Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 92 of 92

Thread: Iphone 6 vs Galaxy S5 vs HTC M8

  1. #76
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    http://arstechnica.com/apple/2014/09...-only-problem/
    Izgleda da samo tebi radi sasvim ok, jer oni vama da daju 🐖 vi bi rekli da je lav


    hatece em 8
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  2. #77
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sceko View Post
    I koji je zakljucak da je M8 bolji jel?
    Pa npr. iPhone je okruglo 850 e da se uzme a M8 520 ? Mozes da uzmes M8 i da odes na ljetovanje na primjer Samo kad uzmes 'ajfon' mozes da se hvalis kad sjednes u kafic " ee ja imam ajfon sest , ne moze nista da uradi vise nego predhodnik i sve to moze da uradi android iz 2012, ali ja imam ajfon ^.^ " Ja znam da ima svakakvih budala na ovome svijetu, prodavali su bubrege,prodavali sebe staricama, gladovali samo da bi imali zadnju seriju iProizvoda.


    hatece em 8
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  3. #78
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Aj i nekako ovi nasi bogatuni, ali da vidite tek ruse kako su ludi za jabuka tehnologijom, pa to je tek za pricu.Sto se tice telefona oni znaju samo za iPhone.Das mu samsunga, lg, htc itd u ruke i gledaj reakciju....

    Послато са LG-D802
    Ad astra.

  4. #79
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imao sam i iphone i masu androida i mogu vam reci da najbolji operativni sistem za mobilne Blackberry OS

    Zadnje dvije godine koristim Blackberry Z10 i Z30 i oba rade kao i prvog dana, brzo, fluidno, tecno, bez imalo laga . Uvijek dobijam zadnju verziju operativnog.

    Blackberry Z10 danas kosta oko 180 eura i superioran je u odnosu na svaki iphone jer sa njime moze da se uradi vise nego sa iphone-om .

    Ima microsd slot sto nijedan iphone nema, ima bateriju koja moze da se mijenja sto nijedan iphone nema, ima duplo vise RAM-a od iphone 6, ima mogucnost slanja fajlova preko bluetootha sto nijedan iphone nema.

    Kupio sam iz kine za ovaj telefon bateriju od 4500 mah sto je vise nego duplo jaca baterija nego u iphone 6.

    Ima kvalitetniji ekran sa vise piksela po incu, kvalitet izrade je najbolji koji sam ikad video jer moj Z10 nakon dvije godine upotrebe nema niti jednu jedinu tackicu ili ostecenje na kucistu a nikada ga nisam nosio u futroli. Svi drugi telefoni koje sam do sada imao bi se izgrebali i ostetili nakon par mjeseci koriscenja.

    Iphone korisnici uz jace koriscenje moraju puniti svoj uredjaj najmanje 2 puta dnevno, dok meni na Blackberry Z30 baterija traje opusteno 2 dana, a sa Z10 cijeli dan sa normalnom baterijom a 2 dana sa ovom dogradjenom.

    Plus Blackberry ima od OS 10.2 mogucnost da instalirate koju god hocete Android aplikaciju.

    Sto se tice ostalog iznetog ovdje dosta toga je tacno kao da Androidi usporavaju nakon par mjeseci koriscenja, ali isto se desava i sa iphone narocito nakon update-a OS-a na zadnju verziju stariji iphone-ovi postaju gotovo neupotrebljivi i mislim da Apple to radi namjerno da natera ljude da dalje trose pare na njihove uredjaje.

    Blackberry ne radi tako nesto , tako da ja koristim sada iskljucivo njihove uredjaje.

    A koliko je tek ovaj novi Blackberry Passport bolji i brzi u svim segmentima od Iphone 6 to tek da ne pricamo.

  5. #80
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kawcek View Post
    Imao sam i iphone i masu androida i mogu vam reci da najbolji operativni sistem za mobilne Blackberry OS

    Zadnje dvije godine koristim Blackberry Z10 i Z30 i oba rade kao i prvog dana, brzo, fluidno, tecno, bez imalo laga . Uvijek dobijam zadnju verziju operativnog.

    Blackberry Z10 danas kosta oko 180 eura i superioran je u odnosu na svaki iphone jer sa njime moze da se uradi vise nego sa iphone-om .

    Ima microsd slot sto nijedan iphone nema, ima bateriju koja moze da se mijenja sto nijedan iphone nema, ima duplo vise RAM-a od iphone 6, ima mogucnost slanja fajlova preko bluetootha sto nijedan iphone nema.

    Kupio sam iz kine za ovaj telefon bateriju od 4500 mah sto je vise nego duplo jaca baterija nego u iphone 6.

    Ima kvalitetniji ekran sa vise piksela po incu, kvalitet izrade je najbolji koji sam ikad video jer moj Z10 nakon dvije godine upotrebe nema niti jednu jedinu tackicu ili ostecenje na kucistu a nikada ga nisam nosio u futroli. Svi drugi telefoni koje sam do sada imao bi se izgrebali i ostetili nakon par mjeseci koriscenja.

    Iphone korisnici uz jace koriscenje moraju puniti svoj uredjaj najmanje 2 puta dnevno, dok meni na Blackberry Z30 baterija traje opusteno 2 dana, a sa Z10 cijeli dan sa normalnom baterijom a 2 dana sa ovom dogradjenom.

    Plus Blackberry ima od OS 10.2 mogucnost da instalirate koju god hocete Android aplikaciju.

    Sto se tice ostalog iznetog ovdje dosta toga je tacno kao da Androidi usporavaju nakon par mjeseci koriscenja, ali isto se desava i sa iphone narocito nakon update-a OS-a na zadnju verziju stariji iphone-ovi postaju gotovo neupotrebljivi i mislim da Apple to radi namjerno da natera ljude da dalje trose pare na njihove uredjaje.

    Blackberry ne radi tako nesto , tako da ja koristim sada iskljucivo njihove uredjaje.

    A koliko je tek ovaj novi Blackberry Passport bolji i brzi u svim segmentima od Iphone 6 to tek da ne pricamo.
    E neka si nam reka

    Sent from my LG-D855

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,996
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Eto, otptilike 1% ljudi podržava njegove stavove na svijetu...

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #82
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dobar je Blekberi al sa onim predsjednickim cipom

    hatece em 8
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  8. #83
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Eto, otptilike 1% ljudi podržava njegove stavove na svijetu...

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż

    Nije bitno sta ljudi koriste vec sta je istina.

    A Blackberry OS jede i Android i iOS za dorucak

    Prvenstveni razlog tome je sto je Blackberry OS baziran na QNX-u koji je najsavrseniji Operativni sistem.

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    TAKUMI

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Eo i ja procitah i ne vjerujem znaci :lolblue:

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,996
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kawcek View Post
    Nije bitno sta ljudi koriste vec sta je istina.

    A Blackberry OS jede i Android i iOS za dorucak

    Prvenstveni razlog tome je sto je Blackberry OS baziran na QNX-u koji je najsavrseniji Operativni sistem.
    Zanima me đe je Team viewer za BlackBerry..
    Tapatalk app je očajna
    Da ne pominjem addone za Chrome i FF koje za najsavrseniji sistem (dovoljno je napisati savršen, ne može naj ispred) ne postoje..

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. #87
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Kawcek View Post
    Nije bitno sta ljudi koriste vec sta je istina.

    A Blackberry OS jede i Android i iOS za dorucak

    Prvenstveni razlog tome je sto je Blackberry OS baziran na QNX-u koji je najsavrseniji Operativni sistem.
    Lako je bit najbolji sistem kad ogranicis svoj OS cak duplo vise nego iOS( a svi znamo koliko je iOS ogranicen). Ja najvise volim Android bas zbog toga sto je Open Source jer mi ne treba niko da mi daje zabrane sta mogu sta ne mogu, lagano skidam aplikacije od 50 dolara dzabe i jos mnogo toga. On da je najjaci nebi koristio Java aplikacije i Androidove aplikacije nego bi sve svoje imao. Ta prica o operativnim sistemima vise ne pije vodu, jer su svi operativni sistemi optimizirani priblizno a tu je sad samo kome se sta svidja i kome sta odgovara.

    hatece em 8
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  13. #88
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Zanima me đe je Team viewer za BlackBerry..
    Tapatalk app je očajna
    Da ne pominjem addone za Chrome i FF koje za najsavrseniji sistem (dovoljno je napisati savršen, ne može naj ispred) ne postoje..

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    Od Blackberry OS 10.2 mozes da instaliras bilo koju android aplikaciju na njega i radi jos bolje nego na Androidima jer Blackberry OS ima u sebi Android Runtime

    Konkretno ja upravo imam teamviewer instaliran sa android marketa i radi mi perfektno.

    Da bi mogli da instalirate android aplikacije na telefon sa Blackberry OS-om treba da instalirate Snap ili Amazon market aplikaciju i nakon toga mozete instalirati bilo koji android app.

    Sa Blackberry OS 10.3 koji uskoro izlazi Amazon market ce dolaziti preinstaliran.

  14. #89
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jedikupus View Post
    Lako je bit najbolji sistem kad ogranicis svoj OS cak duplo vise nego iOS( a svi znamo koliko je iOS ogranicen). Ja najvise volim Android bas zbog toga sto je Open Source jer mi ne treba niko da mi daje zabrane sta mogu sta ne mogu, lagano skidam aplikacije od 50 dolara dzabe i jos mnogo toga. On da je najjaci nebi koristio Java aplikacije i Androidove aplikacije nego bi sve svoje imao. Ta prica o operativnim sistemima vise ne pije vodu, jer su svi operativni sistemi optimizirani priblizno a tu je sad samo kome se sta svidja i kome sta odgovara.

    hatece em 8
    Nemas blage veze i lupas

    A sta je to ograniceno informisi me ?


    Imam i Blackberry, i Sony Z1 i iphone 4s i odlicno znam o cemu govorim.

    Na Blackberry mozes da instaliras sto god pozelis , i radi najbrze od svih mobilnih operativnih sistema

  15. #90
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,204
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    kawcek, bavis li se ti prodajom blackberry-a?

  16. #91
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Kawcek View Post
    Nemas blage veze i lupas

    A sta je to ograniceno informisi me ?


    Imam i Blackberry, i Sony Z1 i iphone 4s i odlicno znam o cemu govorim.

    Na Blackberry mozes da instaliras sto god pozelis , i radi najbrze od svih mobilnih operativnih sistema
    Prije nego nekom kazes da lupa trebas imati argumente za to. Sto se tice informisanja prvo cu ti objasniti sta pojam Closed Source znaci:
    Closed u bukvalnom prevodu znaci zatvoren a Source takodje u bukvalnom prevodu znaci izvor. Posto vidim da ne mozes da povezes da ti pojasnim malo. To naravno ne znaci da je neki izvor zatvoren pa da nemamo da pijemo vodu sa njega, to znaci da je operativni sistem ogranicen/zatvoren. Pod pojmom ogranicenost ne ulazi prijeka potreba koristenja android aplikacja (posto vidim da si se zalijepio za njih ka...) jer da ne koristi android apps nebi mogao da funkcionise u ovom vremenu( kao sto ni sad bas nesto ne funkcionise) nego rukovodjenje samim telefonom. Na primjer ja, kad hocu da skinem aplikaciju od 10 dolara jednostavno mogu da skidam bez ikakvog placanja, kad rootujem telefon mogu da napravim sa overclokingom zvijer koji jede 18 blekberija zajedno ( ovako ih polovinu manje jede ) jednostavno da radim sa telefonom sta hocu. Neko ima potrebu za takvo koristenje samo osnovnih stvari i njemu su naravno iOs i B os 'najbolji'. Malo oficijalnih podataka o tvom os-u( da informisem ja koji lupam tebe koji ne znas o svom Os-u osnovne stvari a pametujes odje):
    BlackBerry OS

    Last in the comparison of mobile operating systems is BlackBerry. Just like Apple’s offering, this is a closed-source OS that is only available on phones with the BlackBerry name, including the BlackBerry Bold, Curve, and Torch. Coded in Java, this OS was originally released in 1999.


    A sto si tice tog tvog uporedjivanja sa drugim modelima, meni to vise lici na lovacke price, vise mi lici da si se zestoko zajeba sto si potrosio pare i ne mozes da ga zamijenis nit prodas po normalnoj cijeni ili da si koristio neki fake Z1



    hatece em 8
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,996
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kawcek View Post
    Od Blackberry OS 10.2 mozes da instaliras bilo koju android aplikaciju na njega i radi jos bolje nego na Androidima jer Blackberry OS ima u sebi Android Runtime

    Konkretno ja upravo imam teamviewer instaliran sa android marketa i radi mi perfektno.

    Da bi mogli da instalirate android aplikacije na telefon sa Blackberry OS-om treba da instalirate Snap ili Amazon market aplikaciju i nakon toga mozete instalirati bilo koji android app.

    Sa Blackberry OS 10.3 koji uskoro izlazi Amazon market ce dolaziti preinstaliran.
    Pa u čemu je poenta kupovine BB?
    Uzmeš BB da bi instalirao Android app?
    I još kažeš da bolje radi?

    Inače to me podseća na priču da Windows bolje radi na MacBook nego na neki Surface... Eto tako ispade i da Android bolje radi na BB nego recimo na Nexus 5

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mijenjam iPhone 3 (8 GB) crni za iPhone 4, Samsung Galaxy S3 ili nešto slično
    By tvserijepg in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 11
    Last Post: 01-10-13, 13:29
  2. Kupujem telefon: iPhone 4, iPhone 4S, Samsung Galaxy III ili Samsung Galaxy IV
    By vlatko123 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 8
    Last Post: 16-09-13, 17:12
  3. Prodajem Maske/futrole za Iphone 4, Iphone 5, Samsung galaxy SIII
    By TeeMeK in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 73
    Last Post: 26-12-12, 22:55
  4. Mijenjam Tablet i iphone 2g za Iphone 4 ili Galaxy S2
    By M.V: in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 27-11-12, 15:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •