Page 189 of 321 FirstFirst ... 89139179185186187188189190191192193199239289 ... LastLast
Results 4,701 to 4,725 of 8018

Thread: Iz raznih novina

  1. #4701
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Montenegro coast
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Nikome to nije jasno a cijela priča je toliko puna nelogičnosti da je to nevjerojatno. Samo da napomenem, tu večer u Dubrovniku je bio toliki mrak da se bez lampe nije vidjelo ni dva metra ispred sebe. Ja ne znam gdje bi moglo bit to grmlje koje on spominje niti mi je jasno kako su ti huligani izletili sa njegove obje strane ako je on vozio auto. Jučer je bila priča da je bio parkiran i čekao a danas da je vozio.

    Jedva čekam da završi istraga pa da se vidi što se stvarno dogodilo. I da me ne bi napadali, ako se dogodilo to što on priča, volio bih da te huligane nađu što prije i da ih pozatvaraju.
    Što vam to nije jasno?
    Pročitao sam tri različite novine i svim piše isto. Čovijek je bio parkiran čekajući dvije žene u blizini ina benzinske. Napali su ga dok je bio parkiran u automobilu. Nakon što je pretučen, sjeo je u vozilo i uputio se ka Crnoj Gori. I sam je naglasio da je grad bio bez struje. Što je tu nelogično?

  2. #4702
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=Anchy;1399183]
    Quote Originally Posted by umek View Post
    Anchy molim te ne lupaj vise odje!!! Pi!! Sramotno je to sto pises! Taj covjek hrani porodicu od toga sto vozi taxi, i nije mogao da izbjegne voznju do Dubrovnika! Pi, sram da te bude!!!
    Evo i ja vjerujem u dobrosusjedske odnose, i pokusavam da kuliram ovakve ispade, ali ovo je previse! Aj nas 20 momaka da podje tamo pa da nas neko prebije, to bi i mogao razumjet, ali ovo-ovo je katastrofaaa!!![/quote


    Sram tebe bilo,ko si ti da ovako sa mnom komuniciras.Mpje misljenje je moje,a ti ako se ne slazes tvoj problem bre.Vjeruj usta god hoces,ali relno!Pa sto ne stisnes petlju pa odes-ajde majcin sine,ni ne usudjujes se!!!Samo blebetas!
    Sad bi mnogo sto rekao tebi, ali necu da se spustam na taj nivo!
    Ali eto da znas bio sam u Dubrovniku, i idem tamo svako ljeto barem tu kafu da popijem I nikakvih problema nisam imao do sad nma moju srecu!

  3. #4703
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    povodom napada na ovog jadnog covjeka...zao mi ga je,vjerovatno je neduzna zrtva huligana,bolesnika,manija i posledica teske prosloti u odnosima dvije drzave...
    ja sam iz novog porijeklom,isao sam cesto za dubrovnik,rodio sma se tamo itd...
    vjerovatno je istina da je veca sansa da ce se neki napad desiti u dubrovniku nego u hn, ali ima i objektivnih razloga za to...necu sada ulaziti u te teske teme,znamo svi sta se desilo...
    ipak ono stoo me zanima, a sto bi volio da mi ti braco objasnis je:zasto je taj gnijev i mrznja dubrovcana usmjerena ka novljanima a ne cg u cijelini...ispade kao da je hn napao du a znamo dobro da nije tako iako je bilo novljana koji su ucestvovali u tome...mozda zato sto je danas pretezno srpski proorijentisan grad, usled ratom nastalih demografskih promjena?
    iskreno kotor i hn, do prije '91 su bili kulturalno i po mentalitetu blizi du i dalmaciji nego cg, pa posot sam ja jos iz te generacije volio bih da saznam direkto od tebe nesto vise o ovome...

  4. #4704
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by "Jadran" 100% crnogorski! View Post
    Što vam to nije jasno?
    Pročitao sam tri različite novine i svim piše isto. Čovijek je bio parkiran čekajući dvije žene u blizini ina benzinske. Napali su ga dok je bio parkiran u automobilu. Nakon što je pretučen, sjeo je u vozilo i uputio se ka Crnoj Gori. I sam je naglasio da je grad bio bez struje. Što je tu nelogično?
    Evo što mi nije jasno: koje je to žene čekao i zašto? Mislim, ako je doveo navijače pred bazen i vraćao se kući kakve je sad žene čekao i zašto ih je čekao? Ja to nisam nigdje pročitao

  5. #4705
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Montenegro coast
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja odem u Dubrovnik i nemam neprijatnosti samo zato što niko ne zna odakle sam. A to što je bio rat nije opravdanje da se zlostavljaju ljudi. Tamo često bivaju prebijani i ljudi ostalih nacionalnosti, tako da problem nije naša prošlost. Kada su ubijenu djevojku iz australije pronašli u moru, nedaleko od Dubrovnika, podlo su rekli da je taj leš "došao" iz naših teritorijalnih voda. A kasnije je istraga australijskih policajaca dovela u direktnu vezu sa ubistvom nesrećne djevojke dubrovačke policajce. Dubrovački policajci su glavni osumljičeni i sad ja treba da se osjećam sigurnim u Dubrovniku?

  6. #4706
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancar View Post
    povodom napada na ovog jadnog covjeka...zao mi ga je,vjerovatno je neduzna zrtva huligana,bolesnika,manija i posledica teske prosloti u odnosima dvije drzave...
    ja sam iz novog porijeklom,isao sam cesto za dubrovnik,rodio sma se tamo itd...
    vjerovatno je istina da je veca sansa da ce se neki napad desiti u dubrovniku nego u hn, ali ima i objektivnih razloga za to...necu sada ulaziti u te teske teme,znamo svi sta se desilo...
    ipak ono stoo me zanima, a sto bi volio da mi ti braco objasnis je:zasto je taj gnijev i mrznja dubrovcana usmjerena ka novljanima a ne cg u cijelini...ispade kao da je hn napao du a znamo dobro da nije tako iako je bilo novljana koji su ucestvovali u tome...mozda zato sto je danas pretezno srpski proorijentisan grad, usled ratom nastalih demografskih promjena?
    iskreno kotor i hn, do prije '91 su bili kulturalno i po mentalitetu blizi du i dalmaciji nego cg, pa posot sam ja jos iz te generacije volio bih da saznam direkto od tebe nesto vise o ovome...
    Srđane care, bio sam u CG dvadeset puta od toga rata. Nigdje nisam doživio nikakvu neugodnost osim u HN. Kad sam to pisao ovdje na forumu tvoji sunarodnjaci su mi redom odgovarali da se zna tko živi u HN i da se s obzirom na tu činjenicu ne čudim tim neugodnostima koje sam imao. Tako da pitaj njih zašto oni imaju takvo mišljenje o novljanima. Inače ja ne mrzim nikoga tko je čovjek bio on iz Novog, Kotora, Nikšića..... Ne mrzim ni one druge (neljude) ali ih ni ne volim.

  7. #4707
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by "Jadran" 100% crnogorski! View Post
    Ja odem u Dubrovnik i nemam neprijatnosti samo zato što niko ne zna odakle sam. A to što je bio rat nije opravdanje da se zlostavljaju ljudi. Tamo često bivaju prebijani i ljudi ostalih nacionalnosti, tako da problem nije naša prošlost. Kada su ubijenu djevojku iz australije pronašli u moru, nedaleko od Dubrovnika, podlo su rekli da je taj leš "došao" iz naših teritorijalnih voda. A kasnije je istraga australijskih policajaca dovela u direktnu vezu sa ubistvom nesrećne djevojke dubrovačke policajce. Dubrovački policajci su glavni osumljičeni i sad ja treba da se osjećam sigurnim u Dubrovniku?
    Zašto lažeš. Prvo mi nisi uopće odgovorio na pitanje u vezi ovog čovjeka iz Novog, a sad još i lažeš i to vrlo svjesno. Nitko nije optužen za tu Australku jer ni naši ni njihovi forenzičari nisu pronašli nikakve znake nasilja na njenom tijelu. To što roditelji pokojnice tvrde i optužuju policajce nigdje i nikad nije dokazano a to su pobili i Australci. I koji su to isprebijani ljudi drugih nacionalnosti? Zašto svjesno širiš mržnju?

  8. #4708
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Montenegro coast
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Evo što mi nije jasno: koje je to žene čekao i zašto? Mislim, ako je doveo navijače pred bazen i vraćao se kući kakve je sad žene čekao i zašto ih je čekao? Ja to nisam nigdje pročitao
    On je taksista, ne znam ni jeste li to znali, obzirom odakle crpite informacije. Doveo je dvije gospođe iz Kotora. Mislim da je jedna majka igrača "Primorca". One su ga zamolile, odnosno dogovorili su se da ih sačeka i poslije utakmice vrati kući. Ne znam ni znate li da je zvijerski pretučen pred oko pedesetak svjedoka... da mu je ukradeno oko 400 eura, da ga na granici nijesu pitali treba li mu pomoć. Mada doduše nijesu se ni naši carinici puno zabrinuli. Iritira me omalovažavanje ovog ispada, u kome je bezrazložno brutalno pretučen čovijek, u skoro šestoj decenji života. Čovijek koji pošteno zarađuje, da bi prehranio porodicu.

  9. #4709
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by "Jadran" 100% crnogorski! View Post
    On je taksista, ne znam ni jeste li to znali, obzirom odakle crpite informacije. Doveo je dvije gospođe iz Kotora. Mislim da je jedna majka igrača "Primorca". One su ga zamolile, odnosno dogovorili su se da ih sačeka i poslije utakmice vrati kući. Ne znam ni znate li da je zvijerski pretučen pred oko pedesetak svjedoka... da mu je ukradeno oko 400 eura, da ga na granici nijesu pitali treba li mu pomoć. Mada doduše nijesu se ni naši carinici puno zabrinuli. Iritira me omalovažavanje ovog ispada, u kome je bezrazložno brutalno pretučen čovijek, u skoro šestoj decenji života. Čovijek koji pošteno zarađuje, da bi prehranio porodicu.
    Ja znam da je taksista. Pročitao sam sve članke o slučaju. Kao prvo nigdje nitko pa ni on nije spomenuo te žene. Ako jest daj link, a ako nemaš link znači da lažeš. Inače ovo pišu vaše novine koje prenose njegove današnje izjave u kojima nema nikakvih žena: http://www.vijesti.me/index.php?id=325279

    Nadalje, pred kojih pedeset svjedoka ako je bio mrkli mrak i prst se pred okom nije vidio. Bio sam oko bazena, toliki je mrak bio da bez baterijske lampe ne bi pronašao svoj auto. Tko kaže da je pretučen? On i njegovi sinovi? Nije ti palo na pamet da možda i malo laže? Na granici ga nitko nije ništa pitao? Opet samo njegova tvrdnja. Zašto nije otišao na policiju u Dubrovniku? Čega se plašio? Kako je to zatvorenih očiju došao do CG? Kako to da se baš nitko u Dubrovniku nije oglasio i rekao da je vidio to što se dogodilo?
    I na kraju komentar jednog vašeg koji očito misli svojom glavom. Komentari su sa CDM:
    citajuci komentare shavtam da ovdje ljudi vjeruju novinama kao 90-ih tj bezgranicno.prosto pitanje-zasto covjek nije otisao u dubrovacku policiju i prijavio sve?kako je sa ovakvim povredama uspio odvoziti do hn?malo je naivno da su ga bili odma pored bazena gdje je bilo na desetine policajaca jer sam bio tamo na utakmici pa znam.iduci dan je sin dosao do dubrovnika autom i nije bilo demolirano.znaci moze se zakljuciti da je covjek supermen a da je cg narod spreman opet da marsira tamo "miroljubivo"? da svako ko procita clanak malo razmisli sagledace veliki broj nejasnoca i nelogicnosti.pa kako je uspio sa zatvorenim ocima da dodje do novoga?i zasto nije prijavio sve du-policiji koja se nalazi 30 met od bazena?ja ne vjerujem u ovu pricu.
    Da ne ispadne da omalovažavam ovaj slučaj, ako ga je netko pretukao treba ga pronaći i poslati u zatvor, ali pisati ovako kako ti pišeš bez ijedne činjenice osim iskaza pretučenog je jednostrano gledište. Vjerujem da si ti jedan od onih koji je povjerovao u onu priču o 30.000 ustaša koji kreću na Boku.

  10. #4710
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Montenegro coast
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Zašto lažeš. Prvo mi nisi uopće odgovorio na pitanje u vezi ovog čovjeka iz Novog, a sad još i lažeš i to vrlo svjesno. Nitko nije optužen za tu Australku jer ni naši ni njihovi forenzičari nisu pronašli nikakve znake nasilja na njenom tijelu. To što roditelji pokojnice tvrde i optužuju policajce nigdje i nikad nije dokazano a to su pobili i Australci. I koji su to isprebijani ljudi drugih nacionalnosti? Zašto svjesno širiš mržnju?
    Zar ja treba da vas podsjećam koje je nacionalnosti bio pretučeni režiser npr.? Jeste li sigurni da ste iz Dubrovnika? Ili da je ljetos ubijen i opljačkan Italijan? Neđe u nekom postu, podsjećate da mi nijesmo sveci. A vi ste sveci? I đe ste to vi bili napadnuti u Herceg Novom? Da je neko iz Hr. napadnut u C.G. to bi bila tema top 1 kod vas. Molim vas ne optužujte me za širenje mržnje. Ja iznosim svoje mišljenje. Nijesam niti jednim riječju pozvao na mržnju! A Hrvate i Hrvatsku ne mrzim ali nijesam nešto ni lud za vama. Poštujem vas onoliko, koliko i vi nas. Kako ko samnom, tako i ja s njim.

  11. #4711
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by "Jadran" 100% crnogorski! View Post
    Zar ja treba da vas podsjećam koje je nacionalnosti bio pretučeni režiser npr.? Jeste li sigurni da ste iz Dubrovnika? Ili da je ljetos ubijen i opljačkan Italijan? Neđe u nekom postu, podsjećate da mi nijesmo sveci. A vi ste sveci? I đe ste to vi bili napadnuti u Herceg Novom? Da je neko iz Hr. napadnut u C.G. to bi bila tema top 1 kod vas. Molim vas ne optužujte me za širenje mržnje. Ja iznosim svoje mišljenje. Nijesam niti jednim riječju pozvao na mržnju! A Hrvate i Hrvatsku ne mrzim ali nijesam nešto ni lud za vama. Poštujem vas onoliko, koliko i vi nas. Kako ko samnom, tako i ja s njim.
    Jiri Menzel nije pretučen i opet lažeš. Dobio je nogu u guzicu nakon što je njegov snimatelj ošamario majku ovoga što je šutnuo Menzela. Koji je to Talijan ubijen i opljačkan u Dubrovniku? Kad se to zaboga miloga dogodilo? Daj link. Širiš mržnju ovim lažima a usput ne odgovaraš na moja pitanja. Koje gospođe spominješ? Odgovori na to i daj link ili prestani širit laži. Koja je to policija optužila naše policajce da su ubili Australku? Daj link. Pretpostavljam da si jako mlad dečko pa ti ne zamjeram ali zapitaj se malo što pišeš i zašto to radiš.
    Last edited by bracodubrovnik; 18-12-09 at 20:37.

  12. #4712
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Montenegro coast
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Ja znam da je taksista. Pročitao sam sve članke o slučaju. Kao prvo nigdje nitko pa ni on nije spomenuo te žene. Ako jest daj link, a ako nemaš link znači da lažeš. Inače ovo pišu vaše novine koje prenose njegove današnje izjave u kojima nema nikakvih žena: http://www.vijesti.me/index.php?id=325279

    Nadalje, pred kojih pedeset svjedoka ako je bio mrkli mrak i prst se pred okom nije vidio. Bio sam oko bazena, toliki je mrak bio da bez baterijske lampe ne bi pronašao svoj auto. Tko kaže da je pretučen? On i njegovi sinovi? Nije ti palo na pamet da možda i malo laže? Na granici ga nitko nije ništa pitao? Opet samo njegova tvrdnja. Zašto nije otišao na policiju u Dubrovniku? Čega se plašio? Kako je to zatvorenih očiju došao do CG? Kako to da se baš nitko u Dubrovniku nije oglasio i rekao da je vidio to što se dogodilo?
    I na kraju komentar jednog vašeg koji očito misli svojom glavom. Komentari su sa CDM:
    Da ne ispadne da omalovažavam ovaj slučaj, ako ga je netko pretukao treba ga pronaći i poslati u zatvor, ali pisati ovako kako ti pišeš bez ijedne činjenice osim iskaza pretučenog je jednostrano gledište. Vjerujem da si ti jedan od onih koji je povjerovao u onu priču o 30.000 ustaša koji kreću na Boku.
    Lažeš, mrziš, lažeš, mrziš... www.dan.co.me- tu ćete naći članak. Niti lažem, nit' mrzim! Neke od info. sam čuo na hrt-u i od samih dubrovčana. (u vezi pomenutih nemilih događaja) Ne odgovaram na vrijame jer sam spriječen. Na fotografiji ne izgleda kao da je uzeo supruginu šminku, pa se malo zamazao... U bolnici u Risnu mu je konstatovan potres mozga, prelom nosne kosti i brojne modrice po tijelu. Oči mu vjerovatno nijesu odmah bile zatvorena, jer za otok je potrebno određeno vrijeme. A tu je i adrenalin, gledajući emisije sam zaključio da je čovijek tada u posebnom stanju. Ali dovoditi u pitanje da li je uopšte pretučen je smiješno!

  13. #4713
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jadran" 100% crnogorski!;1399842]Lažeš, mrziš, lažeš, mrziš... [b][URL="http://www.dan.co.me
    www.dan.co.me[/url][/b]- tu ćete naći članak. Niti lažem, nit' mrzim! Neke od info. sam čuo na hrt-u i od samih dubrovčana. (u vezi pomenutih nemilih događaja) Ne odgovaram na vrijame jer sam spriječen. Na fotografiji ne izgleda kao da je uzeo supruginu šminku, pa se malo zamazao... U bolnici u Risnu mu je konstatovan potres mozga, prelom nosne kosti i brojne modrice po tijelu. Oči mu vjerovatno nijesu odmah bile zatvorena, jer za otok je potrebno određeno vrijeme. A tu je i adrenalin, gledajući emisije sam zaključio da je čovijek tada u posebnom stanju. Ali dovoditi u pitanje da li je uopšte pretučen je smiješno!
    Gdje su linkovi na ubijenog i opljačkanog Talijana u Dubrovniku?

    Nitko ne dovodi u pitanje da je ovaj taksist pretučen ali gdje, tko, kada i kako ga je pretukao, e to je ono što zanima svakog normalnog čovjeka jer u priči je toliko nelogičnosti da se normalan čovjek mora zapitat laže li ovaj. Pročitao sam ovaj članak. Ne vidiš nelogičnosti u njemu? Pročitaj ga ponovo. Lica napadača nije vidio jer je bio mrkli mrak ali je vidio 50 ljudi koji su gledali tučnjavu???? Ponovit ću deseti put, bio je toliki mrak da sam sina za ruku vodio da ga ne izgubim. Prst se pred okom nije vidio. U jednim novinama (vašim) je vozio goste i čim ih je iskrcao odmah je krenuo natrag u HN. Ovdje kaže da je čekao kod benzinske pumpe. Ne vidiš nelogičnosti? U jednim novinama kaže da je bio kilometar daleko od bazena, a u drugim je bio na INA pumpi koja je, ako nisi znao, niti 100 metara daleko od bazena??? I to su sve vaše novine. Dao sam ti i link na njegovu današnju izjavu. Nešto malo prečesto mijenja iskaze.

    I za kraj, vjeruj da je svakom normalnom Dubrovčaninu stalo da se ovo što prije riješi, a počinitelji, ako ih ima, kazne kako zaslužuju.

  14. #4714
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,488
    Thanks Thanks Received 
    4,965
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Meni uopšte nije jasno šta se desilo iako sam slušao čovjeka prvi dan po događaju. Prva verzija koju je ispričao glasila je da je krenuo u rikverc i da je čuo da mu nešto ,,zveči'' ispod auta, stao je da pogleda šta je i kada je izašao počeli su da ga tuku. (bilo je na TV Vijesti i čovjek je to pričao u kameru)

    Danas u novinama kaže da je napad počeo još dok je bio u autmobilu, pa je potom izašo iz auta, pa je onda bježao, pa su ga pretukli ... i onda se vratio do automobila i dovezao do Herceg Novog gdje je slučaj prijavio policiji.

    Treća verzija je ova sa benzinskom pumpom.

    Moguće da je čovjek toliko pretučen da ima gubitak pamćenja na dio događaja (potres mozga je konstatovan, između ostalog) pa nije siguran šta se desilo. Čovjek je taksista i valjda zna da svaki icident u stranoj državi mora privajiti tamošnjoj policiji. Iskreno, to je dio koji mene lično najviše buni.

    Tragovi su uzeti sa jakne i sa automobila, a zbog toga što je u icident uključen strani državljanin vjerujem da će materijal biti obrađen brže nego što je uobičajno.

  15. #4715
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Montenegro coast
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Gdje su linkovi na ubijenog i opljačkanog Talijana u Dubrovniku?

    Nitko ne dovodi u pitanje da je ovaj taksist pretučen ali gdje, tko, kada i kako ga je pretukao, e to je ono što zanima svakog normalnog čovjeka jer u priči je toliko nelogičnosti da se normalan čovjek mora zapitat laže li ovaj. Pročitao sam ovaj članak. Ne vidiš nelogičnosti u njemu? Pročitaj ga ponovo. Lica napadača nije vidio jer je bio mrkli mrak ali je vidio 50 ljudi koji su gledali tučnjavu???? Ponovit ću deseti put, bio je toliki mrak da sam sina za ruku vodio da ga ne izgubim. Prst se pred okom nije vidio. U jednim novinama (vašim) je vozio goste i čim ih je iskrcao odmah je krenuo natrag u HN. Ovdje kaže da je čekao kod benzinske pumpe. Ne vidiš nelogičnosti? U jednim novinama kaže da je bio kilometar daleko od bazena, a u drugim je bio na INA pumpi koja je, ako nisi znao, niti 100 metara daleko od bazena??? I to su sve vaše novine. Dao sam ti i link na njegovu današnju izjavu. Nešto malo prečesto mijenja iskaze.

    I za kraj, vjeruj da je svakom normalnom Dubrovčaninu stalo da se ovo što prije riješi, a počinitelji, ako ih ima, kazne kako zaslužuju.
    Ma sram ga bilo kako stalno mijenja izkaz.... Pa čovijek ima potres mozga, u šoku je... pokušajte sebe zamislit u toj situaciji!
    Pa bilo bi normalno da svaki normalni Dubrovčanin želi kaznu za počinioce ali nikakve kazne neće biti, to je sigurno!
    A vi lažete da ste napadnuti u HN. Dajte link.

  16. #4716
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Meni uopšte nije jasno šta se desilo iako sam slušao čovjeka prvi dan po događaju. Prva verzija koju je ispričao glasila je da je krenuo u rikverc i da je čuo da mu nešto ,,zveči'' ispod auta, stao je da pogleda šta je i kada je izašao počeli su da ga tuku. (bilo je na TV Vijesti i čovjek je to pričao u kameru)

    Danas u novinama kaže da je napad počeo još dok je bio u autmobilu, pa je potom izašo iz auta, pa je onda bježao, pa su ga pretukli ... i onda se vratio do automobila i dovezao do Herceg Novog gdje je slučaj prijavio policiji.

    Treća verzija je ova sa benzinskom pumpom.

    Moguće da je čovjek toliko pretučen da ima gubitak pamćenja na dio događaja (potres mozga je konstatovan, između ostalog) pa nije siguran šta se desilo. Čovjek je taksista i valjda zna da svaki icident u stranoj državi mora privajiti tamošnjoj policiji. Iskreno, to je dio koji mene lično najviše buni.

    Tragovi su uzeti sa jakne i sa automobila, a zbog toga što je u icident uključen strani državljanin vjerujem da će materijal biti obrađen brže nego što je uobičajno.
    Upravo to. Puno je toga nejasnog i nelogičnog u njegovim iskazima. Ne sumnjam da mu se nešto dogodilo, ali što, kako, gdje i na koji način...nadam se da će to naša policija riješit što je moguće prije jer to nam je svima u interesu.

  17. #4717
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by "Jadran" 100% crnogorski! View Post
    Ma sram ga bilo kako stalno mijenja izkaz.... Pa čovijek ima potres mozga, u šoku je... pokušajte sebe zamislit u toj situaciji!
    Pa bilo bi normalno da svaki normalni Dubrovčanin želi kaznu za počinioce ali nikakve kazne neće biti, to je sigurno!
    A vi lažete da ste napadnuti u HN. Dajte link.
    Sinko linka nema jer vama nije u interesu da objavite takvu priču ali postoji čovjek koji se predstavio kao Grujo s Gomile i koji me spasio. Njega nađi, navodno je mangup i poznaje ga dosta ljudi, pa neka ti on ispriča. Ako te baš zanima priča, prevrti ovaj forum. Tema je stara oko dvije godine. Valjda ćeš je naći.

  18. #4718
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Moguće da je čovjek toliko pretučen da ima gubitak pamćenja na dio događaja (potres mozga je konstatovan, između ostalog) pa nije siguran šta se desilo. Čovjek je taksista i valjda zna da svaki icident u stranoj državi mora privajiti tamošnjoj policiji. Iskreno, to je dio koji mene lično najviše buni.
    Frka je kad tuku i logicno da ce prvo gledati da pobjegne, ali cudno da ne prijavi na granici ni hrvatskim ni nasim sluzbama ili da policajci koji pregledaju pasos ne primijeti da je nagrdjen i on i auto ....

  19. #4719
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Montenegro coast
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Sinko linka nema jer vama nije u interesu da objavite takvu priču ali postoji čovjek koji se predstavio kao Grujo s Gomile i koji me spasio. Njega nađi, navodno je mangup i poznaje ga dosta ljudi, pa neka ti on ispriča. Ako te baš zanima priča, prevrti ovaj forum. Tema je stara oko dvije godine. Valjda ćeš je naći.
    Jeste li je objavili u Dubrovniku? Koliko je nama u interesu da objavimo bilo što, nije na vama da procjenjujete. Gruja ne poznajem jer nijesam iz Herceg Novog.
    Ne znam da li bi vas uznemirilo da npr., vama neko, kao meni ovako mladom, dok čekate na semaforu pogledate u čovijeka srednjih godina, a on gledajući vas u oči pređe kažiprstom preko vrata. Samo zato što su mi mne tablice. Istina to je jedino neprijatno što sam doživio ali ću to pamtiti cijelog života. Nijesam htio ovo pominjat ali...
    Vi ste me okarakterisali kao lažova, koji još širi mržnju. To su teške optužbe.

  20. #4720
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Covjek je ocigledno bio u totalnom soku pa nije ni cudo sto daje kontravezne izjave. Vjerovatno, je prethodno imao nerijatnosti + predrasude, pa se sve to multipliciralo u trenutku prebjanja. Umjesto da se javi lokalnoj policiji i zatrazi pomoc, on od straha za sopstveni zivot ulazi u auto i pichi ka HN. Tu mu se vjerovatno i pricinilo 50 svjedoka koji mirno gledaju. Strah je cudo.
    Ja licno nikad nijesam imao problema u HR, cak naprotiv, uvijek sam sretao ljubazne i susretljive ljude.
    Ovakvi dogadjaji su visestruko stetni jer osim fizickih posljedica podsticu netrpeljivost medju narodima i daju kredita sovinistima svih boja da pravdaju svoju mrznju i losa djela. Mogu zamislit kako se sada pojedini "hrvato i katoliko mrsci" nasladjuju. Slicna stuacija je i sa druge strane vjerovatno.
    Nadam se da ce naci neki hrabri Dubrovcanim-ocevidac koji ce potvrditi ovaj slucaj, a da ce ovi dripci zaglaviti u zatvor. U suprotnom, veoma brzo ce opet krenuti u akciju.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  21. #4721
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by "Jadran" 100% crnogorski! View Post
    Jeste li je objavili u Dubrovniku? Koliko je nama u interesu da objavimo bilo što, nije na vama da procjenjujete. Gruja ne poznajem jer nijesam iz Herceg Novog.
    Ne znam da li bi vas uznemirilo da npr., vama neko, kao meni ovako mladom, dok čekate na semaforu pogledate u čovijeka srednjih godina, a on gledajući vas u oči pređe kažiprstom preko vrata. Samo zato što su mi mne tablice. Istina to je jedino neprijatno što sam doživio ali ću to pamtiti cijelog života. Nijesam htio ovo pominjat ali...
    Vi ste me okarakterisali kao lažova, koji još širi mržnju. To su teške optužbe.
    Meni je žao što si i ti imao priliku da naletiš na kretena. Naši mediji moju priču nisu objavili jer ja to nisam nikome ni prijavio jer sam mislio da za to nema potrebe. Iako je bilo prilično neugodno, nije bilo velike štete i to je to. Doduše pitanje je kako bi to završilo da se nije pojavio taj kojega ti ne poznaješ.

    Lagao si da je australska policija optužila naše policajce da su ubili (pogotovo ta riječ jer nikad nije dokazano da je ta cura ubijena) Australku, lagao si da je Jiri Menzel pretučen, lagao si da je u Dubrovniku ljetos ubijen i opljačkan nekakav Talijan. Lagao si sve da bi nas ovamo pokazao zlotvorima a to je svjesno širenje mržnje. Toliko od mene.

  22. #4722
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default Gradonacelnik Muogsa, intervju anteni M

    Kako komentariste vecerasnji intervju? Ako nijeste gledali imate reprizu u 1 veceras, vjerujte vrijedi odgledati!

    Misljenja sam da je ovo bilo nocas veoma hrabro....
    Last edited by komsija; 18-12-09 at 22:53.
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  23. #4723
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Montenegro coast
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Meni je žao što si i ti imao priliku da naletiš na kretena. Naši mediji moju priču nisu objavili jer ja to nisam nikome ni prijavio jer sam mislio da za to nema potrebe. Iako je bilo prilično neugodno, nije bilo velike štete i to je to. Doduše pitanje je kako bi to završilo da se nije pojavio taj kojega ti ne poznaješ.

    Lagao si da je australska policija optužila naše policajce da su ubili (pogotovo ta riječ jer nikad nije dokazano da je ta cura ubijena) Australku, lagao si da je Jiri Menzel pretučen, lagao si da je u Dubrovniku ljetos ubijen i opljačkan nekakav Talijan. Lagao si sve da bi nas ovamo pokazao zlotvorima a to je svjesno širenje mržnje. Toliko od mene.
    Po vašoj verziji pala pjana u more... Postoje svjedoci koji su je živu zadnji put vidjeli sa policajcima. Lažem li da su mediji objavili, da je leš došao iz crnogorskog mora? I to kao da našim primorjem stalno plutaju leševi, koje vi kupite. Lažem li da su nekom beogradskom biznismenu oštetili vozilo, ovoga ljeta? Da li su počinioci privedeni pravdi? Vama je žao, nama je žao svima je žao ali to ne znači da su građani Crne Gore zaštićeni od zlostavljača. A ja lično nikad (do sad privi put od vas) nijesam čuo da je neki državljanin Hrvatske maltretiran, a kamoli prebijan bilo đe u Crnoj Gori. I žao mi je što ste nalećeli na kretena.
    Nijesam lažov, a pogotovo ne neko ko širi mržnju! Nikako!!

  24. #4724
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Evo što mi nije jasno: koje je to žene čekao i zašto? Mislim, ako je doveo navijače pred bazen i vraćao se kući kakve je sad žene čekao i zašto ih je čekao? Ja to nisam nigdje pročitao
    Dvije zene , od kojih je jedna majka clana vaterpolo kluba koji je gostovao u Dubrovniku, golmana....

  25. #4725
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    down town
    Posts
    992
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad je ta repriza da odgledam to jos jednom pazljivo, jos ne mogu da vjerujem da je iznio sve one stvari u javnost...

Page 189 of 321 FirstFirst ... 89139179185186187188189190191192193199239289 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Bush ili Kerry!
    By Fabia_Elegance! in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 08-08-10, 21:21
  2. Junacke, ratnicke, istorijske, epske, ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 8
    Last Post: 05-11-06, 20:34
  3. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20
  4. Crna Gora i Kosovo nezavisni za 18 mjeseci
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-04-05, 19:49
  5. Is Kosovo ready for independence?
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-12-04, 19:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •