Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 42 of 42

Thread: Najbolji Veterinari u Podgorici

  1. #26
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    A ne, ne, ako sam ja uzeo štene za 80e onda može da mi reče pušti neka crkne

  2. #27
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Ne daj ti ga boze da neko dobije na poklon tibetanskog mastifa pa da ga trn ubode.....vadjenje trna 4000eura
    Šaljivi primjer
    To kao da mi podjemo kod doktora pa me doktor gleda jesam li sladak i kako sam obucen iz kakve sam familije i kuca mi maticni broj u katastar da vidi sta sve imam na moje ime da bi mi odredio cijenu pregleda ili neke intervencije...
    Diskriminacija.....xaxaxaa
    Last edited by METZ; 24-10-14 at 14:14.

  3. #28
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Zabjelo
    Posts
    718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pogledao nalaze i prepirao se sa njime, jer je pas bio u odličnom stanju što se tiče dlake, kože itd. Svi znamo da lašmanije nije bolest koja psa u 2 dana obali a ovom se to desilo. I uprkos insistiranju vlasnika da razmotri svoju procjenu on je ostajao na stanovištu da je lašmanija iako je test negativan. Čovjek drži pse već godinama, ima ih više. NIje bio u mogućnosti da ih povede u Bar gdje ih i inače vodi kad je neki veliki problem i platio je danak tome.
    Ja sam sigurna da Branko nije uperio pistolj u tog vlasnika psa i prijetio mu da lijeci psa protiv svoje volje.
    Opet se to svodi na ono sto sam rekla - pristao je na lijecenje iako je vidio da nesto nije u redu. Vjerujem da nije imao izbora, ali odluka je njegova.

    I dajte ljudi ne izvrcite ono sto sam napisala. Rekla sam da on cijeni kad neko pomogne zivotinji sa ulice, a moj odgovor po pitanju tarifiranja usluga se odnosio na post koji je napisao Tyky.
    I upucen je onima koji ne razumiju kako to covjek moze uredjivati sopstveni cjenovnik onako kako mu odgovara, a sami rade isto sa zivim bicima, i smatraju da im te zivotinje pripadaju ako su ih othranili.
    Svi mozemo prije odlaska u prodavnicu pitati za cijenu necega, isto tako je i sa doktorima. Ako udjete u vet ordinaciju mozete pitati koliko ce kostati pregled toga i toga, pa fino koji su nalazi potrebni i koliko ce sve izaci. Niko vas ne primorava da radite nesto za sta nemate para.
    Znam da u hitnim slucajevima niko ne razmislja o novcu, ali vi fino platite dio, i ostavite pasos ili licnu kao garanciju dok ne platite ostatak i kraj price.
    Naravno da ne podrzavam diskriminaciju, ali ne razumijem kako neko ko se maltene bavi trgovinom, ocekuje od drugog da ne naplati ono sto radi.

    Cek cek,znaci ako sam ja uzeo kvalitetno stene i platio ga 500e to mu daje za pravo da mi naplacuje papreno? Zajebavas li me ti to ?!
    Ako si ti uzeo stene (ovu rijec kvalitetno necu komentarisati) i platio ga 500 eura, vjerovatno znas da isti taj od koga si kupio ima odredjenu skalu na osnovu koje procjenjuje koliko ce koje stene da kosta.
    Zavisno od toga koje je rase, koliko je u njega ulozio itd.
    To je cist biznis. Zasto je onda tesko razumjeti da jedan doktor, u svojoj ordinaciji odredjuje sam koliko ce koji pregled/test/operacija da kosta?
    Nacin na koji on to radi necu komentarisati jer ne znam, ali ima pravo da naplati onoliko koliko zeli. Isto kao sto odgajivac pasa ima pravo da odredi psu cijenu koja mu odgovara.
    A nikog ne tjera da kupi istog tog psa.
    Last edited by Daljina_; 24-10-14 at 17:00.
    I'm the hero of the story, don't need to be saved.

  4. #29
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja i dalje mislim da ti mene zajebavas,znaci ja odem kod doktora i ako mi je tata paras ja vise placam nego npr moj drug koji zivi od 200e a ista nam "bolest"? Ovo je kriminalno zivota mi

  5. #30
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Zabjelo
    Posts
    718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja ne znam koji je tvoj problem kad stalno iznosis taj zakljucak?
    Ono sto ja tvrdim je da svako ima pravo da odredi cijenu za svoj rad, a kako ce to da uradi je njegova stvar.
    Da ti bude malo jasnije citiram samu sebe:
    Nacin na koji on to radi necu komentarisati jer ne znam, ali ima pravo da naplati onoliko koliko zeli.
    Kako Branko gradi svoj cjenovnik ne znam, njega pitajte. Ako on ne zeli biti human prema onima koji nisu humani onda je to njegovo pravo.
    I'm the hero of the story, don't need to be saved.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Koleginice ja postujem vas i vase pisanje,humanost i volju da pomognete nekom kom je potreba bilo sa infom ili nekako drugacije kako mozete,i meni ste pomogli sa infom kada mi je bio potreban tako da mi ne pada na pamet da vi mislite da se i ja prepucavam sa vama,ali sto se tice ovog(ja stvarno nemam nikakvo iskustvo ni dobro ni lose sa vet.Brankom da se razumijemo) moram da vam kazem da se ne slazem sa vama,pa valjda postoji neki istaknut cjenovnik( tu je problem sto vi kazete"moze da naplati koliko želi" ne slazem se da moze da naplati koliko zeli,nego po cjenovniku),pa ako on hoce nekom manje da naplati ili uopste da ne naplati to postujem to je njegova licna stvar ali svakako nebih dozvolio da me neki veterinar ispituje da li je pas rasan,koliko je placen,da ga gleda jeli bio kod frizera ili ne,bavim li se prodajom stenaca i na osnovu toga da mi odredi koliko bi kostala intervencija...

    dalje
    posto sam sve ovo napisao i nisam htio da brisem bilo stoidemo dalje...

    Ne bi mi tesko da pogledam i vidim da je na njihovom sajtu istaknut cjenovnik usluga tako da onda ne vidim problem u vet.Branku,imate cijene i to je to,meni licno te cijene ne odgovaraju ne vodim pse kod njih i to je to...kod njih kupujem Hills jer odgovara mojim psima postavicu cijenu Hillsa koliko placam kod njih,ako zna neko da je jeftiniji nedje drugo necu ni to kod njih kupovati
    (i ovo mogu napisati iz iskustva cim udjete kod njih sa psom i ako vam neko od njih pomazi psa po glavi i progovori dvije rijeci sa vama naplatice vam 15€ i pokusat usput da vam uvali vitamine,tablete i sl.)

    ajte laka noc
    Last edited by METZ; 25-10-14 at 01:04.

  7. #32
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Zabjelo
    Posts
    718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    tako da mi ne pada na pamet da vi mislite da se i ja prepucavam sa vama
    Naravno, tu smo da razgovaramo kao ljudi i iznesemo svoje misljenje.

    ne slazem se da moze da naplati koliko zeli,nego po cjenovniku
    Ja upravo na to i mislim, kad kazem da on gradi svoj cjenovnik onako kako zeli, mislila sam na taj list papira koji je okacen u njegovoj ordinaciji, i stalno pominjem to tarifiranje po njegovoj zelji jer svi znamo da cijene u prodavnici rastu iz nedjelje u nedjelju, cijene goriva i cega sve ne, pa logicno da ce cijena pregleda i ostalog u vet ordinaciji takodje porasti.
    Tu on ima odrijesene ruke da uredi svoj cjenovnik, kao sto je npr pregled bio 12 eura a sad je 15.
    Nadam se da smo razjasnili sta sam mislila pod onim "da naplati koliko zeli", odnosi se na to da vec danas moze okaciti novi cjenovnik sa duplo vecim cijenama ako mu je merak.

    ali svakako nebih dozvolio da me neki veterinar ispituje da li je pas rasan,koliko je placen,da ga gleda jeli bio kod frizera ili ne,bavim li se prodajom stenaca i na osnovu toga da mi odredi koliko bi kostala intervencija...
    Ovo boldovano je kljucno. Nema smisla dati veterinaru odgovore na sva ta pitanja a onda se zaliti kako taj dr previse pita.
    Mozete mu jasno staviti do znanja da ne odgovarate na takva pitanja i kraj price.
    Pojedini se ponasaju kao da su primorani na nesto.

    Ne bi mi tesko da pogledam i vidim da je na njihovom sajtu istaknut cjenovnik usluga tako da onda ne vidim problem u vet.Branku,imate cijene i to je to,meni licno te cijene ne odgovaraju ne vodim pse kod njih i to je to..
    Cjenovnik je isto tako istaknut u ordinaciji, i konacno vise dodjosmo do zakljucka da Branko nikome nije zaprijetio niti bilo koga ucijenio da lijeci ljubimca kod njega.
    Da ne ponavljam ono iz prethodnih postova, ako nijeste pismeni/nijeste ponijeli naocare/tezina vam je da citate ili ste na bilo koji drugi nacin sprijeceni da pogledate cjenovnik, mozete pitati covjeka koliko ce sta da kosta i gotovo.
    Ako nemate dovoljno para platite koliko imate i ostavite mu licnu. Slobodno ga pitajte da vam pokaze koliko licnih karata i pasosa ima kod sebe zbog neplacenih intervencija.
    I'm the hero of the story, don't need to be saved.

  8. #33
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Preko 10 godina idem u Mont Vet i usluga je bila zadovoljavajuća ne mogu da kažem nešto loše za Nebojšu ili Peđu već mogu samo da ih pohvalim.
    Sada sam stekao utisak da im gužva kvari koncepciju.
    Imam odlično iskustvo sa Veterinarom Popovićem u Baru. Mislim da mu nema ravnog za operacije(posebno komplikovane od kojh svako diže ruku) i dijagnostika mu je veoma dobra.

  9. #34
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Zna li ko radno vrijeme K9 i/ili radi li koja ambulanta subotom?
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  10. #35
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,411
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Zna li neko kakav je K9?
    I gde mogu da kupim kavez za pse, veliki?
    Last edited by fanste; 14-09-17 at 23:51.

  11. #36
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanR View Post
    Zna li ko radno vrijeme K9 i/ili radi li koja ambulanta subotom?
    Subotom od 7h-14h radi Veterinarska "Ibričevina". To je put Maslina, bivša državna. Imaju sajt na http://veterinarska.me
    Last edited by Vick; 23-10-17 at 15:56.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Dje najbolje povesti psa u Pg ili CG da mu pogledaju zube i eventualno izvade?

  13. #38
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Najbolje da mu ti pogledas zube e sad ako ima puno kamenca(koji treba da se skine) ili se neki zubi klimaju i moraju da se vade onda mora ici totalna anestezija a ja bih onda najsigurniji bio da povedem psa kod Popovica u Bar
    Last edited by METZ; 16-12-17 at 13:27.

  14. #39
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    mislim da je dr.Popovic u Baru najbolji.

  15. #40
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Juce podjem kod brata i vidim da se pas cudno ponasa (americka akita) i u pricu sto kako nesto povucena itd .On je juce povede u MontVet i ako sam mu 300x kazao da ne vodi psa tamo.I danas mu kazem da ide kod Popovica u Br.Jer ovi iz MontVet-a kazali kao sve je ok.Znaci samo to!
    Kod Popovica je odma infuziju pas primio i kaze doktor ovako pregledom ok .Izvadio krv st ali.Krvna slika uzasna..Cekamo sjutra nalaz da vidimo jer on kaze da se boji da nije Lasmanija.
    Ne daj Boze da bude.Sjutra bi karambol nastao tamo.Eto.

    Sent from my Le X620 using Tapatalk

  16. #41
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Zabjelo
    Posts
    718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Koji li je to doktor sto tvrdi da je sve ok a nije ni testove uradio. Sramno.
    Cim je krvna slika losa tu nesto debelo nije ok.
    Javljaj svakako kakvo je stanje.
    I'm the hero of the story, don't need to be saved.

  17. #42
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Daljina_ View Post
    Koji li je to doktor sto tvrdi da je sve ok a nije ni testove uradio. Sramno.
    Cim je krvna slika losa tu nesto debelo nije ok.
    Javljaj svakako kakvo je stanje.
    Eto kakav..Cudilo me da nije dao 3inekcije u tri boje sto za svaku bolest,povredu uglavnom daju. Pas,macka,krava,isto sve..E u 1 cu znati sto ce pokazat taj nalaz.Pas se vidi da nesto povucen ali ja sam mislio da je zbog toga sto je iz stana prebacen na 10dana u kucu kod babe i dede.Haos..

    Sent from my Le X620 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najbolji gastroenterolog u Podgorici?
    By Pedjulino in forum Medicina
    Replies: 63
    Last Post: 29-07-23, 07:58
  2. Veterinari u PG - preporuke
    By Cuore Sportivo in forum Kućni ljubimci
    Replies: 92
    Last Post: 19-10-22, 19:05
  3. Najbolji LCD TV
    By IGGY_POP in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 05-05-08, 00:52
  4. Najbolji AV
    By User Name in forum Software
    Replies: 4
    Last Post: 21-12-06, 18:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •