Results 1 to 25 of 25

Thread: Procijenite ga

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default Procijenite ga


    na osnovu odjece u kojoj spava :wink:
    BOKSERICE S PREDNJIM KOPCANJEM: Neki bi rekli nishta posebno, ali ako partner zna odabrati seksi kroj i velichinu, mozhe izazvati pravo uzbudenje kod partnerke. Mushkarci koji nose bokserice su, uglavnom, stidljivi tipovi. On podsvjesno zeli da ga njegova partnerka otkriva. Iz tog razloga nije neobichno da ovaj dio mushke populacije bira bokserice sa nacrtanim detaljima koji pokazuje njegovu djetinjastu stranu .Medutim, nemojte ni pomisliti kako bokserice nijesu seksi. One mogu bash zbog ovog prednjeg kopcanja biti izuzetno zahvalne u seksi pustolovinama.

    KLASICHAN SLIP ILI OBICNE GACICE predstavljaju mushkarca koji drzhi do shablona, ali isto tako zheli da istakne svoju mushkost. Ako vam partner nosi ove gacice, to otkriva dvije stvari. Jedna je da mu nije bitno da li nosi seksi rublje ili ne, a druga da zheli da primijetite u potpunosti njegov polni organ. Ovo je poseban tip mushkarca, koji se ponosi svojom lezhernoshcu i hladnokrvnoscu, ali u osnovi uzhiva da ga partnerka posmatra, ili barem ”odredjeni” dio njegovog tijela.

    TANGA GACICE NA MUSKARCU – nije li to san svake zene! Ove gacice su chisti egzibicionizam, al vrlo dobar ako su navucene na pravo tijelo . Kosharica mushkosti uzbudljivija je nego ikad, dok je savrshena strazhnjica obuzdana “shpagicom” jednostavno – neodoljiva. Tanga je "poziv” na uzhivanje i nosi je mushkarac koji zna shta zheli. Mada, za nash mentalitet tange gacice vidjene su samo kao neshto shto nose striptizeri .Ali, u ljubavi i seksu sve je dozvoljeno. U svakom slucaju, muskarci sa tangicama su chista desetka.

    ATLETSKA MAJICA ILI KLASICNA POTKOSHULJA nekim je mushkarcima neizostavni dio donjeg vesha. Na prvi pogled ona je veoma monotona i neprivlachna. Mushkarac koji je nosi ne mora biti ruzan, ali je covjek koji ne voli probati nove stvari ili se drzi standardne rutine. S druge strane, ima mnogo modela seksi potkoshulja. One su skuplje, ali odaju sasvim drugachijeg mushkarca. Njih obichno nosi onaj tip koji je ponosan na svoje tijelo, narocito na dobru definiciju prsa, leda i ruchnih mishica. Za takvim mushkarcem, zene uvijek uzdishu.

    T-MAJICA: mnogi mushkarci atletsku majicu zamjenjuju sa T-majicom koja mozhe biti i samostalni dio odjece. Ovakav mushkarac pun je samopoudanja i nastoji naglasiti kompletan gornji dio svog tijela. Tu je i skriveni poziv zheni koji govori da zheli biti primijecen i dodirivan .Ima li ishta ljepshe od T-majice, pripijene uz tijelo?!
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Procijenite ga

    Quote Originally Posted by KRKNA

    BOKSERICE S PREDNJIM KOPCANJEM: Neki bi rekli nishta posebno, ali ako partner zna odabrati seksi kroj i velichinu, mozhe izazvati pravo uzbudenje kod partnerke. Mushkarci koji nose bokserice su, uglavnom, stidljivi tipovi. On podsvjesno zeli da ga njegova partnerka otkriva. Iz tog razloga nije neobichno da ovaj dio mushke populacije bira bokserice sa nacrtanim detaljima koji pokazuje njegovu djetinjastu stranu .Medutim, nemojte ni pomisliti kako bokserice nijesu seksi. One mogu bash zbog ovog prednjeg kopcanja biti izuzetno zahvalne u seksi pustolovinama.

    :oops: :oops: :oops:

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E bogumi muka je velja kad ga ocjenjujete zbog gaca donjijeh :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me ne nosi boxerice
    /me spava go 8)
    Io ci credo!

    Welcome



  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja nosim Boxerice iz razloga sto mi je komitnije,tj njemu je
    A ta tvrdnja da se muski koji nose boxerice stide nema nikakve logike!Jer se ne stidim nichega!A kamo li sebe!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne vidjo da se spomenu pidzama odje...mozda je malo staromodno ali ja obozavam da spavam u pidzamu :!: ....

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Crna Gora
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    BOKSERICE S PREDNJIM KOPCANJEM:
    Zar postoje bokserice za ZADNJIM kopcanjem? :P
    Inace, /me je T-shirt type
    Nije lepo da budem lud a da ja to ne znam...
    Moj blog

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grad Heroja
    E bogumi muka je velja kad ga ocjenjujete zbog gaca donjijeh :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    e, kod tebe ne bi imali shto ocijeniti.. ni na osnovu gaca, ni na osnovu onoga shto je u njima... 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ahahahahahaha

    Ja spavam u robi od prethodnog dana

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Quote Originally Posted by Grad Heroja
    E bogumi muka je velja kad ga ocjenjujete zbog gaca donjijeh :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    e, kod tebe ne bi imali shto ocijeniti.. ni na osnovu gaca, ni na osnovu onoga shto je u njima... 8)
    ma bogami bi ja prije rekla da mirna voda brijeg roni... :wink:
    sto se topika tice...ja mom ostavila vlastiti ugodjaj T-shirt-a,al,one komotne bokserice zamjenila pamucnim(Banana Republic)klasicnjacima.Nesto mi higijenskije...ne znam.. 8)
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobar je topik!
    Ali bi bilo vise interesantno da je na sve&svasta, pa ce mozda vise njih naci put do njega

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montagna Negra
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    hehehehe
    Svidja mi se, svidja!

    KLASICHAN SLIP ILI OBICNE GACICE predstavljaju mushkarca koji drzhi do shablona, ali isto tako zheli da istakne svoju mushkost. Ako vam partner nosi ove gacice, to otkriva dvije stvari. Jedna je da mu nije bitno da li nosi seksi rublje ili ne, a druga da zheli da primijetite u potpunosti njegov polni organ. Ovo je poseban tip mushkarca, koji se ponosi svojom lezhernoshcu i hladnokrvnoscu, ali u osnovi uzhiva da ga partnerka posmatra, ili barem ”odredjeni” dio njegovog tijela.

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NEMA ME TU JA GO SPAVAM
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Lexus
    BOKSERICE S PREDNJIM KOPCANJEM:
    Zar postoje bokserice za ZADNJIM kopcanjem? :P
    Novi krik mode je cudotvorne gace
    http://www.bosnabeat.com/modules.php...le&sid=798

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista doli da kupimo te gace pa da nam se luftiraju muda sa svih strana

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SyNdRo0m
    hehehehe
    Svidja mi se, svidja!

    KLASICHAN SLIP ILI OBICNE GACICE predstavljaju mushkarca koji drzhi do shablona, ali isto tako zheli da istakne svoju mushkost. Ako vam partner nosi ove gacice, to otkriva dvije stvari. Jedna je da mu nije bitno da li nosi seksi rublje ili ne, a druga da zheli da primijetite u potpunosti njegov polni organ. Ovo je poseban tip mushkarca, koji se ponosi svojom lezhernoshcu i hladnokrvnoscu, ali u osnovi uzhiva da ga partnerka posmatra, ili barem ?odredjeni? dio njegovog tijela.
    To tvoj partner nosi je li :P
    Kanibalizam je privredna grana u razvoju

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    neverhood
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazno da su pamucne, pa kako mi se svidi.
    A sto se tice pidzame: samo ljeti(kad se od vrucine ne moze) spavam bez nje (samo u gacama).
    Sreca prati srecne a nevolja jake!
    CAF-one and the only!

  18. #18
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Procijenite ga

    [quote="KRKNA"][color=blue]

    KLASICHAN SLIP ILI OBICNE GACICE predstavljaju mushkarca koji drzhi do shablona, ali isto tako zheli da istakne svoju mushkost. Ako vam partner nosi ove gacice, to otkriva dvije stvari. Jedna je da mu nije bitno da li nosi seksi rublje ili ne, a druga da zheli da primijetite u potpunosti njegov polni organ. Ovo je poseban tip mushkarca, koji se ponosi svojom lezhernoshcu i hladnokrvnoscu, ali u osnovi uzhiva da ga partnerka posmatra, ili barem ”odredjeni” dio njegovog tijela.

    Viđi, viđi....ko bi rek'o.
    A, bokserice...je l se misli na one djelimično pripijene ili one široke? Čuš, prednje kopčanje...ka' da ima i zadnje.
    Ne volim da vidim one karirane široke bokserice dužine bermuda, najbolje su one kraće i djelimićno pripijene, mada nemam ništa ni potiv gaćica.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da zene vole da vide najvise golog muskarca ,dok ja npr vise volim da vidim zenu u doljnjem rublju

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Procijenite ga

    Quote Originally Posted by KRKNA

    na osnovu odjece u kojoj spava :wink:
    BOKSERICE S PREDNJIM KOPCANJEM: Neki bi rekli nishta posebno, ali ako partner zna odabrati seksi kroj i velichinu, mozhe izazvati pravo uzbudenje kod partnerke. Mushkarci koji nose bokserice su, uglavnom, stidljivi tipovi. On podsvjesno zeli da ga njegova partnerka otkriva. Iz tog razloga nije neobichno da ovaj dio mushke populacije bira bokserice sa nacrtanim detaljima koji pokazuje njegovu djetinjastu stranu .Medutim, nemojte ni pomisliti kako bokserice nijesu seksi. One mogu bash zbog ovog prednjeg kopcanja biti izuzetno zahvalne u seksi pustolovinama.
    Tako ili eventualno sto Dzoni kaze, go...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Krle...
    Ol da ti kazem sta ja nosim?
    pa trenutno
    crne Sorbino "body" boxerice bez kopcanja!
    (al sam se napalio bas sam se napalio)
    [size=5]Nesposobni posjeduju sposobnost da onesposobe sposobne![/size]

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Procijenite ga

    Quote Originally Posted by KRKNA


    TANGA GACICE NA MUSKARCU – nije li to san svake zene!
    E, qq mene, izgleda da ja nisam žensko ondaK. Ček da trknem do ogledala da se pripoglednem, ono je objektivnije :roll:

  23. #23
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Procijenite ga

    Quote Originally Posted by KRKNA


    BOKSERICE S PREDNJIM KOPCANJEM: Neki bi rekli nishta posebno, ali ako partner zna odabrati seksi kroj i velichinu, mozhe izazvati pravo uzbudenje kod partnerke. Mushkarci koji nose bokserice su, uglavnom, stidljivi tipovi. On podsvjesno zeli da ga njegova partnerka otkriva. Iz tog razloga nije neobichno da ovaj dio mushke populacije bira bokserice sa nacrtanim detaljima koji pokazuje njegovu djetinjastu stranu .Medutim, nemojte ni pomisliti kako bokserice nijesu seksi. One mogu bash zbog ovog prednjeg kopcanja biti izuzetno zahvalne u seksi pustolovinama.

    KLASICHAN SLIP ILI OBICNE GACICE predstavljaju mushkarca koji drzhi do shablona, ali isto tako zheli da istakne svoju mushkost. Ako vam partner nosi ove gacice, to otkriva dvije stvari. Jedna je da mu nije bitno da li nosi seksi rublje ili ne, a druga da zheli da primijetite u potpunosti njegov polni organ. Ovo je poseban tip mushkarca, koji se ponosi svojom lezhernoshcu i hladnokrvnoscu, ali u osnovi uzhiva da ga partnerka posmatra, ili barem ”odredjeni” dio njegovog tijela.


    Ja mjenjam (nekad nosim bokserice nekad minimalke). Sta to znaci?
    Partizane, ti si najbolji,
    Uvek prvi, uvek ispred svih.
    Tebe vole tvoji Grobari,
    CRNO-BELOJ boji odani.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Quote Originally Posted by Grad Heroja
    E bogumi muka je velja kad ga ocjenjujete zbog gaca donjijeh :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    e, kod tebe ne bi imali shto ocijeniti.. ni na osnovu gaca, ni na osnovu onoga shto je u njima... 8)
    ahahahh show :lolblue:
    a niko ga ka` zensko rec ne umije

  25. #25
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shiney
    Dobar je topik!
    Ali bi bilo vise interesantno da je na sve&svasta, pa ce mozda vise njih naci put do njega
    Dje si Shiney gastarbajterko stara...Dodjoh na ovaj forum poslije male pauze od 5 godina,pa te se sjetih,onako kroz maglu sjećam se i krkne... a bogami ostale ne znam, ostaralo se što ima novo kod tebe,Shiney? a ti krkno,vidim napredovala si,moderator ooo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •