Page 6 of 13 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 307

Thread: Parada ponosa Pg - drugi put

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Kakvi narod i kakvi huligani. Treba ignorisat tu paradu totalno u svakom smislu i sto se naroda tice i sto se tice medija. Tako bi proslo bez ikakve pomame i njima bi crnje bilo da se ignorisu no da se ovako pominju svaki dan 24 sata. Ovo je za njih pobjeda.

    LG G3 High Voltage

  2. #127
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Pa upravo tako. Njihov cilj je skrenuti paznju na sebe na bilo koji nacin a nas narod glupi bas to i radi. Da ih iskuliraju da niko ne obraca paznju,ne bi ispunili cilj
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  3. #128
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Samo da javim da je sve pod kontrolom možete na kaficu.

  4. #129
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Zašto mi se čini da je ovo zatišje pred buru...

  5. #130
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default



    O tome vam ja pricam.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  6. #131
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    A evo vidjeh slike na tviter nema ih ni 100 u paradu, od toga 70 njih su predstavnici raznih vladinih i nevladinih organizacija, 20-25 su gejevi predstanici drugih drzva, a ovih nasih domacih *****a nema mozes ih izbrojat na prste jedne ruke... tacno neko dobro rece , kolika je kvota na 0-2 domacih gejeva?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #132
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Prijatelj iz Splita kaze da je kod njih prethodne godine bila frka i trista cuda a ove godine: Setalo oko 300 ucesnika obezbjedjivalo ih duplo vise policajaca, a na ulici bilo mozda stotinak gradjana. Umjesto da su korzirali kako najavljivali njima dosadilo i skratili setnju na desetak minuta. Doći će civilizacija i kod nas pa neka seta ko 'oće i kako oće. Za oko bi bilo ljepse da setaju one sisate iz Femen i zivo me interesuje da li bi njih gadjali krsima i da li se Amfiju steskilo i od njih.
    Amfiju bi pogotovo od njih jer mu mantija pobratimu evo 50 i kusur godina ne da da dopre do ljepsheg pola, shto mislim da je korijen chitavog njegovog problema
    Ridin' on the black train

  8. #133
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Није тако једноставно, са запада нам долазе свакакве ствари укључујући ово. Свијет постаје мјесто изопачених људи сваког облика. Све то утиче на нове генерације које се не могу изоловати од свега овога. Крајњи резултат и они ће исти постати такви, изопачени, а нису !
    Нека раде што хоће међу 4 зида али овакво парадирање , не !

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    A to ti imash doktorat iz genetike pa treba da ti vjerujemo da su izopacheni jel?
    Ridin' on the black train

  9. #134
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Није тако једноставно, са запада нам долазе свакакве ствари укључујући ово. Свијет постаје мјесто изопачених људи сваког облика. Све то утиче на нове генерације које се не могу изоловати од свега овога. Крајњи резултат и они ће исти постати такви, изопачени, а нису !
    Нека раде што хоће међу 4 зида али овакво парадирање , не !
    Neshvatljiv mi je mentalitet ljudi poput tebe koji iz tako arbitrernih razloga mrze neku grupu ljudi. Zašto bi izolovao nekoga od istine da homoseksualci postoje? Zašto bi izolovao bilo koga od bilo kakve istine? Istina, koja god da je, treba da se prihvati. To je jedini način da se pređe preko predrasuda, jedini način da se napreduje i jedini način da se nađe rješenje za problem ako problem postoji. Izolacija je najgluplja stvar koju možeš da uradiš.
    Pogledaj na šta liče države koje su izolovane od svega što je različito od njih. To su na primjer zemlje Bliskog Istoka. Ne samo da ne prihvataju različitosti, nego su potpuno neprijateljski nastrojeni prema svemu što je drugačije od onoga na šta su navikli. Da li bi htio da živiš u nekoj od tih država?
    A onda baci pogled na zemlje Zapadne i Sjeverne Evrope gdje su svi ljudi prihvaćeni bez obzira na arbitrerne razlike. Bolje obrazovanje, bolja ekonomija, više povjerenja u političare koji vode zemlju, bezbjednije područje, veća stopa zaposlenosti, generalno bolji standard života itd. Biće da su oni izopačeni. Mi smo zlatni i napredni. Zemlja meda i mlijeka. Živio kralj Milo još 100 godina!
    Last edited by Capitalist; 02-11-14 at 11:44.
    I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by.

  10. #135
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    ali "tradicionalno ponosni" vazda moraju da smisle slogan kojim ce da budu trn u oku crnogorskih tradicionalista..


  11. #136
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    lgbt crna goro, mogu li Crnogorci organizovat paradu u Dubrovniku sa parolama "crnogorski Dubrovnik"?!
    She is only here to annoy herself!

  12. #137
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Eto tako...

    Није тако једноставно, са запада нам долазе свакакве ствари укључујући ово. Свијет постаје мјесто изопачених људи сваког облика. Све то утиче на нове генерације које се не могу изоловати од свега овога. Крајњи резултат и они ће исти постати такви, изопачени, а нису !
    Нека раде што хоће међу 4 зида али овакво парадирање , не !

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2

    Upravo je tako, sve jednostavno.

  13. #138
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Геј парада је завршена, без иједног инцидента на улицама Подгорице. Приведено је 10ак особа због посједовања недозвољених предмета попут шипки и коктела. Није било чак ни покушаја да се направи неки инцидент...
    ........
    AJMO CRNA GORO !!!

  14. #139
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    mozemo li sad u EU?


  15. #140
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    kako ne evo sjutra dobijamo poziv

    btw zašto je šipka nedozvoljeni predmet?!
    She is only here to annoy herself!

  16. #141
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovako miran zavrsetak ne odgovara gejevima i "srpskoj" opoziciji..


    Ko će im ugodit…
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  17. #142
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    mozemo li sad u EU?
    Dăkőnás pušte na lijepe oči!

  18. #143
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,204
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default



    Pa bas i nije jednostavno. SVAKA stvar na tebe utice ovako ili onako.

    Veci je "problem" sto mogu ovi i oni da nas jebu a mi necemo izaci na ulice. Kad narod nije izasao zbog gej parade nece ni zbog drugih stvari. A madjari za 2$ protestuju

  19. #144
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    . Kad narod nije izasao zbog gej parade nece ni zbog drugih stvari. A madjari za 2$ protestuju
    Kad je sopstveno neznanje argument vise nije argument već spdnja. Prije svega Madjari nijesu izasli zbog dva eura ili dolara već je to malo vise. Cak da je i 2 to se uzima iz njihovog dzepa, a to sto će gej setati ulicom nikom od naroda nje ni u dzep ni iz dzepa. Polako i kod izgleda stize civilizacija. Od prethodnih divljanja i arlaukanja jedini koji je izvukao korist bio je Cimbo, ali ne znam da li tim silnim braniocima morala salje razglednice

  20. #145
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    Pa bas i nije jednostavno. SVAKA stvar na tebe utice ovako ili onako.

    Veci je "problem" sto mogu ovi i oni da nas jebu a mi necemo izaci na ulice. Kad narod nije izasao zbog gej parade nece ni zbog drugih stvari. A madjari za 2$ protestuju
    Možeš li da objasniš kako gej parada utiče negativno na tvoj život u državi i na životni standard ili samo pričaš u prazno? I zašto je protest zbog gej parade mjerilo nezadovoljstva u državi? Meni se čini da narod polako shvata da ovakve stvari nemaju nikakve veze sa njihovim životom, i da bi bolje bilo da se pozabave stvarima koje utiču na njih.

    Ali u pravu si da utilče ovako ili onako. Jer može da utiče samo pozitivno. Kako možemo da se predstavljamo svijetu kao turistička destinacija ako se turisti ne osjećaju bezbjedno kod nas jer misle da smo primitivci? Vijest da je parada prošla bez ijednog incidenta može samo da nam podigne rejting u svijetu i da nam pomogne u budućnosti. Ne postoji logička osnova na kojoj bi mogao da baziraš argument da parada ponosa negativno utiče na Crnu Goru.

    Prestanite da se zamajavate naučenim mišljenjima i razmislite malo sami za sebe. Ljudi su ljudi, koje god da su boje, nacije, vjere, seksualne orijentacije, pola itd. Nijedna od ovih razlika nije racionalan razlog za netrpeljivost. Mržnja, na bilo kojoj bazi, je proizvod neznanja i nepreispitivanja stavova do kojih niste sami došli. Nemoguće je da ste sami došli na ideju da su homoseksualci ili crnci ili Muslimani ili Jevreji itd. bolesnici koji zaslužuju batine ili smrt ili manja prava od onih kojima vi raspolažete. To može da bude samo naučeno mišljenje koje vam je servirao neko drugi. Od društvenih podjela profitiraju samo oni koji hoće da vam se nametnu kao autoritet. A vi kao bez mozga padate na najstariji štos u politici -- "zavadi pa vladaj".
    Last edited by Capitalist; 02-11-14 at 14:49.
    I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by.

  21. #146
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kad je sopstveno neznanje argument vise nije argument već spdnja. Prije svega Madjari nijesu izasli zbog dva eura ili dolara već je to malo vise. Cak da je i 2 to se uzima iz njihovog dzepa, a to sto će gej setati ulicom nikom od naroda nje ni u dzep ni iz dzepa.
    ako su gejevi platili obezbjeđenje onda je tako ali ja imam informaciju da je to plaćeno iz budžeta koji finansiraju građani CG
    She is only here to annoy herself!

  22. #147
    Join Date
    May 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ako su gejevi platili obezbjeđenje onda je tako ali ja imam informaciju da je to plaćeno iz budžeta koji finansiraju građani CG
    pa i gejevi su gradjani CG i finansiraju taj budzet pa otud i pravo na zastitu i obezbedjenje imaju

  23. #148
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ni meni se ne dopada ideja da mi moramo da plaćamo svo to obezbjeđenje. Ali čija je to krivica? Onih koji mirno šetaju ili onih koji bi da krše zakon tako što bi da lome sopstveni grad i da biju ljude koji im ništa nisu skrivili?
    I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by.

  24. #149
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Garmis View Post
    pa i gejevi su gradjani CG i finansiraju taj budzet pa otud i pravo na zastitu i obezbedjenje imaju
    oko 100 ljudi je bilo u paradu, od toga 70 njih su predstavnici raznih vladinih i nevladinih organizacija, 20-25 su gejevi predstanici drugih drzava, a ovih nasih domacih lgbt osoba nije bilo vise od 5, nije ni blizu 5 ali recimo da ih je toliko...
    e sad ti meni objasni kako mogu kroz porez 5 osoba da se plate dnevnice, oprema, gorivo i ostali troskovi za 2000 policajaca? budalastina....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #150
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I ja imam informaciju da navijaci ne plaćaju obezbjedjienje pa milicija to radi, a u taj budzet jednako uplaćuje i gej i onaj koji nije. Obezbjedjenje nije da brani geja već zakon, red i mir i njego pravo da paradira ma kakve budalastine uz to pricao i ma kakve teorije oglasavao. Taj isti gej svaki dan seta gradom i nema tri milicijaca oko njega da ga brani. Kad bi śutra najavlili paradiranje ljubitelji kisnih glista vjerovatno bi policija i takav skup obezbjedjivala, mada vjerovatno u mnanjem broju i ne bi bilo takve medijske pompe oko toga. Smio bih staviti ruku u vatru da je u Crnoj Gori vise ljubitelja kisnih glista nego gejOva i totalna nezainteresovanost za tu problematiku moze se graniciti sa diskriminacijom. Sljedeća setnja Kalezića i drugara rijesiće i taj problem jer on fino rece da seta za slubodu svih.

Page 6 of 13 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parada Ponosa 2009 - Srbija
    By makach in forum Sve i svašta
    Replies: 898
    Last Post: 21-09-09, 06:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •