odgodu lokalnih izbora iako je opste misljenje da je sa tom kartom u dzepu mogao ici na jaci pritisak birackog tijela koje mu do sada nije bilo naklonjeno.

    4.Pristaje na predsjednika komisije iz EU , iako je to mjesto jako vazno.



    Ja sam kao covjek koji se vec 35789 godina zalaze za tu jebenu nezavisnost bio spreman ,kada vec nije bilo muda(zbog sopstvene proslosti) da se kaze NE Lajcaku , pristati na tih 55% , i vec sam bio isplanirao kako u svemu ucestvovati ,kad odjednom vidjeh taj intervju na tv ,pa se jos to ponovi u novinama i mogu vam reci da mi je stvorilo ad hoc nervozu u stomku da sam bio na ivici da ne puknem.

    Na terenu DPS-SDP nista ne radi po pitanju objedinjavanja snaga (ne racunam sastanke sa prodanim lidercicima, uz meze) , cak naprotiv primjecujem jako nezadovoljstvo kod velikog broja nasih istomisljenika zbog potpunog izostanka bilo kakvih kontakata sa njima-nama. One studente koji su skupili 4000 protiv su isprdjeli ne udostojivsi se komentara.Djukanovic javno napada Miodraga Perovica i ostale koji su se usudli da ga "taknu" .

    Toboze,igraju na kartu kupovanja Srba , sto ja procjenjujem kao totalnu propast.Naravno, ne njegovu propast vec propast ideje nezavisnosti.

    Reci cu vam ovako,iskreno i bez zadrske, da cu ja ovaj referendum zbog ovakvih sranja izbjeci.Necu u gradjanski rat zbog Milove stolice. On i oni ne idu na OBNOVU POTPUNE SUVERENOSTI CG i ja tu nemam sto traziti a vi se spremite za neki buduci pravi referendum.Nadam se ne poslije 2020.

    Pozdrav!
    Brooclyn Forever !

  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav kozak, srčano ka i uvijek, nestrpljivo i na prvu loptu ka i uvijek, zato i jesi legenda i savjest ovoga foruma još iz najtežih dana.
    Ma se nemoj predavat sad kad je konačno izvjesnije, sjeti se što smo sve prošli da bi se dovuceljali dovde.
    ne pada mi na pamet da ikoga branim, no je bruka naša neshvatljiva ljudima poput Kučana, on je za sobom ima 90% naroda, ne kao vlast no kao Slovenac. Ti ođe imaš 40% neznavenih koji više vole sve no svoju državu.
    Gore glavu ljudino, potonji je vakat!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur
    Pozdrav kozak, srčano ka i uvijek, nestrpljivo i na prvu loptu ka i uvijek, zato i jesi legenda i savjest ovoga foruma još iz najtežih dana.
    Ma se nemoj predavat sad kad je konačno izvjesnije, sjeti se što smo sve prošli da bi se dovuceljali dovde.
    ne pada mi na pamet da ikoga branim, no je bruka naša neshvatljiva ljudima poput Kučana, on je za sobom ima 90% naroda, ne kao vlast no kao Slovenac. Ti ođe imaš 40% neznavenih koji više vole sve no svoju državu.
    Gore glavu ljudino, potonji je vakat!
    Vjeruj mi da me osjecaj ne vara. I nije pitanje samo osjecaja ako ocemo posteno pogledati oko nas mozemo vidjeti da DPS boli ona rabota za referendum.Da je drugacije oni bi ili odmah isti dan prihvatili Lajcakovu ponudu ili isti dan raspisali po starom zakonu. Sto oni rade,dozvoljavaju komesanje medju indipendistima a istovremeno najavljuje se pobjeda iako ne bude bas sve cisto sa 55 % .

    Ja ocu ljude koji posteno,ozbiljno i promisljeno rade.Da li je to nemoguce dobiti? Mozda, ali bar priblizno!
    Svjestan sam glodur da imamo 40% ljudi protiv CG ali ja mislim da ih imamo i zbog toga sto je ovakva vlast.Da su bolji,pravedniji,sposobniji.... bilo bi 99% za nezavisnost.

    Sto to znaci taktika osvjescivanja Srba a zapostavljanje Crnogoraca?
    Vidjeces rezultat izlaznosti na Cetinju.Iznenadices se neprijatno.Ne izlazim,nema smisla,fingiran referendum.

    Pozdrav!
    Brooclyn Forever !

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Svjestan sam te eventualne obmane (i skroz se slazem sa uvodnim postom), ali ja tu nezavisnost jednostavno na referendumu moram zaokruzit.
    Chisto da obavim shto je do mene, a Milo obmanjuje evo 16 godina, pa...
    P r i m o r a c

  5. #5
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj mi se ljutit, ma neću gledat izlaznost ni na Cetinje niti iđe drugo. Nema se više kad gledat, prije 14 god. smo bili manjina, sad većina. Maloljetni jesmo izgleda u očima Evrope što zbog tapija, što zbog veličine. Ali, kozak, konačno imamo ono što smo 2001. čekali po ovome forumu svakodnevno. Zakazan je referendum, znaju se uslovi, imamo dva i po mjeseca da radimo, ne da rezignirano gledamo.
    No se ja nadam da će tvoja čuvena energija narast za koji dan, pa onda e viva.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kozak svratih samo da te pozdravim i da ti kažem da ti je svaka zlatna i na mjestu, kao i uvijek.

    Zamolio bih te samo da se vratiš svom prvom razmišljanju i učiniš nešto za ono zašta si svim srcem. Svako od nas je dužan da učini sve što može za ostvarenje svetog cilja vraćanja državnosti Crnoj Gori.

    Dolazi trenutak istine. Ne smije biti malodušnosti ni kod jednog od nas koji smo za samostalnu Crnu Goru. Ne smije biti podjela ni po vjerskoj, ni po nacionalnoj, ni po etničkoj, niti bilo kojoj drugoj liniji. Trenutak je da svi budemo na jednoj strani, na strani NEZAVISNE Crne Gore.

    Nije Milo država. Kad ostvarim svoj cilj, lijepo ćemo mu se zahvalit i neka ode u historiju - dosta je bilo Mila.

    Ko će čekat 2020 tu, Bog zna hoćemo li biti živi.

    Poz.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem da bi uradili tako neshto iz prostog razloga shto ne vidim tu neku njihovu korist...

    Shto reche glodur teshko mozhesh pored nas i Sloveniju dje nisi ima 40 % naroda koji je protiv svoje drzhave...

    Dalje svi dobro znamo da sumorali da prihvate tih 55% jer u suprotnom unionisti bi imali odrijeshene ruke za bojkot a Lajchak je fino rekao da jednostrano raspisivanje referenduma nece biti priznato...

    Koliko god se mi ne slagali sa tim shto nam EU namece moramo da igramo po njenim pravilima jer dzaba nama ako nas priznaju i Kina i Rusija nijedna ni druga nece uc u neki zheshci sukob sa EU zbog nas...

  8. #8
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpisujem Nikollakijev post...
    Nema sta, dali su nepravedne uslove, ali je ovo pitanje suvise vazno da bi se apstiniralo zbog bilo cega, pogotovo ako postoji sansa da se dobije nezavisnost ( doduse pod nefer uslovima) koju bi SVI ( opozicija,srbija, svijet blah blah blah...) morali da prihvate...
    Zato...iskali svoj bijes zbog ove lopovske vlasti na drugi nacin...:mad:
    Sada su vaznije stvari u pitanju...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ако те неко превари, убио га бог. Ако те тај исти превари други пут, убио вас бог обојицу! А ако те он по трећи, четврти, пети, шести пут превари, шта онда?
    Главу дајем крајину не дајем ...

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onda...um...Bog te ubio!

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Japan
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sigurno da DPS ima plan i da referendumski rezultat bude u sivoj zoni a njihova ljubav prema vlasti je najpatriockija,ali Nezavisnu CG nije od pocetka zaceo DPS niti se samo on zalaze za to.Uz to ako za njihovo vrijeme vladavine izglasamo Nezavisnu CG po tome sigurno ulaze u Istoriju CG
    Dosta prenemaganja,prijenimo na trud i rabotu jer ostasmo na sprdnju i sramotu

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ne sumnjam da ce biti onako kako je ovaj narod zasluzio.

    Ako ovaj narod jednom ne shvati pored svoje gluposti da ako su rascijepani svako ce ih jahat.

    Za sta se ovaj narod prodaje ?

    Mnogi govore i busajuse da su ovo ili ono a lazu. Gledaju samo svoje sitne interese. Jer vjere nemaju.

    Ljude su prevarili i tovar im svoj stavili da nose. Grijeh, kaznu i sudbinu.

    Al nece to bit dovijeka tako. zato treba gledat sto djeci ostavit. Il ovakvu bruku od drustva i sistema ili ono sto su nam preci sanjali. 5% posto njihove odgovrnosti daje danas bi spasio crnu goru.

    Al za tih 5% treba biti covjek prije crnogorca i/ili srbina(bosnjaka,albanca,...).

    Eto gospodo Crna Gora je veca i od pravde za 5%, jes mozda silom, al je Boziji sud zadnji.
    Last edited by Ego_and_his_own; 02-03-06 at 03:20.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi molim vas shvatite. Ovo nije referendum , niti ista nalik tome. Kao i sve sto su do sada radili i ovo je nakaza koja lici na referendum.Takav je bio i beogradski sporazum,takva je bila i SRJ.

    Pa dje ste culi da neko prihvata nejednakopravnost glasanja ?

    Djukanovicu ovo odgovora nikollaki jer u ovom slucaju, i samo u ovom slucaju, ne mora ispuniti obecanje o odlasku u slucaju poraza.Bit ce zona izmedju 50-55 ne zato sto ja ili neko drugi tako oce nego zato sto je to stvarnost i Djukan pomaze tu stvarnost projektovanjem uz pomoc svojih pomagala (policija,agencije,mediji). Bljutavije vijesti nijesu bile ni za vrijeme Dubrovnika.

    Vi ste stvarno dobri momci, i nemam nista protiv vas (daleko bilo) ali sam spreman preuzeti na sebe rizik da me popljuvate odje ili na kakvo javno mjesto ako ne bude ovako kako vam kazem.Sto veca zavrzlama,status status quo od statusa quo, to oni projektuju.Bez mene,prastajte mi (gospodari) ne mogu igrat na ova pravila i uz ove ciljeve.A Bog neka me ubije ako vas sve ne volim i ne zelim vam sve dobro.

    k.
    Brooclyn Forever !

  14. #14
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kozace,nije vazno sto je,treba zaokruzit tu nezavisnost!Ako tako gledas na tvoj nacin,opet je treba zaokruziti,da se pomrse racuni Milovom planu,pa da imamo i te 55%.
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kozak, ti ovo pises kao da si dosad vjerovao Milu pa se bojis da on ne omane
    Quote Originally Posted by kozak
    Djukanovicu ovo odgovora jer u ovom slucaju, i samo u ovom slucaju, ne mora ispuniti obecanje o odlasku u slucaju poraza.Bit ce zona izmedju 50-55 ne zato sto ja ili neko drugi tako oce nego zato sto je to stvarnost.......
    Vise se ne moze vjerovati nikome jer sve djavo ponio pa ne smijes ni reci za nesto da je macji kasalj jer macke pocele crkavati od pticjeg gripa Sto se tice glasanja - na referendumu se glasa za drzavu i samo me onaj gore moze sprijeciti da zaokruzim DA sam za svoju drzavu. To za Mila, protiv Mila i ostalu kompaniju je glasanje na jesen i prilika da mu se pokaze sta se misli o njegovim igrama i igricama.
    Samo je pitanje vremena ko ce prvi poceti sa pricama kako ce Sveto glasati za federaciju, a Milo za nezavisnu (ili obrnuto svejedno), a to je sve vazno kao i lanjski snijeg u odnosu na to da ce narod odlucivati o svojoj i samo svojoj drzavi. Ja u tu odluku ne sumnjam.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemojte mi reci da ce nekoga ove igrice pokolebati da zaokruzi DA

    kozak,ne poznajem te brate pa necu da sudim ali mislim da si ovo u nekom afektu napisa kad bude dosha dan zaokruzic se to DA bez razmisljanja pa dobili ili izgubili znacemo da smo glasali za nezavisnost...
    nisi naivan da se primas na price kako je referendum glasanje za ili protiv Mila...imacemo izbore pa cemo tu pokazat shto mislimo o njemu i vlasti mu...
    mislim...eo 15 godina zavlace narod a ovo sad nije nishta novo i neocekivano...
    ja se nadam da nema mnogo ljudi koji misle ka ti (mada mislim da ces se predomislit ) vec da ce ih bit dosta da se predje 55% i da pokazemo klempavom Solani da moze da se sa Kalasnjikovim vuche za ushi

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Liberali mogu slomit Mila samo ako izadju i glasaju "ZA"

    Quote Originally Posted by kozak
    Nijesam se neko vrijeme javljao jer sam otpratio sve ovo sto se desava zadnjih dana i zato cu sada malo sa vama popricati ako je neko voljan za pricu na ovu temu.

    Kozak cvrsto vjeruje da ce Djukanovic ,sa svojim pomagacima u zlocinu nad CG, igrati na kartu rezultata izmedju 50-55% !!!!

    Mislim da se sprema takva obmana kakva nije vidjena od potpisivanja beogradskog sporazuma. Milo ide na neciste racune i to je ocigledno svakom ko to oce da vidi.

    Zasto tako mislim?

    1.Nije morao prihvatiti prijedlog Lajčaka .EU bi nas do jeseni priznala po starom zakonu. Takve signale su mu slali stari provjereni separatisti iz Slovenije kao i jos neki ljudi sa zapada.Kučan je na kran montana forumu rekao pred svima da bi oni još i dalje bili u SFRJ da su slusali savjete i prijedloge EU.

    2.Kada je vec prihvaceno sve bez ikakvih konsultacija sa crnogorskom javnoscu ,kao i kod potpisivanja beogradskog sporazuma,Djukanovic namjerno prosipa pricu kako ce oni proglasiti nezavisnost nakon prvog glasa preko 50%.
    ODAVNO NISAM CUO NISTA POKVARENIJE I PODLIJE OD TE IZJAVE KOJOM ZELI NAPRAVITI VJECITU TRAGEDIJU OD CRNE GORE.PRIHVATA SVE ALI NAJAVLJUJE DA CE U SLUCAJU NEDOSTATNOG REZULTATA IPAK OPSTATI NA VLASTI I ICI NA NOVE IZBORE . PONOVO NECISTI I NEDORECENI REZULTATI KAO MNOGO PUTA DO SADA.RAZLOG ZA NESTABILNOST A NJEMU IDEALNA POZICIJA ZA OPSTANAK NA VLASTI.

    3.Pristaje na odgodu lokalnih izbora iako je opste misljenje da je sa tom kartom u dzepu mogao ici na jaci pritisak birackog tijela koje mu do sada nije bilo naklonjeno.

    4.Pristaje na predsjednika komisije iz EU , iako je to mjesto jako vazno.



    Ja sam kao covjek koji se vec 35789 godina zalaze za tu jebenu nezavisnost bio spreman ,kada vec nije bilo muda(zbog sopstvene proslosti) da se kaze NE Lajcaku , pristati na tih 55% , i vec sam bio isplanirao kako u svemu ucestvovati ,kad odjednom vidjeh taj intervju na tv ,pa se jos to ponovi u novinama i mogu vam reci da mi je stvorilo ad hoc nervozu u stomku da sam bio na ivici da ne puknem.

    Na terenu DPS-SDP nista ne radi po pitanju objedinjavanja snaga (ne racunam sastanke sa prodanim lidercicima, uz meze) , cak naprotiv primjecujem jako nezadovoljstvo kod velikog broja nasih istomisljenika zbog potpunog izostanka bilo kakvih kontakata sa njima-nama. One studente koji su skupili 4000 protiv su isprdjeli ne udostojivsi se komentara.Djukanovic javno napada Miodraga Perovica i ostale koji su se usudli da ga "taknu" .

    Toboze,igraju na kartu kupovanja Srba ,
    Potpisujem! Milu najvise odgovara siva zona, da bi na istu kartu (nase nezavisnosti) pobijedio na sljedece parlamentarne izbore i istopio GZP koja se nece snac u situaciju nerijesenog drzavnog pitanja.

    Isto tako ce, s pravom, krivit sve one Liberale koji nijesu izasli na referendum i samim tim upropastili nasu nezavisnost (dovoljno je da 4600 Liberala ne izadje i da osvojimo samo jedan posto manje od potrebnog procenta, 54%).

    Slijedi, Milo nije kriv za propast independisticke ideje, vec Liberali. A na sljedece izbore bit ce nam potreban Milo, a ne GZP, da bi dosli od svetog cilja: nezavisnost 13-og jula 2009-e godine. Do tada ce, Srbija i Liberali bit krivi za sve.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Potpisujem! Milu najvise odgovara siva zona, da bi na istu kartu (nase nezavisnosti) pobijedio na sljedece parlamentarne izbore i istopio GZP koja se nece snac u situaciju nerijesenog drzavnog pitanja.
    Tebi se sve pobrkalo izgleda. GZP jedino funkcionise na tome nerijesenom pitanju, ali dje se samo sad sjeti Liberala i njihove krivice
    Da nijesi prespava jedan dobar dio vremena ili nam reci sta si cuo od Liberala na primjer juce, prekjuce.....

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav svima odavde
    Mislim da DPS-u nije u korist da rade protiv nezavisne, jer bi onda
    izgubili vlast, a Milo ne smije jer bi ga ovi uhapsili, ona njihova
    standardna prica, cigare, s.c....
    Mislim da sad nije vrijeme za razmisljanje! Ove mjesece smo cekali
    godinama i nadali se da cemo jednog dana svojim glasom doprinijet
    povratku svoje drzave, i ponovo bit svoji na svome!
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  20. #20
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Preko Morace
    Posts
    312
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne mogu da vjerujem da milite da se Milu mogu pomrsiti racuni,xaxaax,on ako hoce da dobije nezavisnost,to ce da uradi na svoj(poznati nacin),podizace mrtve da glasaju za nezavisnost,pa najbolji primjer za to je na Cetinje
    Covjek dosao da glasa,i zavrsio sa glasanjem i ubaci u korpu listic,i ceka,svi ga gledaju zasto ceka,i ceka on 2 sata,i pridje mu jedan iz komisije i pita ga zasto ceka,zasto ne ide kad je zavrsio sa glasanjem?On mu odgovori "Moj otac je umro prije 10 godina,a zadnjih deset izasao je na sve izbore koji su bili,pa evo cekam da ga vidim"
    Ako se izglasa nezavisnost,bicemo nezavisni,ako ne bicemo SCG.Ja sam licno za SCG
    Ali kako vecina odluci,ja cu da se slozim sa vecinom,ispostovacu njihovu odluku i tacka,tako bi trebalo svi,a ne da sirimo neku mrznju izmedju sebe,a svi smo mi jedan narod,samo sto neki malo vise dozvoljavaju da drugi upravljaju njihovim umovima.
    Ne isplati se živjeti u snovima i zaboraviti na život

  21. #21
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Necu da razmisljam o Milu vec samo o Crnoj Gori.
    Ako na taj nacin pristupimo referendumu mi dobijamo drzavu sa >60%.
    U suprotnom mozemo dobiti sivu zonu.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto veli bozovic sve je to dobro dok smo "svi" serbi ,sve je ok ! Aaaahahahahahahahahahahhahahahahahah ! No Bozovicu mi nijesmo serbi nop Crnogorci i mi smo za RAZJEDINJENJE Crne Gore od serbije !!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  23. #23
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kozak
    Nijesam se neko vrijeme javljao jer sam otpratio sve ovo sto se desava zadnjih dana i zato cu sada malo sa vama popricati ako je neko voljan za pricu na ovu temu.

    Kozak cvrsto vjeruje da ce Djukanovic ,sa svojim pomagacima u zlocinu nad CG, igrati na kartu rezultata izmedju 50-55% !!!!

    Mislim da se sprema takva obmana kakva nije vidjena od potpisivanja beogradskog sporazuma. Milo ide na neciste racune i to je ocigledno svakom ko to oce da vidi.

    Zasto tako mislim?

    1.Nije morao prihvatiti prijedlog Lajčaka .EU bi nas do jeseni priznala po starom zakonu. Takve signale su mu slali stari provjereni separatisti iz Slovenije kao i jos neki ljudi sa zapada.Kučan je na kran montana forumu rekao pred svima da bi oni još i dalje bili u SFRJ da su slusali savjete i prijedloge EU.

    2.Kada je vec prihvaceno sve bez ikakvih konsultacija sa crnogorskom javnoscu ,kao i kod potpisivanja beogradskog sporazuma,Djukanovic namjerno prosipa pricu kako ce oni proglasiti nezavisnost nakon prvog glasa preko 50%.
    ODAVNO NISAM CUO NISTA POKVARENIJE I PODLIJE OD TE IZJAVE KOJOM ZELI NAPRAVITI VJECITU TRAGEDIJU OD CRNE GORE.PRIHVATA SVE ALI NAJAVLJUJE DA CE U SLUCAJU NEDOSTATNOG REZULTATA IPAK OPSTATI NA VLASTI I ICI NA NOVE IZBORE . PONOVO NECISTI I NEDORECENI REZULTATI KAO MNOGO PUTA DO SADA.RAZLOG ZA NESTABILNOST A NJEMU IDEALNA POZICIJA ZA OPSTANAK NA VLASTI.

    3.Pristaje na odgodu lokalnih izbora iako je opste misljenje da je sa tom kartom u dzepu mogao ici na jaci pritisak birackog tijela koje mu do sada nije bilo naklonjeno.

    4.Pristaje na predsjednika komisije iz EU , iako je to mjesto jako vazno.



    Ja sam kao covjek koji se vec 35789 godina zalaze za tu jebenu nezavisnost bio spreman ,kada vec nije bilo muda(zbog sopstvene proslosti) da se kaze NE Lajcaku , pristati na tih 55% , i vec sam bio isplanirao kako u svemu ucestvovati ,kad odjednom vidjeh taj intervju na tv ,pa se jos to ponovi u novinama i mogu vam reci da mi je stvorilo ad hoc nervozu u stomku da sam bio na ivici da ne puknem.

    Na terenu DPS-SDP nista ne radi po pitanju objedinjavanja snaga (ne racunam sastanke sa prodanim lidercicima, uz meze) , cak naprotiv primjecujem jako nezadovoljstvo kod velikog broja nasih istomisljenika zbog potpunog izostanka bilo kakvih kontakata sa njima-nama. One studente koji su skupili 4000 protiv su isprdjeli ne udostojivsi se komentara.Djukanovic javno napada Miodraga Perovica i ostale koji su se usudli da ga "taknu" .

    Toboze,igraju na kartu kupovanja Srba , sto ja procjenjujem kao totalnu propast.Naravno, ne njegovu propast vec propast ideje nezavisnosti.

    Reci cu vam ovako,iskreno i bez zadrske, da cu ja ovaj referendum zbog ovakvih sranja izbjeci.Necu u gradjanski rat zbog Milove stolice. On i oni ne idu na OBNOVU POTPUNE SUVERENOSTI CG i ja tu nemam sto traziti a vi se spremite za neki buduci pravi referendum.Nadam se ne poslije 2020.

    Pozdrav!

    Prijatelju ne poznajem te,vidim da si stari clan na ovom forumu,ja sam tek od nedavno, ali slusaj sledece:mene ne interesuju Milove igrice i interesi,mene interesuje samo ono sto od pocetka devedesetih i zlatnog vremena liberala zelim kao zedan vode, a to je NEZAVISNA CRNA GORA!I ja sam razocaran stalnim poginjanjem glave nasih zvanicnika pred "mocnicima "iz Evrope, ali moramo svi izaci taj dan i zaokruziti to "DA"

    Pozdrav

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Referee
    ....a to je NEZAVISNA CRNA GORA!I ja sam razocaran stalnim poginjanjem glave nasih zvanicnika pred "mocnicima "iz Evrope, ali moramo svi izaci taj dan i zaokruziti to "DA"
    Pozdrav
    Ти радиш и живиш у Немачкој. Зашто се ниси одјавио из ЦГ? Не плаћаш порез у ЦГ а возиш се путевима које плаћају грађани ЦГ. И тражиш правао гласа у ЦГ. По ком основу?
    Главу дајем крајину не дајем ...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    haha eo malo slusam ove shto pricaju na skupshtinu...SNS i NS otvoreno pricaju protiv albanaca ka bezvrijednih ljudskih bica...jednom chesnjak vazda chesnjak

Page 1 of 8 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako Zaraditi Velike Pare Uz Sto Manje Utrosenog Vremena
    By Trinity from Zion in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 11-12-11, 23:21
  2. Po chemu cete pamtiti 2005 godinu...
    By ^dexter^ in forum Primorski
    Replies: 30
    Last Post: 01-01-06, 13:10
  3. Za koga cete navijati sjutra?
    By Janko23 in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 12-10-05, 10:49
  4. Dje cete za Novu Godinu
    By Helloween in forum Centralni
    Replies: 34
    Last Post: 09-01-05, 19:12
  5. Po cemu cete pamtiti..
    By Kapo in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 32
    Last Post: 20-12-04, 21:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •