Page 170 of 321 FirstFirst ... 70120160166167168169170171172173174180220270 ... LastLast
Results 4,226 to 4,250 of 8018

Thread: Iz raznih novina

  1. #4226
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.vijesti.co.me/index.php?id=321702
    Sta kazete? Mozda ko znao ga

  2. #4227
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Pocelo je polako....

  3. #4228
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cudno, ako je kuca bila pod video nadzorom trebali bi da postoje i snimci. Nije samo poenta o ulasku ubice vec i izlazak, ali vjerujem da ukoliko je bilo koji trag ostavljen mora se naci. Kazu neasfaltiran prilaz kuci itd. Tragovi i sve se mora ispitati i mislim da ce to dobro analizirati. Suvise profesionalna likvidacija za CG prostor.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  4. #4229
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Sta je pocelo Mojsije?
    She is only here to annoy herself!

  5. #4230
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default www.pcnen.com

    Slobodan Pejović Ne znam kako da počnem ovaj tekst. Znam da ga trebam napisati, da moram, da mi je to pored ostalog i gradjanska dužnost, a nekako nemam snage. Znam i da ću biti usamljen, ili skoro usamljen, u vapaju da se zaštiti ovaj čovjek. Pogotovo u ovom vremenu kada se neljudi na cijeni, kada je malo ljudi koji se mogu nazvati čovjekom. Slobodan Pejović zbog svog činjenja bi bio čovjek i u «Primjerima» Marka Miljanova, a ne danas. Zato smeta. Zato se stalno pokušava zastrašiti. Zato mu vlast radi ovo što mu radi. Zato mnogi i ne znaju ko je ON. Ali dobro znaju ko je Cane, Brano, Radojica, Vesko i slični. Idoli su im oni a ne ON. I sistem vrijednosti im je njihov a ne njegov.
    Neću ponovo prepričavati životni put Slobodana Pejovića. U vremenu zla, bio je čovjek. Kad mnogi nijesu. Zauzeo se za druge ili drugost, rizikujući sve. Ne samo posao i mir svoje porodice, već i sopstveni život. U vremenu masovne fašističke histerije podstaknute od tada, i sada aktuelne vlasti. I poslije svega, odlučio je da bude i svjedok.
    Svjedoci u Crnoj Gori su najjebenija kategorija. Ko god odje oće da svjedoči reskira svoj život. Od onih koji su učestvovali u mafijaškim poslovima ili znali o njima, do onih koji se sjećaju ratova u kojima nikad nijesmo učestovali.
    Kao inovjerac, ili Bošnjak, koga je samo ime tada odavalo «ko je i što je», dobro se sjećam tog vremena. Obuzme me znoj, najružnije slike počnu da mi se vrte pred očima, ubrzano, kao u nestvarno ružnom filmu sa pokvarenom trakom. Sjetim se odlaska brata sa dvoje predškolske u Švedsku, gdje će biti smješteni u logor tj. prihvatni centar za izbjeglice. Ako uopšte stignu do tamo! Sjetim se i suza, bez jecaja, na licu mog ostarelog oca, koje sam tada prvi put vidio.
    Primjer Slobodana Pejovića i tadašnje djelovanje prije svih LSCG, davali su mi nadu, vjeru, snagu. Da će sve to proći kao ružan san ili film. I obavezu da to ne zaboravim. Da ne pljunjem kao što mnogi pluju, ili ih «ne interesuje». I da im vratim ako mogu, a vratiti im znam da ne mogu.
    Ovako bespomoćan, bez snage i uticaja, pitam sebe kako mogu pomoći Slobodanu Pejoviću? Što mogu da uradim? Kome da se obratim? Kako...
    Kako kad svi «moji», «trče» za dojučerašnjim progoniteljima? Kako, kada se zaklinju u njih a Slobodan Pejović ih «ne interesuje»? Kako kada su «mojoj» intelektualnoj i političkoj eliti važnije mrvice mrvica vlasti, od imalo obraza, čojstva i zahvalnosti? A puk je puk. Što će jadna pučina crna. On(i) će ga na kraju opet platiti. Debelo. Sad, ovako u bijesu kažem, i neka će. I nek se ne čude onda, što tada neće biti ni jednog Slobodana Pejovića.
    Da apelujem na Ranka, isto mi džaba. Ranko je prodao dušu djavolu, odavno. A njegov puk ide za njim. Što interesa radi, što ...
    Da apelujem na Ministra policije? Da pruži zaštitu čovjeku! Njega bar znam. Igrali smo tenis nekad zajedno. Kršeći tako sebi postavljeno pravilo da se nikada ne obraćam, niti pozdravljam sa nosiocima «visokih funkcija» u ovoj i ovakvoj vlasti, ma koliko nekad bio prijatelj ili poznanik sa nekim od njih.
    Što se on pita? On je šraf kakvih u «Okov»-u ima na kile. «Lutka bez krvi i mesa» kao i svi ministri, manje-više.
    Djavolu se ne obraćam, da me vatra ne proguta.
    Ostaje mi samo da Vam se divim g. Pejoviću. Istrajte ili ne, Vi ste učinili i više nego što bi bilo ko od Vas mogao zahtijevati. Meni ostaje samo nemoć i stid.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  6. #4231
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Sta je pocelo Mojsije?
    A vjerovatno je nakakvi zvek u pitanju.
    Ti znas da mi volmo takve stvari
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  7. #4232
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Sta je pocelo Mojsije?
    Poceli su obracuni ovih rusa i mafijasa koji su potrgovali ovu nasu zemlju i sad ce kod nas prenijet svoje izmirivanje racuna i pokazat ovim nasim kako to rade profesionalci. Eto i nasi krimosi da uce iz prve ruke.

  8. #4233
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Poceli su obracuni ovih rusa i mafijasa koji su potrgovali ovu nasu zemlju i sad ce kod nas prenijet svoje izmirivanje racuna i pokazat ovim nasim kako to rade profesionalci. Eto i nasi krimosi da uce iz prve ruke.
    Ne mora znacit,vidjesmo u Budvu prije nekoliko kako bi to trebalo da izgleda.
    Nacinjeshe Kosovo.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  9. #4234
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,037
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Medojević konačno otvorio srce: Pozvaćemo i DPS u front, SNP više nećemo čekati


    Izvor: Vijesti

    Predsjednik Pokreta za promjene Nebojša Medojević kazao je da je njegova partija napravila spisak osoba koje će uskoro kontaktirati i pozvati da im se pridruže u novim političkim akcijama koje spremaju. Medojević je ponovio da je primarni cilj pravljenje širokog društvenog fronta koji će se, za početak, složiti da Milo Đukanović ne može da obavlja funkciju premijera, te da “mora da podnese ostavku zbog sudskog procesa koji se Italiji vodi zbog šverca cigareta”.

    Lider PzP-a je kazao “Vijestima” da bi taj front trebalo da domaćoj i međunarodnoj javnosti poruči kako Đukanović sa tom hipotekom više ne može aktivno da se bavi politikom.

    „Neke konsultacije su već obavljene… Ako se oko toga dogovorimo, onda ćemo, naravno, napraviti i plan akcija, koje bi uključivale sva demokratska sredstva – javne nastupe, tribine, predavanja, protesne šetnje, demonstracije“, istakao je Medojević.

    On je objasnio da se početna ideja o pravljenju kostura tog fronta izjalovila zbog poteza nekih partija vezanih za bojkot lokalnih izbora, istakao da više nema čekanja i da će dani koji dolaze pokazati koje su stranke zaista opozicione.

    “Pozvaćemo i DPS u taj front. Pozvaćemo sve stranke, nevladine organizacije, intelektualce, predstavnike medija, dijaspore… SNP nećemo više čekati, ali su dobrodošli kad god ocijene da su spremni da nam se priključe. Kad ocijene da su iscrpili mogućnosti da se kroz postojeći politički sistem bore za svoje ciljeve, biće dobrodošli u uniju demokratskog fronta”, rekao je Medojević.

    Podsjetio je da je Glavni odbor PzP-a već donio zaključak da stranka krene u konsultacije sa mogućim partnerima, bez obzira na sve razlike.

    On je ocijenio da DPS nikada nije uspio da poveća svojih 30 odsto podrške građana, ali da je zato uvijek uspijevao da razbije opoziciju „ubacivanjem svojih ljudi, buđenjem spavača u strankama, formiranjem novih, navodno opozicionih partija“. „Sada idemo principom proste trijaže, dakle, pravljenje najšireg mogućeg fronta koji će se okupiti oko jednog cilja – da g. Đukanović podnese ostavku kao čovjek čije hipoteke predstavljaju najveći politički problem, sprečavaju evropske i evroatlantske integracije i borbu protiv kriminala i kao čovjek zbog čijih je loših ekonomskih poteza ekonomija Crne Gore pred bankrotom“, pojasnio je on. Lider PzP-a kazao je da je bitno preći taj prvi nivo, a da bi onda uslijedila priča o vladi nacionalnog spasa i raspisivanju prvih fer i slobodnih izbora.

    “Tu se otvaraju druge političke priče, traže se drugi partneri, radi se druga politika. Mi sad pokušavamo da izbjegnemo tu zamku i da ne postavljamo previše ciljeva oko kojih se ne možemo dogovoriti. Jedno po jedno“, rekao je Medojević.





    Eto konačno dočekasmo i da opozicija skine maske.Medo i Milić su to uradili sad samo vojvoda.Znači od njih definitivno nema vajde.Očigledno im je DPS bliži od građana i to su konačno pokazali.S obzirom da nema više stranaka koje su čvrsti opozicionari(tj tih par su minorne) pravo je vrijeme da građani bojkotuju njih .Ne dat im ni glasa,blokirat im mjesta u parlamentima(opštinskim i državnim).Nek DPS uzme apsolutnu vlast i fino da smo mirni.Nema farse nema ničega.

  10. #4235
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Medojevic je odlucio i to je najbitnije. Ostalo nema veze.:mrgreen:
    SaMo JeDnA DnEvNo

  11. #4236
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post



    Eto konačno dočekasmo i da opozicija skine maske.Medo i Milić su to uradili sad samo vojvoda.Znači od njih definitivno nema vajde.Očigledno im je DPS bliži od građana i to su konačno pokazali.S obzirom da nema više stranaka koje su čvrsti opozicionari(tj tih par su minorne) pravo je vrijeme da građani bojkotuju njih .Ne dat im ni glasa,blokirat im mjesta u parlamentima(opštinskim i državnim).Nek DPS uzme apsolutnu vlast i fino da smo mirni.Nema farse nema ničega.
    Nije ti losa ideja. Onda bi mogli pare koje se ustede na izbore, koji nece biti potrebni jer nema alternative, da iskoristimo za pripravnicke naknade i eto. Dva problema rijesena o isti trosak.

    Ionako mi je jednopartijski sistem blizi srcu, nego ova moderna demokratija.

  12. #4237
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.pobjeda.co.me/citanje.php...1-12&id=174429

    Ekskluzivno: Robert Gelbard, bivši izaslanik predsjednika SAD za Balkan (1)

    Knežević izmišlja


    SaMo JeDnA DnEvNo

  13. #4238
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,037
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Nije ti losa ideja. Onda bi mogli pare koje se ustede na izbore, koji nece biti potrebni jer nema alternative, da iskoristimo za pripravnicke naknade i eto. Dva problema rijesena o isti trosak.

    Ionako mi je jednopartijski sistem blizi srcu, nego ova moderna demokratija.
    Pa s obzirom da u prosjeku sa poslaničkim naknadama i odborima imaju makar 1500e x oko 70 poslanika ako se ne varam to je da se nađu i druga radna mjesta za 350 radnika po pristojnoj plati od 350e .

  14. #4239
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    http://www.pobjeda.co.me/citanje.php...1-12&id=174429

    Ekskluzivno: Robert Gelbard, bivši izaslanik predsjednika SAD za Balkan (1)

    Knežević izmišlja

    Bice interesantna reakcija Knezevica, ako je bude naravno...

  15. #4240
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Bice interesantna reakcija Knezevica, ako je bude naravno...
    Ne sumnjam da nece reagovati, on bi reagovao i Obami, Putinu i bilo kome, ali kredibilitet svjedocenja Gelbarta i Knezevica su debelo razliciti. On to ne moze ni da pojmi koliko.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  16. #4241
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Ne sumnjam da nece reagovati, on bi reagovao i Obami, Putinu i bilo kome, ali kredibilitet svjedocenja Gelbarta i Knezevica su debelo razliciti. On to ne moze ni da pojmi koliko.
    Jbg, brat je biznisom vezan za premijera, pa mu je bas bilo tesko da kaze kako je ovaj lazov.

  17. #4242
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Jbg, brat je biznisom vezan za premijera, pa mu je bas bilo tesko da kaze kako je ovaj lazov.
    Ti to optuzujes Gelbarda za nesto?
    O tome sam govorio. Profili licnosti kao sto je Knezevic ne bi se libili da optuze i Sv. Petra.
    Sutra ce optuziti i vlasti US za surovanje sa Milom. Nista neocekivano. Psihologija.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  18. #4243
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Ti to optuzujes Gelbarda za nesto?
    O tome sam govorio. Profili licnosti kao sto je Knezevic ne bi se libili da optuze i Sv. Petra.
    Sutra ce optuziti i vlasti US za surovanje sa Milom. Nista neocekivano. Psihologija.
    Ma jok, ko bi se usudio da pipne u moralno-politicki lik doticnog gospodina.

  19. #4244
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ma jok, ko bi se usudio da pipne u moralno-politicki lik doticnog gospodina.
    Uchinjelo mi se da si ti nesto napisao o moralnom kredibilitetu ili nesto slicno.
    Ako sam pogrijesio u procjeni, izvinjavam se.
    Last edited by gingis kan; 12-11-09 at 18:28.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  20. #4245
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Intervju Pobjedi???????????
    Molim upucene da kazu koliko je ovaj intervju kostao?
    Ocigledno da izjave Knezevica dobro svrbe pojedine jer se ne bi ovoliko češali.

  21. #4246
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Intervju Pobjedi???????????
    Molim upucene da kazu koliko je ovaj intervju kostao?
    Ocigledno da izjave Knezevica dobro svrbe pojedine jer se ne bi ovoliko češali.
    Cese se citavi Pentagon, demokrate, republikanci, svrbi i Senat, a Obama pobi sve muve po Bijeloj Kuci od muke. hahahahaha


    :dring:
    SaMo JeDnA DnEvNo

  22. #4247
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Sutra ce optuziti i vlasti US za surovanje sa Milom. Nista neocekivano. Psihologija.
    Da li je Philip Morris americka kompanija? Da li je samo uz pomoc blagoslova SAD-a moglo da slijece po 5 Iljusina punih cigareta na Podgoricki, i po 10 na Niski i Beogradski aerodrom svakonocno u vremenu najjacih sankcija kada ni ptica nije mogla nebom da proleti i cije je nebo budno motrio NATO?

    Da li znas da je Philip Morris obrcao milijarde i milijarde dolara u Evropi sve dok EU nije uvela paprene akcize na cigarete pa je ovim nelegalnim putevima snabdijevano mnogo trzista, prvenstveno u Italiji? I sad mislis da ce neko od njih da sve to prizna pogotovo Montgomeri, Gelbart i ostala bratija? He he

  23. #4248
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    Da li je Philip Morris americka kompanija? Da li je samo uz pomoc blagoslova SAD-a moglo da slijece po 5 Iljusina punih cigareta na Podgoricki, i po 10 na Niski i Beogradski aerodrom svakonocno u vremenu najjacih sankcija kada ni ptica nije mogla nebom da proleti i cije je nebo budno motrio NATO?

    Da li znas da je Philip Morris obrcao milijarde i milijarde dolara u Evropi sve dok EU nije uvela paprene akcize na cigarete pa je ovim nelegalnim putevima snabdijevano mnogo trzista, prvenstveno u Italiji? I sad mislis da ce neko od njih da sve to prizna pogotovo Montgomeri, Gelbart i ostala bratija? He he
    Ja bih te izazvao da to isto kazes na sudjenju navedenim i to kad podignes moralisto tuzbu sa tim sto si naveo i da ih optuzujes za umijesanost u neki navodni kriminal.

    Volim ja ja*jare sa njihovim klevetama po netu.

    p.s. Rekoh ja da bi i Sv. Petra optuzili.:joint:
    SaMo JeDnA DnEvNo

  24. #4249
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Ja bih te izazvao da to isto kazes na sudjenju navedenim i to kad podignes moralisto tuzbu sa tim sto si naveo i da ih optuzujes za umijesanost u neki navodni kriminal.

    Volim ja ja*jare sa njihovim klevetama po netu.
    Odgovori mi na pitanje, bez nervoze i te seljacke retiorike? Kako je svake noci moglo da slijece toliko cigareta na PG aerodrom a da to nije ujedno znao NATO i "neko tamo" odobrio?

  25. #4250
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Cese se citavi Pentagon, demokrate, republikanci, svrbi i Senat, a Obama pobi sve muve po Bijeloj Kuci od muke. hahahahaha


    :dring:

    Zbilja ti si po tome zapadu, koliko kosta ovakav intervju?

    Sto se cesanja tice mislio sam na ove domace ali ti si naivan pa nisi odma shvatio,
    how yes no :dring:

Page 170 of 321 FirstFirst ... 70120160166167168169170171172173174180220270 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Bush ili Kerry!
    By Fabia_Elegance! in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 08-08-10, 22:21
  2. Junacke, ratnicke, istorijske, epske, ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 8
    Last Post: 05-11-06, 21:34
  3. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 12:20
  4. Crna Gora i Kosovo nezavisni za 18 mjeseci
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-04-05, 20:49
  5. Is Kosovo ready for independence?
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-12-04, 20:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •