Page 148 of 182 FirstFirst ... 4898138144145146147148149150151152158 ... LastLast
Results 3,676 to 3,700 of 4536

Thread: Zalbe/prijedlozi/kritike na rad admina svih igrica na G-Serveru

  1. #3676
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znachi ovako:Ti si genije svi ostali(koji vole assault, italy i nuke)su teletabisi medju njima i ja. OK
    Molio bih te da usledecim postovima pripazish kako prichash (pishesh) jer nisam ti ni rod ni pomoz bog.
    A shto se tiche menjanja mapa sa 20 igracha kao shto su assault,tron i nuke ja menjam tj. dajem vot samo ako ima 20 ili manje igracha.
    I u sluchaju da neko udje na pola mape ima da cheka kao shto je bio sluchaj sa tobom.

    I ja sam da se ubace ili proshire mape na full broj igracha ako je moguce ali dok to nebude tako koristim pravilo koje sam malopre napisao.



    Koliko ja provodim vremena na serveru to je moja stvar.
    A veruj mi da provodim dosta ,samo koristim druge nikove do trenutka dok neuhvatim chitera.

    I nemam nameru da se sa nekim raspravljam o bilo chemu a pogotovo ne o stvari koja sluzi zabavi kao shto je igranje CS,jer to je samo IGRA a ne posao .
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #3677
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Popaj ja sam bio na serveru kad se igrao assault (to nije bilo skoro ) . Od pocetka partije stajala su 3 igraca u spectatore i preklinjali su da promijenis na sta si ti odgovorio kome se mapa ne svidja moze da izadje . Ako tako admini sprovode svoju duznost , svaka im cast , zamjerke na to nemam. Isto da napomenem da je sinoc igrala neka citercina pod nickom Born2beWilD , da ne bude da pomijesate sta , to nije pravi Born2beWilD...

  3. #3678
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zamolio bih Nantecuta da ne zlopoupotrebljava admin i da ne pali jbni Godmode samo kako bi me klao...Balsa radi nesto povodom toga Godmodea...

  4. #3679
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    115
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by POP@J View Post
    Znachi ovako:Ti si genije svi ostali(koji vole assault, italy i nuke)su teletabisi medju njima i ja. OK
    Samo da ti kažem jako si bezobrazan, zato je i ton kojim sam ti se obratio takav kakav jeste. Dok se malo ne upristojiš, naučiš pažljivo da čitaš nečiji post i da biraš riječi kada odgovaraš onda će se to promjeniti. Bojim se da je ovo jedini jezik koji ti razumiješ.

    Ja i još par ljudi smo "genijalci" jer smo konstatovali da je assault glupa mapa za 10v10. Uz to smo dali i određene argumente, a nismo čuli tvoje i nakon toga nas nazivaš "genijalcima". E nakon tvojih "argumenata" sve izgleda genijalno.

    Opet, ne sjećam se da sam nazvao ljude koji igraju assault, italy i nuke teletabisima. Ja sam počinjao na tim mapama prije jedno 5 godina sa ljudima koji su mi i još dan danas prijatelji. To što nas je bilo malo i što smo bili početnici ne čini nas "teletabisima" - sjajno smo se zabavljali uz CS koji i služi tome.

    Nuke je genijalna mapa, i s razlogom se igra na turnirima. Ipak ti turniri se igraju 5v5 a mi igramo 12v12 što je druga priča jer mapa onda postaje previše tijesna. Prolazi na terorističkoj strani su previše uski da bi svi glatko prošli (dovoljno je da 3-4 ct-a bace bombe i sve ode u #$%) i izveli rush i to tjera terore da se štekaju na sponu ili na onoj kući a CT da rushuju. Ipak kakav god da je, nuke je bolje rješenje od assaulta, i neću se mnogo buniti ako se bude riješio onaj problem sa ograničenjem igrača.

    A shto se tiche menjanja mapa sa 20 igracha kao shto su assault,tron i nuke ja menjam tj. dajem vot samo ako ima 20 ili manje igracha.
    I u sluchaju da neko udje na pola mape ima da cheka kao shto je bio sluchaj sa tobom.
    Glupo je davati vote ako znaš da će se server za relativno kratko vrijeme popuniti igračima (g-server je uglavnom full). To jedino ima smisla kada se server isprazni što se, pretpostavljam, dešava u ranijm jutarnjim i kasnim večernjim satima.

    I ja sam da se ubace ili proshire mape na full broj igracha ako je moguce ali dok to nebude tako koristim pravilo koje sam malopre napisao.
    Izričito sam protiv ovoga. Na stranu što si ti JEDINI admin koji ovo hoće i iz nekog razloga bezobrazno guraš po svome.

    Koliko ja provodim vremena na serveru to je moja stvar.
    Da, pa šta?

    I nemam nameru da se sa nekim raspravljam o bilo chemu a pogotovo ne o stvari koja sluzi zabavi kao shto je igranje CS,jer to je samo IGRA a ne posao .
    Ako ne želiš raspravu onda ti nije mjesto na ovom topicu. Šta ti očekuješ od ovog topica? Ti bi da saopštiš ono što ćeš da radiš na serveru i pri tom očekuješ od nas da klimamo glavom? Šta ti zamišljaš da smo mi - teletabisi? Btw biti admin jeste neka vrsta posla koji se radi dobrovoljno i koji nije plaćen. CS skoro nikom odavde nije posao (rijetko ko od igrača sa g-serveru ga igra profesionalno). Meni konkretno je CS samo jedan od mnogobrojnih hobija, i igram ga da bih se opustio i zabavio (to ne mogu u onoj gužvi na assaultu) a vjerujem da nisam jedini takav...

  5. #3680
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pink_FloyD View Post
    Zamolio bih Nantecuta da ne zlopoupotrebljava admin i da ne pali jbni Godmode samo kako bi me klao...Balsa radi nesto povodom toga Godmodea...
    E balsha radi nesto brate

  6. #3681
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Boze shta se je raspravljam s' decom.....
    Ako ti ja smetam obrati se balshi i trazi da mi uzme admin.
    A dotle me zaobidji.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #3682
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bu2
    Posts
    411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CyberCafePro View Post
    Samo sam josh neshto zaborawio pa was pozdrawljam....
    Bad Boy na serweru priznaje kako ima cheat...
    Dosta od mene....z
    Dje je screenshot ? i nisam priznao da sam citer !

  8. #3683
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onaj bad-boy nije imao cit igra kuci , i extra igra cs , i nemojte vise da ga prozivate citerom ...... zamolio bih vas ....

  9. #3684
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    115
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znate šta je meni gore od gomile neozbiljne djece? "Odrasli" ljudi koji se ponašaju kao djeca, a nekad ih i prevaziđu. Imam 23 god. i do sada sam nailazio na dosta takvih, za njih postoji određeni izraz koji ne želim da upotrebljavam. Dijete je lakše ućutkati i objasniti mu neke stvari, a ovo je nekad veći problem... Popaje ako nastaviš da guraš po svome nastaviću da se žalim, u to budi siguran.
    Last edited by Necromancer; 08-04-07 at 18:11.

  10. #3685
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bizzaru se ponawlja ista greshka da ga restartuje posle 10 partija!!

  11. #3686
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Podrzavam geronima...dje su oni sto si im podijelio admine...I nikad ih nema ujutro kad najvise trebaju...A kad mi udje citer sa burstfireom ocju ziv da se pojedem zato sto vas nema i kvari cijelu igru...Svi pricaju kako cje kad dobiju admina da budu po cijeli dan na server a samo neki od njih koje necju da imenujem su to ispostovali i igraju dosta...I balsa zamolio bi te da uradite nesto povodom ovoga hl-guarda jer to smece da ga tako nazovem nemozhe ni najobicniji cit da ufati...
    Last edited by el_prezidente; 08-04-07 at 19:39.

  12. #3687
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_prezidente View Post
    Podrzavam geronima...dje su oni sto si im podijelio admine...I nikad ih nema ujutro kad najvise trebaju...A kad mi udje citer sa burstfireom ocju ziv da se pojedem zato sto vas nema i kvari cijelu igru...Svi pricaju kako cje kad dobiju admina da budu po cijeli dan na server a samo neki od njih koje necju da imenujem su to ispostovali i igraju dosta...I balsa zamolio bi te da uradite nesto povodom ovoga hl-guarda jer to smece da ga tako nazovem nemozhe ni najobicniji cit da ufati...
    praznici su ljudi ...:dring: :dring:
    Despite what the world may say,we are not savages.We do not kill civilians.We use precision.

  13. #3688
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Balsa moga bi malo da stavis neke nove mape,jer su ove staze vec smorile,svaki put se igra aztec,dust2,inferno,dust2002,piranese,nuke....Moze si li ikako da se pobrines za to,i moga bi da stavis neki jaci hl-guard jer ima masa citera. By PraGsoN
    Last edited by el_prezidente; 08-04-07 at 20:32.

  14. #3689
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bizzaru se ponavljaju iste greske svakih 3 staze restartuje posle 5 partija , i kad terori ne postave boombu od da im da slay i da slay kad pocne partija i slay-uje citav team 1 ( terore ) ..... neka malo pripazi na slay-ove i restarte

  15. #3690
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I da ti kazem nesto balsa moga bi da malo pogledas one admine koje ne ulaze na g-server vec odavno to su : mladen , obeliks nema nikada a takodje ni Babba ...... redovno ulaze : Nantecut , toothy, loverboy , markisa , blah , mia , grizzli , twisted bizzare .... i swaka im cast ... ali pomalo ulaze hitomi i unique ... predlazem da se grizzliju da das komplentan admin jer se lik stvarno trudi i pocitav dan je na g-server.
    Last edited by Manda; 08-04-07 at 21:59.

  16. #3691
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Ne mozes da predlazes za stalnog admina ako imas manje od 1.000 postova na forume... Ako postavljas vise od 3 dnevno smatrace se spamom, sto znaci da ce se za godinu dana tvoj glas uzeti u obzir
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #3692
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    igi nemoj da me uzimas u obzir kao da sam ja citer , ja uglavnom dobro igram cs i taj dan kada si ti usao na server igrao se inferno a 4 staze su stalne medju kojima je inferno i ja sam vise naucio napamet svaki cosak i svaki stek ,tako da znas za nadalje da nisam citer , a sto se tice servera ja sam na g-server-u swakog dana po 4 ili 5 h i znam sta se uglavno desava .... , a ja sam tek danas usao na forum i napisao sam to sto je potrebno da bi g-server ostao dobar kao sto jeste bio pre ..... i balsa zamolio bih te da stavis malo jaci hl-guard jer taj hl-guard sto je sad trenutno na serveru , ne moze uhvatit ni obicni aim , a da ne pricamo o ostalim citovima ....

  18. #3693
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hehehe, Manda kako si ti smjesan... Ima ih jos..no ne mogu gore da trazim..."postene" igrace... Ranije sam te hvatao kako citujes..i batali te zapamcene coskove..i stekove...
    Vidim da si "izgladio" stvar sa Twistedom Obrisi dupe..
    Igi..bilo bi srece kad bi se ta tvoja teorija uzela u obzir

  19. #3694
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E jedna zanimljivost...
    Balsa je ukljucio na serveru da kad god neki admin upotrebi neku komandu da se ispise na ekranu...ko i sta..
    Sad ce biti lakse vama koji se zalite da..dokazete koji admin je lupio Slay, restart..itd... Samo uhvatite Screen Shot!

  20. #3695
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni su se desavale greske da restartujem u sred partije restartujem jel jos nisam naviko na admina,vazda kad ocu da napisem nesto pogrijesim nesto se zbunim zapricam i slucajno dam res tako da mi se vise nece ponavljati.A sto se tice slayeva ja dajem slay kad se ne skine bomba a ct je na drugu stranu mape,ili kad terori ne postavljaju bombu nego se stekaju sa bombom nedje lijevo .A naprimer kad neko psuje ja nemam lamu ja ako nece da ucuti ja moram ili da ga kikujem ili da mu slay dam.Ajte uzdravlje i srecan vam uskrs ,dobro mi se tucajte
    You can turn back on person buth you never can turn your back on drugs

  21. #3696
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Kotor -Kingdom Posts: 7980
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bizzare sve je to super kad ti odje pricas, ali u praksi izgleda drugacije...
    znam da si tek dobio admina, ali smeta mi kad niko ne kaznava ljude koji spamuju da se mijenja mapa, ili optuzuje neki lik da se cituje, psuje sve zivo...
    a onda dodje lik koji ima hook i tebi treba 15 min da ga 'provalis' i da ga banujes.. no ajde dako se popravish vremenom

  22. #3697
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    115
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro, kakva je ono bila zafrkancija danas na serveru? Neko je dao vote za vertigo i počeli smo da igramo tu mapu. Onda nas je neko od admina upozorio "restart će biti sve dok ne naučite da ne padate" (za one koji ne znaju, na vertigu postoje mjesta sa kojh lako može da se padne i na taj način momentalno prelazite u spectatore tj u mrtve ). I nakon toga uslijedilo je jedno 5 restarta i ne znam šta je dalje bilo. Oće mi neko objasnit, šta je ovo bilo? Ovakav cirkus nisam gledao još od vremena Mačkastog i KOD cheatera Kolko se sjećam, od admina su bili prisutni mia, igi i grizzli.

    Btw Bizzare, sudeći po njegovom ponašanju na serveru, po meni nije za admina. Jedina dobra stvar je što provodi dosta vremena na serveru.

  23. #3698
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Necromancer View Post
    Dobro, kakva je ono bila zafrkancija danas na serveru? Neko je dao vote za vertigo i počeli smo da igramo tu mapu. Onda nas je neko od admina upozorio "restart će biti sve dok ne naučite da ne padate" (za one koji ne znaju, na vertigu postoje mjesta sa kojh lako može da se padne i na taj način momentalno prelazite u spectatore tj u mrtve ). I nakon toga uslijedilo je jedno 5 restarta i ne znam šta je dalje bilo. Oće mi neko objasnit, šta je ovo bilo? Ovakav cirkus nisam gledao još od vremena Mačkastog i KOD cheatera Kolko se sjećam, od admina su bili prisutni mia, igi i grizzli.

    Btw Bizzare, sudeći po njegovom ponašanju na serveru, po meni nije za admina. Jedina dobra stvar je što provodi dosta vremena na serveru.
    znam ko nije ... osim toga ja kad ima neko na server od admina moj skoro ne koristim . zasto da se muchim ?
    Despite what the world may say,we are not savages.We do not kill civilians.We use precision.

  24. #3699
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Bilo neko zezanje danas ovo-ono? I sad moraju racuni da se polazu?

    Ili da pocnem post ozbiljnim tonom:

    Dobro, jel to bilo neko zezanje danas? :lolblue:

    Prejak mi je ovaj tvoj post, al stvarno prejak!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  25. #3700
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Grizzli, kome se pravdas?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

Page 148 of 182 FirstFirst ... 4898138144145146147148149150151152158 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ujedinjenje Svih Liberala- Buducnost liberala?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 113
    Last Post: 09-10-06, 15:57
  2. "SRPSKIJI OD SVIH SRBA"-STRANCI PROSLOGA VIJEKA O
    By seerotheenya in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 16-02-05, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •