Page 5 of 13 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 307

Thread: Parada ponosa Pg - drugi put

  1. #101
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    U nastavku ću samo pomenuti kritične tačke o kojima treba razmisliti, a napisane su detaljnije u Ustavu CG, koga zanima neka detaljnije provjeri, nisam pisao sve jer ovo je ipak forum:

    Član 6: ... svako je obavezan da poštuje prava i slobode drugih ...
    Član 7: ... zabranjeno je izazivanje i podsticanje mržnje i netrpeljivosti po bilo kom osnovu ...
    Član 10: ... u CG je slobodno sve što Ustavom i zakonom nije zabranjeno ...
    Član 47: ... pravo na slobodu izražavanje se može ograničiti samo pravom drugoga na dostojanstvo, ugled i čast i ako se ugrožava javni moral ...
    Član 52: ... sloboda okupljanja se može ograničiti zbog ugrožavanja morala ...
    Član 55: ... zabranjeno je djelovanje ... i drugih organizacija koje je usmjereno na nasilno rušenje ustavnog poretka ... zajamčenih sloboda i prava ili izazivanja ... mržnje i netrpeljivosti
    Član 69: ... svako ima pravo na zdrastvenu zaštitu ...
    Član 71: ... brak se može zaključiti samo uz slobodan pristanak žene i muškarca ...
    Član 73: ... majka i dijete uživaju posebnu zaštitu. Država stvara uslove kojima se podstiče rađanje djece ...
    Član 74: ... djetetu se jamči posebna zaštita od ... svakog drugog iskorišćavanja i zloupotrebe ...

    Prije nego se ugledamo na neke globalne zakone, deklaracije i slične bjelosvjetske gluposti, trebalo bi da znamo kako funkcionišu stvari u našoj CG. Iz gore pomenutih, a vjerovatno ih ima još, članova se vidi, odnosno očigledno je da ovi paraderi krše Ustav CG, a time i podzakonske akte CG. Nemojmo zaboraviti da podzakonski akt ne može biti stariji od Ustava.

    Ovo likovi neka što svoje ideje upražnjavaju i odobravaju, nego svojim ponašanjem oće da ih nametnu drugima što je evidentno u suprotnosti sa Ustavom CG, a to je nezamislivo, dalje, oni namjerno svojim postupcima izazivaju netrpeljivost u odnosu na sugrađane, podstiču mržnju odnosno time opet krše Ustav CG.

    Neka su mi oni zdravo, neka oni rade što ih je volja, ali samo onda i na onakav način da to ne ugrožava Ustav CG, kao najviši pravni akt CG, osnosno moja ustavom zagarantovana prava. Nepobitno je da oni, možda, ostvaruju jedno ili dva prava iz Ustava, ali zato krše gomilu drugih!

    Da ne pominjem gaženje moralnih normi (isprdivanje sa brkovima) i gaženje religijskih osjećanja vjerinika u CG (ruganje ikonama, zapisima i sl.)

    Maksimalno je nejasno, zašto smo pošli na univerzalne i globalne ove i one, a ne poštujemo sopstveni Ustav. Ili ćemo kao i većina zemalja koja je urnisala svoj društveni sistem i porodicu kao cjelinu, da imamo zakone, a neka ih zakoni mi ćemo da radimo što nas volja?

    Ovo civilizovani i oni koji imaju dva grama mozga ne rade!
    Postoji trik u svakom pravnom sistemu koji se poziva na moralne norme a to je da moralne norme nisu pisani zakon već konsenzus o prihvatljivim ponašanjima.

    U tom kontekstu moral se mijenja vremenom bez obzira na zakon date države.

    Neko može argumentovati da svede moral na zlatno pravilo i onda većina drugih moralnih normi proisteklih ih etničkih i religijskih izvorišta gubi na važnosti.

    Zlatno pravilo ima dva oblika:

    Negativan: Ne učini drugome što ne želiš da čine tebi.

    Pozitivan: Učini drugome što želiš da drugi čine tebi.

    Ako se moral svede na ovu formu, mnoge druge uvriježene moralne norme postaju nemoralne jer su u sukobu sa ovom osnovom morala.

    Što se tiče braka, brak onakav kakavim ga prihvatamo je između muškarca i žene, međutim ništa se ne kosi sa time da se takav ugovor (u suštini brak jeste ugovor) proširi na širu skupinu gdje je brak samo jedna od mogućih sličnih ugovora.

    Većina država koje dozvoljavaju brak između istospolnih osoba to čini upravo tako, ostavlja brak tamo gdje jeste (između muškarca i žene) ali proširuje mogući skup sličnih ugovora koji imaju drugačije nazive i nešto drugačiju primjenu, prilagođenu vrsti datog ugovora.

    S aspekta države, puno je bolje imati više opcija između raznih vrsta unija da se pokrije što je veći broj stanovništva u cilju ubiranja poreza ili regulacije odnosa odnosno bolja organizacija socijalne strukture.

    Tako istospolni brak se često sklapa kao unija.

    Postoje i poslovne unije čije su obaveze i prava skoro ista kao one kod braka, a koje ljudi sklapaju samo zbog ekonomskog profita.

    Postoje unije koje se sklapaju samo zbog odgoja djece da bi se iskoristile beneficije koje dolaze u takvim slučajevima.


    Mnoge države danas regulišu unije na takve načine (na žalost Crna Gora još ne) gdje se ima dosta opcija za sklapanje takvog ugovora, brak je samo jedan tradicionalniji oblik.

    Brak je uvijek tamo gdje je bio, kao tradicionalna unija muškarca i žene, međutim danas postoji čitav niz novih mogućnosti koje su proistekle razvojem društva i tehnologije koje ne mogu biti tradicionalne i za njih postoje sve ostale opcije.

    Danas se samo ekspandira na ideji tradicionalnog braka da može obuhvatiti čitav niz drugih interesnih svera, a brak uvijek ostaje u sveri tradicionalnog uticaja ako se na tome želi insistirati.

    Tradicionalistima tradicionalno, a svima ostalima nešto što im više odgovara.

  2. #102
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lijepo rečeno funestis

    ali odvlaci od teme,

    objašnjava trenutne karakteristike pravnih sistema iz ugla zastarelih zakona, moguće da je tako danas, ali ipak mislim da je realno stvar još gora, ono što i napisah ranije, imamo zakone, al nas baš briga za njih, radićemo kako mi oćemo, a ako nas neko ugrozi onda ćemo na njega nepoštovanje ovog i onog, sankcije i na kraju ga spalimo na lomači.

    u nastavku definicija braka, moguće da je tačno opisana iz ugla globalnih trendova itd., ali činjenica da u Ustavu CG, tako ne piše, niti se iđe pominju seksualna opredeljenja građana, ima pravnika nek me demantuju odmah, ako treba.

    No kako kažu, ovih šetača je vjerovatno i ranije bivalo, samo ne znam da je ranije bilo ovakvih šetnji i malte ne javnih poziva na ...?

    Kuda to svijet ide?
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  3. #103
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Ne razumijem pitanje: kuda to svijet ide?
    Tim pitanjem se samo želi zamaskirati sopstvena necivilizovanost, netolerantnost i neodgovornost za bahatost koju primjenjujemo u odnosu na druge i drugačije.

    Živimo u Državi Poniženja. Gdje vlast ponižava Građane koji čine Državu. Gdje institucije ponižavaju Građane. Gdje Građani ponižavaju Građane.

    Stid me je - ovakve države, vlasti, institucija i građana. STID.

    Stid me je i u Vaše ime.

    Trebalo bi da se stidite.

  4. #104
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Netacno, nidje nema netolerantnosti, samo kad oni to traze. Jednostavno niko nikoga ne pita jesi li strejt ili gej, zasto bi iko imao potrebu da prica o tome, mimo svoja cetiri zida? Ne pise nikome na celu da je LGBT pripadnik, samim tim ta osoba nije diskiminisana. Diskriminisaniji su Romi, narkomani, hendikepirane osobe, osobe zaostale u razvoju mnogo i mnogo im je teze od pripadnika LGBT populacije. Ovima nista ne fali, a samo pricaju o ugrozenosti.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #105
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    lijepo rečeno funestis

    ali odvlaci od teme,

    objašnjava trenutne karakteristike pravnih sistema iz ugla zastarelih zakona, moguće da je tako danas, ali ipak mislim da je realno stvar još gora, ono što i napisah ranije, imamo zakone, al nas baš briga za njih, radićemo kako mi oćemo, a ako nas neko ugrozi onda ćemo na njega nepoštovanje ovog i onog, sankcije i na kraju ga spalimo na lomači.

    u nastavku definicija braka, moguće da je tačno opisana iz ugla globalnih trendova itd., ali činjenica da u Ustavu CG, tako ne piše, niti se iđe pominju seksualna opredeljenja građana, ima pravnika nek me demantuju odmah, ako treba.

    No kako kažu, ovih šetača je vjerovatno i ranije bivalo, samo ne znam da je ranije bilo ovakvih šetnji i malte ne javnih poziva na ...?

    Kuda to svijet ide?
    Ograničiti ću se na ovo zadnje:

    Kuda to svijet ide?
    Svijet se razvija i ide napred. Pogrešno je misliti da je drugačije ako se pogleda istorija društva koja je uvijek bila uzlazna kroz skoro čitavu povjest.

    Situacije se mnjenjaju i sa njima moral i običaji, nacije i prioriteti.

    Suština sukoba u stvari ne leži u samim stvarima koje su dobre ili loše, svaka stvar u suštini ima dobre i loše strane, radi se više o percepciji samih tih promjena (dobrih i loših).

    Osoba koja ima konzervativne poglede želi održati status kvo na koji je navikao i želi da promjene dolaze postepeno i što je moguće sporije.

    Osoba koja je liberalna (kao ja) smatra da se promijene događaju presporo i da se sve treba odvijati puno brže.

    Međutim svijetan sam jedne činjenice, moja želja da se promjene dogode brže ide kontra konzervativnih krugova i to stvara iskru sukoba. Činjenica je da se promijene ne mogu zaustaviti i da će se dogoditi uvijek. Međutim put je negdje u sredini (kako se u stvari prirodno i događa u društvu bez obziran a naše sukobljene želje).

    Konzervativci jednostavno se trebaju opustiti i prihvatiti promjenu kada ona postane neizbježna, a osobe liberalnih pogleda bi trebali imati više strpljenja i na kraju i konzervativci i liberali moraju zajedno iskazati veliku dozu tolerancije jedni prema drugima.

  6. #106
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidji odje neka svadja..
    Ajmo ljudi malo veselja, da se potrudimo kao i prosle godine da odje slikamo i pricamo dje se sto desava

    (Grabin' popkornZ)

  7. #107
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default


  8. #108
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Ne razumijem pitanje: kuda to svijet ide?
    Tim pitanjem se samo želi zamaskirati sopstvena necivilizovanost, netolerantnost i neodgovornost za bahatost koju primjenjujemo u odnosu na druge i drugačije.

    Živimo u Državi Poniženja. Gdje vlast ponižava Građane koji čine Državu. Gdje institucije ponižavaju Građane. Gdje Građani ponižavaju Građane.

    Stid me je - ovakve države, vlasti, institucija i građana. STID.

    Stid me je i u Vaše ime.

    Trebalo bi da se stidite.

    Ovo je post koji u početku ide na neku stranu (neznam koju), al bitno je da onda "fata krivinu" i u nastavku ide na suprotnu stranu, zbilja neznam "šta je pjesnik htio reći".


    Sreća moja da ima ko da se stidi umjesto mene, kad ja ne znam!

    možda eho, sinoćne emisije?
    Last edited by SpongeBob; 01-11-14 at 18:30.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  9. #109
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gigsy View Post
    Taj sam, samo što nemam poriv da vadim kocke betona iz parkinga i otvaram lobanje ovima sto će da šetaju sjutra, očigledno nešto nije u redu sa mnom.

  10. #110
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Ograničiti ću se na ovo zadnje:

    Svijet se razvija i ide napred. Pogrešno je misliti da je drugačije ako se pogleda istorija društva koja je uvijek bila uzlazna kroz skoro čitavu povjest.
    Situacije se mnjenjaju i sa njima moral i običaji, nacije i prioriteti.
    Suština sukoba u stvari ne leži u samim stvarima koje su dobre ili loše, svaka stvar u suštini ima dobre i loše strane, radi se više o percepciji samih tih promjena (dobrih i loših).
    Osoba koja ima konzervativne poglede želi održati status kvo na koji je navikao i želi da promjene dolaze postepeno i što je moguće sporije.
    Osoba koja je liberalna (kao ja) smatra da se promijene događaju presporo i da se sve treba odvijati puno brže.
    Međutim svijetan sam jedne činjenice, moja želja da se promjene dogode brže ide kontra konzervativnih krugova i to stvara iskru sukoba. Činjenica je da se promijene ne mogu zaustaviti i da će se dogoditi uvijek. Međutim put je negdje u sredini (kako se u stvari prirodno i događa u društvu bez obziran a naše sukobljene želje).
    Konzervativci jednostavno se trebaju opustiti i prihvatiti promjenu kada ona postane neizbježna, a osobe liberalnih pogleda bi trebali imati više strpljenja i na kraju i konzervativci i liberali moraju zajedno iskazati veliku dozu tolerancije jedni prema drugima.
    Veseli moj,
    Mi bi obojica željeli da svijet zbilja ide naprijed, ali bojim se da ovakvim potezima svijed ide "unazad", jedino je tačno da vrijeme prolazi.
    Nek se situacije mijenjaju, i ja sam za promjene, ali ne za ovakve.
    Ima logike u opisu konzervativaca, slažem se.
    Dobre, a ne nazadne promjene su svakako od koristi obojici i svima ostalima.
    Tolerancija je poželjna i dobra stvar, ukoliko je ljudi stvarno praktikuju.

    Ali malo ide na nerve činjenica da su neki malo "tolerantniji" od onih drugih, izgleda na svoju štetu.

    No, da vidimo da li je CG konzervativna ili liberalna?
    Tragično, ali ulica će sutra pokazati.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  11. #111
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Veseli moj,
    Mi bi obojica željeli da svijet zbilja ide naprijed, ali bojim se da ovakvim potezima svijed ide "unazad", jedino je tačno da vrijeme prolazi.
    Nek se situacije mijenjaju, i ja sam za promjene, ali ne za ovakve.
    Ima logike u opisu konzervativaca, slažem se.
    Dobre, a ne nazadne promjene su svakako od koristi obojici i svima ostalima.
    Tolerancija je poželjna i dobra stvar, ukoliko je ljudi stvarno praktikuju.

    Ali malo ide na nerve činjenica da su neki malo "tolerantniji" od onih drugih, izgleda na svoju štetu.

    No, da vidimo da li je CG konzervativna ili liberalna?
    Tragično, ali ulica će sutra pokazati.

    Ulice uvijek pokazuju pravo stanje stvari, to je činjenica od koje uvijek ovisi budućnost. Sve bitno za bilo koju državu se uvijek prvo dogodi na ulici.

  12. #112
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Ulice uvijek pokazuju pravo stanje stvari, to je činjenica od koje uvijek ovisi budućnost.
    Ulice su nam pune kratera i đe po koji bunar...

    Sve bitno za bilo koju državu se uvijek prvo dogodi na ulici.
    Događaj ti je to što potrošiš poslije na servis...

    ................
    Ama baš isto kao što je slučaj i sa ovim NEMIROM što ga planiraju održat.

    Kao što će se
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  13. #113
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Ulice uvijek pokazuju pravo stanje stvari, to je činjenica od koje uvijek ovisi budućnost. Sve bitno za bilo koju državu se uvijek prvo dogodi na ulici.
    veseli moj

    1 u 1, si me skontao...
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  14. #114
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Čak su i LGBT pripadnici u BG jasno na transparentu istakli... u prevodu - država je mrtva! To sahranite svi pre nego vam se usmrdi!...... To su gaće danas pretjesne za svakoga, to je sredstvo Londona koje ste uzeli za preozbiljno...

    Kultura je kompleks kulta, osa! A ovo njihovo ništa drugo do manjak rakije u sistemu... potreba da identifikuju a ne da sebe identifikuju.

    EH, taj komšiluk!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  15. #115
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Oću li moć ja ikako sjutra oko 13h stići do preko morače pješice iz pravca pejtona (npr kroz staru varoš) a da mi ko ne otvori glavu ili možda uhapsi? Ili ću morati zaobilaznicom, na Cetinje na kafu pa nazad?
    Ad astra.

  16. #116
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Jedne prilike kad se zapih sa kumom i pocesmo pricu oko parade. Znate onaj stav treba braniti vrijednosti porodice, moral... I da skratim, pitah ga "A je li kume bi li ti mene branio kad bi vidio da me neko bije jer sam gej? Veli on ko posle dramske pauze " Da branio bih te".

    E, tako lipi moji ja posle toga i dan danas imam svog kuma, a vama koji mislite sjutra da nekog bijete ili omalovazavate savjetujem da razmislite da li bi to uradili da je na paradi vas kum, brat, sestra, najbolji drug... Ako i dalje zelite da to radite onda se zapitajte ko bi vas pozelio da budete dio njegovog zivota? Kome vi mozete biti oslonac i podrska? Nikome, zato sto vasa ljubav i podrska nisu bezuslovni. Tako cete odustati i u drugoj prilici sa drugim izgovorom.

    Aj u zdravlju da sve to prodje sjutra, a ako bas zelite mijenjati svijet onda prvo promjenite...
    Last edited by Caesar; 01-11-14 at 20:14.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  17. #117
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad je parada ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  18. #118
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Postoji trik u svakom pravnom sistemu koji se poziva na moralne norme a to je da moralne norme nisu pisani zakon već konsenzus o prihvatljivim ponašanjima.
    pa za većinu u CG je prihvatljivije da ljudi šetaju goli ulicom nego da se dozvoli javno iskazivanje homoseksualizma, tako da bi se prvo moralo odobrit ovo prvo
    She is only here to annoy herself!

  19. #119
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Kad je parada i ima li ko sliku dje se zatvara sve da se ne moze proci kolima ili pjeske?
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  20. #120
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    javili su od 6 ujutru do 2, zbilja ako im se baš toliko šeta što ne porane i oni sami u 5-6 fino prošetaju 2 sata i ćao u nedjelju ujutro niko ih neće ni viđet ovi wannabe huligani spavaju do 12
    She is only here to annoy herself!

  21. #121
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Kad je parada i ima li ko sliku dje se zatvara sve da se ne moze proci kolima ili pjeske?


    Saobraćaj za sve kategorije vozila će u nedjelju u centru Podgorice, dijelu Stare Varoši, dijelu Zabjela i dijelu grada Preko Morače, biti obustavljen u periodu od šest do 14 časova.

  22. #122
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Hvala puno...znaci parkiraj pa pjeske:-)
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  23. #123
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Moj predlog parkiraj sto dalje od ovih ulica Da ga ne nadjes polupanog od zalutalih kamenica i ostalih rekvizita

  24. #124
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    A nece valjda iza tv centra djecevic pravit problem?:-)
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  25. #125
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    a mislim i da su se oladili ovi "huligani"
    Podgorica Podgoricanima!

Page 5 of 13 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parada Ponosa 2009 - Srbija
    By makach in forum Sve i svašta
    Replies: 898
    Last Post: 21-09-09, 06:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •