Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 32 of 32

Thread: iPhone 6

  1. #26
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    TIVAT
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako vi mislite da su oni ludi grno se varate pa ko je lud da na stvar od 600e stavi cijenu od 100e i u slucaju da nestane kao sto je moguce od koga ce doticna osoba sa ebay-a naplatit majke ti 600e kad je na paket istaknuta cijena od 100e pa dajte ne zanosite se,drugo je ako neko ima nekoga na carinu pa moze da zavrsi komad dva bez carine ali svako malo nema sanse pa nismo ni mi lutavi a vas 2-3 na forum genijalci.....

  2. #27
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    TIVAT
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgleda da si zreo za operaciju oci dacu ti broj u meljine ja sam tamo radio i sad vidim odlicno jest da moras dat dva iphona ali zdravlje je prece,dobro vidi sto ti pise na item condition kod slike
    For parts or not working
    “Brand New In the box only bad ESN” lijepo pise da nije nego za djelove,ali nebitno.... Ima strucnjaka koji sve mogu

  3. #28
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    1,336
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    stavio sam bez veze linkove ima ih koliko hoces,a pay pal vrace pare ako nije sve kako treba dok mu ne das positiv feedback oni mu i ne salju pare
    ///M

  4. #29
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3,821
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Hahahahaha a sto je ovo...

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    Dobro realno je da možeš kupiti jedan telefon GODIŠNJE preko neta za LIČNU upotrebu i uz malo cimanja završiti bez carine i bez PDV - a. Ali da uzmeš više ne možeš bez ako nemaš veze kod carinika (dovoljno je i jednog). Tehnički gledajući ja ga imam u Brisel u Apple store za njihovu cijenu. Mogu poći i kupiti par komada (ne sam nego prijatelji samnom) i isplatiti kartu i zaraditi, ali rizikujem da me carina kod nas uhvati i naplati opet carinu i pdv i kaznu... Može neko početi priču i povratu PDV, ali ne može objasniti carini da je za LIČNU upotrebu 5 ili 10 telefona u kutijama novih.

    Znači za JEDAN telefon je malo cimanje i može da se završi, za više zaboravite jer sam ja probao i ebay i alibabe i dx... Naravno i aliexpress.. Odrastite, nije carina nepismena kao nekad. Sada tamo rade ljudi koji su se podigli iz računare, Google im ne znači ime majstora za kompjuter, kompjuter im nije babaroga i znaju da koriste isti..

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,830
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Bugi cujes li da ima na ebay za 50e evo okacio momak link... Jes da ne radi al nema veze

  7. #32
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tel kupljen. Hvala Kobeu na konkretnoj ponudi i ostalima koji su razmijenili misljenja.
    lock

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iphone 3 16gig 150e extra ocuvan ili mijenjam za Iphone 3gs uz moju doplatu.
    By Poker Face in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 12-02-17, 18:42
  2. Replies: 1
    Last Post: 23-02-12, 19:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •