Yugo kupljen preko foruma. Moze zamjena za bolji auto a moze i za kes.

Regisrtovan jos pola godine i u odlicnom je stanju, platio sam ga 300€ i jos toliko ulozio i njega. Odmah nakon kupovine sam ga ofarbao, uradio veliki servis motora, kocnica i stavio mu bolje gume zamijenio sve neispravne i lose ispravne dijelove od farova do brisaca itd. Prosli vlasnik je uradio generalnu motora.
U auto ne treba da se ulaze nista mada i ako ima sta da mi je promaklo djelovi su toliko jeftini da je to smijesno. Pogodnost ovog auta je ta sto ga mozete kupiti nekom vozacu pocetniku kao sto sam i ja uradio za svoju zenu, ona je za kratko vrijeme vozeci ga postala dobar vozac, vele ko na yuga nauci ne moze da omane

Obradujte nekog bliznjeg, kupite mu ovog pouzdanog malisana koji nije toliko brz, uocljiv je u saobracaju, lak za parkiranje, pregledan, ma ima sve vozne karakteristike kao pravi auto.
Mali inicijalni trosak kupovine, mala cijena odrzavanja, mali rizik od kradje, manje vas boli glava, ma jednostavno bas vam to treba.



P.S. Prvi put prodajem nesto na forumu, nemojte mi zeznut sto oglas
Ponude za zamjenu za razna druga motorna vozila moze i na viber 068129124 Bojan.