Page 13 of 13 FirstFirst ... 3910111213
Results 301 to 307 of 307

Thread: Parada ponosa Pg - drugi put

  1. #301
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ja nisam poceo da pijem sljivu jer sam vidio reklamu na TV nego sam vidio da otac sa strikovima siba po tome pa i ja navalio. Dakle sve ide iz porodice tako da mislim da niko nece postati gej, kad to mu nije u prirodi, jer je vidio da to neko reklamira. Argument da neko nam ugrozava "spolja" porodicu i tradiciju je samo izgovor za nase slabosti. Mi unistavamo i porodicu i tradiciju. Vamo samaraju zenu i djecu, ne provode sa porodicom ni sat nedeljno, kladionica, utakmice, drustvo... To je slika prosjecnog crnogorca sa varijacijama na temu. Optuziti nekog drugog, u ovom slucaju homoseksualce i zapad , za unistavanje porodice je licemjerno. No mi smo bili takvi vazda no se sad to samo bolje vidi.
    Ma ja naprimjer nikog ne optuzujem jer se to genetski rodi (ima jedan defekt koji je mozda zbog toga sto roditelji piju, drogiraju se ili sto) i ond as erodi dijete tako koje moze biti normalno ali ne sto se seksualnosti tice, bar tako psihopatolozi kazu itd..u glavnom nije me briga ALI ovamo uSADu recimo se poridoca tradicionalna buni jer sa dgej se zene zakonito i zovu to zenidba a ne neki ugovor ili sta kako je bilo nego ga zovu istim imenom tradicionalnim i usvajaju djecu, neki placaju druge da im nose djecu itd..sve ovo se gura vrlo brzo ovamo zato sto lobiraju sa teskim parama politicare a i advokati ovamo namjerno guraju jer znaju da vecina gejova (ziva istina jer imam druga sposla koji je gej) ne mogu sjednim covjekom da ostanu dugo nego varaju pa ce tako da s epoveca legalno sudjenje za lompljenje brakova itd..znaci velike pare za sudije, ovog onog..
    A sto s emene tice ako je insan normalan i ne nabacuje se nekom ko je 'pravi' namjerno nemam nista protiv kao niti protiv koga ali mene niko ne moze ubjediti da je njoihova seksualna orijentacija 'normalna;..Sta cemo kasnije da oni sto vole da s e seksaju sa zivotinjama (kako se zove ono beastiality na engleski? zaboravih) da to bude noramlno i da se zene i brakuju.
    A moj gej drug koji s eponasa normalno i nikad ne pricamo o 'tim' stvarima je rja nisam gej potvrdjuje dosta ovih stvari sto ja kazem ali naravno kaze da gurajuci sto dalje sa nekim pravima da ce se vise akceptirati od nekih insana zato sto su drugaciji itd..ali zasto moras biti akceptiran? Ako ima zakon koji je isti za svakog koga briga sto neko nece da te akceptira samo ako te ne bije itd jer ja sam protiv napadanja samo zato sto je neko drugaciji

  2. #302
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,840
    Thanks Thanks Given 
    1,130
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/drustvo/crna-gora/...-promjenu-pola

    Ovo je tuga i sramota, jos iz cijeg dzepa ovo ide ????????
    Nek progovore ovi zastitnici forumski sad nesto. Idemo naprijed, svijet napreduje, Crna Gora napreduje, ovo je napredak

  3. #303
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    dobro je ako ne budemo plaćali i promjenu unazad ako im se ne dopane
    She is only here to annoy herself!

  4. #304
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    kuda ide ovaj svijet... sto se desi sa casnom i postenom Crnom Gorom...?
    Prvo Cimbaljevic, pa sad ovi, pa Vanja Calovic sa kerovima...i sve to je po vama normalno, jel...
    Sodoma i Gomora, Sodoma i gomora...!!!!

  5. #305
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.katolik.hr/nekatolickesku...venog-gledita/
    Odlican tekst, obavezno procitati, pogotovo oni koji misle da je homoseksualnost normalna stvar.

  6. #306
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zbilja jeste odlican, a nadasve strucan tekst ka u prkno. Masa gluposti koje plasira crkva i prisivanje pedofilije svima a ona je leglo pedofilije i protivprodnih zakona. Zasto vjernicima tako strucno ne objasne sta je bilo sa prvom zenom Adama ili u prirodi sve puca od normalnosti pa iscupas rebro i napravis sebi zenu.

  7. #307
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Parada je prosla dobro i to je dobro za Crnu Goru generalno. Zato je najbolje sto se tako zavrsilo. Ne mislim da je to nesto sto donosi veliko dobro ali ako razmislimo malo bolje shvaticemo da se ljudska prava moraju postovati. Kako bi bilo da se neko nadje i zabrani radnicima koji se bore za neka svoja prava da strajkuju ispred Vlade ili da se okupljaju da izraze neko nezadovoljstvo?
    Mislim da treba razmisljati u tom pravcu. Mnogi mi drugovi kazu- necu da mi djeca gledaju to. Pa gledaju i mnogo gore stvari. Dopusta im se gledanje raznih sadrzaja na internetu koji su mozda i gori nego ta parada. Moj skromni doprinos ovoj temi.

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3910111213

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parada Ponosa 2009 - Srbija
    By makach in forum Sve i svašta
    Replies: 898
    Last Post: 21-09-09, 07:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •