Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 166

Thread: Football Manager 2015

  1. #51
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,112
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    47 Posts

    Default



    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Using Tapatalk

  2. #52
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Radi, zahvaljujem!

  3. #53
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,112
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Vazda)

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Using Tapatalk

  4. #54
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    'nako .... Nisam prezadovoljan :S

    Golmani brane previse,narocito ovi protivnicki ...
    Previse izvjestacena grafika,i ako su se potrudili da poprave neke pokrete, loseee
    Tereni - Nikakvi
    Podesavanje taktike gluplje
    Malo bolji odnosi sa javnoscu,
    Veliki + za dodatak timskih instrukcija u toku igre
    Svidja mi se sto posle 2 poraza vezana vec imas very insecure status,iako prije toga imas 7 poena iz 3 utakmice.
    Eto to su neki utisci prvi,vidjecemo....

  5. #55
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aoo moze li se onaj glavni narandzasti tab vratiti gore?! Ovo po lijevoj strani me izludje, ne mogu na taktiku nista od njega da vidim, sve mi skracuje one druge tabove za moral, ocjene, sec. position itd..
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  6. #56
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedino neki drugaciji skin da ubacis. probaj odje da nadjes: http://sortitoutsi.net/downloads/cat...ger-2015-skins

  7. #57
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    luzern switzerland
    Posts
    181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    instaliram FM 2015 i cim pokusavam da g pokrenem izbaca mi crash dump...
    da li neko ima rijesenje?

  8. #58
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Iskljuci antivirus i pokreci kao administrator.

  9. #59
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako je nerealan manager ove godine... svaka utakmica kisa golova, nakon 30 odigranih kola nemam pobjedu na strani sa ekipom koja treba da se bori za titulu...

  10. #60
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    117
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dajte neke mlade igrace koji se mogu dovesti za max 200K. Ne moraju biti wunderkidovi.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grmalj View Post
    Dajte neke mlade igrace koji se mogu dovesti za max 200K. Ne moraju biti wunderkidovi.
    Koji Tim I koja je liga u pitanju? Moze li "non EU"?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #62
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    igrate li? instalirah ga prije 10 dana i nisam ga palio nikako. onda preladih i odradih sezonu za 5 dana, s Volfsburgom.

    koje mucenje nedje do decembra, raspad sistema. prakticno sam molio upravu da me ne otpuste. vrtio sam se nedje oko 11og mjesta a obecao LE. nadjoh recept na jedvite jade i zavrsih 4. tj udjoh u LS. od transfera sam jedino Djovinka doveo za 5mil, a kasnije, u januaru, i Giljotija za iste pare. samo da mi Dost i Bendtner ne igraju.

    http://i.imgur.com/IK4iWTf.png (samo Guilavogui umjesto Malande)

    Djovinko 14gol/12as, 2 krila po 10gol/5as...

    za novu sezonu doveo: Kramer (16), Balanta (8.5), Fuks (0) i to je to najvjerovatnije.

  13. #63
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Prvu sezonu samo si doveo djovinka i giljotia? Zar nema Volfsburg prvu sezonu 20.M za transfere? Balanta top,ali ovaj Kramer (mada sve zavisi od sejva do sejva) na moj sejv,ni malo ne odusevljava. Preporucio bi ti Lucasa Romera,mada druga je sezona sigurno je vec posao iz argentine. Savitskiy,Pione Sisto,Matias Kranevitter,Nkoulou,Kadarbeck topla preporuka za te igrace. I ovaj de bruyne,ja bi njega u vezni na AP...

  14. #64
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,616
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Ja prije mjesec dana krenuh sa Svonsijem, odigrah prva dva kola, i ugasih ga, i tek ga danas opet upalih..
    Nikog nisam dovodio, a trebao sam, tj. htio sam da vratim Michua sa pozajmice al ne moze odma, ali sam mu produzio ugovor..
    Trebao sam dovesti nekog CM jer su igraci smaraci!
    Prvo Selvi trazi u West Ham, eto saznah preko menadzera da mu je to "omiljeni" klub, i da on oce tamo, al ga je ne pustam jer je jedina alternativa za to povrijedjeni Britton i Carrol koji je na pozajmicu.. Tako ga ja ne pustih, on odma low morale, iznervirao me.. Npr. Rautlidz oce u West Brom, al njega zadrzah, ponudih mu novi ugovor i odma on superb morale..

    Izgubih od West Broma i Celzija po 3:2 i 3:1.. Ladno sam bio zaboravio da mi se Fabianski, zadnji put kad sam igrao, povrijedio, a da se Tremmel smarac zalio da ne moze da zivi i da oce da se vrati u Njemacku, i ja mu reko, nacu ti ja klub odma, samo me pusti.. Te on poce da brani, low morale, prima mi golove debilne, ja reko sto se desava sa ovim Fabijanskim, je l moguce da je ovakva rupa, kad ono vidim Tremmel brani, a ovaj povrijedjen jos mjesec dana.. Najjaca fora poce da me proziva co'ek kako ne ispunjavam obecanja, ali srecom nikog to ne pogadja od saigraca, pa mi ne rusi mir u ekipu.. Al prodje prelazni rok, ja se zajebah, ali za svaki slucaj reko da dovedem golmana, i eo ga Sej Given, reko njega cu vala, sto fali ka drugi golman, a moze i posluzit ka prvi, kad brat trazi 5.5 miliona po sezoni, tu se presmijah, te mu smanjih na 2.5 miliona, nece on, te ja povecah Agent Fee na 1.4M i odma on sav srecan, eo ga prelazi, e reko neces valaaaa, i spustih na 1 milion, nece pa nece.. I samo sam exit talks.. Cus 5.5 miliona za golmana od 38. godina.. Tako da momci ima li koji mladi dobri golman za male pare da preporucite?

    I jos nesto moram rec, igram protiv Crewea u Capital Cup, dobijem 3:1, i vidim u statistiku oko 80. tackleova od Crewea, je li moguce to, i to jedan start uhvatih, kako nesojski na Sigurdssona u sred njihovog sesnaesterca, sudija nista, srecom nista mu ne bi.. Al zato Bony u zadnje minute mi se skrca.. Sad moram da se patim sa Gomisom..

  15. #65
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,978
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Meni se desava od kad sam ga otpakovao, odigram, izadjem i ne mogu opet da udjem zbog errora nego moram da obrisem, pa opet da ga otpakujem i onda radi... Bas me smara to..
    Slazem se.

  16. #66
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gentleman View Post
    Prvu sezonu samo si doveo djovinka i giljotia? Zar nema Volfsburg prvu sezonu 20.M za transfere? Balanta top,ali ovaj Kramer (mada sve zavisi od sejva do sejva) na moj sejv,ni malo ne odusevljava. Preporucio bi ti Lucasa Romera,mada druga je sezona sigurno je vec posao iz argentine. Savitskiy,Pione Sisto,Matias Kranevitter,Nkoulou,Kadarbeck topla preporuka za te igrace. I ovaj de bruyne,ja bi njega u vezni na AP...
    nesto oko 23mil ali su posle kuburili sa finansijskim problemima. svako malo mi je pisalo za Luiz Gustava da ce on (kao najskuplji igrac) prvi otic ako se situacija ne popravi.
    doveo sam samo jednog jer mi je bilo crnjak da prodajem one raspade sto vrijede po 2, 3mil (Bendnter, Dost, Shafer i sl). vazda je neka muka s prodajom takvih.

    Kramer je imao odlicnu sezonu, mio mi je igrac a i Njemac je.
    Lukasa sam zapamtio sa ranijih Menadzera ali je stranac a Balanta mi je potrebniji jer je Naldo u godine. uze ga Inter sad za 20mil.

    EDIT: zrijeb za LS kvalifikacije: Barsa - Sturm Grac, Roma - CSKA a meni dodijele Siti. pa da mu je*es mater.
    Last edited by clapton; 05-12-14 at 17:43.

  17. #67
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Hahaha a to se cesto desava igrica se urotila protiv nas rijetko kad sam dobio Lak raspored u eliminacijama...a trebao si Prodat luis gustava I doves Lukasa Romera,mnogo zahvalan igrac,jos u njemacku nema ogranicenja stranaca...milina... Savitakyi isto top krilo zagarantovanih 15 asistencija,pogotovo u njemacku ligu,od bentnera pravi spica. A rodrigueza mozes Prodat masu...20-25 I onda dovedes nekog mladog talenta potpises brazilske skaute I mora nesto iskocit. Kupujes li na odlozeno ili samo kes? Sa 20 miliona u startu si mogao na odlozeno kupit 7-8 igraca koja poslije mozes da okrenes za 4-5 puta vise...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #68
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ne prodaju mi se ti igraci, plus ne volim da mijenjam previse. Gustava mozda pustim za nekih 35mil ako neko ponudi.

    Savitski ima fine ocjene i trenutno kosta 425k. ne vjerujem da ima PA preko 120 ali je dzabe pa cu vidjet.

  19. #69
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    PA mu varira od sejva do sejva...na moj sejv mu je PA 176 znaci nek nude minimum 155 to je top...to ti je must buy igrac vjeruj mi jos oce na beck up da dodje,dje ces bolje.

  20. #70
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uzeh ga za 1.5mil i upisa se na debiju sa penala .
    prodah Perisica za 7. po asistentu bio najbolje lijevo krilo a ustvari se raspadao i vecinu vremena bio povrijedjen.

    prodjoh Siti nekako. doma 1-1, tamo 3-3 i to sam vodio 2-0... preznojih se 5, 6 puta.
    Last edited by clapton; 06-12-14 at 02:09.

  21. #71
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,616
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Dovedoh Kelvina za 2.2 miliona, ne, greska, morao sam i nekom liku sto drzi 25% ugovora isto da platim, pa je transfer ispao oko 3.3 miliona.. Dosao co'ek, nema radnu dozvolu, appeal, odbije se, i tek za 120. dana mogu opet da trazim radnu dozvolu.. Banja.

  22. #72
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Kristoffer Ajer, zadnji vezni, 17 godina, moze da se uzme za manje od 1m.

  23. #73
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,978
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Ne denja niko ovom iskopniku da odgovori
    Slazem se.

  24. #74
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dajte mi poachera sa 16-17 finishing za 25-30 m da se moze dovest u prvi transfer rok.

    Sent via Note II using Tapatalk 4

  25. #75
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NightY View Post
    Dajte mi poachera sa 16-17 finishing za 25-30 m da se moze dovest u prvi transfer rok.

    Sent via Note II using Tapatalk 4
    E tesko ces to dovest,a da valja...sto ne dovedes kenedy-a iz fluminensea cini mi se top igrac ogroman potencijal...ili marlona slican igrac,sve zavisi od sejva do sejva PA. Drugu sezonu iz porta Abubakar spic rastura...na jedan Sejv ga uzeo bajern ja reko da probam na sledeci Sejv koji sam igrao,I bas me odusevio igrac.okacicu sliku kasnije,doduse u man city sam ga doveo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Football Manager 2014 za PC
    By TheClubber in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 12-11-13, 13:03
  2. Football Manager 2011
    By Alkatraz_hn in forum Game Server CG
    Replies: 184
    Last Post: 23-03-11, 18:53
  3. Football manager montenegro
    By milosmadzarovic in forum Game Server CG
    Replies: 71
    Last Post: 15-11-10, 20:38
  4. football manager 2008
    By El_NiNhO in forum Game Server CG
    Replies: 11
    Last Post: 13-06-08, 21:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •