Page 177 of 182 FirstFirst ... 77127167173174175176177178179180181 ... LastLast
Results 4,401 to 4,425 of 4536

Thread: Zalbe/prijedlozi/kritike na rad admina svih igrica na G-Serveru

  1. #4401
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    budva
    Posts
    654
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Heh

    Ee da se oce neko izcimat da se digne 1.6 dobro bi bilo..!
    Bongiorno Italia bongiorno Maria
    Cogli occhi pieni di malinconia

  2. #4402
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToothY_bu2 View Post
    Ee da se oce neko izcimat da se digne 1.6 dobro bi bilo..!
    definitivno bolje nego da se cimaju oko 1.5 koji sve manje i manje ljudi igra..

  3. #4403
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A joj dodjoh da vidim ima li sta novo posle vise od god dana, a vi se i dalje natezete sa tim azzom i dizanjem 1.6 servera. Pozz staroj ekipi, a zaduzeni za server mozda i rese nesto u narednih godinu dana.
    Ko zna zna, ko ne zna pita mene !

  4. #4404
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    BUDVA
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam osjecaj da su to price za malu djecu...
    /connect ngs-hq.eu:27015

  5. #4405
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    l33t land
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zashto sam banovan sa G-a??

    Moze li neko da mi kaze razlog i ako nije problem da skine ban
    77.46.169.167
    Do not argue with an idiot. He drag you down to his level, then beat you with experience!

  6. #4406
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetonx View Post
    Zashto sam banovan sa G-a??

    Moze li neko da mi kaze razlog i ako nije problem da skine ban
    77.46.169.167
    cetonx nemoj to da mi radish zar josh igrash tu,iako si pocheo 1.6 i gledao te na kgbu?
    znachi gubish zhivce bezveze bez ikakve potrebe.

  7. #4407
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    l33t land
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma KGB je jak... A ja se nisam naviko na 1.6 ... Malo na G malo ovamo :P
    Do not argue with an idiot. He drag you down to his level, then beat you with experience!

  8. #4408
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    l33t land
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetonx View Post
    Zashto sam banovan sa G-a??

    Moze li neko da mi kaze razlog i ako nije problem da skine ban
    77.46.169.167

    isti problem , nepoznat razlog??
    Do not argue with an idiot. He drag you down to his level, then beat you with experience!

  9. #4409
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bu2
    Posts
    411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToothY_bu2 View Post
    Ee da se oce neko izcimat da se digne 1.6 dobro bi bilo..!
    Vjeruj mi

  10. #4410
    Fuk@rA Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bad-boy View Post
    Vjeruj mi
    Ko i sve u crnu goru pa nema za dzabe ovaj opisni pridjev "crna" drže mrtvi 1.5 100 godina na serveru punom citera hahahaha nebi tu zaigrao ama nikad.......
    Da se ljudi urazume i snime 1.6 pa da imamo jedan server barem a ne onu sramotu od boom server koji je tolko pun debila i đe su admini toliko retardirani da je to perverzija......

  11. #4411
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    l33t land
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li mi ko skinuti BAN??
    Ovaj narkos koj lik banovao HunteR koga je samo malo prokenjalo, i odma misle da ima chit...
    Ako neko moze da skine neka skine!

    Evo ip --> 77.46.169.167

    Thx
    Do not argue with an idiot. He drag you down to his level, then beat you with experience!

  12. #4412
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    BUDVA
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brate samo se diskonetkujes sa net-a i menja ti se IP adressa
    /connect ngs-hq.eu:27015

  13. #4413
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Kotor -Kingdom Posts: 7980
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo da vam se javim. azzo je... a.k.a. Phyton.
    (pojedini nisu elokventni da uopste pricaju o G-Serveru.)

    @Fuk@rA, Jack of Blades i ostali...
    ...mozete koliko hocete da pricate o G-Serveru ali pricate u prazno. Niko vas ne slusa, niti je vasa prica bitna 1%, vjerujte mi. Ko voli 1.5, igra na nasem serveru. G-Server postoji dosta dugo i ja sam mozda jedini covjek, koji od podizanja, i dan danas igra na tom serveru. Vjeruj mi da sam se te igrice jako naigrao do sad, jer je ona jedina koju igram. (ne bih mnogo pogrijesio kad bi rekao da sam fanatik...)
    Ja sam dosta, dosta godina unazad igrao sa Lucentom 56k na YUBAC serveru, dok pojedini od vas nisu ni znali sta je HL ili neki od njegovih serijala. Tada nam je u prosjeku svima bio ping 250. Prije neko vece sam na KGB-u imao skor 20-0 k/d. Necu da pricam da li je 1.5 bolji od 1.6 i te klise pricice vec cu da napomenem da je moje iskustvo sa igracima jako veliko i da znam posle 2 sekunde pucanja, kako recoil seta i mogu da procjenim koji cheat ima.
    Nego, da ne duzim pricu, prije neki dan sam dodijelio password momcima: zviuk, Loverboy i Who.
    Samo jos da napomenem, da to sto pricate da ima cheater-a na serveru, to se jako varate i to je jedna od cinjenica da nemate jasnu sliku o ovoj igrici.
    @cetonx,
    dobijas ban radi ping-a

    @Fukara,
    necu komentarisati tvoj post s'obzirom da si rekao da su admini retardirani vec cu ti reci ako te ikad put nanese u kotor, zovni me, dacu ti br, na p.m. - da ti samo objasnim sta znaci biti retardiran.

    Pozdrav,
    Phy.

  14. #4414
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chudo jedno kad si tako dobar kako niko nikad ne chu za tebe.
    Po ovoj tvojoj prichi ispade da su ovi igrachi iz CG shto igraju cw mecheve i to veliki noobovi a da si ti majstor,nego kad si tako dobar skupi ekipu pa svrati malo na ove turnire u CG,jes da ih ima 3-4 godishnje al makar padne dobar counter vazda.
    Isto tako necu da pominjem odje kakvu ste sprdnju pravili sa tim rcon-om i admin passwordima,ovo se ne odnosi samo na tebe.
    I nastavite da zhivite u proshlosti trebali bi server vratit na 1.3 verziju mislim da bi vishe ljudi bilo,nazadovanje obavezno...
    ajd' zdra'o bio.

  15. #4415
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,971
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,676
    Thanked in
    954 Posts

    Default

    je li ovaj glavni admin
    azzo onaj 2fast4u il tako nešto iz oly ?D

  16. #4416
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    azzo mozhesh ti odje da prichash priche prichine....
    ljudi koji su igrali na g server prije 5,6,7 godina vishe ni sam ne znam su

    JA....
    loverboy(TADA cow boy)
    toothy (zli kalas)
    i josh 2,3 lika

    chak smo i klan imali vjerovao ili ne

    i svi smo imali ping 100-150-200
    a za tebe niko od nas nije chuo...
    ajde vozi..vezaro..imao si skor 20-0 na g server?jesi li ti sad pro? na g server trenutno dolaze decaci i poneka devojcica od 10-14 godina..dodji na KGB alfu,betu,deathmatch,gg,cw1,cw2,cw3,cw4 pa igraj mudonja...
    poz bot

  17. #4417
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovako ljudi... danas se konektujem, poslije jedne decenije na G, i opsujem nesto tipa "**** off" i zaradih temporary ban, mislim stvarno.. ako nije problem, da me neki admin unbanuje - IP: 77.222.3.235, unaprijed zahvalan! (morao sam se i reg. zbog ovog ispada) )

  18. #4418
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by claun View Post
    E ovako ljudi... danas se konektujem, poslije jedne decenije na G, i opsujem nesto tipa "**** off" i zaradih temporary ban, mislim stvarno.. ako nije problem, da me neki admin unbanuje - IP: 77.222.3.235, unaprijed zahvalan! (morao sam se i reg. zbog ovog ispada) )
    javi se svom kolegi imba adminu iz kotora.

  19. #4419
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djoko View Post
    samo da vam se javim. azzo je... a.k.a. Phyton.
    (pojedini nisu elokventni da uopste pricaju o G-Serveru.)

    @Fuk@rA, Jack of Blades i ostali...
    ...mozete koliko hocete da pricate o G-Serveru ali pricate u prazno. Niko vas ne slusa, niti je vasa prica bitna 1%, vjerujte mi. Ko voli 1.5, igra na nasem serveru. G-Server postoji dosta dugo i ja sam mozda jedini covjek, koji od podizanja, i dan danas igra na tom serveru. Vjeruj mi da sam se te igrice jako naigrao do sad, jer je ona jedina koju igram. (ne bih mnogo pogrijesio kad bi rekao da sam fanatik...)
    Ja sam dosta, dosta godina unazad igrao sa Lucentom 56k na YUBAC serveru, dok pojedini od vas nisu ni znali sta je HL ili neki od njegovih serijala. Tada nam je u prosjeku svima bio ping 250. Prije neko vece sam na KGB-u imao skor 20-0 k/d. Necu da pricam da li je 1.5 bolji od 1.6 i te klise pricice vec cu da napomenem da je moje iskustvo sa igracima jako veliko i da znam posle 2 sekunde pucanja, kako recoil seta i mogu da procjenim koji cheat ima.
    Nego, da ne duzim pricu, prije neki dan sam dodijelio password momcima: zviuk, Loverboy i Who.
    Samo jos da napomenem, da to sto pricate da ima cheater-a na serveru, to se jako varate i to je jedna od cinjenica da nemate jasnu sliku o ovoj igrici.
    @cetonx,
    dobijas ban radi ping-a

    @Fukara,
    necu komentarisati tvoj post s'obzirom da si rekao da su admini retardirani vec cu ti reci ako te ikad put nanese u kotor, zovni me, dacu ti br, na p.m. - da ti samo objasnim sta znaci biti retardiran.

    Pozdrav,
    Phy.
    Samo cu reci da si ti josh mali da nas ovdje uchish bilo shto u vezi sa G-serverom

    Nego idi i moli za r-con okolo
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  20. #4420
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Kotor -Kingdom Posts: 7980
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mmmm, oglasio se i balsa.

    @gopher
    meni je nick bio 2FAST i za G-Server sam prvi put cuo u listu Vijesti. (mnogo vremena unazad je to bilo). bio sam 8. osnovne - a sad sam na fakultetu. nemoj molim te da mi pricas za G-Server jer sam imao masinu od 333 MHz koju sam kupio kad je HL izasao i igrao sa njom on-line na Sierinim serverima sa 56k modemom. nemoj da me zasmijavas veceras, molim te.


    @stefke
    da, to sam ja.

    @Balsa
    to da li sam ja "mali" ili nisam, to je relativna stvar. ne shvatam kako si to zakljucio handsome?
    decko koji je prije tebe odrzavao server, imao je nick "schumacher" i on je posao u vojsku i taj posao prepustio nekome drugom. (opet kazem, mnogo vremena unazad je to bilo). taj lik je igrao u klanu lemurs. a ovdje se prica o CS-u.
    Kad god oces stari, ja i ti 1 vs 1...
    Moze i klanski... nas War Song vs...?
    -u to vrijeme sam ja imao admina. sjecam se legolasa, messiah-a, maestra, coyot-a, totalno-lud, horny.... itd.

    -G-Server je imao websajt i postojala su tri klana koja su bila registrovana na tom sajtu:
    moj klan je bio jedan od njih....
    Bas bih volio kada bi se nasao neko je igrao od tada do danas da potvrdi ovu pricu jer vas ima dosta ovdje koji pricate u prazno i nemate nikakvih argumenata.


    PS: jako ti je ruzna zadnja recenica Balsa i necu je komentarisati. Iz nje se vidi tvoj stepen inteligencije. G-Server je jedini CS server u Crnoj Gori i ja se trudim da se igra dobar CS. Vi sto ste bolesni u mozak i sto vam ne odgovaraju neke cinjenice, otkinite kabal od telefona ili polomite te wireless kartice i pokrijte se po usima. Posto ne umijete da nesto predlozite ili da nadjete neko optimalnije rjesenje onda je neki problem u vama.
    Necete nista postici sto se prepucavate sta ne valja kod servera i ko duze igra CS, vec cete samo pokazati koliko ste ograniceni. Pola od vas ne umije da sastavi jednu prosto-prosirenu recenicu, ne znate znake interpunkcije i pricate meni nesto o G-Serveru... i handsome Balsa mi kaze na kraju da sam mali? hehe, Balsa... recu ti simpatican si - kao sto to cesto kaze moja prof. osnova navigacione elektronike.

    Puno pozdrava handsome.
    Last edited by djoko; 29-02-08 at 01:23.

  21. #4421
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znachi mnogo jak klan taj War Song a? idi bezhi... Bash si nachitan momak widim.Shteta shto ne pishesh neke romane ili neshto.Izbubi se jadan.Swi ispadoshe glupi shto igraju 1.6 samo ti pametan shto igrash 1.5.wozi druzhe...

  22. #4422
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koji majstor ovo je milina chitat.
    CW kad ocesh samo u lan kad dodjete u pg necu da razmishljam ocel se omac nekom iz budve da sluchajno upali kakvu skripticu poshto sam podijelio jedno 1kkk banova igrachima iz budve dok sam igrao 1.5 i bio admin na ovom serveru.
    Tako fino bice vam turnir u pg, pochetkom aprila bi trebalo tj malo poslije kgb lan turnira,a bice i na cetinje na ljeto.
    Pa dodjite da osvojite to.
    ps - counter strike 1.6 da se ne zbunite.

    edit - zaboravih da dodam ko je lud da se cima oko 1.5 servera pa da je jedini na svijet a ne u CG?No dzaba i da prebacite na 1.6 kad je vecina admina paralizovana na shta bi to lichilo,teshko da bi koji 1.6 server odje ikad bio popularan kao KGB serveri na primjer jer necu da razmishljam koliko bi tu retarda dolazilo.Da server ima 24 slota pa bi ga sa mukom popunili sa normalnim igrachima iz PG,NK,CT ove ostale gradove necu pominjat poshto se tu praktichno i ne igra.
    Last edited by Tz-ObeLiX; 29-02-08 at 03:00.

  23. #4423
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Obe cemu trosenje tastature???
    No Signature

  24. #4424
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m@Rk!$@ View Post
    Obe cemu trosenje tastature???
    A kako chemu brate moj kad ga vidim ovako 'prepametnog' i josh kad vidim kakve lazhi pricha odje ko da su svi pali s' krushke i niko ne zna shta se deshavalo sa tim rcon-om!? maxe ffs...
    odoh da spavam.

  25. #4425
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djoko View Post
    mmmm, oglasio se i balsa.

    @gopher
    meni je nick bio 2FAST i za G-Server sam prvi put cuo u listu Vijesti. (mnogo vremena unazad je to bilo). bio sam 8. osnovne - a sad sam na fakultetu. nemoj molim te da mi pricas za G-Server jer sam imao masinu od 333 MHz koju sam kupio kad je HL izasao i igrao sa njom on-line na Sierinim serverima sa 56k modemom. nemoj da me zasmijavas veceras, molim te.


    @stefke
    da, to sam ja.

    @Balsa
    to da li sam ja "mali" ili nisam, to je relativna stvar. ne shvatam kako si to zakljucio handsome?
    decko koji je prije tebe odrzavao server, imao je nick "schumacher" i on je posao u vojsku i taj posao prepustio nekome drugom. (opet kazem, mnogo vremena unazad je to bilo). taj lik je igrao u klanu lemurs. a ovdje se prica o CS-u.
    Kad god oces stari, ja i ti 1 vs 1...
    Moze i klanski... nas War Song vs...?
    -u to vrijeme sam ja imao admina. sjecam se legolasa, messiah-a, maestra, coyot-a, totalno-lud, horny.... itd.

    -G-Server je imao websajt i postojala su tri klana koja su bila registrovana na tom sajtu:
    moj klan je bio jedan od njih....
    Bas bih volio kada bi se nasao neko je igrao od tada do danas da potvrdi ovu pricu jer vas ima dosta ovdje koji pricate u prazno i nemate nikakvih argumenata.


    PS: jako ti je ruzna zadnja recenica Balsa i necu je komentarisati. Iz nje se vidi tvoj stepen inteligencije. G-Server je jedini CS server u Crnoj Gori i ja se trudim da se igra dobar CS. Vi sto ste bolesni u mozak i sto vam ne odgovaraju neke cinjenice, otkinite kabal od telefona ili polomite te wireless kartice i pokrijte se po usima. Posto ne umijete da nesto predlozite ili da nadjete neko optimalnije rjesenje onda je neki problem u vama.
    Necete nista postici sto se prepucavate sta ne valja kod servera i ko duze igra CS, vec cete samo pokazati koliko ste ograniceni. Pola od vas ne umije da sastavi jednu prosto-prosirenu recenicu, ne znate znake interpunkcije i pricate meni nesto o G-Serveru... i handsome Balsa mi kaze na kraju da sam mali? hehe, Balsa... recu ti simpatican si - kao sto to cesto kaze moja prof. osnova navigacione elektronike.

    Puno pozdrava handsome.
    Izvinjavam se, nijesi mali. Iz tvojih postova sam stekao utisak da pricham sa srednjoshkolcem. Pogrijeshio sam.

    Eh... sjecam se davne 99' godine. I svog, drugog po redu kompjutera, Pentium I. Cyrix 200+, koji je godinu kasnije zamijenjen brzhim 233+, na svega 200mhz. 128mb rama, 1.3gb hard diska i 15" monitorom. Sjecam se da sam bio u prvih 30 internet korisnika u CG.

    Na G-server sam igrao od samog pochetka, i to pochevshi sa quake 2 - tada nije postojao CS. Fina ekipa je bila...

    Kasnije je stigao CS. Od samog pochetka sam igrao na tom serveru i bio jedan od admina za vrijeme SCHUMACHERA. Tad sam bio josh srednjoshkolac i igrao kompjuterske igre. Kad sam preuzeo odrzhavanje, onda sam se odrzhavanju i posvetio. Manje igri. Svakako mozhesh pitati ljude koji su igrali kakav sam bio i kako sam igrao... Poshto je moj "posao" bio odrzhavanje servera, to sam i radio bez mnogo zvonjenja na sve strane. Taj webmod koji koristish, ako si uopshte provalio da postoji, za kontrolisanje servera sam ja instalirao. Ping je stabilan i smanjen jer sam ja skriptu ubachio. Dva puta sam razlichite zakrpe ubachao kako bi server radio stabilno (za vrijeme obaranja). HL guard sam ja ubachio. Statistiku sam popravio i najvecim dijelom preveo na nash jezik. Dugo sam pregovarao sa ICG da se instalira CS 1.6, ali pregovori nijesu urodili plodom. Bilo je tu josh stvari kojih se vishe ni ne sjecam...

    Ekipa admina koju sam sastavio je bila odlichna. Znao se red i znala su se pravila igre, kickovanja, banovanja i postojale su kazne za neposhtovanje istih. Ovdje dolazimo do dijela zbog kojega se ja uopshte ukljuchujem u raspravu...

    Sramota je shto se napravilo od servera od kako ga ti kontrolishesh. Vidim samo zhalbe i to od ljudi koje znam i za koje mogu da garantujem da su u pravu. Cijela ekipa se izhivljava nad igrachima... To je tvoj nachin vodjenja a vjerovatno i nachin generalnog ponashanja. Doshlo se do malo moci pa cemo sad do kraja da je exploatishemo. Kad nauchish sam i kad nauchish ekipu zbog chega tu ljudi dolaze, pa josh ulozhish napora da neshto uradish u tom pravcu onda ce mozhda i biti neshto od servera.

    Dacu ti HINT: ne dolaze ljudi da igraju zbog CS-a, dolaze da se opushte poslije shkole/faxa... Postoji toliko velik dijapazon igara pa je CS davno izgubio interesovanje zbog same igre. Navika je u pitanju koju cete trenutna admin ekipa da iscera iz tih ljudi. Znam po sebi... Ushao sam 10ak puta na server koji je bio prazan ili je neko od admina pocheo izigravati nedodirnog kralja... a mozhesh misliti koliko to meni smijeshno svuchi. Smijeshno bi bilo igrati...

    E da... Izbrisao sam CS sa kompjutera - poslije skoro 8 godina...

    Samo me je "takla" cijela atmosfera na G-serveru jer sam dosta truda i vremena ulozhio u njega i super nastavio SCHUMACHERov posao. A od svega je nachin na koji se to uradilo neljudski. Da si chovjek doshao bi ranije pred ljude i rekao da si ti osoba koja odrzhava server i rekao nam svima kako si doshao do r-cona i koliko ti je vremena za to trebalo. Neljudski je cutati...

    "Stepen" inteligencije se mjeri testom, ne rechenicom. O svom obrazovanju bi bilo suvishno govoriti ovdje jer to sve manje-vishe ne interesuje.

    Shto bi moja profesorica knjizhevnosti iz srednje shkole interpretirala: "Kome se smejesh, sebi se smejesh..."

    Ubuduce cu se osvrtati samo na postove koji imaju smisla.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

Page 177 of 182 FirstFirst ... 77127167173174175176177178179180181 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ujedinjenje Svih Liberala- Buducnost liberala?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 113
    Last Post: 09-10-06, 15:57
  2. "SRPSKIJI OD SVIH SRBA"-STRANCI PROSLOGA VIJEKA O
    By seerotheenya in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 16-02-05, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •