Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 89

Thread: Nova godina 2015

  1. #1
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nova godina 2015

    Nije nimalo uranjeno pitanje . Nova godina u INO...

    Postavljajmo ponude agencija za putovanje

  2. #2
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    dako skupis 50 postova.....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,800
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Neka no sam i trazio ovakav topic Dajte neke preporuke dje poc za novu sa djevojkom, na snijeg nedje, dje ima kafanica, opusteno da je

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Neka no sam i trazio ovakav topic Dajte neke preporuke dje poc za novu sa djevojkom, na snijeg nedje, dje ima kafanica, opusteno da je

    http://www.forum.cdm.me/showthread.p...13-Nova-Godina-)

  5. #5
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Berane
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pored šporeta na drva i mačkom u krilo , i sa srećom 2015

  6. #6
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Dosta izbora i jeftinih aranžmana, odlični vodiči, društva i zabave ne fali...
    http://jungletribe.com/putovanja/kat...a/nova-godina/

    Za one koji ne bi opuštenu varijantu i oće dobar provod, pravac Berlin

  7. #7
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A da ako sakupim

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    dako skupis 50 postova.....

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,800
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default Nova godina 2015

    Transilvanija, ima li ko da je bio, da napise nesto vise? Vazda mi je zelja bila da podjem tamo


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  9. #9
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Bio sam tamo ljetos i vrlo prijatno sam se iznenadio cijelon Rumunijom.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,395
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,215
    Thanked in
    1,677 Posts

    Default

    U Tunguziju. Tradicionalno.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,752
    Thanks Thanks Given 
    2,120
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Grof Dracula...
    Forever young, i want to be forever young

  12. #12
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kopaonik je top!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #13
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    mislis Kop? ))

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Transilvanija, ima li ko da je bio, da napise nesto vise? Vazda mi je zelja bila da podjem tamo


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    Nisam bio, idem ove godine u martu/aprilu Cluj - Brasov - Sibiu itd. Sad sam bio sa 9 prijatelja koji se u toj regiji bave ugostiteljstvom i rekli su mi da cekam kraj proljeca (sto meni ne odgovara jer mi sezona pocinje krajem aprila) posto kad vrijeme krene da kenja onda je od novembra do aprila samo maglushtina kisha ili snijeg u zavisnosti gdje si. A ako hoces da odradis neke duze setnje, planinarenja, da vidis manastire i zamkove do kojih mozes doci samo pjeske posle 3-4h pjesacenja onda ti treba dobro vrijeme.

    On topic.

    Sto se tice ove Nove godine razmisljam se sve gdje bi se strknulo a ne ide mi se nidje dalje preko 3-4 dana... Cuo sam da je Pristina divna krajem decembra O.o
    One Ring to Rule them all...

  15. #15
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Bas sad malo pregledah ponudu nasih agencija i beogradskih agencija... kako su sramni ovi nasi. Da ti se vise isplati da odes sa autom do Beograda ili vozom, i iz bg-a odes nedje, nego da placas ovim nasim lopovom, jer ne postoji druga rijec za njih. Sramni su.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Bas sad malo pregledah ponudu nasih agencija i beogradskih agencija... kako su sramni ovi nasi. Da ti se vise isplati da odes sa autom do Beograda ili vozom, i iz bg-a odes nedje, nego da placas ovim nasim lopovom, jer ne postoji druga rijec za njih. Sramni su.

    Sh0ne grehota je vjeruj mi na njih Ja ti garantujem da Beogradske agencije zarade 3 puta vise na manje cijene nego ovi nasi. Vise od pola agencija u CG ne umije poslati upit na engleskom jeziku. Gledao sam kako radi jedna agencija iz PG Bukiraju hotel preko Booking.com. I ova stampa rezervacije ponaosob grupa 20ljudi ide se u tursku. I ja pitam gazdaricu pa ljudi sto im ne posaljete mail dali bi vam popust bar 15% tolika je provizija koju im uzme booking.com a ona meni veli "A? Ti si lud sto bi oni nama radili usluge?" samo sam rekao no probljemo.

    Iz CG samo lud moze uzeti agenciju.
    One Ring to Rule them all...

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Sramni su, Evo sto nudi Galileo http://gallileo.me/nova-godina-2015/ i uporedi sa uporedi sa jungle tribe http://jungletribe.com/putovanja/kat...a/nova-godina/

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Znam da ovo nasi putnici sa foruma citaju a posto nema adekvatna tema.

    Jel bio ko u Gruziji? Imam dosta prijatelja stranaca i svi samo najljepse pricaju. Nasao sam neke karte povratne iz Bukuresta za 70eur pa reko da odem sa zhenom malo u jeftinija podneblja
    One Ring to Rule them all...

  19. #19
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Bas sad malo pregledah ponudu nasih agencija i beogradskih agencija... kako su sramni ovi nasi. Da ti se vise isplati da odes sa autom do Beograda ili vozom, i iz bg-a odes nedje, nego da placas ovim nasim lopovom, jer ne postoji druga rijec za njih. Sramni su.
    Kakve crne CG agencije pominjes??? Cijene su astronomske, usluge vodica i sama organizacija jako lose...Pogledaj cijene GRAND agencije i uporedi sa SRB agencijama.Sa jednom od nasih sam se do Mostara 2-3 puta gubio a ne dalje da odem.Viva iz BG fenomenalna i sto se tice cijena i ponude.Argus odlican, Plana turs takodje...Malo nezgodno sto se mora do gore ici, ali bar ako i ne bude puno jeftinije ne razmisljas o organizaciji puta.
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  20. #20
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Pa koliko para toliko i muzike-ne znam sto ljudi ocekuju od CG turistickih agencija? U Srbiji je ponuda bolja i raznovrsnija a jeftinija zbog vise faktora a glavni je zakon velikih brojeva. Pola tura kod nas se otkazu jer nema dovoljnog interesovanja, Ponude najcesce ne sadrze ni podatak u kojem si hotelu smjesten a kamo li sto drugo,tako je to i sta da se radi. Najgore je sto nase agencije oce da imaju radnika koji zna engleski,koristi sve moguce programe na racunaru za bukiranje soba izleta itd da je komunikativan i ljubazan i sve tako redom a da ga plate 300 eura bez osiguranja.
    To ocigledno biti ne moze pa je ponuuda vise nego tuzna a i zaista je pitanje koji ce ti djavo agencija u 21 vijeku?
    Zasto nekome treba agencija da ode u Budimpestu,Prag,Amsterdam ili Pariz na nekoliko dana 100 godina da zivim ne mogu da ukapiram.
    Da agencije imaju garantovane polaske,carter letove pa dobre vodice profesionalce pa mnogo jada a ne ovako kuku majko.
    Postoji GPS pa svemoguci vodici za telefone mape iskustva putnika sve ima ali mnogima ocigledno uzalud.

    Pricala mi je rodjaka kad je bila u Amsterdamu pitali su vodica za karte za utakmicu neku Ajaksovu a on im je rekao da ih nema u prodaji-samo veli clanovi kluba navijaca????

  21. #21
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    a sta da se radi. Samo taj BG je par puta veci nego CG samim tim vise putnika i vise agencija. Odje dvije agencije drze monopol godinama a ove novije samo neke otpatke mogu ugrabiti. Zovnes agenciju, renomiranu, u PG i covjek samo sto te ne opsuje koliko j eljubazan dok razgovor sa agencijama iz BG moze da traje satima a ti se konstantno topis koliko su ljubazne ne znam za vas ali meni je ovo dosta bitno
    kurogane, shvatam te u potpunosti jer ja vec nekoliko god idem u sopstvenoj reziji i prodjem bar duplo jeftinije ali moras imati na umu da ne putuju samo mladji ljudi koji su informaticki pismeni. Ima tu dosta starijih ljudi koji nece da se cimaju dje sta kako nego samo za vodicem i to je to. Moramo ih shvatiti
    shOne, jungletribe koristi u 90% slucajeva guesthous-e i hostele pa su samim tim i cijene mnogo nize ali je cinjenica da su i letovi mnogo jeftiniji. Ako pogledas jedan Kontiki ili Sab ili Argus, te ponude i nijesu bas toliko nize od nasih. Sve agencije, bar mislim da jesu, clanovi Dertur iz Njemacke koji je glavni za hotele i preko njih i dobijaju dobre cijene i to se sve razlikuje u 5-10%. NARAVNO da ne branim ove nase ali samo realno pricam.
    Sve u svemu putujte pa kako god

  22. #22
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Uvijek treba ako je covjek u mogucnosti da ide u svojoj reziji. Ja sam dva puta isao sa agencijom Viva iz BG i extra iskustvo, ali nakon toga uvijek samostalna rezija.I jeftinije bude i sam si svoj gospodar.U agenciji te smjeste na periferiji grada da moras mijenjati 2-3 prevoza do centra i npr u obilazak se krece oko 10-11, a ja vise volim lutati gradom i razgledati dok nema prevelike guzve nego se izlezavati po hotelu. Sve je to super za onog kome to ne smeta i ko zeli da mu bude sve servirano na tacni, da ne razmislja o kupovini ulaznica, o pronalazenju znamenitosti ili jednostavno se ne snalazi iz bilo kog razloga.
    E sad mislim da nase agencije namjerno u svojim cijenama ukalkulisu taj prevoz do BG pa se dosta cesto kad se to uzme u obzir cijena razlikuje u 20-30e, a realno bi bilo da je za 100e jeftinije...
    Zato svi kukamo za low cost kompanijama preko cijele godine, jer npr skok do Brisela i otuda gdje pozelis...Ali s obzirom na malo trziste mislim da ce nam i ovo ljeti ako ostane biti premija
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  23. #23
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    pa ne znam bas...kad sam putovao sa njima ful je bio i prema briselu i nazad. Steta sto su ostavili za London preko zime a ne Brisel. Sledece god koliko me pamcenje sluzi ukljucuju Milano i Oslo cini mi se mada samo da ce ovo ostaviti super ce biti

  24. #24
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    pa ne znam bas...kad sam putovao sa njima ful je bio i prema briselu i nazad. Steta sto su ostavili za London preko zime a ne Brisel. Sledece god koliko me pamcenje sluzi ukljucuju Milano i Oslo cini mi se mada samo da ce ovo ostaviti super ce biti
    Mislio sam da ne bi tako popunjen bio u periodu van sezone...a u sezoni je dosta dobra popunjenost...i ja se nadam Milanu skorije
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  25. #25
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budva, hotel Palas sve tri noci ))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nova Godina :)
    By kb8 in forum Putovanja
    Replies: 29
    Last Post: 04-11-14, 13:24
  2. P: nova godina
    By vukso in forum Ostali oglasi
    Replies: 23
    Last Post: 02-01-10, 12:45
  3. Nova godina...
    By Drug Tito in forum Primorski
    Replies: 41
    Last Post: 27-12-09, 09:36
  4. Godina Nova
    By Kradem_Shahte in forum Primorski
    Replies: 38
    Last Post: 08-01-07, 16:15
  5. Nova godina
    By MeDo_JE in forum Centralni
    Replies: 45
    Last Post: 28-12-06, 20:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •