Page 180 of 321 FirstFirst ... 80130170176177178179180181182183184190230280 ... LastLast
Results 4,476 to 4,500 of 8018

Thread: Iz raznih novina

  1. #4476
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tattoo znamo da radis u db ali mozes nam rec sto je bilo, nece niko znat...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  2. #4477
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Politicar ... naletio mu Vesko ...gledate li vi Vjesti ???
    nije politicar,no brat advokat vele.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  3. #4478
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je bokser a ne Strugar i bakraci... Kako ce obezbjedjenju da pucaju samari...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  4. #4479
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Živković i Banović su pobjegli,
    She is only here to annoy herself!

  5. #4480
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    359
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Batricevic polomio nos Vesku Barovicu!!!

    Tuča u 'Maši', Batrićević polomio nos Baroviću

    Podgorički biznismen Veselin Barović, advokat Nebojša Batrićević i preduzetnik Časlav Nenezić povrijeđeni su večeras oko 18 sati u tuči u podgoričkom restoranu "Maša".
    Kako nezvanično saznaje TV Vijesti, najprije je došlo do svađe Batrićevića i njegovog prijatelja Nenezića sa Radom Živkovićem i Marinkom Banovićem, koji su bili u društvu Veska Barovića.
    Nakon verbalnog, uslijedio je i fizički obračun. Dok su se Živković i Banović obračunavali sa Nenezićem, Batrićević je udario Barovića, i polomio mu nos.

    Živković i Banović su pobjegli, a Batrićević, Barović i Nenezić su prevezeni u Urgentni blok Kliničkog centra, gdje se i dalje nalaze.
    TV je javila da je povrijeđene pregledao dr Vladimir Dobričanin, koji je rekao da će Barović, zbog težih povreda, večeras biti zadržan u bolnici, a da će Batrićević i Nenezić, koji su lakše povrijeđeni, uskoro biti pušteni kući.

    http://pcnen.com/detail.php?module=15&news_id=875


    p.s. :yipiiii::yipiiii:

  6. #4481
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,530
    Thanks Thanks Given 
    5,410
    Thanks Thanks Received 
    3,891
    Thanked in
    1,536 Posts

    Default

    bilo je ovo vec ali su izbrisali pa je pretpostavka da ce i ovo tvoje, cissto da se ne zacudis

  7. #4482
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sta je izbrisano???
    Mozda bi bilo bolje da pocnete malo citati sta neko drugi postavi

  8. #4483
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam otvorio posebnu temu , misleci da je interesantan "dogadjaj', medjutim ladno su prebacili temu ovdje .... ne kapiram zasto , ali .... izgleda da nije moje da pitam ... :S

  9. #4484
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za buducnost Crne Gore strasno je vazan dogadjaj sto je Barovicu razbijen nos, a svakako bi trebala sjutra opet posebna tema da li su doktori uspjeli da mu spase zivot i da mu se odnesu pomorandze u posjetu.....
    Sidewinder je postavio sve sto je o tome napisano a svakih pola sata sad ce nicati posebni naslovi jer nekom tesko pogledati sta drugi pisu

  10. #4485
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    359
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hari,

    kako nije vazan, jedan od UGLEDNIH biznismena, najblizih PRIJATELJA premijera, ima ne zna se kooliko firmi i meleona,

    kako nije bitno? ljudi koji rade kod njega nece oka sklopit.

    Neka sto nam premijer odlazi, te smo svi pali u depresiju, nego i veskov mali i pravi nos jos nastrada, znas li sto je to za buducnost crne gore.

    rtcg ce napraviti novi vide dje ce staviti odlazak milov i veskov nos i napisati DAN KADA SMO KRENULI NAZAD, kao sto je to uradila prije par dana kada je postavila pobjedu milovu i napisala DAN KADA SMO KRENULI NAPRIJED


    ne igrajte se sa svetinjama i velikanima ovog drustva!

  11. #4486
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ostace nam ona tvoja svetinja nemas brige a izvinjavam se svima koji su pretpjeli dusevne bolove zbog polomljenog nosa Barovica ili premjestenog topica

  12. #4487
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Za buducnost Crne Gore strasno je vazan dogadjaj sto je Barovicu razbijen nos, a svakako bi trebala sjutra opet posebna tema da li su doktori uspjeli da mu spase zivot i da mu se odnesu pomorandze u posjetu.....
    Sidewinder je postavio sve sto je o tome napisano a svakih pola sata sad ce nicati posebni naslovi jer nekom tesko pogledati sta drugi pisu
    Ja se izvinja'em....samo sam mislio da bi bilo interesantno kao neka nova tema , a ne ovako...


    E'o necu vise....

  13. #4488
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    359
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ga nocas necu moci spavati, nzm sto da radim. kako vesku da pomognem, jos mrco lezi tamo u kbc, kako ce se navic na one sirotinjske krevete, navikao je na splendid... jadan on, ah da mu mogu pomoc sve bi dao

  14. #4489
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sjenka View Post
    Ja ga nocas necu moci spavati, nzm sto da radim. kako vesku da pomognem, jos mrco lezi tamo u kbc, kako ce se navic na one sirotinjske krevete, navikao je na splendid... jadan on, ah da mu mogu pomoc sve bi dao

    Ne budi siguran da mu je toliko neudobno...

  15. #4490
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    najebace ovi te ih polomise.. ne gine im fino lezanje...

  16. #4491
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Cisto sumnjam da ce ih pustit samo da leze..
    She is only here to annoy herself!

  17. #4492
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Opet genocid nad Srbima! DAN nam sugerira da Crnogorci ovo rade samo Srbijankama!

    POTRESNA ISPOVIJEST ŠAPČANKE KOJA JE USPJELA DA UMAKNE BATINAMA I SILOVANJU SUPRUGA CRNOGORCA

    Gledala sam kako se s prijateljima smjenjuje na nekoj ženi




    Rekao mi je: ''Vidiš kako prolazi nevjernica! Ova ti je prevarila mog druga''!Te noći sam pobjegla. Poslednjim parama koje sam imala platila sam taksi do Podgorice i uhvatila prvi voz za Beograd, priča nesrećna žena
    Psihički i fizički me je maltretirao, a često i silovao. Iz Crne Gore sam glavom bez obzira pobjegla u Beograd i osvanula u sigurnoj kući. Tu sam provela nekoliko mjeseci, a potom se vratila u Šabac kod roditelja. Od njega sam se jedva izvukla uz pomoć ljudi iz Sigurne kuće i na kraju svojih roditelja, jer monstrum nije odustajao. Bila sam mu potrebna ne samo zbog bolesne ljubavi već i radi iživljavanja. Prestao je da zove i da dolazi tek kaa mu je moj otac rekao da će ga odrobijati bude li došao u Šabac, priča D.M. iz Šapca, u čijem se slučaju poznanstvo preko telefonske linije za zabavu i druženje umjesto u ljubav pretvorilo u noćnu moru. Dio te priče je njen sada već bivši muž, kako ona kaže, “iz jednog crnogorskog grada”. -S drugaricama sam jednom pozvala taj klub za zabavu, onako radi zezanja. Nijesam ni slutila da ću se tako zaljubiti. Ušla sam on line u sobu u kojoj je bio i on. Dogovorili smo da se na istoj žici “nađemo” i poslije ponoći. I tako je sve počelo…. Pričali smo satima, svaki dan, i više nijesmo mogli jedno bez drugog, iako se nikad nijesmo vidjeli. Razgovarali smo o svemu. Govorio je da sam idealna djevojka i nije mu smetalo što sam priznala da imam dvadeset kilograma više. Opisivala sam svoju sobu do sitnih detalja, do onoga šta sve držim u fiokama, ormanima… I došao je dan kada sam roditeljima rekla da idem kod drugarice u Beograd na vikend, a otišla sam kod njega u Crnu Goru. Kad sam izlazila iz kuće i napuštala svoje dvorište, znala sam da se neću vratiti… Čekao me je na stanici u Podgorici. Čim su nam se pogledi sreli, znala sam da je to on, prisjeća se naša sagovornica. Nije prošlo ni mjesec dana i postala je crnogorska nevjesta. Bila je, kaže, na sedmom nebu. -Moji roditelji su ga odmah prihvatili, a ja njegovima baš i nijesam bila po volji, ali nije mi smetalo, jer nijesmo živjeli zajedno, pošto oni borave na selu. Dolazili smo kod mojih roditelja u goste, a on bi ujutro poranio da obilazi šume, brda i polja po selima u okloni Šapca i da nekakvom spravom, rašljama, traži vodu. Rašljario je i po kućama mojih komšija da provjeri leže na vodi i da li je to mjesto zdravo za stanovanje. Sve mi je to bilo simpatično, nastavlja D.M. Nije, kaže, bila svjesna da je pakao počeo kad je dobila ''prvu ćušku''. Nakon toga se izvinjavao... -Mislila sam da mu se omaklo. Ali, potom su uslijedili šamari, pa batine. Tukao me je čim je stigao. Ne znam šta se to preokrenulo u njemu, više nije bio onaj koga sam upoznala, ili sam, možda, tek tada počela da upoznajem njegovo pravo lice. A razlog? Bio je bolesno ljubomoran, agresivan i stalno mi je priređivao scene. Kad bi se iznervirao, lomio bi stvari koje su mu nadohvat ruke, a poslije bi se navodno kajao, plakao, molio za izvinjenje, oplakivao sebe, govoreći da je sve to što radi navodno prozvod lošeg vaspitanja koje je dobio od roditelja … Svi su bili krivi, osim njega, priča dvadesetosmogodišnja D.M. Kako kaže, nije znala kako da izađe iz paklenog kruga, a suprug je između batina i iznuđenog seksa počeo da joj govori kako je sve to normalno. -''Tako ti je, djevojko, kod nas'', bila mu je omiljena rečenica puna cinizma, dodaje naša sagovornica.Ova nesrećna mlada žena objašnjava da je to već bio period kada je zaključao sve njene stvari, ostavljajući joj samo farmerke i jednu majicu. -Govorio je šta će mi garderoba ako nemam ljubavnika, i tukao me bez prestanka. Sve manje mi je dozvoljavao da izlazim iz kuće, a i sama sam to izbjegavala, jer bi svaki izlazak bez njega završavao batinama, svađom i za mene odvratnim seksom. Muka mi je i sada kad se svega toga sjećam, kaže D.M. Ni sama, kako priznaje, ne zna zašto nakon prvih batina nije pobjegla, da li zbog sramote, straha od monstrumove osvete, ili nade da će se ponovo vratiti oni dani “iz pričaonice”… -Znala sam da je kraj kad me je natjerao da gledam snimak na njegovom mobilnom telefonu. Čupao me je za kosu i šutirao da ne bih skretala pogled s gnusnih snimaka grupnog seksa u kome su akteri bili on i njegovi prijatelji. Smjenjivali su se na nekoj ženi… Rekao mi je: ''Vidiš kako prolazi nevjernica! Ova ti je prevarila mog druga''!Te noći sam pobjegla. Poslednjim parama koje sam imala platila sam taksi do Podgorice i uhvatila prvi voz za Beograd. Švercovala sam se. Kondukteri su htjeli da me izbace, ali je jedan bračni par izvadio pare i platio mi kartu. Plakala sam i obećala da ću im vratiti novac, dok su oni u čudu posmatrali moje modrice, ne pitajući me ništa. I tako sam pobjegla iz tog pakla, kaže D.M., uz opasku da je o svemu progovorila samo da bi upozorila sve one koji olako ulaze u avanture s nepoznatim ljudima, koje najčešće upoznaju putem interneta. Možda neke djevojke, kaže ova mlada Šapčanka, i nađu sreću, ali ona nije nego samo mučnu traumu koja će je pratiti čitavog života. -I danas se osvrćem, plašeći se da se odnekud ne pojavi iza mojih leđa. Ne bih željela da ga sretnem nikad više u životu, a ogadio mi je i Crnu Goru u koju sam odmalena odlazila s roditeljima na more. I još nešto, i pored stručne pomoći, nikako da povratim povjerenje u muškarce, zaključuje D.M. svoju potresnu ispovijest.

    Danonoćno vezana za krevet

    Mnogo je priča zlostavljanih žena i svaka zapanjuje monstruoznošću nasilnika. Jedna od štićenica u sigurnu kuću je smještena nakon što je suprug bacio s mosta u rijeku. Ona se strašno plašila muža koji je godinama podvrgavao raznim vrstama torture. Bolesno ljubomoran, zabranio joj je da ustaje iz kreveta. Tako je tri mjeseca provela ležeći u krevetu, a kaže da nije smjela da ustane i prošeta po kući čak ni kad bi njen muž izašao. Toliko se plašila njegove osvete, jer bi je tukao do iznemoglosti.

    Zabranio ženi da nosi čist veš

    Jedna od ustanova bila je utočište za još jednu ženu koja je ušla u online brak. Kad je došla u sigurnu kuću, tri mjeseca prije toga se nije ni umila, niti promijenila garderobu, jer joj to nije dozvoljavao bolesno ljubomorni suprug. Da ga ne bi prevarila, osmislio je „originalnu zaštitu“ - zabranio joj je da nosi čist donji veš. Monstruozan je i slučaj žene koju je muž izgladnjivao. Sav novac je bio kod njega i on bi kupovao hranu. Nakon što bi se najeo, pozvao bi svog psa, dao mu da jede, a izgladnjela žena bi čekala da iza psa ostane koja mrvica. Jednoj od žrtava suprug nasilnik nije dozvoljavao da spava. Morala je svake noći mirno da stoji pored njegovog kreveta, a on bi se povremeno budio da provjeri da li je zaspala. Ukoliko bi od umora sjela na pod i zaspala, slijedile su batine. Kad bi joj i dozvolio da odspava, navijao je sat na svakih 30 minuta i budio je, pa opet iznova.


    V. Đuričić

    http://www.revijad.co.me/?nivo=3&rub...88&clanak=1193

  18. #4493
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Tuča u 'Maši', advokat Batrićević polomio nos Baroviću


    Podgorički biznismen Veselin Barović, advokat Nebojša Batrićević i preduzetnik Časlav Nenezić povrijeđeni su večeras oko 18 sati u tuči u podgoričkom restoranu "Maša".
    Prema nezvaničnim informacijama TV Vijesti, najprije je došlo do svađe Batrićevića i njegovog prijatelja Nenezića sa Radom Živkovićem i Marinkom Banovićem, koji su bili u društvu Veska Barovića.
    Nakon verbalnog, uslijedio je i fizički obračun. Dok su se Živković i Banović obračunavali sa Nenezićem, Batrićević je udario Barovića, i polomio mu nos.
    Živković i Banović su pobjegli, a Batrićević, Barović i Nenezić su prevezeni u Urgentni blok Kliničkog centra, gdje se i dalje nalaze
    pc nen sinoc objavi vijest jutros je nema hahahahhaha da bas se moze zataskat qq dje mi zivimo
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #4494
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    mozda je demantovana
    She is only here to annoy herself!

  20. #4495
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  21. #4496
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Jadni Vesko!Mogla bi omladina SDP neku korpicu sa voćem da mu ponese...
    A veli mi jedan konobar sinoć da je ovaj Batrićević tako slatko klepio Veska...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  22. #4497
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    15 godina je to kupio u sebi Tajsonu ne bi bilo svejedno...

  23. #4498
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dako i Ranku Krivokapicu u Buda bar neko slomi nos, recimo pobije se Djurisic(direktor MA) sa Rankom, slomi mu nos a onda Rankovo obezbjedjenje one sile boze, munje, skoce na Djurisica i ugaze ga.

  24. #4499
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Meni je zanimljiv danas clanak u DAN cini mi se,dje se kaze da ce Hrvati cuvati nebo nad CG...
    i sad vezano za taj clanak

    Na proslavi 18. rođendana Hrvatskog ratnog zrakoplovstva predsjednik Mesić rekao je kako je moguće da će obranu hrvatskog zračnog prostora preuzeti neka strana zemlja. Zbog loše ekonomske situacije razmišlja se o različitim rješenjima među kojima je i slovenski model, prenosi Novi list. Slovenski zračni prostor nadzire Italija pa bi se i Hrvatska opredijelila za tu zemlju zbog talijanske zračne flote koja je najveća u regiji. Slovenija talijanski nadzor plaća oko 30 milijuna eura na godinu.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  25. #4500
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    In the Middle of Primitivism!
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Danonoćno vezana za krevet

    Mnogo je priča zlostavljanih žena i svaka zapanjuje monstruoznošću nasilnika. Jedna od štićenica u sigurnu kuću je smještena nakon što je suprug bacio s mosta u rijeku. Ona se strašno plašila muža koji je godinama podvrgavao raznim vrstama torture. Bolesno ljubomoran, zabranio joj je da ustaje iz kreveta. Tako je tri mjeseca provela ležeći u krevetu, a kaže da nije smjela da ustane i prošeta po kući čak ni kad bi njen muž izašao. Toliko se plašila njegove osvete, jer bi je tukao do iznemoglosti.

    Zabranio ženi da nosi čist veš

    Jedna od ustanova bila je utočište za još jednu ženu koja je ušla u online brak. Kad je došla u sigurnu kuću, tri mjeseca prije toga se nije ni umila, niti promijenila garderobu, jer joj to nije dozvoljavao bolesno ljubomorni suprug. Da ga ne bi prevarila, osmislio je „originalnu zaštitu“ - zabranio joj je da nosi čist donji veš. Monstruozan je i slučaj žene koju je muž izgladnjivao. Sav novac je bio kod njega i on bi kupovao hranu. Nakon što bi se najeo, pozvao bi svog psa, dao mu da jede, a izgladnjela žena bi čekala da iza psa ostane koja mrvica. Jednoj od žrtava suprug nasilnik nije dozvoljavao da spava. Morala je svake noći mirno da stoji pored njegovog kreveta, a on bi se povremeno budio da provjeri da li je zaspala. Ukoliko bi od umora sjela na pod i zaspala, slijedile su batine. Kad bi joj i dozvolio da odspava, navijao je sat na svakih 30 minuta i budio je, pa opet iznova.
    oh kako mi ne naleti neki od ovih mudonja :mad:

Page 180 of 321 FirstFirst ... 80130170176177178179180181182183184190230280 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Bush ili Kerry!
    By Fabia_Elegance! in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 08-08-10, 21:21
  2. Junacke, ratnicke, istorijske, epske, ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 8
    Last Post: 05-11-06, 20:34
  3. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20
  4. Crna Gora i Kosovo nezavisni za 18 mjeseci
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-04-05, 19:49
  5. Is Kosovo ready for independence?
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-12-04, 19:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •