Page 143 of 182 FirstFirst ... 4393133139140141142143144145146147153 ... LastLast
Results 3,551 to 3,575 of 4536

Thread: Zalbe/prijedlozi/kritike na rad admina svih igrica na G-Serveru

  1. #3551
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    GM City
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mc.Flash View Post
    Ja bih se slozio sa Fasty-em, covek se trudi visi na G po ceo dan, ne pravi probleme i igra najiskrenije dobro.... Ako je neko zasluzio admina, to je on. A po meni jedini od tih probnih admina je zasluzio Bizz, a ove ostale ne vidjam uopste nesto da igraju na G... Tako da Fasty mislim da je zasluzio admina, vise od gore navedenih. poz svima
    hwala brat...nego admina znachi dobija onaj ko pishe na 4um,a ne igra na G...Flash u prawu si da je Bizz zasluzhio admin,kao i Hitomi donekle...za ostale ne znam nisam ih gledao na serweru...
    Last edited by _FA[s]TY_; 03-04-07 at 22:10.

  2. #3552
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Twisted BizZare View Post
    Ja mislim da ce server u roku od mijesec dana biti cakum pakum sredjen

    bizz tebra mislim da ce i prije ... ja sam vedc 5-6 ikowa nauchio finom ponashanju brzo uche dovoljan je 1 kick
    Despite what the world may say,we are not savages.We do not kill civilians.We use precision.

  3. #3553
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _FA[s]TY_ View Post
    hwala brat...nego admina znachi dobija onaj ko pishe na 4um,a ne igra na G...Flash u prawu si da je Bizz zasluzhio admin,kao i donekle Hitomi...za ostale ne znam jer ih nisam gledao na serweru...

    A ako neko igra na server to je Grizzli brate , on zivi prakticno tamo...a i unique je stari igrac g-servera , pa ti vidi...a inace pogledaces Unique , Hitomi , Bizzare i Grizzli nemaju nijedan vise postova od tebe , tako da nije tacno da dobijaju admin oni koji samo pisu na forum...
    Last edited by Pink_FloyD; 03-04-07 at 13:24.

  4. #3554
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bih samo zamolio balshu da nama "polu adminima" omogyci komandu freezetime jer obicno posle noci kad se daju fy_ mape ... ostaje freez 0 .. a mi smo prvi koji ulaze na server , i zamolio bih ga da nam omoguci lamu jer moram da kickujem narod kad psuju ...
    9
    takodje ako ikako moze da se da "pravi admin " jednome od nas troice (hitomi,bizz,ja) jer ne mozemo vishe da slayujemo i kickujemo cheatere .. izadju udju sa novim nickom pa ga ponovo lovimo ..uniqueta nisam spomenuo jer ne provodi na serveru koliko nas troica
    Last edited by Grizzli^Pg; 03-04-07 at 16:16.
    Despite what the world may say,we are not savages.We do not kill civilians.We use precision.

  5. #3555
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kick iz osvete Grizzli je zloupotreba admina, tako da u slucaju da kickujes Fasty-a ili bilo kog igraca iz osvete, trebalo bi prijaviti balshi. I nije istina da zivi tamo, mnogo ga cesce vidjam na Beotel-u, ali naravno sad da je tamo kad ima admina. A ni admina nesto nema vidjam: markisu,miu,ponekad Popaja i Nant-a, ponekad sretnem Fishmen-a. A od svih tih admina se desi da server ostane bash dugo bez admina. To nemogu da shvatim cemu stoje ovi adimini. Ako su neaktivni na serveru, treba ih skinuti i dodeliti onima koji su aktivni. Ja gubim zivce na G od citera. Nema admina, C-D nije na snazi (mada to i nije neka zastita). Tako da bih voleo da se moj predlog shvati ozbiljno !

  6. #3556
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Grizzli je u pravu jes da je malo trulo odma trazit nesto i zanovijetat,ali npr. kad neko psuje i nece da ucuti ja moram kick nemam sta drugo da mu radim,zato bi Llama dobro dosla i freez jer citawo jutro nedje od nekih 10 sati nekad cak i ranije je freez 0 svo vrijeme dok neki admin ne dodje.
    You can turn back on person buth you never can turn your back on drugs

  7. #3557
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mc.Flash View Post
    Kick iz osvete Grizzli je zloupotreba admina, tako da u slucaju da kickujes Fasty-a ili bilo kog igraca iz osvete, trebalo bi prijaviti balshi. I nije istina da zivi tamo, mnogo ga cesce vidjam na Beotel-u, ali naravno sad da je tamo kad ima admina. A ni admina nesto nema vidjam: markisu,miu,ponekad Popaja i Nant-a, ponekad sretnem Fishmen-a. A od svih tih admina se desi da server ostane bash dugo bez admina. To nemogu da shvatim cemu stoje ovi adimini. Ako su neaktivni na serveru, treba ih skinuti i dodeliti onima koji su aktivni. Ja gubim zivce na G od citera. Nema admina, C-D nije na snazi (mada to i nije neka zastita). Tako da bih voleo da se moj predlog shvati ozbiljno !

    ne razumijem zasto bih kickovao fasty-a ?... i kakvu osvetu imam prema njemu , ako ikad bude konflikta izmedju mene i nekog igracha da nije na serveru naravno da ga necu kickovati, neka igra nije moj server ... ali ako bilo koji od tih igraca bude vrijedjao mene ili bilo koga drugog na serveru naravno da ce dobiti kick .. jer Llamu na zalost ne mogy da dajem .. osim toga mislim da bi trebalo cesce kick da se daje jer ono ponavvljanje i psovanje po serveru ne moze da se izdrzi ako mislimo nesto na server da poboljshamo moramo preduzeti odgovarajuce mjere ja po 100x dnevno shaljem poruke da se ne psuje i ne ponavlja tako da ko to uradi dobice kick ..
    Last edited by Grizzli^Pg; 03-04-07 at 16:15.
    Despite what the world may say,we are not savages.We do not kill civilians.We use precision.

  8. #3558
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    GM City
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pink_FloyD View Post
    A ako neko igra na server to je Grizzli brate , on zivi prakticno tamo...a i unique je stari igrac g-servera , pa ti vidi...a inace pogledaces Unique , Hitomi , Bizzare i Grizzli nemaju nijedan vise postova od tebe , tako da nije tacno da dobijaju admin oni koji samo pisu na forum...
    imaju wishe postowa,nego ok je to...a mislim da sam zasluzhio da dobijem admina,jer bash sam dosta wremena na G-u,i swe ostalo pozitiwno shto se tiche toga...a ne mozhesh Floyd prichat neshto,kad ne znash koliko sam ja wremena na serweru...unique npr nema na serwer,pitam se je li zhiw...al' ja sam rekao,srecno nowi admini!
    spRy

  9. #3559
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _FA[s]TY_ View Post
    imaju wishe postowa,nego ok je to...a mislim da sam zasluzhio da dobijem admina,jer bash sam dosta wremena na G-u...a ne mozhesh prichat neshto,kad ne znash koliko sam ja wremena na serweru...unique npr nema na serwer,pitam se je li zhiw...al' ja sam rekao,srecno nowi admini!
    i ja i bizz igramo vishe od tebe na serveru ... to moze da potvrdi svako ko malo duze igra na server
    Last edited by Grizzli^Pg; 03-04-07 at 16:24.
    Despite what the world may say,we are not savages.We do not kill civilians.We use precision.

  10. #3560
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    GM City
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grizzli^Pg View Post
    ne razumijem zasto bih kickovao fasty-a ?
    Samo je dao primjer...
    spRy

  11. #3561
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    GM City
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grizzli^Pg View Post
    i ja i bizz igramo vishe od tebe na serveru ... to moze da potvrdi svako ko igra na server po citav dan

    Bizz narawno,a za tebe ne znam...ja na G igram nekoliko godina,sa razlihitim nickowima.....mada ok swe to...
    Last edited by _FA[s]TY_; 03-04-07 at 22:00.
    spRy

  12. #3562
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,971
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,676
    Thanked in
    954 Posts

    Default

    _FA[s]TY_ ja tebe vidjeh danas posle pola godine i ne mlati puno...

    a ovo si ti pod drugim nickom ovaj sto tebe hvali... ili ti naj drug.
    providno.

    DjetiC-DjetkO !
    Last edited by stefke; 03-04-07 at 16:35.

  13. #3563
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    GM City
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    _FA[s]TY_ ja tebe vidjeh danas posle pola godine i ne mlati puno...

    a ovo si ti pod drugim nickom ovaj sto tebe hvali...
    providno.

    DjetiC-DjetkO !
    lol!a pitaj one koje su wishe wremena na serweru...a tebe nije bilo 3mjeseca pa neshto prichash...xexeex...a Mc.Flash-a ne znash?!ion igra na G...eto kolko znash o serweru... p.s iz srbije je nije mi drug
    Last edited by _FA[s]TY_; 03-04-07 at 16:54.
    spRy

  14. #3564
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,971
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,676
    Thanked in
    954 Posts

    Default

    išao sam na server i preko dial upa kad je bilo po 6-7 igrača preko dana..
    a evo zadnaj 2 mjeseca sam barem po 2-3 sata na serveru... (minimum)

    to mogu potvrdit mnogi ... Grizzli,KIMI,shadow,kralj__90 Twisted BizZare itd

    a MC Flash da je dobar irgač znao bih ga..

  15. #3565
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    GM City
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    išao sam na server i preko dial upa kad je bilo po 6-7 igrača preko dana..
    a evo zadnaj 2 mjeseca sam barem po 4-5 sati na serveru...

    to mogu potvrdit mnogi ... Grizzli,KIMI,shadow,kralj__90 itd

    a MC Flash da je dobar irgač znao bih ga..

    ma ne znash ti nishta... owa ekipa gore za istrage!a znam samo KIMI-a owako malo sa serwera,ostale . . .
    Last edited by _FA[s]TY_; 03-04-07 at 22:02.
    spRy

  16. #3566
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,971
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,676
    Thanked in
    954 Posts

    Default

    editowao sam post

    tebe mogu zanti jedin oako si mi bio koleag iz tiru riru

    a ovo kao ni ti LOL!

  17. #3567
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    GM City
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    editowao sam post

    tebe mogu zanti jedin oako si mi bio koleag iz tiru riru
    pa da to...a kako da te ne widjam to na cs,sem danas...ja obichno uweche igram 2-3 sata,a preko dana tako neshto...a znam swakog igracha na G-u za razliq od tebe... :P owi gore su mozhda imali 5-6 connects pa ih nisam upamtio...
    Last edited by _FA[s]TY_; 03-04-07 at 22:03.
    spRy

  18. #3568
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Kotor -Kingdom Posts: 7980
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    poz za stare admine, tj. za neke od njih jer samo par njih REDOVNO dolazi na server - fishman, markisa, loverboy...a i mia super radi svoj posao narocito slay kad neko usporava igru
    sto se tice novih admina podrzavam sve to, samo da se smanji broj citera/seljaka koji psuju/neizivljenih tinejdzera/ostalih slucajeva
    nisam bio skoro na serveru tako da nebih zelio da kritikujem nikoga sad, ali zanima koje kriterijume moram da ispunjavam da bi dobio (polu)admina?
    znam ove likove (hitomi, unique, grizzli i twisted bizzare) i koliko ja igram, bizzare je (pored toga sto dobro igra cs) najredovniji...
    unique je vrh igrac i vrh bi admin bio, ali RIJETKO dolazi na g..
    grizli je ok i guess :S
    a hitomi ne znam koliko je pametno davat njemu admina, jer igra iz igraonice i moglo bi se desit da neko zloupotrebljava nejegov pass...+ znam da covek ima problema sa lagom, vazda ga kikuju zbog toga
    eto toliko od mene, nemoj da se neko nadje uvrijedjen, ovo je moje misljene nakon duzeg vremena provedenog na G-ju
    poz od DJeye d-_-b

  19. #3569
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stefke sine moj, dodji mi na cs... Igracu najozbiljnije... Ako ne budem 10 ubistava ispred tebe slobodno mi odvalite BANIP, da si neki igrac barem bi se pricalo o tebi.... A grizzli ti sine radi sta oces, i kickuj i banuj mene ne interesujes. Ja imam zivot, cs mi nije vazan deo zivota... Bolje idi nesto smuvaj nego sto se tu lozis na adminstvo.

  20. #3570
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,971
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,676
    Thanked in
    954 Posts

    Default

    tačno tako dodjem na G da uživam i da se odmorim a ne da se takmičim ovaj bolji od mene ja od ovog...
    igram kako irgam i sto cu sad ...
    IGI BRIŠI OWO!

  21. #3571
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=Mc.Flash;609071]Stefke sine moj, dodji mi na cs... Igracu najozbiljnije... Ako ne budem 10 ubistava ispred tebe slobodno mi odvalite BANIP, da si neki igrac barem bi se pricalo o tebi.... A grizzli samo radi posao kako treba... Nemoj da ja moram da ti govorim kako treba

  22. #3572
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahah za moje ribe se ne brini .. ne volim da izlazim dolaze mi qci same .. ne lozim se ja te-bra nego kad mi ga je covjek vec dao da mu vratim uslugu pa da napravim nesto od servera ..
    Despite what the world may say,we are not savages.We do not kill civilians.We use precision.

  23. #3573
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    GM City
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grizzli^Pg View Post
    hahah za moje ribe se ne brini .. ne volim da izlazim dolaze mi qci same .. ne lozim se ja te-bra nego kad mi ga je covjek vec dao da mu vratim uslugu pa da napravim nesto od servera ..

    spRy

  24. #3574
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m@Rk!$@ View Post
    Cestitam novim adminima...da se dobro pokazu i da dodju do max levela...
    srecno i pametno ga trosili...
    hvala marko ... i na podrsci i sto si mi objasnio sve komande fino ...

    ps xp-ujem se
    Despite what the world may say,we are not savages.We do not kill civilians.We use precision.

  25. #3575
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    budva
    Posts
    654
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ccc pola delete slobodno..!
    Kako se registriwalo sad njih 15 kad se prochulo da se admin dijeli !!
    Bongiorno Italia bongiorno Maria
    Cogli occhi pieni di malinconia

Page 143 of 182 FirstFirst ... 4393133139140141142143144145146147153 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ujedinjenje Svih Liberala- Buducnost liberala?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 113
    Last Post: 09-10-06, 15:57
  2. "SRPSKIJI OD SVIH SRBA"-STRANCI PROSLOGA VIJEKA O
    By seerotheenya in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 16-02-05, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •