Page 7 of 13 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 151 to 175 of 307

Thread: Parada ponosa Pg - drugi put

  1. #151
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,204
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Ne pricam ja odje o homoseksualcima, nego govorim o tome da moze da nas guzi ko hoce a mi se necemo buniti.. A sad tebi da odgovorim.

    Ne smetaju meni nastrani, ali mi smeta ova njihova provokacija. Koja oni prava hoce? Brakove? Prihvatanje zajednice? Moze li se svijest gradjana promijeniti na silu? Ne. Bar ne moja.

    Cijeli grad je blokiran, dje je tu nasa sloboda? Gledam staricu jednu, ne smije zena od policije na ulicu da izadje, djeca vriste od eksplozija sok bombi (ili kako se vec zovu), ja sam danas jedva iz centra izasao, maltretiraju me jer hodam ulicom. Opšta frka i pometnja, zbog cega? Zbog nekog *****a u vladi?

    U obezbjedjenju je bilo 1800 policajaca, sto je minimum 100 000 eura troska za budzet. Kao sto rece lucke, svi su ili iz organizacija ili iz vlade, njih nije bilo svega nekoliko.

    Takodje privode narod na informativne razgovore zbog statusa na facebook-u "stop gej paradi"? Znaci li ovo stop slobodnom misljenju?


    Hari Krisna otvoreno te molim da nam pokazes dje je to vise od 2 eura za fizicka lica? Sigurno si mislio/mislila, sta li si vec, MANJE
    Last edited by siux; 02-11-14 at 15:36.

  2. #152
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://m.cdm.me/iphone/prikazvijesti...at=1000&rkat=0

    kakvih nebuloza ima odje sta je ovo
    AJMO CRNA GORO !!!

  3. #153
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    Hari Krisna otvoreno te molim da nam pokazes dje je to vise od 2 eura za fizicka lica? Sigurno si mislio/mislila, sta li si vec, MANJE
    Predlog je bio 150 forinti za 1GB pa sracunaj koliko imas mjesecno i vidi da li je dve eura, bez obzira da li si fizicko lice ili sta li si već

  4. #154
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,204
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Do 2€ mjesecno :*

  5. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Sotto la Collina
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Question Pitanje

    Moram malo samo da ubacim Đoleta (mislim Balaševića):
    "Odlazi cirkus iz naseg malog grada
    sirokim drumom sto izlazi na most
    odlazi cirkus i ja se pitam sada
    ko je domacin, a ko je bio gost"

    A sada imam ozbiljno pitanje: Kolika je kazna kada se neko na javnom mjestu sprda sa crnogorskom himnom?


  6. #156
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    1,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je narod iskulirao ovo danas , preiskusno To je i po meni put ljudi koji se ne slazu sa javnim eksponiranjem seksualnosti , organizovano ostajanje kuci , ulice puste , policija nece trebat , pare ce se stedjet , oni ce prosetat i ostvarit prava i svi srecni i zadovoljni i dobro je to.

    I brakove bi im dao , sto da ne , opet ne uticu ni na koga treceg a to im makar sa pravne strane treba i neka ih sto ima veze.

    usvajanje djece je jedno zajebano pitanje , ja to ne podrzavam a bojim se da ide ka tome. O tome se mora otvoriti debata i to velika

  7. #157
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    oko 100 ljudi je bilo u paradu, od toga 70 njih su predstavnici raznih vladinih i nevladinih organizacija, 20-25 su gejevi predstanici drugih drzava, a ovih nasih domacih lgbt osoba nije bilo vise od 5, nije ni blizu 5 ali recimo da ih je toliko...
    e sad ti meni objasni kako mogu kroz porez 5 osoba da se plate dnevnice, oprema, gorivo i ostali troskovi za 2000 policajaca? budalastina....
    Policajci izlaze na teren zbog par desetina divljaka koji bi da biju, lome, uništavaju, ne zbog učesnika parade... Da je sreće da se tih par desetina zatvori po kakvim vaspitno popravnim ustanovama da se ne mora bacati porez koji svi plaćamo...
    #fakenews

  8. #158
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Policajci izlaze na teren zbog par desetina divljaka koji bi da biju, lome, uništavaju, ne zbog učesnika parade... Da je sreće da se tih par desetina zatvori po kakvim vaspitno popravnim ustanovama da se ne mora bacati porez koji svi plaćamo...
    Da bas te brine taj porez...

  9. #159
    Join Date
    May 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    oko 100 ljudi je bilo u paradu, od toga 70 njih su predstavnici raznih vladinih i nevladinih organizacija, 20-25 su gejevi predstanici drugih drzava, a ovih nasih domacih lgbt osoba nije bilo vise od 5, nije ni blizu 5 ali recimo da ih je toliko...
    e sad ti meni objasni kako mogu kroz porez 5 osoba da se plate dnevnice, oprema, gorivo i ostali troskovi za 2000 policajaca? budalastina....
    a pa kad je bilo 5 domacih lgbt osoba onda nema sto bez da ti skinem kapu!....dobra racunica, ekonomski si racionalan i trebalo je povuc muriju da se iskali ovaj primjerni dio omladine na njih.

  10. #160
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Odgovorio sam ovome koga brine, jer je pobrkao malo ko je razlog izlaska tolikog broja policije na teren...
    #fakenews

  11. #161
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    zabrana parade košta državu mnogo manje nego prevaspitavanje gomile divljaka, mada je drugo svakako učinkovitije
    She is only here to annoy herself!

  12. #162
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Niko ne brine za porez kad milicija cuva neke politicare koji su stetniji za drzavu od par ovih greota bozjih koji vise vole dlakave muskarcine od sisatih odiva.

  13. #163
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    brinemo no što ćemo
    She is only here to annoy herself!

  14. #164
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ovo samo pokazuje kako se lako mogu srediti stvari u državi samo kad se hoće, navijači su prošle godine mislili da su mnogo moćni a ove su se malo otrijeznili i ukapirali koliki uticaj imaju. Zašto im je prošle godine dozvoljeno da divljaju a ove godine im ućeran strah u kosti pojma nemam, možda nam to može objasniti neko ko je bolje informisan. Na isti način, preventivnim radom mnogo toga može da se reguliše.

  15. #165
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ovo samo pokazuje kako se lako mogu srediti stvari u državi samo kad se hoće, navijači su prošle godine mislili da su mnogo moćni a ove su se malo otrijeznili i ukapirali koliki uticaj imaju. Zašto im je prošle godine dozvoljeno da divljaju a ove godine im ućeran strah u kosti pojma nemam, možda nam to može objasniti neko ko je bolje informisan. Na isti način, preventivnim radom mnogo toga može da se reguliše.

    Objašnjenje je vrlo prosto, prošle godine niko to sve nije svatao ozbiljno pa kada su vidjeli koliko huligani divljaju (ne samo prema LGBT populaciji nego i po gradu) ove godine su odlučili da se angažuju malo više i ne dozvole divljanje.

  16. #166
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ovo samo pokazuje kako se lako mogu srediti stvari u državi samo kad se hoće, navijači su prošle godine mislili da su mnogo moćni a ove su se malo otrijeznili i ukapirali koliki uticaj imaju. Zašto im je prošle godine dozvoljeno da divljaju a ove godine im ućeran strah u kosti pojma nemam, možda nam to može objasniti neko ko je bolje informisan. Na isti način, preventivnim radom mnogo toga može da se reguliše.
    Prije ce bit da nam je takav mentalitet narode ne izlazi na ulice ni kad ga klepaju po usima a ne zbog ovoga

  17. #167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pravimo problem radi par desetina hiljada eura da bi gejevi mogli da setaju gradom sigurno - sto su njihova PRAVA. A ne brinemo se kako smo se zaduzili milijardu prekjuce radi 30km autoputa... Upiskila sam se u gace mame mi...
    One Ring to Rule them all...

  18. #168
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    par desetina? Malo vise rekao bih... i autoput se moze ispostavit korisnim za razliku od njih, inace jos nigdje nisam vidio da neko ide gradom i propituje ljude jesu li gej ili nisu i brani im da setaju
    She is only here to annoy herself!

  19. #169
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes' čoče, preko noći su se Podgoričani emancipovali pa počeli da poštuju različitosti.

    Ovdje je disciplinu i red održao strah. Jer im je Raško na presu pred paradu na lijep način rekao da će svakom ko pokuša praviti pizdarije pendrecima vaditi kamen iz bubrega, što se ispostavilo tačnim. I bravo za to.

    Tako da su mamine i tatine alfa kuronje i mužjaci odlučili da prespavaju ovaj skup, uspavali se biće, sinoć se ostalo do kasno...

    Odlično odrađeno.

    Gejevi prošetali, niko ih nije dirao, sada moraju da traže drugi razlog da kukaju o ugroženosti, i tako. Država je poentirala.

  20. #170
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djeye View Post
    uvalise nam a narod se zamlacuje nekakvom paradom. Madjari se pokupili svi koliko ih ima na ulice zbog poreza od 2.50 EUR, a nama cini mi se da nas rebnu 250 EUR opet se ne bi bunili... Baksuzan narod
    ...
    Pa sta ocekujes kad je svima dobro, na pricu, a ovamo po 3 eura sipaju u auto..

    Sto se teme tice, moze lock do sledece god.
    sent from tabure

  21. #171
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    sada moraju da traže drugi razlog da kukaju o ugroženosti, i tako. Država je poentirala.
    ne moraju, niko im ne može zabranit da paradu održavaju i svaki dan ako hoće
    She is only here to annoy herself!

  22. #172
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Jes' čoče, preko noći su se Podgoričani emancipovali pa počeli da poštuju različitosti.

    Ovdje je disciplinu i red održao strah. Jer im je Raško na presu pred paradu na lijep način rekao da će svakom ko pokuša praviti pizdarije pendrecima vaditi kamen iz bubrega, što se ispostavilo tačnim. I bravo za to.

    Tako da su mamine i tatine alfa kuronje i mužjaci odlučili da prespavaju ovaj skup, uspavali se biće, sinoć se ostalo do kasno...

    Odlično odrađeno.

    Gejevi prošetali, niko ih nije dirao, sada moraju da traže drugi razlog da kukaju o ugroženosti, i tako. Država je poentirala.
    Možda je narod postao mudriji, pa ne pridaju ovim glupostima više pažnju kakvu su prvi put uradili...

  23. #173
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne moraju, niko im ne može zabranit da paradu održavaju i svaki dan ako hoće
    Ali da kukaju više ne mogu..
    Izgleda da smo kao narod uspjeli kao i uvjek da održimo masku kako je sve najbolje kod nas.

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #174
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,204
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Neki i dalje ne kapiraju da se u citavoj ovoj paradi najmanje radi o homoseksualcima i njihovim pravima.

  25. #175
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Možda je narod postao mudriji, pa ne pridaju ovim glupostima više pažnju kakvu su prvi put uradili...
    Ja bih, iskreno, želio da vjerujem da je tako... Ali ono što vidim po društvenim mrežama govori suprotno. Mada se ti sajber-lajavci veoma lako stave ''pod šapu'', u šta smo se uvjerili.

Page 7 of 13 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parada Ponosa 2009 - Srbija
    By makach in forum Sve i svašta
    Replies: 898
    Last Post: 21-09-09, 06:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •