Results 1 to 12 of 12

Thread: Lg g2-m tel

  1. #1
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Lg g2-m tel

    Interesuje me da li je neko uzeo mob preko m-tela na otplatu,posto sam razmisljao da ga ja uzmem ali sam se prije toga malo informisao na internetu? Ako jeste,ima li bilo kakvih problema sa njim tokom koriscenja?

    Jer je jedna serija napravljena sa greskom ,uvezena je i prodana je nama kao krajnjim kupcima. Problem je HARDVERSKE PPRIRODE i NIJE RESIV! Na kutiji telefona svi aparati koji su proizvedeni MADE IN KOREA 7.2014 imaju taj problem. SAVETUJEM SVIMA DA OBRATE PAZNJU NA TU MANIFESTACIJU. IZUZETNO DEGRADIRA RAD APARATA.

    A greske su obicno :LG G2 touchscreen issues ili LG G2 touchpad issue. Kod vecine LG G2 modela koji su na nasem trzistu ne radi touchpad u horizontalnom polozaju,tacnije vuce isprekidane linije.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Uzmes. Pokvari se. Odes u servis uzmes novi i cao

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ja sam uzeo prije nekih godinu neki GO CLEVER telefon u m:tel. Ekran vec ima neke linije po njemu i ponio sam ga u mtel rekli su da nisu oni nadlezni nego ct:computers koliko se sjecam. Njih sam pitao ni oni nisu bili nadlezni vec su me uputili na ITS servis (http://www.itscg.me/), oni su konacno preuzeli telefon i nakon nekih nedelju dana su mi javili da su porucili novi displej za njega i od tad ni traga ni glasa evo skoro 2mjeseca. Jos malo pa ce mi isteci garancija.. Njih zovem oni kazu svako malo da ce doci. Citao sam nesto da ukoliko ne mogu da naprave kvar duze od 40dana da treba da dobijem novi uredjaj ili da vrate pare tako nesto stoji u ugovoru ne sjecam se. Moram procitati ponovo.
    Sta raditi u ovakvim slucajevima? I ujedno se izvinjavam zbog upadanja na topic, ali slicna je problematika
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  4. #4
    Join Date
    May 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,306
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Archi, ako ti u ugovoru pise da moraju da daju novi uredjaj onda ne popustaj nego trazi novi pa ako treba im priprijeti sa inspekciom ako je vec proslo 2 mjeseca al ako nema te naznake u ugovoru da dobijas novi uredjaj onda mrka kapa

  5. #5
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,522
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by xyRox View Post
    Interesuje me da li je neko uzeo mob preko m-tela na otplatu,posto sam razmisljao da ga ja uzmem ali sam se prije toga malo informisao na internetu? Ako jeste,ima li bilo kakvih problema sa njim tokom koriscenja?

    Jer je jedna serija napravljena sa greskom ,uvezena je i prodana je nama kao krajnjim kupcima. Problem je HARDVERSKE PPRIRODE i NIJE RESIV! Na kutiji telefona svi aparati koji su proizvedeni MADE IN KOREA 7.2014 imaju taj problem. SAVETUJEM SVIMA DA OBRATE PAZNJU NA TU MANIFESTACIJU. IZUZETNO DEGRADIRA RAD APARATA.

    A greske su obicno :LG G2 touchscreen issues ili LG G2 touchpad issue. Kod vecine LG G2 modela koji su na nasem trzistu ne radi touchpad u horizontalnom polozaju,tacnije vuce isprekidane linije.
    Moj telefon je iz Mtela, godina proizvodnje 2014(nidje ne mogu da nadjem je li 7i mjesec), nema ama bas nikakvih problema sa Touchscreenom.

  6. #6
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa u redu onda..razmatracu sve opcije...sto znam sto je sigurno,sigurno je

  7. #7
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niitro View Post
    Archi, ako ti u ugovoru pise da moraju da daju novi uredjaj onda ne popustaj nego trazi novi pa ako treba im priprijeti sa inspekciom ako je vec proslo 2 mjeseca al ako nema te naznake u ugovoru da dobijas novi uredjaj onda mrka kapa
    Citiram taj dio iz garantnog lista:
    "Ukoliko ne budemo mogli da otklonimo kvar ili ne budemo u mogucnosti da zamijenimo uredjaj, u roku od 45 dana od datuma prijema uredjaja na servis, kupcu ce biti odobren povracaj placenog iznosa, za dati proizvod, u visini cijene tog proizvoda na dan povracaja finansijskih sredstava."
    Moracu da se zalim onda.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    PLANET EARTH
    Posts
    6,046
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    I moj sto prodah danas. Nidje nisam vidio koji je mjesec proizvodnje...nadam se da nece stekat

  9. #9
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Pogledajte serijski broj. Znaci S/N. Prva cifra predstavlja godinu, druga i treca mjesec, 407 bi bilo sedmi mjesec 2014. Onda ide slovo (zemlja proizvodnje, K-Korea). Dalje nije bitno.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rada View Post
    Pogledajte serijski broj. Znaci S/N. Prva cifra predstavlja godinu, druga i treca mjesec, 407 bi bilo sedmi mjesec 2014. Onda ide slovo (zemlja proizvodnje, K-Korea). Dalje nije bitno.
    Da,tako nesto to ide ) nisam ni ja sig )

  11. #11
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Ja sam uzeo prije nekih godinu neki GO CLEVER telefon u m:tel. Ekran vec ima neke linije po njemu i ponio sam ga u mtel rekli su da nisu oni nadlezni nego ct:computers koliko se sjecam. Njih sam pitao ni oni nisu bili nadlezni vec su me uputili na ITS servis (http://www.itscg.me/), oni su konacno preuzeli telefon i nakon nekih nedelju dana su mi javili da su porucili novi displej za njega i od tad ni traga ni glasa evo skoro 2mjeseca. Jos malo pa ce mi isteci garancija.. Njih zovem oni kazu svako malo da ce doci. Citao sam nesto da ukoliko ne mogu da naprave kvar duze od 40dana da treba da dobijem novi uredjaj ili da vrate pare tako nesto stoji u ugovoru ne sjecam se. Moram procitati ponovo.
    Sta raditi u ovakvim slucajevima? I ujedno se izvinjavam zbog upadanja na topic, ali slicna je problematika
    Opusteno Archi,konsultuj se ti ako mozes

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Citiram taj dio iz garantnog lista:
    "Ukoliko ne budemo mogli da otklonimo kvar ili ne budemo u mogucnosti da zamijenimo uredjaj, u roku od 45 dana od datuma prijema uredjaja na servis, kupcu ce biti odobren povracaj placenog iznosa, za dati proizvod, u visini cijene tog proizvoda na dan povracaja finansijskih sredstava."
    Moracu da se zalim onda.
    I to što prije, jer ako istekne garancija mrka kapa. I kad ti daju novi(ako daju) dobro ga zagledaj, provjeri šrafove isl. Umiju da popravljene telefone ili one sa izloga uvaljuju.

    Što se tiče kupovine na rate, to je smiješno. I ja sam mislio da uzmem kod njih ali ispada da je telefon barem 20% skuplji negoli kad ga uzimaš u radnji plus se obavezuješ ugovorom. Tako da sam ih pozdravio za to.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •