Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 30

Thread: Dvolicna ***** od ljudi...

  1. #1
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default Dvolicna ***** od ljudi...

    Je li ovo realno...?
    Covjek je juce otvorio temu u kojoj je naveo da je hitno potrebna krv... sigurno ga je muka i to velika na to nacerala...svako je morao da vidi cim otvori forum...
    Za 24 h, oglas je otvorilo i pogledalo 50 ak ljudi... tacnije, imao je 50ak pregleda, sto znaci da je mozda i manje ljudi otvorilo oglas... a u svakom trenutku na forumu je aktivno na stotine ljudi...
    Pi smradovi smrdeljavi, a ovamo su vam puna usta postenja i morala... Da je neko kakvoga kera na ulicu mrsaknuo o tome bi temu otvorili i nasiroko razvezali... postenjacine...moralne gromade...pi...
    Last edited by karamazov; 07-06-16 at 17:07.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Je li ovo realno...?
    Covjek je juce otvorio temu u kojem je naveo da je hitno potrebna krv... sigurno ne bez velike muke...svako je morao da vidi cim otvori forum...
    Za 24 h, oglas je otvorilo i pogledalo 50 ak ljudi... tacnije, imao je 50ak pregleda, sto znaci da je mozda i manje ljudi otvorilo oglas.
    Pi smradovi smrdeljavi, a ovamo su vam puna usta postenja i morala... Da je neko kakvoga kera ulicu mrsaknuo o tome bi temu otvorili i nasiroko razvezali...pi...
    Karamazov, iskuliraj. Ne poznajes nikog ovdje. Ovdje ima DDK koji ne vole da ih zove niko vec idu sami kad zele da daju krv. Sama cinjenica o broju pregleda posta ne govori nista osim da nije interesantan za izrazavanje stavova. Ne bik sudio. Ja po slobodi, prastaj.

    Sent from my GSXR1000 @ 299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  3. #3
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Tacno, ne poznajem momka koji je otvorio temu, ne znam ni ko je ni sto je... znam da nijesu svi isti i svaka cast ddk, to je za postovanje i to veliko... i nadam se da su ti ljudi uspjeli da nadju krv i da se sve dobro zavrsilo...
    ali ovo jeste cist primjer kakvi smo generalno... 50 i nesto pregleda je bilo za 24 sata, alooo, od toga sam samo ja usao na oglas nekoliko puta- nijesam vidio koja je grupa, pa je li poz ili neg, pa da vidim broj tel i sl...
    A na temu zenska sisa i smijesne slike u svakom trenutku aktivno 30 ljudi...
    i poslije im puna usta postenja i moralisanja...
    Last edited by karamazov; 07-06-16 at 17:18.

  4. #4
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,870
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    813
    Thanked in
    540 Posts

    Default

    Ne razumijem... ja sam pogledao taj post i ne znam nikoga sa tom krvnom grupom. To sto ima malo pregleda je zbog toga sto je tema stavljena na pogresno mjesto, na pdf gdje skoro niko i ne ulazi!

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Dje je taj topic? Ako je na oglase oni su, barem meni, iskljuceni iz new posts pa ih nikad ne vidim
    rm -rf /

  6. #6
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

  7. #7
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Nije mi izlazio a i ne vjerujem da previse ljudi tamo zalazi, trebao je neki mod da stavi announcement ili nesto da se vidi kako treba
    rm -rf /

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Je li ovo realno...?
    Covjek je juce otvorio temu u kojoj je naveo da je hitno potrebna krv... sigurno ga je muka i to velika na to nacerala...svako je morao da vidi cim otvori forum...
    Za 24 h, oglas je otvorilo i pogledalo 50 ak ljudi... tacnije, imao je 50ak pregleda, sto znaci da je mozda i manje ljudi otvorilo oglas... a u svakom trenutku na forumu je aktivno na stotine ljudi...
    Pi smradovi smrdeljavi, a ovamo su vam puna usta postenja i morala... Da je neko kakvoga kera na ulicu mrsaknuo o tome bi temu otvorili i nasiroko razvezali... postenjacine...moralne gromade...pi...
    Kakvu lekciju odrza, cojek bi pomislio da si istog momenta spuca u KC da das krv i pokazes da si za razliku od ostalih odje moralna gromada. Na kraju se ispostavi da je obicno lupetanje i sto je najgore nimalo ne prilici situaciji. Sta su mogli forumasi osim da procitaju i pokusaju naci nekog sa tom grupom? Tema i naslov je na samom vrhu forumu i cim se otvori forum svak je vidi. Stajaće tamo dok se ne javi nas kolega forumas koji to trazio, a prije nego pocnes prozivati zapitaj se sta si sam uradio osim .....
    Na ovom forumu se ljudi i svadjaju i svakako medjusobno raspravljaju, ali kad su u pitanju takve akcije pomazu koliko mogu.
    Kad je onaj dzudista povrijedio kicmu i operisan u Svajcarskoj odje je mjesecima trajala akcija kako organizovati pomoć, skupljati pare, kako pomoci porodici ..... i nekako se ne nadje neko kao ti da drzi lekcije o moralu. Razmisli malo prije nego pocnes pisati ili jos bolje uradi nesto da budes bolji od ostalih odje

  9. #9
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    To je to, ubo si u centar...
    vidis, ja nijesam moralna gromada... nijesam nikakva postenjacina, nikakav dobrotvor... to je ziva istina i sa tim nemam apsolutno nikakav problem... a boli me ona stvar sto ce neko drugi o meni rec i pomislit... u stvarnom zivotu, naravno, a mozes onda misliti koliko mi je tek bitan status na forumu... na forumu, ejjj...
    Sa druge strane, nidje neces naci moj post u kojem drzim moralne pridike ili nekog osudjujem... niti je ova tema otvorena sa tim ciljem...
    ali zato kad udjem na forum- to su takve pisanije, takvi stavovi, takvi argumenti, takve kritike... pa reka bi covjek da ste najvece ljudine na svijet... a u sustini ste obicni foliranti, preprepresmijesni, to se pokazalo i na to sam i ranije x puta ukazao... a ovo je samo jos jedan primjer...
    slazem se sa tobom da ipak nijesam trebao otvarati temu jer ne prilici situaciji... zakljucaj je ili cini sto te volja... temu koja, uzgred, ima 4 x vise pregleda za 24 h iako nije na vrhu foruma... ali eto, skoro sam bio u slicnoj situaciji pa me malo dirnulo... moaj krvna grupa ne odgovara a bogami sam okrenuo vise od dva broja trazeci istu... i ne trazim za to nikakve zasluge niti me to cini moralnom gromadom...ali makar ne prosipam postenje po forumima...
    po forumu alooooo- pa kolko je to komicno ljudi moji, da se neko folira i piskara ovuda zarad reputacije ili cega vec...
    laku noc...
    Last edited by karamazov; 09-06-16 at 01:37.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Vi to u skladu s avatarom, g. karamazove?
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  11. #11
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Dok se kara mazi, na prskanje se ne pazi.

    Nekoliko stvari:

    Prvo, ne znam je li do browsera ili do foruma, juce se otvori tema o obrazu, bilo je vec 5-6 postova, i sam sam nekoliko puta usao na temu, a pisalo mi je da je broj pregleda 0 (slovima nula). Pojma nema zbog cega je to tako.

    Drugo, ni meni nije bila toliko vidljiva tema. Ko jos gleda cdm info.

    Trece, ako je za utjehu, bas je to jutro jedan redovni davalac iscijedio porciju B- grupe. Ako je za utjehu, ekstremno je rijetko da je krv neophodna tog trenutka kad se trazi, obicno zele da sto prije popune zalihe koje su dali na upotrebu. Posebno je to bitno kod rjedjih grupa. Naravno, to ne znaci da ne treba pozurit, ali ne treba ni skakat narodu za vrat. Svakako zalihe redovno treba popunjavat jer je data krv validna svega od 28 do 42 dana, u zavisnosti od toga sta upotrebljavaju za cuvanje.

    Na kraju, postao si zrtva sopstvenog trolovanja, slabo te ko ozbiljno shvata. Mislim, kvalitetno je trolovanje, ali se narod navikne na neozbiljnost.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #12
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    1,013
    Thanks Thanks Given 
    178
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Đe živite vi? Ko će vi dat krv,a ne poznajete se? Mislite od ove đečine?Aha.Sve i da se poznajete,isti matrak.Ili se boje dat je ili ih boli ****.Generalno ih boli **** za sve.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Mala digresija. najviše je potrebna A+ upravo zbog toga jer je najčešća. Plus prije davanja vas pregleda jedna lijepa i mlada doktorica. Riba ipo da je ne imentujem. Ko nema motivacije eto sad je ima :bee:

    Sent from my GSXR1000 @ 299
    Last edited by Caesar; 09-06-16 at 10:10.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  14. #14
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HENKEL View Post
    Đe živite vi? Ko će vi dat krv,a ne poznajete se? Mislite od ove đečine?Aha.Sve i da se poznajete,isti matrak.Ili se boje dat je ili ih boli ****.Generalno ih boli **** za sve.
    Iznenadio bi se koliko griješiš.

    Kad dođe stani-pani zna ovaj narod da iznenadi veoma pozitivno.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Mala digresija. najviše je potrebna A+ upravo zbog toga jer je najčešća. Plus prije davanja vas pregleda jedna lijepa i mlada doktorica. Riba ipo da je ne imentujem. Ko nema motivacije eto sad je ima :bee:

    Sent from my GSXR1000 @ 299


    Imam tu.I htjela sam prije par godina,dok me nije bilo čini mi se zdravije(redovno sam trenirala) da dam krv ocu jednog prijatelja.Otisli tamo i doktorica mi izmjeri krvni pritisak i veli aj ti polako napolje.Nizak pritisak pa ništa,ne daju mi da je dam.

    A što se teme tiče o tražnji krvi,nisam je vidjela,na brzinu uskočim ovdje i ne gledam sve podforume.Karamazov djelimicno jeste u pravu,da je dosta neke fine price a manje rada kad treba,ne samo na forum nego bilo gdje-dešava se...medjutim nije baš ok napadati tek tako članove.Ko može taj će i pomoći.I možda se neko potrudio al nije izvikan da se hvali javno.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #16
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    1,013
    Thanks Thanks Given 
    178
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Iznenadio bi se koliko griješiš.

    Kad dođe stani-pani zna ovaj narod da iznenadi veoma pozitivno.
    Ali ovo nije situacija stani-pani nó pojedincu treba pomoć. I trt, neće niko.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HENKEL View Post
    Ali ovo nije situacija stani-pani nó pojedincu treba pomoć. I trt, neće niko.
    A što treba đečina da čini?

    Da čita umrlice ili da gleda sise? - ajde obrazati reči pravo.

    Ovo nisam znao, a nekako je vezano za temu.

    Dvojboj u Paragvaju je dozvoljen, ali samo ako su oba učesnika dobrovoljni davaoci krvi.

    Stvarno ne kapiram uopšte ovu temu. Što želi pjesnik da reče?

  18. #18
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HENKEL View Post
    Ali ovo nije situacija stani-pani nó pojedincu treba pomoć. I trt, neće niko.

    Pa pokreni se ti idi daj krv pušti đečinu da se drogiraju ajde de

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,242
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Ja sam vidio temu, pogledao, nemam tu krvnu grupu, i...sto sam trebao da uradim, da napisem nesto, da nesto pametujem? Mozda ne jenko od tih koji su pogledali, a mogli pomoci, zvaili covjeka ipomogli. Ne vidim cemu ovakvo napusavanje. Glupost obicna.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  20. #20
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Je li ovo realno...?
    Covjek je juce otvorio temu u kojoj je naveo da je hitno potrebna krv... sigurno ga je muka i to velika na to nacerala...svako je morao da vidi cim otvori forum...
    Za 24 h, oglas je otvorilo i pogledalo 50 ak ljudi... tacnije, imao je 50ak pregleda, sto znaci da je mozda i manje ljudi otvorilo oglas... a u svakom trenutku na forumu je aktivno na stotine ljudi...
    Pi smradovi smrdeljavi, a ovamo su vam puna usta postenja i morala... Da je neko kakvoga kera na ulicu mrsaknuo o tome bi temu otvorili i nasiroko razvezali... postenjacine...moralne gromade...pi...
    Trebala mi je krv nekog, razglasio sam da cu platiti 100e ignorisuci pricu nekih "to se ne placa" kao ne moras to navesti, kako da ne, placa se. Javili su mi se 5-6 u roku od 10min. A ostalo mi je bilo 2 sati da nadjem krv. Zajebali nas ovi iz bolnice, prvo trazili jednu bocu pa onda pred kraj trazili jos jednu. Niti jednu nisu iskoristili jer je bila biopsija u pitanju, ali eto - nije ni bio hitni slucaj, no bliska osoba, pa ajde da zavrsim.

    Na kraju, ne znam ni kako javili su mi da su nasli jednog ko zna ovu osobu kojoj je trebala krv i jedino da ubijem tog covjeka pa da mu dam pare jer nije htio uzeti. Cak na kraju je ispalo kad je neko zvao ovaj institut za transfuziju da su oni obezbjedili jos jednu flasu(morali su). Eto, tri flase, a nisu nijednu iskoristili. Neka im je sa srecom, ali da nas izdrkaju tako u zadnji j**** momenat traze 2 flase, a do prije toga dovoljno je bila jedna.

    Poenta price ako ti hitno treba a ne mozes naci, plati, ima ljudi koji ce to uraditi za pare i to brzo. Nemoj da mi ko kaze to se ne radi za pare, jbg ako ti se zuri , i ovome ce se zuriti da stavi 100e u dzep, a ovako mozda je na posao ili ima neku obavezu pa se ne interesuje previse za to. Naravno da ima ljudi koji ce dati krv ako mogu, ali se malo teze dolazi do njih u tako kratkom roku. Inace moji, otac, i jos neki bliznji su davali krv po 20 puta i vise,a tako da jos uvijek ima ljudi koji hoce da daju krv, ali kad su u pitanju ove rijetke krvne grupe, e onda je zajebano. Nemojte mi reci da je do A+ tesko doci jer je svako ima pa se vise trazi, jer bih mogao naci 5 njih koji bih odma dali tu krv za par sati.

    Inace temu sam vidjeo, ali ne znam nikoga ko ima tu krvnu grupu a ko moze da je da pa nisam ni pisao.
    Ne znam ni sto mi bi da pisem ovo, ali eto iznervirali su me bili ovi iz bolnice, e da, Institut nije bio kriv koliko ovi iz bolnice jer su oni zapeli bili za dvije flase.
    Last edited by siraj; 11-06-16 at 00:02.

  21. #21
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Plati pa se klati,znači i krv se naplaćuje? A što ćeš...

  22. #22
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zasto ne bi ? Ako ti je hitno zasto da ne platis ? Cist racun duga ljubav.
    Moji su davali krv po 20 puta, napisao sam to, pa niko im nije placao - ne bi ni uzeli, ali ako mi je hitno platicu kad vec imam.
    A sto se mene tice dati krv je plemenit akt koji se radi od srca, ali u danasnje vrijeme ucinjeti dobru stvar plus zaraditi nesto za to ima svoju dobru stranu i to privlaci vise ljudi.

    Inace otvoriti forum.cdm.me preko laptopa/desktopa a ne vidjeti taj naslov je bas tesko.


    Nego, koliko vas je davalo krv u srednju kad su dosli ? Barem 1/3 mojeg razreda je dala krv, a neki nisu smjeli jer su nas testirali pa su nekima rekli da ne smiju dati krv, tako da ovi sto pricaju o djeci koja nece da daju krv malo grijese.
    Last edited by siraj; 11-06-16 at 00:17.

  23. #23
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro,ako je hitno i ako imaš plati ako nečiji život zavisi od toga,prijavilo bi se više (ne)ljudi,kako sam kažeš to je plemeneniti akt dati krv nekome ali mi je strašno degutantno to naplaćivat.. Ne shvati me pogrešno,ovđe se ljudi prodaju za 50€ ali zarađivat na nečijoj nesreći..
    Onda dolazimo opet na ovo da je Karamazov u pravu
    Last edited by Immobiliare; 11-06-16 at 00:20.

  24. #24
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se s' time, nego samo kazem ako se zuri, ako je hitno, pare ce uvijek privlaciti vise ljudi, i onaj koji se razmisljao da li da dodje ili ne dobice veci podsticaj da se javi. A mnogi iako imaju tu krvnu grupu mozda jednostavno nece da ih neko bocka, da daju krv i to je njihov izbor, nismo svi dobrice i vjeruj da je tako, neki su takvi da ce radije poci da ispija kafu i zna da ima tu krvnu grupu nego doci, a mene ne zanima je li dobar ili ne, samo me zanima da on da tu krv i da mu platim i srecan ti put(govorim za ove sto inace ne bi dosli da nisu pare u pitanju).

  25. #25
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Slazem se s' time, nego samo kazem ako se zuri, ako je hitno, pare ce uvijek privlaciti vise ljudi, i onaj koji se razmisljao da li da dodje ili ne dobice veci podsticaj da se javi. A mnogi iako imaju tu krvnu grupu mozda jednostavno nece da ih neko bocka, da daju krv i to je njihov izbor, nismo svi dobrice i vjeruj da je tako, neki su takvi da ce radije poci da ispija kafu i zna da ima tu krvnu grupu nego doci, a mene ne zanima je li dobar ili ne, samo me zanima da on da tu krv i da mu platim i srecan ti put(govorim za ove sto inace ne bi dosli da nisu pare u pitanju).

    Razumjeli smo se mi,pročitah da si bio u takvoj situaciji,ja nisam pa vjerovatno si bolje vidio da narod za pare prije trči ka za sve u životu,ja pročitah neđe da je zdravo dati krv pa možda neko i zbog toga pristane gledah i na vijesti o ovom zavještanju organa poslije smrti i samo 300 ljudi (neka me neko ispravi ako griješim) za 2 godine je odlučilo da zavješta organe a to je isto human čin..

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ljudi
    By cpu in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 8
    Last Post: 31-08-09, 08:45
  2. Ljudi sto je owo?
    By BiTrAtE in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 05-02-07, 00:08
  3. Ljudi!
    By Desert Eagle in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-12-06, 17:44
  4. sto je ovo ljudi...!?
    By GTi in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 6
    Last Post: 14-08-05, 23:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •