Quote Originally Posted by Old Bone View Post
Ne generalizuj, zivota ti!

Nije TACNO da se udvaram Srbima, nije tacno da su mi blizi losi Srbi od dobrija nasih komsija Albanaca..
Bone, uopste nisam na tebe mislio (nemoj da se i ja sada kunem) kad sam pisao post na koji ti odgovaras. S tobom sam 'razgovarao' u prethodnom, gdje sam jasno quotovao tvoje rijeci.
"Udvaranje" - da ponovim i pojasnim - cini (ne)zvanicna vladajuca politika i o tome sam govorio pa, ako te to tangira, mozemo nastaviti. Ali tebi licno nista nisam porucivao, niti na bilo sto aludirao, jer za to nemam nikakvih razloga.
Zao mi je sto je doslo do nesporazuma, pa si onda na osnovu toga sagradio cijelu veliku pricu. Nisam ja od juce i mnogo toga jako lijepo vidim, mada se nekad pokrijem usima po glavi i zazmurim da ne ispadnem bas prevelika pegla. Ali da ima sto da se vidi, cuje i osjeti - itekako ima! Budi uvjeren da nisam nikakav nepovjerljivi, sumnjicavi paranoik, no realista s obadvije noge cvrsto na zemlji. Na ovoj zemlji koju volim i koja je moja, pa joj kao najblizoj vidim i registrujem sve sto u njoj ne valja.
pozdrav,