Page 59 of 321 FirstFirst ... 94955565758596061626369109159 ... LastLast
Results 1,451 to 1,475 of 8018

Thread: Iz raznih novina

  1. #1451
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Pljuvatori, spijuni, izdanici, prodane duse i sl. su oni koji su iz LSCG presli uz skute DPS, a vecina ih je smjestena u i oko DANU koju finansira i podrzava DPS. Milo i Sveto nisu izdali nikoga vec stalno rade u korist svojih partijskih i licnih interesa. Oni koji su iz LSCG presli u(z) DPS jesu izdajnici, spijuni, pljivatori i sl., jer su to ucini zbog privilegija i koristi.
    Kad je DPS poceo da podrzava nezavisnost Crne Gore tada su neki ljudi presli u DPS. Velika vecina njih je s pravom vjerovala da DPS moze doves' do nezavisne Crne Gore. Oni su bili u pravu kad su to mislili i zato im svaka cast, jer da su se ponasali ka ovi fanatici Slavkovi onda bi CG prosla ka LSCG (ugasila bi se). Covjek koji ne umije da vodi partiju ne moze da vodi ni drzavu. Neko je to navrijeme vidio, ja nijesam bio medju njima, ali sam se i ja osvijestio poslije cuvenog reketiranja u Opstinu Kotor.

  2. #1452
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ..........................!

    Quote Originally Posted by Admiral Krsto Djurovic View Post
    Kad je DPS poceo da podrzava nezavisnost Crne Gore tada su neki ljudi presli u DPS. Velika vecina njih je s pravom vjerovala da DPS moze doves' do nezavisne Crne Gore. Oni su bili u pravu kad su to mislili i zato im svaka cast, jer da su se ponasali ka ovi fanatici Slavkovi onda bi CG prosla ka LSCG (ugasila bi se). Covjek koji ne umije da vodi partiju ne moze da vodi ni drzavu. Neko je to navrijeme vidio, ja nijesam bio medju njima, ali sam se i ja osvijestio poslije cuvenog reketiranja u Opstinu Kotor.
    E bolje da se nijesi svijestio no kad si se ovako "osvijestio".....
    No, staro je i poznato pravilo da se kad god pjanog covjeka pitas "Jesi li pjan?" on ce odgovoriti izricitom negacijom, trudeci se svim raspolozivim sredstvima i naporima da te u isto ubijedi. E sad, to sto ti vidis da mu se oci cakle, frizura poremeti, sto plete nogama, jezikom, ..... (da ne nabrajam sve simptome sad...) njemu ne znaci nista jer je ipak skoncentrisan na to da Te ubijedi i ne moze da razmisli o sebi.

    Da ne bi ponovo tema posla dje joj nije mjesto (a cudo jedno kako se lako na Liberale vazda upecate....):

    Imas tekst B.Sredanovica i u njemu netacne, lazne, manipulatorske podatke koji idu samo ka jednom cilju - medalji, makar i virtuelnoj, od strane onih koji se pitaju. Imas, sa druge strane reakciju, opravdanu, koja se vama cini "prejaka", a u sustini je jasnim jezikom iznesen stav po ovom pitanju.

    Sa kojim mozete da se slozite ili ne slozite.
    Ako se ne slozite, imajuci na umu da prvo sebe trebate sacuvati utiska da ste jos opijeni tudjim ocjenama i tudjim stavovima, odgovorite na temu na neki kreativan, zanimljiv nacin koji vam nece donijeti titulu dezurne alapace.

    Jer ako nastavite da svaki odgovor na ovoj i drugim temama komentarisete tako sto cete analizirat licnosti, a ne napisano - bilo kakav dijalog postaje nemoguc.

    Mislim da je to i sustina foruma.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  3. #1453
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    Imas tekst B.Sredanovica i u njemu netacne, lazne, manipulatorske podatke koji idu samo ka jednom cilju...
    Citiraj koji su to podaci, ali sa manje filozofiranja, daj citat tih podataka koji su netacni. Nesto mi se cini da to neces ucinjet i da ce opet pocet velika filozofija i vrijedjanja. Nista novo.

  4. #1454
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Krsto Djurovic View Post
    Kad je DPS poceo da podrzava nezavisnost Crne Gore tada su neki ljudi presli u DPS. Velika vecina njih je s pravom vjerovala da DPS moze doves' do nezavisne Crne Gore. Oni su bili u pravu kad su to mislili i zato im svaka cast, jer da su se ponasali ka ovi fanatici Slavkovi onda bi CG prosla ka LSCG (ugasila bi se). Covjek koji ne umije da vodi partiju ne moze da vodi ni drzavu. Neko je to navrijeme vidio, ja nijesam bio medju njima, ali sam se i ja osvijestio poslije cuvenog reketiranja u Opstinu Kotor.
    Oni koji su presli u(z) DPS napustajuci LSCG ucinili su to zato sto su htjeli da udju u vlast sa DPS, a ne zato sto je DPS podrzavao nezavisnost. Napustili su LSCG zbog novca koji je DPS imao od sverca duvanom i zloupotrebe drzavnih institucija. Dio tih ljudi su bili klasicni spijuni i radili i rade za DB koju je kontrolisao i kontrolise iskljucivo DPS, a najveci dio se prodao za privilegije i pare koje su prilazeci DPS na razlicite nacine dobili, a najocigledniji je DANU. Svi oni su klasicni izdajnici i prodane duse. Njihovo zalaganje za nezavisnu CG imalo je iskljucivo finansijski smisao. U pljuvatore se najotvorenije uvrstio Rotkovic koji je ekskluzivno dobio prostor na RTCG da pljuje LSCG i njegovo rukovodstvo. Nakon tog prakticno javnog prelaska u(z) DPS isti je za taj svoj "prljavi posao" nagradjen privilegijama i novcem. ... Sto se tice Kotora to je montirana prica za koju niko nije osudjen, niti da se sudi, i za cilj je imala da u medjuvremeno preobraceni Zivkovic dobije povod za jos jedno DPS dirigovano razbijanje LSCG. ... Inace, ako ces vec o reketima i pljackama, prodaji drzavne imovine i seobi novca iz drzavne kase u privatne tajkunske dzepove onda bi trebao da se bavis samo sa DPSom jer svi znamo da oni u CG kontrolisu najunosnije poslove. Njima je drzava trebala da bi svoje poslove obezbijedili. Ocigledno da si se ti "osvijestio" na slican nacin.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  5. #1455
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Malo se nameće pitanje, od DPS polovina osta u bijelu rašu i promijeni ime, polovina natuče kao-zelenu, iz LSCG ispade da većina uze tu istu, što ostade u LSCG?

    Veci dio LSCG ispade gomila konvertita? To znači, na samom početku, oko LSCG su se okupili uglavnom ništarobe, ulizice i potrpezne kučke, da bi se na kraju prikazali u pravoj svojoj paradnoj boji. Je li tako ispada, nekako?

  6. #1456
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Oni koji su presli u(z) DPS napustajuci LSCG ucinili su to zato sto su htjeli da udju u vlast sa DPS, a ne zato sto je DPS podrzavao nezavisnost. Napustili su LSCG zbog novca koji je DPS imao od sverca duvanom i zloupotrebe drzavnih institucija.
    I Crnogorci su izmisljena nacija.

    Liberalni Savez je vodio Slavko takvim nacinom da su svi koji mu nijesu klimali glavom ili identicno mislili o nacinu ostvarivanja nezavisnosti morali da napuste. Napustanja LSCG-a su pocela od samog osnivanja. Jedan vrlo ugledan (stariji covjek - danas ne pripada nijednoj partiji) je napustio LSCG jos 1992. godine govoreci (ne javnosti, vec bliskim prijateljima) da vidi kuda to vodi.

  7. #1457
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ......................!

    AKDj, jesi pratio Sredanovicev feljton? Jesi li procitao odgovor na isti?

    Sve mi se cini da ti ni slova od svega toga procitao nijesi....

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Malo se nameće pitanje, od DPS polovina osta u bijelu rašu i promijeni ime, polovina natuče kao-zelenu, iz LSCG ispade da većina uze tu istu, što ostade u LSCG?

    Veci dio LSCG ispade gomila konvertita? To znači, na samom početku, oko LSCG su se okupili uglavnom ništarobe, ulizice i potrpezne kučke, da bi se na kraju prikazali u pravoj svojoj paradnoj boji. Je li tako ispada, nekako?
    E za ovakvu ocjenu i izjavu se stvarno treba roditi....:burp:
    Caesar`s wife must be above suspicion

  8. #1458
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne bih da ti kontriram Tomo, ali ođe ocjene i izjave daješ ti , a ja samo postavljam pitanja. Ako nemaš odgovora, preskoči.

    A ove bljuvotine su ti nepotrebne i tonjaju po urođenom primitivizmu.
    Last edited by simm; 06-02-07 at 13:47.

  9. #1459
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ..................!

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Ne bih da ti kontriram Tomo, ali ođe ocjene daješ to Tomo , a ja samo postavljam pitanja. Ako nemaš odgovora, preskoči.

    A ove bljuvotine su ti nepotrebne i tonjaju po urođenom primitivizmu.
    Moje bljuvotine? Mislim da ti ipak ova zamjena uloga nece uspjeti.

    Ne, ovo je samo moje urodjeno gadjenje prema izjavama ovog tipa.... i stvarno mislim da to ne moze svako.
    Da bi se reklo nesto ovako, ipak treba da se rodi.... na nesrecu, nijesi prvi u tome.

    Samo naprijed.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  10. #1460
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Malo se nameće pitanje, od DPS polovina osta u bijelu rašu i promijeni ime, polovina natuče kao-zelenu, iz LSCG ispade da većina uze tu istu, što ostade u LSCG?
    U DPS su bili vecina kao Momo, a to znaci crnogorsko ime i srpsko prezime, a konverziju su napravili i jedni i drugi, pa jedni izabrase ime a drugi prezime, svako iz svojih razloga a dobar dio zbog zveckanja ili suskanja.
    Iz LSCG su ostali svi koji su za nezavisnost CG i istovremeno za gradjansku, demokratsku i pravnu CG, sto u praksi znaci demontiranje DPSKCG.
    Quote Originally Posted by simm View Post
    Veci dio LSCG ispade gomila konvertita? To znači, na samom početku, oko LSCG su se okupili uglavnom ništarobe, ulizice i potrpezne kučke, da bi se na kraju prikazali u pravoj svojoj paradnoj boji. Je li tako ispada, nekako?
    Odakle ti to da je to vecina LSCG? Da je vecina onda bi neke od partija kao sto su GP i LP dobile vise od pola glasova nekadasnjeg LSCG, a ne simbolicki ucestvuju u podjeli onoga sto im je DPS omogucio.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  11. #1461
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nema ođe zamjena uloga, Tomo.

    Je li LSCG počeo sa velikim elanom i kreditima? Jes.
    Je li iz njega otišla većina stranke, bivajući izdajnici, prodane duše i sl? Jes.
    Pa đe je onda taj moral stranke_

    Zatvaraš oči odbijajući da priznaš sopstveno razočarenje... ne valja ti rabota, Tomo.

  12. #1462
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Ne bih da ti kontriram Tomo, ali ođe ocjene i izjave daješ ti , a ja samo postavljam pitanja. Ako nemaš odgovora, preskoči.

    A ove bljuvotine su ti nepotrebne i tonjaju po urođenom primitivizmu.
    Uzimajuci u obzir njihove (Slavkovih fanatika) izjave, tvoje pitanje je potpuno logicno.

  13. #1463
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Je li iz njega otišla većina stranke, bivajući izdajnici, prodane duše i sl? Jes.
    Od 12% Slavkovi su spali na 2%. Pitam ja tebe sad dje je vecina.

  14. #1464
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Krsto Djurovic View Post
    I Crnogorci su izmisljena nacija.
    I kakve to veze ima sa LSCG?
    Quote Originally Posted by Admiral Krsto Djurovic View Post
    Liberalni Savez je vodio Slavko takvim nacinom da su svi koji mu nijesu klimali glavom ili identicno mislili o nacinu ostvarivanja nezavisnosti morali da napuste. Napustanja LSCG-a su pocela od samog osnivanja. Jedan vrlo ugledan (stariji covjek - danas ne pripada nijednoj partiji) je napustio LSCG jos 1992. godine govoreci (ne javnosti, vec bliskim prijateljima) da vidi kuda to vodi.
    Ma kakav da je bio kao lider nije izdao ni ideju nezavisnosti CG ni ideju gradjanske i pravne drzave CG sto su bili ciljevi LSCG. Oni koji su presli u DPS izdali su ideju gradjanske, demokratske i pravne drzave CG.
    Pojedinci napustaju stranke zbog raznih razloga, ovdje govorimo o masovnom seljenju u protivnicki tabor.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  15. #1465
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    I kakve to veze ima sa LSCG?
    Ima s tvojim razmisljanjem.

  16. #1466
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo i nihil. Ja pitam, a on mi podmece ocjene i konstatacije.

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Iz LSCG su ostali svi koji su za nezavisnost CG i istovremeno za gradjansku, demokratsku i pravnu CG, sto u praksi znaci demontiranje DPSKCG.
    Evo vidimo kako su ostali. Od onih sto odose 95te do Živkovića. I kolicina ih je ostala?
    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Odakle ti to da je to vecina LSCG?
    Pa, u pravu si, nije vecina. Otisla je manjina, a vecina i dalje aktivno djeluje na politickoj sceni.

    Interesantno je kako se hvatate za pogresne stvari.

    Onda kad su imali populus iza sebe, LSCG je djelovao koliko je mogao. Da li se raspao dominantno zbog potkpuljivosti članstva, ili zbog centralizma u vrhu stranke, ili zbog neprihvatanja ideja i načela od strane građanstva, sada izgleda da nije bitno.
    Dok je postojao, radio je dobro, i kupio podršku mnogih. U trenutku kad je DPS izgubio krila srbovanja na kojima je letio početkom 90'tih, raznim metodama (prljavim, i drugim) preuzeo je i realizovao drzavnu ideju koju su dominantno njedrili LSCG i tadasnji SDPR. Pošto je ta ideja i realizovana (uspješno ili neuspješno, biće drugi komentar), uzdrmani ponos-iracionalizam se ogleda i na ovome forumu.
    Sasvim je jasno da je u međuvremenu društveni sistem narušen suštinski, i da su osnovna civilizacijska načela vrlo nestabilna u Crnoj Gori.
    Priča ko je bio dobar, a ko je bio loš, neće biti od koristi nikome. Koristan će jedino biti napor da se rasklone posledice problema koji su se nagomilali/ukorijenili.

    I da ne zaboravim, ne smeta da se upre prstom u onoga ko je probleme napravio, a ko je bio protiv njih.

    A o idejama građanske, civilizovane, ... nekate. Znamo đe smo i kakvi smo. Kad mi pred izbore postave parole "za evropske Tuzi, i za evropski Spuž... znamo se malo duže.
    Last edited by simm; 06-02-07 at 14:20.

  17. #1467
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Neki su "LJUDJI",
    izgubili strpljenja,
    pa su po onoj ENGILJESHKOJ;
    "IF JU KA`NT BIT DEM, DEN JOIN DEM"
    Kad ih ne mozesh POBIJEDITI, bolje im se PRIDRUZI.

    E JESU RACIONALNI OVIZI(ZVEK ZIVI) CRNOGORCI.
    NIJESU IMALI VREMENA ZA CHEKANJE, A VOLE DA SJEDE I PRIMAJU PLATU.
    Last edited by milovan; 06-02-07 at 14:25.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  18. #1468
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    I kakve to veze ima sa LSCG?
    Ma kakav da je bio kao lider nije izdao ni ideju nezavisnosti CG ni ideju gradjanske i pravne drzave CG sto su bili ciljevi LSCG. Oni koji su presli u DPS izdali su ideju gradjanske, demokratske i pravne drzave CG.
    Pojedinci napustaju stranke zbog raznih razloga, ovdje govorimo o masovnom seljenju u protivnicki tabor.
    Sjedi Nihil, nije ovo lov na vjestice. Ispade Midrag Perovic izdajnik zajedno sa Sredanovicem. To su najcasniji ljudi iz moderne Crne Gore.

  19. #1469
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Krsto Djurovic View Post
    Ima s tvojim razmisljanjem.
    Nema veze sa mojim vec sa tvojim "razmisljanjem". Ja nikada nigdje nisam ni rekao ni napisao da su Crnogorci izmisljena, nepostojeca, nepotreba ili u bilo kom negativnom smislu nacija. Stoga ne prazni mozak ko sto praznis crijeva. :burp:
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  20. #1470
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Krsto Djurovic View Post
    Sjedi Nihil, nije ovo lov na vjestice. Ispade Midrag Perovic izdajnik zajedno sa Sredanovicem. To su najcasniji ljudi iz moderne Crne Gore.
    Dok su bili moderni, bili su i casni... Ali se nesto nisu snasli u ovoj postmodernoj Crnoj Gori
    Vecina ljudi je zla

  21. #1471
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Krsto Djurovic View Post
    Sjedi Nihil, nije ovo lov na vjestice. Ispade Midrag Perovic izdajnik zajedno sa Sredanovicem. To su najcasniji ljudi iz moderne Crne Gore.
    A ti imas od DPS dozvolu da dodjeljujes medalje za cast u mCG? Svako ko je izasao iz LSCG i presao u DPS je izdao ideju o gradjanskoj, demokratskoj i pravnoj drzavi CG. Ako je to tebi casno onda si sigurno DPS vaspitan.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  22. #1472
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    A ti imas od DPS dozvolu da dodjeljujes medalje za cast u mCG? Svako ko je izasao iz LSCG i presao u DPS je izdao ideju o gradjanskoj, demokratskoj i pravnoj drzavi CG. Ako je to tebi casno onda si sigurno DPS vaspitan.
    Nemoj tako Nihile.
    Ljudi su jednostavno osjetili da LSCG vise nije bilo adekvatno orudje za sprovodjenje ideje o multikulturalnoj, demokratskoj, pravicnoj i nezavisnoj Crnoj Gori, pa su samo promijenili konja i zajahali DPS, kojeg su iskoristili da ih dovede do zeljenog cilja.

    E u medjuvremenu je zvonilo i cas srpskohrvatskog jezika i knjizevnosti se zavrsio, a poceo je cas surovo realne matematike
    Vecina ljudi je zla

  23. #1473
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    A ti imas od DPS dozvolu da dodjeljujes medalje za cast u mCG? Svako ko je izasao iz LSCG i presao u DPS je izdao ideju o gradjanskoj, demokratskoj i pravnoj drzavi CG. Ako je to tebi casno onda si sigurno DPS vaspitan.
    Ja znam samo Luksica (od tih koji su presli u DPS). Koga ti znas?

  24. #1474
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Nemoj tako Nihile.
    Ljudi su jednostavno osjetili da LSCG vise nije bilo adekvatno orudje za sprovodjenje ideje o multikulturalnoj,
    Zanimljivo je da su to vidjeli crnogorski Bosnjaci prvenstveno i skoro do jednoga. Ako si proucava izborne rezultate po opstina prije Milovog shaltanja u suvereniste i poslije, vidjeces da se LSCG prepolovio (sa 12% na 6%) zbog toga sto su skoro svi iz Rozaja, Plava, Gusinja itd. presli da glasaju Mila mjesto Slavka. Zasto? Jos nijesam ukapira.

  25. #1475
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam "Krsto".
    Ne zelim da povjerujem u ono sto sumnjam
    Vecina ljudi je zla

Page 59 of 321 FirstFirst ... 94955565758596061626369109159 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Bush ili Kerry!
    By Fabia_Elegance! in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 08-08-10, 21:21
  2. Junacke, ratnicke, istorijske, epske, ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 8
    Last Post: 05-11-06, 20:34
  3. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20
  4. Crna Gora i Kosovo nezavisni za 18 mjeseci
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-04-05, 19:49
  5. Is Kosovo ready for independence?
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-12-04, 19:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •