Page 125 of 182 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135175 ... LastLast
Results 3,101 to 3,125 of 4536

Thread: Zalbe/prijedlozi/kritike na rad admina svih igrica na G-Serveru

  1. #3101
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by MACKASTI View Post
    a ako mislish da imam loverov pass tako shto sam gledao u igraonicu dok je on kucao , razuvjericu te lako ... a ja u tu igraonicu nisam 2 puta doshao zadnje 3 godine ... balsa zna sve , tako da necu da se vishe crnjachim oko ovoga .
    Ni ja ga nisam ulazio u nju,a kamoli idje kuca pass, tako da ti ga je neko poslao, ali nek se Baki razbija oko toga, nemam zivaca za gluposti! Isizdio sam bio onaj 1 put kad me zvalo 10 ljudi da me pita sto to cinim, sto banujem ljude i mijenjam mape kako mi dune, ali me sad i to proslo! Ja sam avetinja sto se svadjam s djecom odje, tako da nema potrebe da prijetim, imam pametnija posla, cinite sto god ocete, samo nemoj da banujes ljude bzv, ili koristi Balsin pass kad si se s njim vec sve dogovorio pa banuj do ujutru!

    A inace, sto si se tolko ufrcio oko toga sto te banujemo, kad imas sve passove? udjes na drugi komp, skines ban s nekog admina i eto! Samo opusteno!:mrgreen:
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  2. #3102
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    I ja sam te banovao.Kako ocekujes da te ljudi ne banuju kad koristis loverov pass a znamo da ti on nije dao?a i znao sam pricu oko miinog bana ,neopravdanog,pa sam te banovao cim sam te vidio na server...i nije bas da si admin koristio u "dobre" svrhe...par puta si palio funmode i tako te gluposti bezvezne...ali vidim da ti se moze pa neka...
    No Signature

  3. #3103
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    115
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mackasti mi je poznat po tome sto je na starom g-serveru (kada je schumacher bio glavni) koristio admin komande za njegove nebulozne djecje igre - kad pocne da vas teleportuje znajte da je igra pocela i da ce server da se pretvori u njegov privatni cirkus (mislim da mu je naposletku i oduzet admin). Ovo mi i lici na njega, a danas je nick mijenjao u "toothy" i moguce da je koristio admin komande.
    Ah da, doticni mi je poznat i jos po jednoj stvari - na starom g-serveru cesto je bio u drustvu jednog od najbezochnijih cheatera (ne sjecam se nicka al mislim da je bio u nekom [KoD] klanu i koristio je poznate pratece granate)
    ... Mislim da su Mackasti i ekipa koja se shlepa uz njega (ako takvih bude bilo) skloni koriscenju hackova, cheatova tj da su dobro upoznati sa takvim stvarima tako da pripazite na njih.

    And yes, i am back

  4. #3104
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Sto vrijeme odmice i sto je vise postova oko ovog "problema" dolazimo do sve vise cinjenica koje su suprotne izjavama MACKASTOG.tipa da je koristio samo loverov pass i da ga je "normalno" koristio.
    sto se citova tice mislim da nije ih imo,medjutim samo zato sto mu nismo dali priliku da ih koristi dobio bi ban u roku od 30 sec kad bi usao na server..

    dobrodosao
    No Signature

  5. #3105
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najezim se kad pomislim da zu azzo i Mackasti bili admini...
    Bojim se da se Toothy nece obradovati

  6. #3106
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,890
    Thanks Thanks Given 
    1,655
    Thanks Thanks Received 
    2,847
    Thanked in
    1,228 Posts

    Default

    pljasnite vi malome ban pa neka koristi tudje pass i banuje narod nedje drugo...
    f6

  7. #3107
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Meni je mackasti lik !
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  8. #3108
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    machkasti je bio u XP clan necromanceru , ne znam koji je to KOD clan , a cheatove nikad koristio nisam ...
    ja sam i sam imao admina prije kad mi ga je schumaher dao , kasnije kad mi je oduzet tachno je da sam provaljivao passworde ponekad ... al sve se to zavrshavalo na miran nachin ... shto se tiche loverovog passa , nekako mi je bio najlakshi pa sam ga koristio ... fisherman ako mi ne vjerujesh da imam tvoj pass poslacu ti ga na private message . shto se tiche tvoje djevojke , prva je pochela sa time "ja te moram prijaviti to je moja duzhnost" kao da je ona neki policajac na g-serveru .
    za sve koji iole igraju CS , i koji znaju neshto , prelako je provaliti passworde admina na g-server , a ukoliko admini zhele da se to popravi , neka mi se obrate da im pomognem u zashtiti servera , jer ja nisam jedini koji zna kako uzeti passworde ... sve passworde sam uzeo preko CS console sa svog kompjutera , pomocu komandi , ostalo necu vishe da pricham ...
    zamolio sam admine da me ne banuju , drugi put kad budem banovan stavicu nick nekog admina , pa me nece moc skinut bez zveka . necu vishe da stvaram problem kad kazhem fino , i bolje da se sve ovo ovako zavrshi ...
    Placing your soul on trial since damn 1990 .

  9. #3109
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    P.S. Ochekujem te ljude koje sam banovao da dodju i da se izjasne ovdje ... Jedino dvoje koje sam banovao su : mia , zbog izigravanja policajke , i Dolina_Bogova , cheater , opali 10 headova u 1 minut igre - svi su govorili da ga banujem .
    Placing your soul on trial since damn 1990 .

  10. #3110
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,890
    Thanks Thanks Given 
    1,655
    Thanks Thanks Received 
    2,847
    Thanked in
    1,228 Posts

    Default

    mackasti zar nije postenije da zamolis da te ne banuju nego da prijetis sto ce bit kasnije
    f6

  11. #3111
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mackasti odje niko ne dovodi u pitanje da li imas ili nemas passworde svih admina... Ti si se zalio da te banuju, dobio si odgovor na tu tvoju zalbu.. Valjda si ukapirao da si ti napravio gresku...
    Batali se tih prijetnji..nema srece od njih..
    Mia je odreagovala kao dobar drug..a ne kao policajac..
    Prozivas druge, a ti si jedini odje koji je napravio gresku!

  12. #3112
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    da nema neko link odakle mogu skinut' CS 1.5 full, to sam prije neđe našao ođe, pa ako neko ima još uvijek taj link, neka mi ga ostavi ođe ili na PM, igra mi se, a izbrisan mi je counter jer mi je kompjuter na reinstalaciju Windows-a bio... samo požurite
    pozdrav

    edit: evo nađoh ja link, http://www.soft32.com/download_2542.html (ako treba još nekom)

    edit2: trazi mi hl.exe fajl, odakle mogu skinut sad Half Life? -_- odnosno, interesuje me koja je verzija onaj HL koji je potreban da bi CS 1.5 funkcionisao normalno?
    ? aaaaaaaaaaaaa

  13. #3113
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podji na google ispisi download Half Life torrent. Izace ti rezultati i vidjeces par sajtova na kojima se moze skinuti torrent fajlovi. Skini sa interneta program uTorrent..i baci se na skidanje!

  14. #3114
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bijela
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daj ludi sta se cimate oko jedne price nesretne....
    Koliko se ja sjecam prije par godina...MpM je bio opusten lik...
    Ne kazem, kriv je...ali nervira me sta se ovdje neki nadovezuju koji nemaju veze sa zivotom...pa pisu razne gluposti...
    Izvinuo vam se covjek...jbg...sta sad?
    Ako ima dogovor sam HeadAdminom sta imate vi da se mjesate...jedino ako ocete trazite da Balsa postavi post u vezi njega...I da se na tome zavrsi...

    ...poz...svima... ....i ne lizite patiku nikome...
    Once I'm rid of you,turn your life to shit
    Vengeance will be mine, satisfy my sign!

  15. #3115
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    a namrtvo se slabo snalazim oko ovih torenta... ako može neko da mi postavi direktan link za download HL-a, ili direktan link da downloadujem CS 1.5 full, ali da se zna da radi, da ne bude neko ****** ka' ovo što sam skinuo od 120MB, pa sam ga ispušio... a uTorrent imam odavno, čuš... a bio je ođe neđe i prije link za download CS-a, samo ste taj topik izbrisali, ne mogu da ga nađem, a bio je korisniji no išta... al' dobro...

  16. #3116
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajmo admini ulazte...sa svojim nikovima da uplasite malo ove varalice podmukle...ne mora bas svaki spavat nocu...
    Dont drink and dry take the joint and fly...

  17. #3117
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool obavezno,balsha

    ovako zamolio bih balshu da zabrani skidaje BAN-a adminima koji nisu dali taj ban !

    odnosno da admin koji makne neki ban ....npr ako ja banujem balshu markisa ili fishman da maknu ban (bzvz,lupam) da se ti admini kazne odnosno da im se oduzme rcon pass ..jer mi odje banowat a ostali admini skidat banowe i citeri opet dolazit na server to ne vodi nichemu i vishe nece ic stvarno....balsha preduzmi nesto povodom ovoga please....

    poz !!!

  18. #3118
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo josh nesto korisno svakom adminu , nadam se ...

    bind "n" "sv_restartround 5"
    bind "j" "mp_freezetime 0"
    bind "i" "mp_freezetime 6"
    bind "k" "admin_tsay red live live live , gl !!!!!!"
    bind "h" "admin_say svako smaranje,psovanje,ometanje igre bice kazhnjeno ban-om,kick-om"


    ovo ja koristim ...znaci ovo iskopirajte u consolu to ce se sacuvati i onda samo koristite n , j , i , k , h slova koja cete zapamtit sto oznacavaju

    pozzzzzzzzzzzzzzzzzzz

  19. #3119
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MACKASTI View Post
    a ako mislish da imam loverov pass tako shto sam gledao u igraonicu dok je on kucao , razuvjericu te lako ... a ja u tu igraonicu nisam 2 puta doshao zadnje 3 godine ... balsa zna sve , tako da necu da se vishe crnjachim oko ovoga .
    Mackasti, nisi ti nevin... Ti si nevaspitani kreten..kompleksash.. 1..2..3..4..5..6..7..8..9..10
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  20. #3120
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Necromancer View Post
    Mackasti mi je poznat po tome sto je na starom g-serveru (kada je schumacher bio glavni) koristio admin komande za njegove nebulozne djecje igre - kad pocne da vas teleportuje znajte da je igra pocela i da ce server da se pretvori u njegov privatni cirkus (mislim da mu je naposletku i oduzet admin). Ovo mi i lici na njega, a danas je nick mijenjao u "toothy" i moguce da je koristio admin komande.
    Ah da, doticni mi je poznat i jos po jednoj stvari - na starom g-serveru cesto je bio u drustvu jednog od najbezochnijih cheatera (ne sjecam se nicka al mislim da je bio u nekom [KoD] klanu i koristio je poznate pratece granate)
    ... Mislim da su Mackasti i ekipa koja se shlepa uz njega (ako takvih bude bilo) skloni koriscenju hackova, cheatova tj da su dobro upoznati sa takvim stvarima tako da pripazite na njih.

    And yes, i am back
    Da ima josh ljudi poput tebe, CS zajednica bi kod nas bila...profesionalna.. ne mislim u smislu igre, samo.. imamo mi finih puchacha.. govorim o pravom profesionalizmu na svim poljima.. pa i o ponashanju..
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  21. #3121
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    mlaedene mozda imaju ip adresu dinamicku pa se vrate odma.server se skoro restartovo tako ad je moguce ta su tako citeri usli...

    ovo sa bindom je pametna stvar
    ali si mogo neka druga slova izabrat n ti sluzi kad uzmes nightvision da upalis/ugasis
    a k da pricas na mikrofon
    Last edited by m@Rk!$@; 25-01-07 at 10:11.
    No Signature

  22. #3122
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne brini ti za mene,a ti ta slova promijeni slobodno , a ovo za micanje ban-a kazhem za ubuduce !

  23. #3123
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    to smo se odavno dogovorili.. da nema unban ako ti nisi ban...ja ko zna od kad nisam nekoga unban a i kad banujem banujem na malo nesto sem ove stare citere ...
    No Signature

  24. #3124
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gopher View Post
    evo josh nesto korisno svakom adminu , nadam se ...

    bind "n" "sv_restartround 5"
    bind "j" "mp_freezetime 0"
    bind "i" "mp_freezetime 6"
    bind "k" "admin_tsay red live live live , gl !!!!!!"
    bind "h" "admin_say svako smaranje,psovanje,ometanje igre bice kazhnjeno ban-om,kick-om"


    ovo ja koristim ...znaci ovo iskopirajte u consolu to ce se sacuvati i onda samo koristite n , j , i , k , h slova koja cete zapamtit sto oznacavaju

    pozzzzzzzzzzzzzzzzzzz


    Jel moze ovo na funkcijske tastere (F1,F2 itd)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  25. #3125
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fishman ne pametuj mnogo , ja sam u prvom postu zamolio da me ne banujete vishe i obecao da necu vishe to raditi , a vi ste me opet napali ... uf ... crnjak mi je ova pricha .
    Placing your soul on trial since damn 1990 .

Page 125 of 182 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135175 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ujedinjenje Svih Liberala- Buducnost liberala?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 113
    Last Post: 09-10-06, 15:57
  2. "SRPSKIJI OD SVIH SRBA"-STRANCI PROSLOGA VIJEKA O
    By seerotheenya in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 16-02-05, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •